Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas me zanima kako ce ovo da izgleda, ali nesto sam skepticna.

    http://www.bizlife.rs/vest.asp?id=34...e-novi-Del-Boj
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Bas me zanima kako ce ovo da izgleda, ali nesto sam skepticna.

      http://www.bizlife.rs/vest.asp?id=34...e-novi-Del-Boj
      Jos jedan propali remake dobre stare Mucke tesko da mogu da se zamene
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Altlosta i moze nesto da mi prica ali ti nikako
        Nisam ja rekao da je House sranje samo se ponavlja previse.Na kraju Dr.House nadje rjesenje,obicno je tako.On je odlican lik ali sa sezonama me pocela smarati serija.
        Inace meni su Friends sto puta bolji od TBBTa,a Office mi je bolji od obje,znas i sama da mi je TBBT sve gori kako vrijeme prolazi i ima mnogo boljih sitkoma po meni ;)

        Who the fuck is Serena van der Woodsen?

        Gledaj onaj Boss,pa onda Dexa,Lost,Homeland,GOT.Edukacija je zapoceta

        GG nije sitkom koliko mi se cini

        Americka ili latino sapunica sasvim je svejedno,to je Greys
        sigpic

        Comment


        • Kad kazete Greys, jel mislite na Grey's Anatomy ili nesto drugo?
          sigpic

          Comment


          • Na Grey's Anatomy;)
            sigpic

            Comment


            • Lepo ja kazem da pojma nemas. Dextera odgledala i imam sve osim poslednje, Lost pola, za Homeland i Bossa nisam znala dok mi nisi rekao, znas vec i zasto
              O filmovima nemoj da mi pricas, ja kad sam ih uveliko gledala, ti si igrao Super Maria na sega mega konzoli
              Ne mozes da pricas da ne valja nesto sto nisi gledao, i tacka!
              Mani me te tvoje price, nije sitkom jeste sitkom, kakve to veze ima, serija je serija. SERIJAL Vladane, juhu..... jao veze nema, sta ja gubm zivce
              A za HOUSA po 100.put, u njemu je i poenta, on je centralna figura serije, i ne znam zasto si uopste ocekivao da ce neko drugi da resava slucajeve
              ....

              Comment


              • Meni su omiljene serije Glee i Falling Skies. Cak su i za vise gledanja, sto je prava rijetkost. A ponekad odgledam i Ghost Wisperer, ali to samo kad mi ove dvije nisu pri ruci.

                Comment


                • Da nije mene ne bi ti nista gledala i pametovala ovdje,kako se ona opustila samo
                  I Game of Thrones skini,taman da odgledas do 1. aprila kad krece druga sezona
                  Wire obavezno,zaboravih najbolju seriju

                  Nisam ja nikad igrao Marija na Segi,na Terminatoru,Sega je bila skupa
                  Ma pokusao sam ja to da gledam ali jednostavno ne ide

                  Pa Cougar Town je sitkom,ovo nije,to ne mozes da poredis

                  Pa znam ja da jeste ali je precerao sto se mene tice,svaki on slucaj rijesi,ma ajde molim te.Pa Pemblton je najbolji dektetiv ikad,on i Bejlis najjaci tandem pa nisu svaki slucaj rijesili,koliko samo otvorenih imaju,crvenim slovima
                  sigpic

                  Comment


                  • I neko zapravo govori da je Grey's Anatomy dobra serija? Tesko sranje...

                    Btw desavalo se u House-u da drugi resavaju slucajeve, mada naravno ne cesto, mozda 10/15 puta za ovih 8 sezona, ali nije poenta u House-u taj slucaj, nije to detektivska serija pa da cekas kraj epizode da vidis ko je ubica. Pogotovo jer nama nista ne znaci kad cujemo neke simptome ili ono njihovo nagadjanje koja je bolest i sl. Poenta je psihologija, sarkazam itd.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Meni su omiljene serije Glee i Falling Skies. Cak su i za vise gledanja, sto je prava rijetkost. A ponekad odgledam i Ghost Wisperer, ali to samo kad mi ove dvije nisu pri ruci.
                      Ej MGS, Ghost Whisperer sam odgledala par epizoda, negde sam ih nahvatala, vise se i ne secam, nije losa cini mi se...

                      Originally posted by Vladan View Post
                      Da nije mene ne bi ti nista gledala i pametovala ovdje,kako se ona opustila samo
                      I Game of Thrones skini,taman da odgledas do 1. aprila kad krece druga sezona
                      Wire obavezno,zaboravih najbolju seriju

                      Nisam ja nikad igrao Marija Segi,na Terminatoru,Sega je bila skupa
                      Ma pokusao sam ja to da gledam ali jednostavno ne ide

                      Pa Cougar Town je sitkom,ovo nije,to ne mozes da poredis

                      Pa znam ja da jeste ali je precerao sto se mene tice,svaki on slucaj rijesi,ma ajde molim te.Pa Pemblton je najbolji dektetiv ikad,on i Bejlis najjaci tandem pa nisu svaki slucaj rijesili,koliko samo otvorenih imaju,crvenim slovima
                      Za Wire sam ti rekla da je odlicna ali da nisam imala prilike da je gledam, nemoj da bulaznis. I stvarno nekad preteruju sa slengom, bez prevoda je malo teze pohvatati konce, kakav god da ti je english, a ti znas kakav je moj, ono je bas previse.
                      A Game of Th cu skinuti kada mi posaljes linkove, razmazena sam strasno,svi vi ste krivi za to, molim lepo! Cekam u inbox, da se iskupis za ove gluposti izrecene
                      ....

                      Comment


                      • Inace, to sve sto gledate je zesci trash pravljen za tontos Americanos, tako da ne mogu uzeti ucesca u diskusiji...

                        Trenutno se ne vrti niti jedna serija vrijedna pomena. Ok, House MD, ali samo jer je i dalje tu čika Greg. A i napokon dovedose stvarno zgodnu curu, a ne one nazovi zgodne, kao npr. Olivija Vajld. Nije bas da je gledam zbog nje, ali eto, ima ljudi kojima su takve stvari bitne, pa eto, malo i da se komercijalise. Cura ima slatke jagodice, okice, prelijepo je gradjena... Eto da bijui tu poene kod publike.

                        dreamy, Ghost Wisperer je jedno od navecih s... na kugli zemaljskoj... Zar i ti sine dreamy

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          I neko zapravo govori da je Grey's Anatomy dobra serija? Tesko sranje...

                          Btw desavalo se u House-u da drugi resavaju slucajeve, mada naravno ne cesto, mozda 10/15 puta za ovih 8 sezona, ali nije poenta u House-u taj slucaj, nije to detektivska serija pa da cekas kraj epizode da vidis ko je ubica. Pogotovo jer nama nista ne znaci kad cujemo neke simptome ili ono njihovo nagadjanje koja je bolest i sl. Poenta je psihologija, sarkazam itd.
                          Upravo tako, za Housa...
                          A Greys nije savrsena serija, ali nije ni losa, nikad me nije smarala, kad god naletim na nju uvek je odgledam do kraja, ima ok pricu, ok likove... Sve te bolnicke su na slican fazon, sve sam ih gledala od Cikago bolnice pa na dalje, i da ne valjaju ne bi postigle taj ogroman uspeh...
                          Ja zapravo mogu da gledam sve, nemam tih problema kao Vladan. Uzivam i u krimi seriji, i u Mediumu koja je totalno drugacija, a i u Sex i Gradu, koja je obelezila jedan period. Sve sto valja, gledam. I serije, i muziku i filmove delim iskljucivo na dobre i lose. Ko sa predrasudama udje u nesto, bolje da odmah izadje.

                          Preporuka je film "Safe House", nije sto glumi moj omiljeni glumac, nego je film na vodecoj poziciji u americkim bioskopima, i vredi ga pogledati. A i relano nema loseg filma u kojem Denzel igra, no no
                          Last edited by dreamy; 01-03-12, 19:07.
                          ....

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            Inace, to sve sto gledate je zesci trash pravljen za tontos Americanos, tako da ne mogu uzeti ucesca u diskusiji...

                            Trenutno se ne vrti niti jedna serija vrijedna pomena. Ok, House MD, ali samo jer je i dalje tu čika Greg. A i napokon dovedose stvarno zgodnu curu, a ne one nazovi zgodne, kao npr. Olivija Vajld. Nije bas da je gledam zbog nje, ali eto, ima ljudi kojima su takve stvari bitne, pa eto, malo i da se komercijalise. Cura ima slatke jagodice, okice, prelijepo je gradjena... Eto da bijui tu poene kod publike.

                            dreamy, Ghost Wisperer je jedno od navecih s... na kugli zemaljskoj... Zar i ti sine dreamy

                            Ne signore, pogledajte post ponovo, ja sam rekla da sam pogledala nekad negde par epizoda i da mi je delovalo da nije lose. Ti si to verovatno mnogo vise gledao pa si zato skontao da je s*anje, ja nisam uspela, a ocito me nije zainteresovala do te mere da je skinem i gledam revnosno kao ti Kad vec jedes g, eto ti jos malo

                            I ko jos gleda Housa zbog bilo koga, a da to nije on?
                            ....

                            Comment


                            • Bas sam ovih dana gledao Stargate Atlantis na AXN-u i iznenadio sam se koliko je dobra serija.

                              Ghost Whisperer mi nije jasno kako nisu odbacili odmah nakon "pilota", a kad vidim da ima 5 sezona ili koliko vec povraca mi se.
                              A tolike su serije prekinuli posle prve sezone....

                              Jel gledao neko Flash Forward? Bas me zanima sta mislite o toj seriji, meni je jedna od zanimljivijih koje sam gledao, steta sto ima samo jednu sezonu...
                              sigpic

                              Comment


                              • dreamy
                                Iznenadila bi se koliko ljudi to gleda i zbog drugih... Da li ce Cejs zavrsiti s ovom, da li ce se vratiti ovaj... A jedino sto je stvarno zanimljivo je Greg i njegov kompić Vilson, koji je eto tu da nas malo zasmijava svojim pokusajima...

                                Sargate Atlantis je ipak poslednji trzaj jedne fenomenalne fransize kakva je Stargate. Takav Show Fox ne moze nikako da napravi. Fox je i poznat po trash serijama koje traju dugo.

                                Sad se vrti Stargate Universe, ali to vise nije "to". Fransiza je mrtva.
                                Last edited by M_G_S; 01-03-12, 19:06.

                                Comment

                                Working...
                                X