Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahaha jesam,hahah Carli neprevazidjen i mali decak je dobar,malo mi se Allan ne uklapa u to ali nema veze..
    Majka njihova kakva uloga
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Scean sa Megan Fox

      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ja sam pre neki dan poceo da gledam na b92,mislim da su pokazivali i na Fox life,nisam siguran,i odmah mi se svidela serija,samo sto su sada otpustili Carlija Sina,zato sto je pravio probleme,njega je slava unistila,i umesto njega ce verovatno biti:Eston Kucer

        Comment


        • Gledao sam ja i pre to,mislim na FOX-u ne znam na kom jos i posle su ga promenili,bezveze,ali uzivam dok ga jos geldam
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Carli je valjda placen po epizodi:milion dolara

            Comment


            • E za to ne znam,ako je tkao mnogo je ali je sjajan glumac
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Njega je ova serija proslavila,ovi njegovi filmovi nisu bili nesto,ali serija...

                Comment


                • Da,ali kako god pogledas lik je kralj
                  Obicno ne gledam radnim danom,pa sve epizode odgledam vikendom,od 12-14h ja mislim
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Jeste,pre neki dan se u seriji pojavio i Son Pen,ta epizoda je bila dobra..

                    Comment


                    • Odgledacu ja u subotu i nedelju
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Za mene Carli Sin, bio i ostao usijana glava.Jednostavno mi se ne svidja kao licnost.
                        Ono sto me iznenadjuje je sto ima veliku gledanost.Mislim da je ove sezone imala vecu gledanost od Hausa.

                        Comment


                        • Svidja mi se two and a half man,jedna od retkih koja me redovno zasmejava Klinac je smesan kao bioskop a za Carlija je suvisno pricati

                          Comment


                          • Ja sam isto pre gledao Two and a Half Men sto na Pinku sto na HRT-u.U prve dve tri sezone klinac je zabavan, a posle postaje veliki davez kao i svaki tinejdzer.

                            Comment



                            • Moja omiljena....legendarna serija......
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment




                              • Tako je!Ta serija i Haus su mi najomiljenije.

                                Comment

                                Working...
                                X