Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uragan je mnogo dobar,Denzel objasnio

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      E jeste Vanila skaj, prolivaja od filma, ne bih rekao da je do psihoaktivnih supstanci, nono.
      Za ubuduce kad nesto pitas za preporuku, napomeni da ti treba film koji mozes gledati napusen ;) A da si citao postove, ne secam se ko ti je tacno preporucio, ali sam napisala na tu preporuku da msm da se tebi to nece svideti jer je neka fantazija i malo sci fi, a znam da to ne volis, ali def nije sa izrazenim osecanjima, prosuo si se tu..

      Originally posted by majabl View Post
      Mystic river i 7 sam gledala, nisam Black Swan.
      Evo sad cekam da se skine Goodfellas, sljedeci bi trebalo da bude neki od Altlostinih, ali ne mogu da nadjem normalan torent, ovi koje sam nasla nece ni za 10 dana.
      Ako ne, bice Black Swan.
      Hvala. ;)

      A i ti Asprilja, od svih filmova koje smo ti predlozili nasao taj gledati.
      A moguce da nema za Adama bas dobar, posto je film prosao relativno nezapazeno, sto je bas steta. Evo najbolji koji sam nasla http://www.limetorrents.com/Adam-200...nt-203784.html
      A Intouchables http://thepiratebay.se/torrent/6980025

      Comment


      • Ko je rekao da je sa izrazenim osecanjima ? Rekao sam da je gej i bedica
        A kad sam napusen necu sigurno da gledam one hehe hihi how high i te americke indijanluke, nego ocu da plovi film.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • I am Sam odlican. Hurricane isto, ostale nisam gledala. ;)
          Ljubo, ovo je vec ponuda koju ne mogu odbiti.

          Ne znam jesam li komentarisala American History X koji sam posljednji gledala po vasoj preporuci, odlican film, nisam se nadala da je tako dobar.

          edit: Altlosta, hvala.

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Vidim "ubijate" koliko poznajete ovu oblast... Ali nesto me bas, bas kopka...

            Nek lajkuje svako ko je gledao sva ova cetiri filma. Ja sam po dva puta.

            Citizen Kane (1941)
            Touch of Evil (1958)
            Wild Strawberries (1957)
            The Seventh Seal (1957)
            Ja samo Kejna. Ali, "neka lajkuje"

            Originally posted by asprilja View Post
            Ko je rekao da je sa izrazenim osecanjima ? Rekao sam da je gej i bedica
            A kad sam napusen necu sigurno da gledam one hehe hihi how high i te americke indijanluke, nego ocu da plovi film.
            A onda ne znam sta ti znaci "gej", tada si rekao da neces neki gej sa izrazenim osecanjima, tako nekako, nisam mislila bukvalno. Kad malo bolje razmislim, stvarno u tom filmu mozda ima dve ribe da se ljube

            Comment


            • Ma naravno da to znaci gej, nego postala nam u drustvu uzrecica da je sve sto ne valja, gej, pa sam se tako izrazio, mozda je bolje reci smece od filma ili govno na kub.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by altlosta View Post
                Ja samo Kejna. Ali, "neka lajkuje"
                Pa da vidimo ko ce se usuditi da slaze

                Ipak su ovo filmovi koji su obiljezili jednu epohu, a ako vec se busas s nekim poznavanjem ove umjetnosti (generalizujem), onda krenes s gledanjem ovih master pisova.

                Comment


                • Majo,ocekujem do 4 svoju presudu

                  Comment


                  • Dovla,

                    Ovaj

                    Frailty (2001)

                    Jedan od onih neizvikanih, al koji ostaje urezan... Ma nenormalno dobar film. U principu ne gotivim takve tematike, ali je u pitanju filmcina.

                    Comment


                    • Noto, ti si jedni covjek s kojim bih posao u bioskop, a mozda i kupio nam karte. Svoju bih sigurno, ako se ti ne bi ponudio... Mozda i neko pice, ako bi bio neki diskont u blizini.

                      Procitaj sadrzinu donjeg posta. Misim da ces ti biti jedini koji moze da lajkuje post. Jednostavno, gre'ota je sto se nije vise ulagalo u tebe kad je u pitanju bila tvoja ljubav prema kinematografiji.

                      Originally posted by M_G_S View Post
                      Vidim "ubijate" koliko poznajete ovu oblast... Ali nesto me bas, bas kopka...

                      Nek lajkuje svako ko je gledao sva ova cetiri filma. Ja sam po dva puta.

                      Citizen Kane (1941)
                      Touch of Evil (1958)
                      Wild Strawberries (1957)
                      The Seventh Seal (1957)
                      Last edited by M_G_S; 06-03-12, 02:11.

                      Comment


                      • Ta 4 filma zaslužuju reputaciju i lajk kao dodatak, ostali to ne razumiju, vidićeš da će ih se dosta javiti koji su propustili bar 1 film sa moje liste, a možda ih bude i sramota da se jave. Moramo dogovoriti odlazak u bioskop, a kasnije neku večericu uz svijeće kraj kamina.

                        Comment


                        • Ima Denzel i bolju sportsku pricu u svom opusu

                          http://www.imdb.com/title/tt0124718/

                          Jedan od meni drazih filmova, mozda zato sto uz omiljenog glumca u njemu glumi i jedan od najboljih trojkasa svih vremena, a ja ga bas cenim
                          ....

                          Comment


                          • Normalno da ne moze, ali ima tu neku street varijantu i u njemu glumi R. Alen (pretpostavljam da je taj film u pitanju, jer mi muka bilo da klikcem ). I taj film, koliko god "laganiji" bio, sam nekoliko puta gledao.

                            ps. Jesam li ja u pitanju samo, ili je stvarno Dzon Kljuzak jedan od najvecih smekera, ako ne i najveci, od te neke "srednje" garde... Nekako mi djeluje tako prirodno kao gospodin, a neki drugi, iako proglasavani cime sve ne, pomalo ljakserski.

                            Comment


                            • Cekajte, je l' ovi citav film sjede u jednoj sobi i pricaju, tj. slusaju ovu budalu?
                              Bolje onda da gledam onaj o kom ste pricali nedavno, u kom plove i plove.
                              Trazila sam nesto uz sta cu ostati budna, ovog sam odgledala 20-ak min i vec sam zaspala na poslu, pretpostavljam da ovo nije za mene.
                              Da nastavim gledati ili da se vratim na Goodfellas koji sam pocela gledati dok se ovaj skidao i koji mi je masu bolji?

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                E taj "The man from Earth" je bio skoro na BE92, uhvatio sam od sredine i nisam se odvojio do kraja. Nema veze sa naucnom fantastikom. Istripovana je prica i to je to. Preporucujem svakome...
                                Upravo o tome sam govorio. Ameri sve to trpaju u isti kos, u sf. Ovaj film je cista fikcija, dakle postoji razlika izmedju f-a i sf-a... Kao sto u Memento-u i Fight Club-u imamo dva glavna lika koja pate od teskih mentalnih i psihickih poremecaja koje u teoriji stvarno postoje ali u praksi one izgledaju nesto drugacije nego sto je to prikazano u filmu. Posledica tih bolesti u ova dva pomenuta filma su cista fikcija (sloboda uma kreatora filma) po kojoj je napisan scenario i napravljen film. Zato su ta dva filma to sto jesu, i zato su Nolan i Fincher u svetu filma to sto jesu... majstori svog zanata. Bottom line, bez fikcije nema kvalitetnog filma.

                                Btw, pogledajte Scorsese-ov Shutter Island, genijalan film...
                                Last edited by Ernesto; 06-03-12, 03:53.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X