Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao sam svih 10 epizoda oduševila me serija jedva čekam nastavak
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Odgledao sam svih 10 epizoda oduševila me serija jedva čekam nastavak
      Nacekaces se do aprila 2012.

      Ali serija je zaista masterpiece

      Comment


      • Bravo Gangrena

        Prva sezona je snimana pretežno u Severnoj Irskoj i očekuje se da će i dobar deo druge biti tamo sniman. Ali za neke nove lokacije koje će biti spominje se i Dubrovnik!?

        http://winter-is-coming.net/2011/06/...ming-location/

        Ovaj sajt Winter-is-coming.net je neverovatan, sadrži sve podatke, špekulacije i vesti za ovu seriju...

        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Daj da malo naskrabam nesto o seriji koja je radjena po motivima jedne od najboljih ( ako ne i najbolje) epic-fantasy knjige svih vremena "Songs of ice and fire"
          Prvi serijal "Game of thrones" sam odgledao i dobar je -barem sto se tice glume, ali ne mogu a da ne pomislim gde oni sprcase sve te silne novce predvidjene za budzet serije kada realno ni jedne epic -bitke u celoj prvoj sezoni nema . Vecina scena nekako deluje jadno, siromasno ( barem one u kojima se pojavljuje dosta statista ili bi trebalo da se pojavljuje dosta statista : dolazak kralja Roberta u Zimovrlel , vencanje Deneris i Kala Droga ... itd) Serija je dobra-moze se reci i vrhunska ali nije ispunila sva moja ocekivanja (mozda sam ocekivao i previse) . Knjiga je naravno milion puta bolja ... Da ne razglabam vise ...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Daj da malo naskrabam nesto o seriji koja je radjena po motivima jedne od najboljih ( ako ne i najbolje) epic-fantasy knjige svih vremena "Songs of ice and fire"
            Prvi serijal "Game of thrones" sam odgledao i dobar je -barem sto se tice glume, ali ne mogu a da ne pomislim gde oni sprcase sve te silne novce predvidjene za budzet serije kada realno ni jedne epic -bitke u celoj prvoj sezoni nema . Vecina scena nekako deluje jadno, siromasno ( barem one u kojima se pojavljuje dosta statista ili bi trebalo da se pojavljuje dosta statista : dolazak kralja Roberta u Zimovrlel , vencanje Deneris i Kala Droga ... itd) Serija je dobra-moze se reci i vrhunska ali nije ispunila sva moja ocekivanja (mozda sam ocekivao i previse) . Knjiga je naravno milion puta bolja ... Da ne razglabam vise ...
            Pa obicno knjiga ne moze da se poredi sa serijom ili filmom, uvek je tako bilo.
            A ja cu da dobijem knjigu sutra, a epizode sam vec sve skinula, medjutim nikako da krenem da gledam, pa cu onda da napisem svoje utiske, posto vidim da svi pricaju o ovoj seriji i o ovim knjigama.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Imam jos 2 epizode da zavrsim Lost 5.sezonu ... Gledao sam ranije prve 4.sezone i sad sam odlucio da nastavim i da zavrsim sa Lost... Kako se vama cini serija ? Na jesen pocinje nova serija koju je producirao reziser Losta a zove se Once Upon a Time ... Imate trailer na YouTube , cini se interesantna , nesto na foru Narnije koliko sam shvatio , malo drugacije , samo sto je ovo serija ... U glavnim ulogama ce biti Jennifer Morrison koja je poznata po ulogama Cameronice u House MD , Zoey u How I Met Your Mother u 6.sezoni i kao iz filma Table for Three ... U ostalim ulogama ce biti : Jared Gilmore,Robert Carlyle,Ginnifer Goodwin kao i Lana Parrilla
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • evo vam sajt za titlove svih mogucih serija
                http://www.prijevodi-online.org/
                pokusavam da nadjem torent za celu prvu sezonu...
                Last edited by dovla82; 19-07-11, 22:39.

                Comment


                • Ja sam skidao titlove to sve zbog sestre koja ne zna engleski i mogu reci da je 10% titlova koje sam skinuo ono pravi da ne kasne itd
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ne znam sa kojih sajtova skidas ja uglavnom nemam problem sa tim. Pogotovo kod serija. Evo ga trejler za Heroes. Ne mogu da nadjem torent za celu sezonu,ko hoce morace jenu po jednu. A posle za 2,3,4 ima.
                    http://youtu.be/FpegMy8DDzY

                    Comment


                    • Zavrsio sam sa Lost
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Zavrsio sam sa Lost
                        Fenomenalna serija.

                        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                        Comment


                        • Svi na kraju mrtvi
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Tako se zove i serija koja pocinje u Septembru , evo trailera

                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Znaci najbolja crtana serija ikada, ko je gledao zna o cemu pricam!

                              http://watch-dragonball.com/

                              http://en.wikipedia.org/wiki/Dragon_Ball
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Znaci najbolja crtana serija ikada, ko je gledao zna o cemu pricam!

                                http://watch-dragonball.com/

                                http://en.wikipedia.org/wiki/Dragon_Ball


                                Na cemu su gledao?
                                Ja sam gledao samo one serijale protiv Picola kada se bori i kasnije kada dobije sina,Gohana,pa dodju oni sa druge planete,Vegetta i jos ona dvojica.I onda su nam uvek to ponavljali,nikada napred nisu isli.
                                A najjacu scenu sam pre trazio na YT i nisam je mogao naci.
                                Kada onaj ogromni krene da zgazi Gohana i ugleda senku Goku-a koji se vratio iz mrtvih,u to vreme trenirao kod onog debelog ucitelja.
                                Bio je i na RTL II u maju,ali ipak sam previse odrastao.
                                A jos od tih japanaca,jak mi je i Digimon bio.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X