Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jel moze neko da mi nadje torrent za seriju lost(pozeljno za prvu sezonu) a da nema 6 seedera i 3424324 leachera
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      jel moze neko da mi nadje torrent za seriju lost(pozeljno za prvu sezonu) a da nema 6 seedera i 3424324 leachera
      http://www.torrentdownloads.net/torr.../Lost+Season+1

      Samo idi download via torrent
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Promo trejler za drugu sezonu serije:

        Jedva cekam drugu sezonu , konacno jedna prava serija , a ne gluposti krimi i ti fazoni ... Nadam se da ce 2 sezona biti jos bolja iako je i prva
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Poceo sam gledati The Mentalist posto je pauza u Americi sa serijama , tj sa bar pola njih pa mi dosadno , dosao sam do 13 epizode prve sezone ... Odlicna serija
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Nasao sam juce knjigu Igre Prestola i kostala je 900 dinara.

            @Ljuba

            Da nisi isao skroz dole recimo na imbd France, imdb Spain ili tako nesto?
            Imas skroz dole International Sites.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Nasao sam juce knjigu Igre Prestola i kostala je 900 dinara.

              @Ljuba

              Da nisi isao skroz dole recimo na imbd France, imdb Spain ili tako nesto?
              Imas skroz dole International Sites.
              Ja sam procitao prve 2 knjige Igra Prestola i jedva cekam da pocne 2 sezona serije a nikako mi se ne da a i nemam vremena da pocnem 3 knjigu , verovatno cu na leto da citam 3-cu
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Curb you Enthusiasm je nenormalno dobar,a ovaj covjek neprevazidjen
                http://www.imdb.com/name/nm0202970/
                Kad sam ja to tebi pricao...vremenom dosadi,ali na pocetku je legendarno

                P.S. Maricu,nema pomoci

                Comment


                • Ma znas koliko stvari imam da odgledam pa sad idem redom,dosta toga sam odgledao
                  Tesko ce mi ovo dosadit',lik je genije
                  Last edited by Vladan; 12-12-11, 17:39.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma odlicna je serija,a on je maletene sam nosi na ledjima.

                    Comment


                    • Poceo sam sa caletom da gledam preko neta seriju Tera Nova..
                      Odgledao sam 2 epizode i nije lose zaisljeno,rezirao je Spilberg
                      Radnja se odvija 2140 ako se ne varam sve je bez sunca i oblaka,sve je zagadjeno,prenatrpano stanovnistvo i tkao to,i svake godine salju jednu grupu ljudi kroz neki portal koji su napravili 85 miliona godina u nazad u vreme dinosaurusa.Sad prati se zivot jedne porodice i ostalih u tom dobu a za dalje ne znam moram da odgledam.Pogledajte ga deluje zanimljiv
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Poceo sam sa caletom da gledam preko neta seriju Tera Nova..
                        Odgledao sam 2 epizode i nije lose zaisljeno,rezirao je Spilberg
                        Radnja se odvija 2140 ako se ne varam sve je bez sunca i oblaka,sve je zagadjeno,prenatrpano stanovnistvo i tkao to,i svake godine salju jednu grupu ljudi kroz neki portal koji su napravili 85 miliona godina u nazad u vreme dinosaurusa.Sad prati se zivot jedne porodice i ostalih u tom dobu a za dalje ne znam moram da odgledam.Pogledajte ga deluje zanimljiv
                        Daj link na pm
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ajde dajte neku novu seriju, neku tipa HIMYM, Friends, Bing bang theory.......
                          SAmo da nisu istrazitelji iz Miamia, New Yorka......
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Treci kamen od sunca


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Ajde dajte neku novu seriju, neku tipa HIMYM, Friends, Bing bang theory.......
                              SAmo da nisu istrazitelji iz Miamia, New Yorka......
                              that 70's show

                              edit:izvini sad sam tek video da si napisao neku Novu seriju...nem pojma nove stvari ne gledam
                              Last edited by prskaj; 19-12-11, 10:47.
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Ajde dajte neku novu seriju, neku tipa HIMYM, Friends, Bing bang theory.......
                                SAmo da nisu istrazitelji iz Miamia, New Yorka......
                                Ako nikad nisi gledao gledaj Family Matters ili Malcolm in the Middle , to su meni 2 najjaca sitcoma u Americi u poslednjih 20-ak godina uz HIMYM
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X