Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Filmovi,serije

    Moras ti Sopranove prvo,ako se ja nesto ovde pitam $#^%RT

    Comment


    • Re: Filmovi,serije

      Ja nisam ljubitelj serija, ali Dr. Housa sam gledao od pocetka pa do kraja, i pratim redovno, fenomenalna serija, super glumci pogotovo Hugh Laurie. $#^%RT

      Comment


      • Re: Filmovi,serije

        [quote author=Nikola_89 link=topic=1911.msg243104#msg243104 date=1296870904]
        Ja nisam ljubitelj serija, ali Dr. Housa sam gledao od pocetka pa do kraja, i pratim redovno, fenomenalna serija, super glumci pogotovo Hugh Laurie. $#^%RT
        [/quote]


        Moj covek. +*@WT*48* Ja sam navucen na tu seriju, evo gledam je 3. put iz pocetka, i po meni najbolja serija ikad, pored Sopranovih naravno. @(*6sd$%


        A odlican je i Dexter. @(*6sd$%
        sigpic

        Comment


        • Re: Filmovi,serije

          Ma prosto sam odusevljen Hughom uopsteno, a ova serija je vrhunski napisana a on kako glumi Hous-a je nenadjebivo! $#^%RT

          Dosta humora, a i dosta dobrih pouka, nikad dosadno, pogotovo kad smisli nesto u svom uvrnutom umu kako da muci ljude oko sebe, posebno Wilsona. $#^%RT

          Comment


          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Re: Filmovi,serije

              Ja sam vristao tu seriju, kad je i on uskocio u kolica i sve radio u njima da bi zardrzao svoje parking mesto. &*#GI(] Legenda!

              Comment


              • Malo sam procitao postove pa da pomenem ono sto niste, a i sto jeste, bar sto se tice serija.
                Serije koje preporucujem za gledanje:

                The Wire (HBO serija, 5 sezona, odlicna serija, moj favorit, Homicide je nista za ovu seriju )
                Dexter (5 sezona, prejaka serija, Hall izvrsno glumi, i svaki serijal je odlican, nema pada u kvalitetu)
                Oz (HBO serija, 6 sezona, brutalna serija o zatvoru, Prison Break je mala maca u odnosu na ovo, mislim na prvi serijal, cak u nekim stvarima preteruju, ali odlicna)
                Shield (odlicna krimi serija, niko je nije pomenuo)
                24hours (isto dobra, mada su preterali malo kasnije)
                Heroes (samo prvi serijal, serija sa dobrom idejom, ali kasnije su je unistili)
                Prison break (samo prva dva serijala)
                Lost (klasika, svi su to gledali )
                Supernatural (odlicna serija o demonima, vesticama, andjelima, ... ima i malo komedije, kasnije postaje sve bolja, 6 sezona)
                Fringe (naucno fantasticna serija, pandan X filesu, ali daleko savremenija, i za moj pojam bolja, 3 sezone)
                Breaking bad (Odlicna drama o profesoru hemije, i nacinu kako zeli da zaradi brz novac na sintetickim drogama, itd..., 3 sezone za sada)
                Californication (zanimljiva serija, Duchovny u svom prirodnom fazonu )
                The dead zone (fantazija, misterija, covek se budi posle sest godina u komi, i zatice potpuno drugacije stvari, ali i neke svoje nove sposobnosti)
                The 4400 (SciFi serija u pocetku odlicna, ali su je naglo prekinuli)
                Band of brothers (odlicna mini serija o II svetskom ratu, ko voli neka pogleda)
                Day break (Kratka serija, 1 sezona, ok sasvim)
                Coupling (britanska vrhunska komedija za opustanje)
                The mentalist (jedna od popularnijih serija, svaka epizoda prica za sebe, ali sve je ipak povezano, nekima je dosadna, a nekima otkidaju na nju )
                Desperate Housewives (ok serija, ako pitate moju sestru najbolja )
                Deadwood (ko voli vesterne, ne moze da mu se ne svidi ova serija)
                The vampire diaries i True blood (ko voli vampire i tako to, nek izvoli)
                Spartacus, Rome i The tudors (istorijske serije, odlicne)

                To je nesto sto sam ja odgledao, ima toga jos ali se nisam setio svih.
                P.S. Pogledajte film Due date, odlicna komedija

                Comment


                • The Sopranos nisam stavio zato sto su ih mnogi vec pomenuli, naravno da sam odgledao, isto nisam stavio Mucke, Prijatelje, to su ljudi sve odgledali. I Pacific je odlican, pomenuo ga je neko skoro u postovima.
                  Od novijih ima jos Castle sto se emitovalo na RTS, solidna serija, za opustanje, i zaboravio sam jos tri dobre...
                  Monk, Sons of anarchy i Mad men
                  A u Prison break u 4 serijalu samo jos da su oziveli dedu Scofilda , mada prvih 7, 8 epizoda tog serijala i moze da se svari, ali kasnije tesko shit

                  Comment


                  • E zaboravio sam Monk, mnogo interesantna serija
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Bledi View Post
                      The Sopranos nisam stavio zato sto su ih mnogi vec pomenuli, naravno da sam odgledao, isto nisam stavio Mucke, Prijatelje, to su ljudi sve odgledali. I Pacific je odlican, pomenuo ga je neko skoro u postovima.
                      Od novijih ima jos Castle sto se emitovalo na RTS, solidna serija, za opustanje, i zaboravio sam jos tri dobre...
                      Monk, Sons of anarchy i Mad men
                      A u Prison break u 4 serijalu samo jos da su oziveli dedu Scofilda , mada prvih 7, 8 epizoda tog serijala i moze da se svari, ali kasnije tesko shit
                      Super su ti prve 7,8 epizoda.Da kazem sve dok ne nadju onu Scylla-u,tad sve ode..

                      Comment


                      • Upravo tako, dok ne nadju Scyllu, posle katastrofa. Mada samo prva dva serijala od te serije priznajem, ovo ostalo je samo kupljenje para.

                        Serija je i planirana da ima samo jednu sezonu, sto bi bilo i najbolje, ali zbog velikog interesovanja produzili su je za jos jednu, pa onda jos jednu, pa onda vise nisu znali sta hoce.

                        Comment


                        • Da li je neko gledao seriju "Curb Your Enthusiasm" ?

                          Planiram da je gledam pa me zanima kakva je

                          Comment


                          • Gleda neko seriju:"Dva ipo muskarca"?

                            Comment


                            • Gledam ja,kakva serija
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Znaci serija je odlicna...Carli Sin gledao si kada nu je doktorka brijala kitu?

                                Comment

                                Working...
                                X