Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja Ljubo skinuh taj film iha ha ali se jos ne nakanih da ga odgledam.Fincer je masina,tu nema greske.
    Inace Homeland je jedno savrsenstvo,serija je fenomenalna,moram jos jednom da je pomenem.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ja Ljubo skinuh taj film iha ha ali se jos ne nakanih da ga odgledam.Fincer je masina,tu nema greske.
      Inace Homeland je jedno savrsenstvo,serija je fenomenalna,moram jos jednom da je pomenem.
      Gledaj cim se zavrsi AO

      Cuo sam za tu Homeland,ali nisam jos gledao...sad sam vise iz fazona da citam knjige. A i skinuo sam Dextera,ali jos nisam gledao...nekako sam skeptican

      Comment


      • Ja stavio da se skida Boss i Men of a certain age,a ne moram cekat' da se zavrsi AO,nacu vala te dvije ure
        Zamisli ti covjece kad Homeland dobije GG prije GOTa u istoj konkurenciji.Znai obavezno,ali obavezno da se to gleda.Kad kaze Abu Nazir i posle nas nazivaju teroristima
        Marinac 1 i Marinac 2 FTW
        Dexa nikad prije nisi gledao ili si na 6. sezonu?
        Ako pocinjes od nule prva sezona je nesto sto ce te raspametit',posle ces nesto slicno trazit' i u ostalim serijama ali to vise nikad neces nac',druga je isto genijalna i prati tu nenormalno mocnu prvu sezonu,posle pad,pad,pa onda katastrofa od 5. sezone,tesko sranje,a ova zadnja vec bolja,neocekivana,samo je kraj trebao da se desi u 5. no sto da se radi
        sigpic

        Comment


        • Pocinjem od prve Dextera,ali tek kad procitam Kusturicu

          A u Homeland-u glumi Damien Lewis

          Fala na informacijama

          Comment


          • Jao koliko su me smarali sa Homelandom,nista ja od toga nisam ocekivao.A tako je mocna serija,nema sto.Primaka' mi se neko opasno GOTu
            Covjek je car,u seriji Brodi,marinac
            Prvo odsgledaj ipak Homeland pa onda pici na Dexa,a kazem ti prve dvije sezone Dexa ima da gutas,tu nema stajanja,toliko je dobro.
            sigpic

            Comment


            • The Wire je ipak najbolja serija svih vremena

              Comment


              • Dobro Omar je Omar,tu nema sta da se prica
                Ja pricah o aktuelnim i da nisam vjerova' da ce nesto moc' da mi se primakne GOTu,ali ipak je GOT i dalje na prvom mjestu,iako je Homeland...Ipak necu vise
                sigpic

                Comment


                • Kad ce druga sezona GOT-a?

                  Bunk je Bunk

                  Comment


                  • 1. aprila,ko ce to docekat'

                    Tebi je Bank jer licis na njega,nema tu objektivnosti
                    E da,ja stvarno nemam rijeci kojima bih opisao divljenje za ovog gospodina.

                    sigpic

                    Comment


                    • Ja vise licim na McNulty-a

                      Gledao sam i to...Larry je legenda. "Pretty,pretty good"

                      Comment


                      • E da odgleda' sam i Terra Novu,gledljivo ali nista posebno,moglo je to i bolje,svakako sam vise ocekiva'
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma bjez'

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            E da odgleda' sam i Terra Novu,gledljivo ali nista posebno,moglo je to i bolje,svakako sam vise ocekiva'
                            Ako ste mogli odgledati jednu epizodu Terra Nova-e, onda cete moci bar pola Falling skies-a... Odusevicete se.

                            Hvala lepo <3

                            Comment


                            • najbolja serija ikada
                              Spoiler
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Matt LeBlanc posle Prijatelja i Joey-a ponovo u seriji. Ovog puta Episodes...

                                http://www.imdb.com/title/tt1582350/

                                Glumi samog sebe. Za sad ima samo 7 epizoda. Nije loša serija, britanski humor u Americi... A i nemojte da očekujete Džoija onako smešnog kao iz ove 2 prethodne serije... Drugačiji humor je ovde...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X