Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moras da odgledas do kraja Majo,inace ne menjam avatar

    Veruj nam,film je neverovatan. Nemoj vise da stopiras,samo ga odlgedaj...ne traje dugo

    EDIT: Erni, koji ti je bolji - Shutter ili Inception?

    Meni je Shutter dosta bolji
    Last edited by Ljuba90; 06-03-12, 04:03.

    Comment


    • Ljubo, zbog svih ostalih odlicnih filmova koje si mi preporucio ostavi taj avatar, ali nemoj mi vise ovo raditi.
      Sreca pa ne traje ni sat ipo. Malo sam zadrijemala par puta, mozda sam nesto i propustila, ali nije mi se cinilo tako. Mozda film i nije los, ali nisam ja za ovo nikako, smorila sam se opasno, ali na kraju se cak i nasmijah, ne znam je l' od srece sto ce kraj ili od cega li...
      Uglavnom, nemojte mi vise preporucivati ni sf ni f niti bilo sta slicno.

      Comment


      • Dobro zavisi od ukusa. Cini mi se da gledas na FC malo na drugaciji nacin nego ja, u redu je to sto te uci o nepotrebnosti materijalnih stvari ali jedna recenica iz Dark Knight-a (koji je takodje sa filozofske strane genijalan) ga odlicno opisuje '' Chaos is only fair '' cini mi se da tako ide. Anarhija i nihilizam kao ideal.

        Comment


        • Originally posted by Drazen 3 View Post
          Dobro zavisi od ukusa. Cini mi se da gledas na FC malo na drugaciji nacin nego ja, u redu je to sto te uci o nepotrebnosti materijalnih stvari ali jedna recenica iz Dark Knight-a (koji je takodje sa filozofske strane genijalan) ga odlicno opisuje '' Chaos is only fair '' cini mi se da tako ide. Anarhija i nihilizam kao ideal.
          Brate anarhija mi je kada onako povrsno gledas film. To je ono sto je servirano u filmu i ne moze da ti promakne, dok da bi izvalio poruku materijalizma moras malo da razislis dok gledas film. Takodje, film govori i o mentalnoj bolesti naratora, ta bolest stvarno postoji (jebem li ga kako se zove) cije su posledice u filmu fikcija, u praksi ona ne izgleda bas tako.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Pa nije bas, vecina reaguje na film u fazonu sad je kul oni imaju tu organizaciju, tuku se, zezaju se ruse po gradu, niko ne obraca paznju na neke poruke koje pokusava reziser da istakne. Anarhija je centralna tema Dark Najta, nihilizam FC-a, odsustvo moralnih nacela i opste usvojenih zivotnih standarda. Mislim da je to bitnija poruka od onih koje se odnose na individuu. Retko koji se od revolucionarnih filmova bavi samo licnoscu, vecinom reziseri pokusavaju da obuhvate odredjene grupe ljudi ili covecanstvo i problematiku istog.

            Comment


            • Originally posted by Drazen 3 View Post
              Pa nije bas, vecina reaguje na film u fazonu sad je kul oni imaju tu organizaciju, tuku se, zezaju se ruse po gradu, niko ne obraca paznju na neke poruke koje pokusava reziser da istakne. Anarhija je centralna tema Dark Najta, nihilizam FC-a, odsustvo moralnih nacela i opste usvojenih zivotnih standarda. Mislim da je to bitnija poruka od onih koje se odnose na individuu. Retko koji se od revolucionarnih filmova bavi samo licnoscu, vecinom reziseri pokusavaju da obuhvate odredjene grupe ljudi ili covecanstvo i problematiku istog.
              Znas koliko Norton u filmu gotivi svoje namestaj i gajbu, pa kad kaze u filmu kada god pogleda neki kutak svog stana tacno zna koji namestaj tu treba da stoji i na sta treba da baci pare. Pa kad mu se zapali gajba, a u krupnom planu onaj stocic sa jin jang znakom, a bas za taj stocic kaze da mu je omiljeni. Takodje kad mu Pitt Brad obrusi da je materijalista i da se oslanja na nebitne stvari (jebem li ga, ne secam se tacne recenice davno sam gledao film).
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Kako ne znam gledao sam bar 50 puta Gledaj od Nikite Mihalkova rimejk '' 12 ''. Ponajbolji film koji sam gledao u zivotu.

                Comment


                • Originally posted by Drazen 3 View Post
                  Kako ne znam gledao sam bar 50 puta Gledaj od Nikite Mihalkova rimejk '' 12 ''. Ponajbolji film koji sam gledao u zivotu.
                  Ajde stavicu ga na spisak, imam u planu da odgledam neke filmove pre tog.

                  Btw, nije slucajno da oni svoju organizaciju osnivaju bas u onakvoj gajbi. Ne treba ti mesingane kvake, zlatne solje, slike od pola miliona i bezicni net da bi ostvario ono sto si naumio i ziveo k`o covek.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Originally posted by majabl View Post
                    Ljubo, zbog svih ostalih odlicnih filmova koje si mi preporucio ostavi taj avatar, ali nemoj mi vise ovo raditi.
                    Sreca pa ne traje ni sat ipo. Malo sam zadrijemala par puta, mozda sam nesto i propustila, ali nije mi se cinilo tako. Mozda film i nije los, ali nisam ja za ovo nikako, smorila sam se opasno, ali na kraju se cak i nasmijah, ne znam je l' od srece sto ce kraj ili od cega li...
                    Uglavnom, nemojte mi vise preporucivati ni sf ni f niti bilo sta slicno.
                    E jbg...jos nisam upoznao osobu kojoj taj film nije fenomenalan

                    Ali ocigledno da ti zaista ne volis ni f ni sf

                    Comment


                    • Ako je rijec o filmu za koji mislim da jeste, ne krivi nista curu. Trazila je neki razbribriga film, za vecernje sate... Dobro nisi rekao da gleda Gradjanina Kejna...

                      Comment


                      • The man from earth je meni opustajuc,ali i neverovatan. No nebitno.

                        Drazene nemoj da me zajebavas da za rimejk jednog od najboljih filmova svih vremena kazes da ti je ponajbolji

                        Sad si me iznervirao pred spavanje,nastavljamo diskusiju u narednim danima

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Ako je rijec o filmu za koji mislim da jeste, ne krivi nista curu. Trazila je neki razbribriga film, za vecernje sate... Dobro nisi rekao da gleda Gradjanina Kejna...
                          Bolje Sindlera, da se relaksira

                          @Ljubodraze Nikita Mihalkov je Nikita Mihalkov.

                          Comment


                          • Lumet je Lumet,a rimejk je rimejk

                            Inace ima jos jedan rimejk tog filma,u kom glumi Gandolfini

                            Nisam gledao ni jedan duplikat,da se ogradim...

                            Comment


                            • Originally posted by Drazen 3 View Post
                              Bolje Sindlera, da se relaksira
                              Ne mozes porediti Sindlerovu listu s ovim nikako.

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                Ne mozes porediti Sindlerovu listu s ovim nikako.
                                Aludiram na tezinu filma posto je MGS preporucio Kejna ;)

                                Comment

                                Working...
                                X