Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
    A i valjda se prica da Hugh zeli da se posveti muzici, pa se valjda delom i zbog toga zavrsava.
    Zavsrsava se iz drugih razloga, nesto ljudi iz produkcije pricali... A i glumcima dosadilo, mislim da Olivia nije ni glumila u poslednjoj sezoni (ne pratim nesto previse, pa ne znam; ali znam da je pricala da hoce da se posveti drugim projektima). Pa je i Hugh odlucio da se posveti svojoj ljubavi iz djetinjstva - bluzu.
    Mistakes make us who we are.

    Comment


    • Originally posted by Miss Poison View Post
      Zavsrsava se iz drugih razloga, nesto ljudi iz produkcije pricali... A i glumcima dosadilo, mislim da Olivia nije ni glumila u poslednjoj sezoni (ne pratim nesto previse, pa ne znam; ali znam da je pricala da hoce da se posveti drugim projektima). Pa je i Hugh odlucio da se posveti svojoj ljubavi iz djetinjstva - bluzu.
      Olivia je u prosloj sezoni glumila u 4-5 epizoda , 1 na pocetku i onda pred kraj a bilo je iscenirano da je bila u zatvoru a sad se u 8-oj sezoni pojavila samo u 1 epizodi i vise se najverovatnije nece pojavljivati ;)
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Moze li se ubaciti prevod preko USB porta?
        Ja sam pokusavao i nisam uspeo,tako da samo gledam domace filmove i koncerte,a za strane filmove moram HDMI koristiti.
        Pa gledaj strane bez prevoda Meni je lakse gledati filmove bez prevoda nego traziti prevod.

        Elem, evo nesto vezano za temu... Ima li ko koju dobru krimi seriju da preporuci, nesto poput Bones, Life, Castle?
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • Originally posted by Miss Poison View Post
          Pa gledaj strane bez prevoda Meni je lakse gledati filmove bez prevoda nego traziti prevod.

          Elem, evo nesto vezano za temu... Ima li ko koju dobru krimi seriju da preporuci, nesto poput Bones, Life, Castle?
          Kad ne znas,to se za minut pronadje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Kad ne znas,to se za minut pronadje.
            Zavisi kako kad. Nekad za minut, a nekad ne mozes ni naci
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • Originally posted by Miss Poison View Post
              Pa gledaj strane bez prevoda Meni je lakse gledati filmove bez prevoda nego traziti prevod.

              Elem, evo nesto vezano za temu... Ima li ko koju dobru krimi seriju da preporuci, nesto poput Bones, Life, Castle?
              CSI, CSI : NY, CSI: Miami , mozda da probas New Amsterdam ili Criminal Minds ?
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Miss Poison View Post
                Zavisi kako kad. Nekad za minut, a nekad ne mozes ni naci
                Ma to vama Crnogorcima mrsko traziti.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Gandalf View Post
                  CSI, CSI : NY, CSI: Miami , mozda da probas New Amsterdam ili Criminal Minds ?
                  CSI... Hm, nisam nesto odusevljena New Amsterdam sam gledala, a Criminal minds sam gledala jednu epizodu na FoxCrime-u, previse su mi morbidni bili

                  @Mamba
                  Bice da je to
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • Miss- gledaj seriju "The Wire". Sigurno najbolja serija svih vremena.

                    Comment


                    • Originally posted by Tony_G View Post
                      Realno sa DVD-jem se neces usreciti, to je zesca zajebancija. Ja sam skoro kupio neki LG koji kao podrzava sve formate, ali moze da cita samo kad skinem .VOB verziju, to je kao original DVD format, ali kad tako rezes film onda ne mozes da ubacis prevod sto je dodatno smaranje.
                      Ako imas USB port na TV-u najbolje ti je da tako gledas filmove...
                      Netacno! ja sam uzeo takodje LG prosle godine(bioskop 5.1) i podrzava sve formate,ali sve.Mada ja kad skidam filmove,ja ih konvertujem u dvd-format i nema problema,mada imam neke divx i njih cita sve kako treba..Toni,pa sta si ti to kupovao


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        Netacno! ja sam uzeo takodje LG prosle godine(bioskop 5.1) i podrzava sve formate,ali sve.Mada ja kad skidam filmove,ja ih konvertujem u dvd-format i nema problema,mada imam neke divx i njih cita sve kako treba..Toni,pa sta si ti to kupovao
                        Ma znam da postoje DVD-jevi koji sve podrzavaju, i ovaj moj navodno sve podrzava ali ocigledno da nece da pusti DivX, nznm zbog cega, i kod nekoliko ortaka je ista prica. Npr. jedan ima 2 DVD, i isti film mu pusta na jednom a na drugom nece, to su standardni bagovi sa DVD plejerom.

                        @Miss
                        Dobra je nova krimi serija "Person of Interest", mada me malo nervira glavni glumac. Gledljiva serija u svakom slucaju...
                        I naravno kao sto sam vec pominjao "Spooks", najjaca spijunaza i akcija...
                        Ali ne verujem da ti se ne svidja Criminal Minds, vrhunska serija, mnogo bolja od onih koje si navela, bez uvrede, moze i dosta da se nauci iz psihologije...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          @Miss
                          Dobra je nova krimi serija "Person of Interest", mada me malo nervira glavni glumac. Gledljiva serija u svakom slucaju...
                          I naravno kao sto sam vec pominjao "Spooks", najjaca spijunaza i akcija...
                          Ali ne verujem da ti se ne svidja Criminal Minds, vrhunska serija, mnogo bolja od onih koje si navela, bez uvrede, moze i dosta da se nauci iz psihologije...
                          Vidjecu nesto od toga A Criminal Minds... Sta znam, pogledacu jos koju epizodu, mozda sam prerano dosla do zakljucaka. Ali tesko da je bolja serija od Life-a, zato sto je glavni lik bas kralj, a glumac je kao stvoren za tu ulogu. Castle je solidna serija, nije neko cudo, a Bones mi je isto bas dobra, ali su me bas iznervirali kad su izbacili iz serije Zack-a
                          Mistakes make us who we are.

                          Comment


                          • Originally posted by Miss Poison View Post
                            Vidjecu nesto od toga A Criminal Minds... Sta znam, pogledacu jos koju epizodu, mozda sam prerano dosla do zakljucaka. Ali tesko da je bolja serija od Life-a, zato sto je glavni lik bas kralj, a glumac je kao stvoren za tu ulogu. Castle je solidna serija, nije neko cudo, a Bones mi je isto bas dobra, ali su me bas iznervirali kad su izbacili iz serije Zack-a
                            Auh ja bas ne gotivim tog Damiana Lewisa, nekako sam ga istrpeo u Homelandu jer je vrhunska serija, ali on mi se uopste ne svidja.
                            Pazi, kad si rekla da je Criminal Minds morbidna seija bila si u pravu, najmorbidnija koju sam gledao, ali mene fascinira taj posao profajlera, zakljucivanje na osnovu mesta zlocina, odlicno odradjeno.
                            Castle i Bones su klasicne razbibrige, neki sladunjavi humor koji ja ne gotivim, i 100 puta vidjene detektivske price.
                            Dobra je serija 24, vrhunska akcija, klasicna skupa holivudska produkcija, evo bas je pocela prve sezona na Avali, ima svakim radnim danom u 19h...
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni isto nije nista posebno, prica vidjena sto puta, ispricana i iz tog i iz drugih uglova. Film nije los, moze se gledati, ima taj neki dobar vajb, lep tok, ali nema meni tu dosta materijala za Oskara. Nisam jos gledala Artista, od njega nznm zasto najvise ocekujem, ni War Horse i ELAIC, ali nista mi ove god za sada nema wow. Najbolji su mi Tree of Life i Midnight in Paris do sad, Moneyball mi isto nije los, posle njega Descendants, a Help mi se ne svidja, tj samo mi je simpa, ali nema meni tu kvaliteta, plicak...

                              Edit: Kome treba neki dobar sitcom, a voli npr Arrested Developement, Office, Parcs&Rec... preporucujem Party Down ;) ima samo dve sezone nazalost, ali je superiska, i bice film
                              Last edited by altlosta; 13-02-12, 00:01.

                              Comment


                              • Poceo sam da gledam Dextera...nikada mi ovako brzo nije prolazila epizoda neke serije

                                Comment

                                Working...
                                X