Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Poceo sam sa caletom da gledam preko neta seriju Tera Nova..
    Odgledao sam 2 epizode i nije lose zaisljeno,rezirao je Spilberg
    Radnja se odvija 2140 ako se ne varam sve je bez sunca i oblaka,sve je zagadjeno,prenatrpano stanovnistvo i tkao to,i svake godine salju jednu grupu ljudi kroz neki portal koji su napravili 85 miliona godina u nazad u vreme dinosaurusa.Sad prati se zivot jedne porodice i ostalih u tom dobu a za dalje ne znam moram da odgledam.Pogledajte ga deluje zanimljiv
    Pocinje na FoxLife,nema potrebe da gledas preko neta,pretpostavljam da imas Fox.
    sigpic

    Comment


    • Davno nisam ovde svracala pa me interesuje da li ste mozda pricali o seriji Person of Interest, za sad je izaslo 10 epizoda, trailer obecava.

      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Cuo sam za seriju i ne samo to nego i pogledao par trailera ali pogledacu kad zavrsi prva sezona , glumi Michael Emerson , jedan od legendi serije ,,Lost,, i samo zbog njega cu verovatno gledati i naravno JJ Abramsa , jedva cekam Alcatraz da pocne
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Imam Fox nego sma vec poceo da gledam, pa da ne cekam
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • I ja gledam Tera Novu na Fox life-u, za sad izgleda zanimljivo, ako mi se bas svidi, onda cu da krenem da skidam sa neta.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ja ovo jedva cekam,samo je sad izasla prva epizoda pa pauza,no svakako gledam kad zavrsi sezona.



              Boardwalk Empire ko nije gledao neka gleda,Dex je bolji nego prosle sezone i to masu.
              sigpic

              Comment


              • Upravo sam odgledao i poslednju epizodu 1. sezone Terra Nove,i da sumiram: odlicna je! Ima nekih "rupa" i klisea ali je sama tematika originalna i radnja je vise nego zanimljiva u svakoj epizodi.Mislim da nisam ovako pomno pratio neku seriju jos od X files'-a

                Comment


                • Gleda li neko The Big Bang Theory? Najbolja serija koju sam ja gledala!
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • ^ Ne propustam nijednu epizodu


                    BAZINGA !!! ;)


                    p.s. Seldon je najbolji:

                    "Peni !!! (kuc,kuc), Peni !!! (kuc,kuc), Peni !!! (kuc,kuc) "
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Tri puta ide kuc.

                      Comment


                      • @Gandalf

                        Ni ja. Mislim da sam svih 5 sezona odgledala za 15tak dana
                        A ja Sheldona obozavam! Ali ono, bas.

                        Aj posalji mi link preko cega gledas, jer je poslednja epizoda koja je izasla na ovom mom sajtu bila 11 (8. decembra), to dodje ukupno 98, a na Imdb-u stoji da su snimili 100 epizoda, pa mi cudno?
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • ^ Ja samo gledam na TVu u 19:20 svakog radnog dana.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Do koje sezone su otkupili ovi sa B92? Cisto sumnjam da ce 4. sezonu da emituju.

                            Comment


                            • Na kom programu?

                              Edit: Aa, na B92, vidjeh sad

                              Ps. Ko oce nek' mi se javi na pp za ovaj sajt, posto ne znam mogu li ovdje postavljat'
                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • ^ B92. 12. i 13. epizoda 5. sezone ce se emitovati 12. i 19. Januara, zato jos nema na tvom sajtu te dve epizode. Mozes da ocekujes 12. epizodu 13. januara, a 13. epizodu 20. januara.

                                @ Dusane, pojma nemam.
                                Last edited by Mr. Wolf; 09-01-12, 22:38.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X