Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krenuo sam gledati Game of Thrones , pogledao sam 6 epizoda , bas mi zao sad kraj 6 epizode , ubise Viserisa
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Odgledah i ja isto(konacno) GoT pre neki dan i mogu reci da mi se veoma svidela i bilo je par razocaravajuh obrta tokom jedne spizode, ali sam ipak nastavio da gledam.

      Spoiler
      Boromir, don't die again.

      Comment


      • Jedan deo druge sezone Game of Thrones potvrđeno je snimaće se u Hrvatskoj i Islandu. Glavni deo kao u prvoj sezoni biće sniman u S.Irskoj...

        Ko nije gledao neka ne čita dalje:

        Spoiler
        U Hrvatskoj će se snimati neke scene serije "Igra prijestolja", u kojima će Daenerys (Emilia Clarke) pokušati osnovati vojsku.
        Lokacije u Hrvatskoj poslužiće za snimanje scena južnih područja iz serijala, dok će nekoliko scena “iza Zida” biti snimane na Islandu.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Pričali smo o tome pre neki mesec
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Pa ja sam napisao još tada da treba da se snima u Hrvatskoj ali nije bilo zvanično. Ova vest je od juče gotovo...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • The Wire je strasna serija,ja sam davno gledao,pa sam batalio i sad sam poceo od pocetka,savrsenstvo.Office me odusevljava,obozavam takav humor i prejak je sitkom,Majkl,Dvajt,Dzim i neprevazidjeni Krid objasnili
              sigpic

              Comment


              • Odgledah novu epizodu dva i po coveka,sa Ashtonom...Boga mi,bolje je nego sto sam ocekivao. Nadam se da ce uspeti da zameni Carlija

                Comment


                • Nema sanse, Carli je Carli, nezanemljiv

                  Comment


                  • Originally posted by Dusan View Post
                    Nema sanse, Carli je Carli, nezanemljiv
                    Ashton je 100 puta bolji glumac od Carlija,ali mislim da je Carli bio stvoren za ulogu u ovoj seriji. Tako da tezak posao ima Kucer

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Odgledah novu epizodu dva i po coveka,sa Ashtonom...Boga mi,bolje je nego sto sam ocekivao. Nadam se da ce uspeti da zameni Carlija
                      I ja sam gledao, i mogu reci da sam zadovoljan, "Hi I m Weldon" "
                      Tesko ce ga zameniti ali nije lose ako je suditi po prvoj epozodi...
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • A koju ulogu ima Kučer? Ne glumi Čarlija
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Glumi Walden-a, Carli je ubijen, a Walden kupuje njegovu kucu

                          Comment


                          • Ja odgledah i dve epizode Kako Sam Upoznao Vasu Majku.Kao i na pocetku prosle sezone i ovde se daju neke naznake da bi ova sezona mogla biti poslednja, ali sam uveren da ce ovu pricu razvuci do 2013.Prva epizoda mi se mnogo vise svidela od druge zbog par fora i sto su na ''svadbi'' kod Tedovog drugara.barni mi je postao nesto zenskast. xD.Bas bi bila fora da je mlada od Barnija muskarac.XDNe znam ni ja koga bih izabrao izmedju Robin i Nore.
                            Sto se tice Dva i Po Coveka, iskreno svideo mi seo do prve scene sa Kucerom i nacin na koji je prepao Alena.xDPre toga sam bio iznenadjen koliko je bilo poznatih glumaca: Dzon Stejmos, Sarma i Sneg, Pit.Ovo poslednje troje iz iste serije.
                            Posle mi je bio smor, sve do poslednje scene u kojoj sam se isto valjao od smeha.

                            Comment


                            • Ne znam da li je možda ovdje neko gledao Prison break ,odlična serija možete je naći u epizodama kad budete skidali ,mislim stvarno da će svidjeti onim koji vole lopove krađe.;D
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Ja odgledah i dve epizode Kako Sam Upoznao Vasu Majku.Kao i na pocetku prosle sezone i ovde se daju neke naznake da bi ova sezona mogla biti poslednja, ali sam uveren da ce ovu pricu razvuci do 2013.Prva epizoda mi se mnogo vise svidela od druge zbog par fora i sto su na ''svadbi'' kod Tedovog drugara.barni mi je postao nesto zenskast. xD.Bas bi bila fora da je mlada od Barnija muskarac.XDNe znam ni ja koga bih izabrao izmedju Robin i Nore.
                                Sto se tice Dva i Po Coveka, iskreno svideo mi seo do prve scene sa Kucerom i nacin na koji je prepao Alena.xDPre toga sam bio iznenadjen koliko je bilo poznatih glumaca: Dzon Stejmos, Sarma i Sneg, Pit.Ovo poslednje troje iz iste serije.
                                Posle mi je bio smor, sve do poslednje scene u kojoj sam se isto valjao od smeha.
                                Pogledao sam i ja prve 2 epizode HIMYM , odlicna je serija, ma bice tu jos sezona ;) ... Ja sam negde citao da oni planiraju do 2019 snimati ako glumci budu zainteresovani To ce biti zesca razvlakusa veruj mi ali neka bude , serija je odlicna , ono na Barnijevom vencanju , to ce verovatno biti kraj sezone i ne verujem bas da ce biti sa Norom , bio je neki segment sa Lili gde se moglo zakljuciti da li je rodila ili je jos trudna samo se nmg setiti sta je bilo , msm da ce se ovo bas bas razvuci sada. 8 sezona ce se sigurno snimati jer je prosle godine potvrdjeno da ce se 7 i 8 sigurno snimati. TJ potpisano.
                                Sto se tice druge epizode, ona se vrtila oko Marsala i njegovog zaposljavanja a Ted je trazio pratilju za bal. Vrlo smesno i zanimljivo. Na kraju epizode Ted je ugledao Victoriu , ako se neko sjeca to je ona sto su se ljubili kod klavira na zabavi pa su se zabavljali a prekinuli su kada je ona otisla negde u Evropu na kuharski seminar , samo se sada dosta udebljala (kolaci ) , moze biti ovde svasta u 7 sezoni a poznavajuci njih.

                                Inace trenutno skidam 1 epizodu 7 sezone Supernatural , kazu da je imala dobru gledanost na premijeri , inace moja omiljena serija
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X