PDA

Pogledati punu verziju : Filmovi, serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75

notorious
19.03.2012, 00:34
You cannot give Reputation to the same post twice Ima i Vlado blistavih trenutaka. Ne bih ni znao da je napisao post da se ne javlja ovaj blok, može li se to nekako ugasiti :angry:

MGS, ne pišem više kolumne, spadam u one koji sa par kolumni kažu sve i više od toga ne može, jednostavno dođem do vrha piramide.

dreamy
19.03.2012, 00:34
Aha, evo ga kandidat za ignore... Evo sad ce, koliko otkrijem kako...

Pitaj Vladana da ti objasni , a mogao bi i meni, isto zelim da izmenim svoju listu...
Noto je za sada blizi jer imamo jedan NEISPOSTOVANI interni dogovor pa sam :angry: ali njega vec ignorisem, tako da ne moram i ovde, a za tebe cu jos razmisliti...

M_G_S
19.03.2012, 00:39
Evo sam provalio, nema potrebe da pitam. ja odmah sam sve provalim... Posto je ovo poslednji put da te citam, osim ako te neko ne citira, pa onda i njega na ignore posaljem, zelim da porucim da ce ignore lista vjerovatno da "radi" sve dok ne ostanemo samo ja i Noto, pa da mozemo ko ljudi da se citamo, a ne da trazimo svoje postove, u gomili raznih gluposti.

notorious
19.03.2012, 00:42
Počinjem i ja da sastavljam listu, samo me zanima može li nekako da se svi odjednom stave a ne da na svakog moram posebno, jer ću onda morati odvojiti par dana.
http://www.imdb.com/title/tt1291584/ Odgledao prvih pola sata i već vidim da ide prema epskom, pošto ja film ne mogu odgledati odjednom, biće izvještaj za koji dan.

dreamy
19.03.2012, 00:42
Znala sam da ce i ovu glupost da ti lajkuje :biggrin:

M_G_S
19.03.2012, 00:44
Senior Member
Ova poruka je sakrivena jer je član dreamy na Va�oj ignore listi.
View Post

Remove user from ignore list

A pretpostavljam de nije nista pametno, nego da prica kako su neki moji postovi glupost.

notorious
19.03.2012, 00:54
Ona mi je prva na ignore listi, tek nakon nje dolaze ostale pripadnice ružnijeg spola, pa onda Vlado, ostale ću ubacivati proizvoljno.
Tražim i ja neke filmove, ali bojim se da sam prekucao sve što vrijedi pa mi preostaje da gledam reprize.

M_G_S
19.03.2012, 00:56
Nemoj ti jer sam je ja stavio, iako bi to bilo drugarski. Sam donesi svoju odluku. I ovo za "ruzniji spol" ti ja ka' da si potomak neki od Njegosa... Znaci, setam juce gradom, lijep dan, i ne sretoh nijednu curu, da je ljepsa od mene. Sat vremena setnje, a tobos smo nacija lijepih zena.

notorious
19.03.2012, 01:03
Mogao si i cijeli dan, opet ne bi naišao, nisu ni žene ono što su nekada bile. Sjeti se samo onih vremena, kada su nosile šešire, duge haljine, a opet su blistale, ove sad samo što gole ne prođu i opet ne vrijedi. Nekada ti je djevojka bila ljepša polovina, a sad... i onda se ljudi čude paradama, a ruku na srce teško je biti ljepši od nas dvojice, naša slika vrijedi više od Mona Lise.

M_G_S
19.03.2012, 01:09
Nekad su toliko bile lijepe, da ti se moglo dogoditi da sretnes neku Arapkinju, tradicionalno obucenu, i da joj se samo oci vide, pa da te odusevi, koliko je zgodna. A danas se to nesto poruzilo, mozda losa ishrana, mozda smo i mi omatorili previse, pa manje srce igra... Ali ljeto 1990, 40 stepeni, a prolazi "ona", sva u prekrivena pamukom, ali vide se oci, ogledalo duse... Mislim da vise nikad nisam srio tako zgodnu zenu.

notorious
19.03.2012, 01:21
Ma sad sam još i spustio kriterijume i opet ne vrijedi, evidentno je odsustvo kvaliteta. Samo oči i ništa više ne treba, na osnovu toga se procjenjuje ljepota, nisu Arapi ludi, ali smo mi mnogo zaostali. Takve prizore kao taj 1990 današnja omladina ne može doživjeti, nisu ni svjesni šta propuštaju., imao sam i ja sličnih nezaboravnih scena.

dreamy
19.03.2012, 01:47
Senior Member
Ova poruka je sakrivena jer je član dreamy na Va�oj ignore listi.
View Post

Remove user from ignore list

A pretpostavljam de nije nista pametno, nego da prica kako su neki moji postovi glupost.

Ona mi je prva na ignore listi, tek nakon nje dolaze ostale pripadnice ružnijeg spola, pa onda Vlado, ostale ću ubacivati proizvoljno.
Tražim i ja neke filmove, ali bojim se da sam prekucao sve što vrijedi pa mi preostaje da gledam reprize.

Obozavam ta vasa gej podrzavanja, osecam da se sada inboxujete i gorite od strasti i zelje... Neka je i tako, fala nebesima, taman malo da odmorim od obojice nocas... ::)
Jos mi se svidja i ta ignore lista, covek nije kvalitetan ukoliko nekome nije na ignore, jer samo kvalitetan covek moze do te mere da ti ide na zivce...
Necu dupljake sigurno na ignore da stavljam, onda bi ih masu jos moralo, zato sam odlucila da i vas ostavim tu gde jeste, pa ako zasluzite, jedan klik menja sve :biggrin: Za sada ostajete vidljivi, jos nemate tu jacinu...
Buona notte MGS, a ovom ljakseru poruci u inbox da mi se na oci ne pojavljuje dok ne ispuni obecano, znam da ga rokas sa pm-ovima jer ti ja danas nisam tu :p

M_G_S
19.03.2012, 01:53
Kliknuh "show post", rekoh da ispostujem damu, a onda :facepalm:

Blage, ja i Notika nemamo ukupno razmijenjena dva pm-a, od kad smo clanovi na ovom forumu...

Ali hvala na ovom sto me ne stavljas na ignore, iako sam ja tebe. Evo sad cu da ispravim, jer sam mozda prenaglio. Mozda si mi "nedostajala", pa zbog toga, da ubijedim sebe u neke stvari...

Buona notte :fl:

eM
19.03.2012, 01:53
Ljubo, odgledala. :D Dobar, odlican. :tu: :fl:
Sad cu ovaj Vladanov, bilo bi mi drago da mu neki avatar uvalim na 7 dana, ali se ipak nadam da je dobro predlozio. :D

Ljuba90
19.03.2012, 01:56
Drago mi je :D

A Vladana uvek mozes da slazes :wicked:

dreamy
19.03.2012, 02:01

Blage, ja i Notika nemamo ukupno razmijenjena dva pm-a, od kad smo clanovi na ovom forumu...

Ali hvala na ovom sto me ne stavljas na ignore, iako sam ja tebe. Evo sad cu da ispravim, jer sam mozda prenaglio. Mozda si mi "nedostajala", pa zbog toga, da ubijedim sebe u neke stvari...

Iskrenost ti je jaca strana, moram da priznam... Mislim na ovaj deo da sam ti nedostajala, jer za ovo da sam ti na ignore znam da lazes :p
Jos kada bi i notot progovorio iskreno, da ljudi shvate kako pozitivno uticem na vas, bilo bi fenomenalno... Eno Vladan se preporodio od kako se sa mnom druzi, totalna psihofizicka promena... jeste da se sluzi opijatima kako bi me istrpeo, ali svakim danom je sve kvalitetniji covek, jer ima od koga da uci. Tako i vi, i ti MGS napredujes, ovaj je na pocetku bio dobar, posle se nesto uzjogunio ali cekam ga na nisanu, nesto mi je opasno duzan.
Odgledajte neku dobru epizodu MUCKI i nasmejte se malo za laku noc, uz najbolji humor ikada... :)
LN

M_G_S
19.03.2012, 02:05
32. Omiljena serija ? .... Ona koja se gledala toliko puta, a opet znala biti zanimljiva. OFAH

Hm, izgleda da pocinjes da uvazavas neke moje stavove, i sve sam ubedjeniji da nisam pogrijesio sto te makoh sa ignore liste.

LN, Blage.

notorious
19.03.2012, 02:11

To sam joj i ja govorio ali mi nije vjerovala, poznata je moja raspisanost putem pp. Sad spominje neke dugove, dogovore, postao sam zabrinut za nju, koliko god utiče "dobro" na Vladu, toliko on loše na nju. A vjeruj mi, imala je sve u minuti i sve je odbila, kasnije je shvatila i pokajala se ali nema nazad.

dreamy
19.03.2012, 02:11
Hm, izgleda da pocinjes da uvazavas neke moje stavove, i sve sam ubedjeniji da nisam pogrijesio sto te makoh sa ignore liste.

LN, Blage.

Jes vala, da od tebe nisam cula, nikada za svoju omiljenu seriju ne bih ni znala :p
Mici mi se, idi spavaj...
Tako volim kada citiras sam sebe, toliko egoizma nema ni u notici, o sebi da ne pricam.
BLAGE? hahaha, vrlo :facepalm:

M_G_S
19.03.2012, 02:13
Dobro, izvini sto te oslovih po imenu, ali se omaklo. Ali imas prelijepo ime, ako ce me ovo u neku ruku "izvuci".

eM
19.03.2012, 05:26
Dobar film Vladane, svidja mi se. ;) :tu:
Ne bih rekla odlican, ideja je super, dok sam gledala film bio mi je super, a sad kad razmisljam o njemu sve vise mana mu pronalazim, dalo se to dosta bolje uraditi, pogotovo njegov lik mi je na momente nedoradjen (iako je odlicno odglumio) ima i limunada elemenata, ali prica je super. :)

Lord Gangara
19.03.2012, 12:32
Odgledao drugu sezonu Dextera,malo mi je bilo zao Douksa ali sta je tu je :(
Danas pocinjem sa trecom

dreamy
19.03.2012, 12:35
Dobar film Vladane, svidja mi se. ;) :tu:
Ne bih rekla odlican, ideja je super, dok sam gledala film bio mi je super, a sad kad razmisljam o njemu sve vise mana mu pronalazim, dalo se to dosta bolje uraditi, pogotovo njegov lik mi je na momente nedoradjen (iako je odlicno odglumio) ima i limunada elemenata, ali prica je super. :)

Sta je bese Vladan predlozio, sad me zanima a mrzi me da se vracam? Au koja sam lencuga :D

prskaj
19.03.2012, 12:36
majo sta si gledala sinoc, baci neki review ;)

dreamy prestani da mi citas misli :)

dreamy
19.03.2012, 12:42
Gledala je Ljubin i Vadanov predlog, eno bas sam i ja iznad pitala sta je bese Vladan predlozio, zaboravila sam a mrzi me da se vracam, lakse mi je da sacekam da dodje i da lepo napise :D
Tvoja lista mi je ubedljivo naj naj, pregledacu posle i ostale zanrove, ali si sa dramama isto objasnio, kao da sam ja ono sklepala, gledam sinoc i ne verujem:) Samo bih dodala jos dosta njih, ali tesko da bih nesto izbacila..
I onda sam se uhvatila u razmisljanju da ja nikada Trainspotting nisam odgledala do kraja, nesto sam davno pocela, nije mi bio toliko kul, i nisam nastavila, pa o njemu stvarno nemam neko misljenje, svi ostali koje sam gledala su i na mojoj listi :)

altlosta
19.03.2012, 13:14
Dva filma koja sam primetila da su mnogima medju favourite a meni niš posebno: John Q i Bone Collector.

dreamy
19.03.2012, 13:29
Dva filma koja sam primetila da su mnogima medju favourite a meni niš posebno: John Q i Bone Collector.

Eh sada, misa mu poljubim.... to su vrhunski filmovi, uostalom kao i vecina u kojima on glumi :)

altlosta
19.03.2012, 13:36
Ja njega baš volim, ali ti filmovi su mi prosek čist i nema mi on bas puno vrhunskih filmova u svom cv-u za moj ukus. Neko me nagovorio skoro i da gledam Book of Eli, to je vec tesko sr za moja poimanja.

Vladan
19.03.2012, 13:56
Rekoh ti ja Majo,nista od avatara,ni da slazes ne umijes :p
Covjek mora biti stijena pa da ne pusti suzu gledajuci Johna Qa :(

altlosta
19.03.2012, 14:00
A kakve suze imaju veze? Pustim ja suzu na sve i svasta, to je bar najlakse.

Vladan
19.03.2012, 14:03
Samo konstatovah :ne_znam: meni je dobar film,gluma je bas sjajna
Vidim i da niko ne pominje Cliffnagera,valjda je blam pomenuti Staloneove filmove.Taj je sto se mene tice izvanredan!

altlosta
19.03.2012, 14:04
*hangera misliš? Sta ti je tu posebno dobro? Isto si plakao jel? :D

Vladan
19.03.2012, 14:10
Jesam,kad je pustio Silvester onu djevojku,a stvarno se trudio da je drzi i najbolji drug je njega krivio :(
Salu na stranu meni je to odlican film,Roki njegov najbolji,a i D-Tox mi je vise nego ok,samo vidim da je blam to reci,Stalone,Noris,Arnold i kompanija nisu ozbiljni glumci :D
I Get Carter mi je ok samo sto je bolji original sa Kejnom :)

Inace izvrsio sam manji update,jao bio sam zaboravio jedan od najdrazih,katastrofa
http://www.imdb.com/list/J-u3vBDna5k

dreamy
19.03.2012, 14:10
Na stranu to sto Denzela najvise volim pa sam subjektivna, ali njegovi filmovi i njegova gluma su suvo zlato, altlosta nesto pobrkala loncice :)
Dzon Kju ima fantasticnu pricu, manje vise to plakanje, ne mora film da bude full samo zato sto te je naterao na suzu, ali ovaj jeste :) Ja se secam gledala sam ga sa drugaricom u nekom letnjem bioskopu na terasi Doma vojske, i sede onako ljudi, kokice i sve kako vec ide, i odjednom svi vade maramice, duva vetar a mi placemo, filmska scena...posle se svi vadili na vetar :D

dreamy
19.03.2012, 14:12
Jesam,kad je pustio Silvester onu djevojku,a stvarno se trudio da je drzi i najbolji drug je njega krivio :(
Salu na stranu meni je to odlican film,Roki njegov najbolji,a i D-Tox mi je vise nego ok,samo vidim da je blam to reci,Stalone,Noris,Arnold i kompanija nisu ozbiljni glumci :D
I Get Carter mi je ok samo sto je bolji original sa Kejnom :)

Inace izvrsio sam manji update,jao bio sam zaboravio jedan od najdrazih,katastrofa
http://www.imdb.com/list/J-u3vBDna5k

Sad si mi dirao Chucka, i nikad vise. Povuci rec odmasadaodma! :p

edit: Koji je ono film gde Stalone glumi sa Seron, taj mi je bas dobar?

notorious
19.03.2012, 14:15
Postadoše dobri filmovi kada se pusti suza :rofl: Prešli ste na viši nivo :wthy:

Vladan
19.03.2012, 14:17
Izvinjavam se,ne bih rizikovao sa svemocnim Cakom ipak,a i pogrijesio sam,on nije glumac jer ne glumi.
Rasel svestenik,najbrzi covjek sa revolverom :tnt:

http://www.imdb.com/title/tt0114214/

Kakva je ovo glumacka postava,Hekman,Rasel,Leo,Seron :wthy: ali film realno nista psoebno :D

altlosta
19.03.2012, 14:17
Na stranu to sto Denzela najvise volim pa sam subjektivna, ali njegovi filmovi i njegova gluma su suvo zlato, altlosta nesto pobrkala loncice :)
Dzon Kju ima fantasticnu pricu, manje vise to plakanje, ne mora film da bude full samo zato sto te je naterao na suzu, ali ovaj jeste :) Ja se secam gledala sam ga sa drugaricom u nekom letnjem bioskopu na terasi Doma vojske, i sede onako ljudi, kokice i sve kako vec ide, i odjednom svi vade maramice, duva vetar a mi placemo, filmska scena...posle se svi vadili na vetar :D

Ja sam mozda i polupana i prolupana, nije nikakav problem. Ali i dalje mi je ta priča prosek.

dreamy
19.03.2012, 14:21
A dobro, ja tu gledam i glumu i subjektivni dozivljaj, a to je ipak najbitnije... Mada moram da priznam da je kod filma i momenat gledanja jako vazan, dosta puta mi se desilo da sam neke filmove dozivela na potpuno drugaciji nacin kada sam ih odgledala drugi put.
Ali opet i dalje cisto sumnjam da mi ikada Revolutionary road moze biti bolji od John Q-a :) Tesko, zaista

Vladan
19.03.2012, 14:32
Postadoše dobri filmovi kada se pusti suza :rofl: Prešli ste na viši nivo :wthy:
Dje me djavo nadari da prikazem ovaj post,no dobro sto kaze Gibo ovo mi je skola...
Ne znam dje sam to rekao da je dobar film ako se pusti suza,to sto vi tako tumacite je druga stvar.Bila je to konstatacija,meni je taj film odlican i vise sam to puta rekao,samo konstatovah jer je ipak poslednji film zbog kojeg sam pustio suzu

dreamy
19.03.2012, 14:35
Sve si gore lepo rekao, samo ne lazi da je poslednji zbog kojeg si pustio suzu, jer si njega sigurno davno gledao, a skoro si plakao, zato samo tiću

altlosta
19.03.2012, 14:38
A dobro, ja tu gledam i glumu i subjektivni dozivljaj, a to je ipak najbitnije... Mada moram da priznam da je kod filma i momenat gledanja jako vazan, dosta puta mi se desilo da sam neke filmove dozivela na potpuno drugaciji nacin kada sam ih odgledala drugi put.
Ali opet i dalje cisto sumnjam da mi ikada Revolutionary road moze biti bolji od John Q-a :) Tesko, zaista

Pa i sto bi tebi neki film bio bolji od drugog zato sto je nekom drugom, kao da mora da postoji konacno apsolutno bolji film i da se dodje do zajednickog resenja. Stvar je ukusa, subjektivnog povezivanja kao sto si i rekla i jos dosta faktora koji ne moraju biti tacni ili netacni. Nije film nauka.

eM
19.03.2012, 14:40
Za ove ljencuge (citaj Dreamy, Prskaj :pp:) koje je mrzilo da pogledaju par postova unazad, Vladan je predlozio A Murder of Crows, a Ljubo V for Vendetta. ;)
Veceras cu, ako budem imala srece kao sinoc pa ne budem imala posla, :D gledati No Country for Old Men koji sam skinula sinoc, a mozda i jos neki. :)

dreamy
19.03.2012, 14:40
Pa i sto bi tebi neki film bio bolji od drugog zato sto je nekom drugom, kao da mora da postoji konacno apsolutno bolji film i da se dodje do zajednickog resenja. Stvar je ukusa, subjektivnog povezivanja kao sto si i rekla i jos dosta faktora koji ne moraju biti tacni ili netacni. Nije film nauka.

Ma samo kazem, cisto ono razmena misljenja i te fore.... ;)

prskaj
19.03.2012, 14:48
da sam lenja guzica jesam priznajem :biggrin:. a murder of crows je dobar film meni. v for vendetta nikad nisam gledao, upalio sam ga bio i nisam mogao da prodjem neki 7,8 minut kao ti majo. a sto je najzanimljivije mislim da nisam cuo nijednu losu kritiku za ovaj film. dosta ljudi mi je preporucilo i svima se svidja. stoji mi u watchlisti pa cu valjda naci vremena da ga odgledam.
nego sta mi dirate bre Vladana, sarkasticari jedni(da li sam upravo izmislio rec :hm:). Johny Q ftw!

altlosta
19.03.2012, 14:49
Ma samo kazem, cisto ono razmena misljenja i te fore.... ;)

Sve to stoji sa razmenom misljenja, nego meni bezze da ja sad tebe ubedjujem da je bolji ovaj sto je meni bolji.
Jedan od mojih omiljenih kriticara, koji je prvi osvojio Pulicerovu nagradu za kritiku filma, Roger Ebert, kaze za jedan i za drugi:

The kind of movie Mad magazine prays for. It is so earnest, so overwrought and so wildly implausible that it begs to be parodied.

This film is so good it is devastating.

Ne pogodi mi se misljenje bas uvek sa njim, ali baš baš često..

dreamy
19.03.2012, 14:52
nego sta mi dirate bre Vladana, sarkasticari jedni(da li sam upravo izmislio rec :hm:). Johny Q ftw!

Tesko da ces sarkasticne izjave u ovoj temi cuti, nesto si se ti tu gadno zeznuo. Takvi ovde ne pisu.

dreamy
19.03.2012, 15:00
@ altlosta
Koja je izjava za koji film? :p

Ma nema tu ubedjivanja, nego cisto konstatacija...
Inace ja u kriticare i Pulicerovu nagradu ne verujem, to je sve namesteno, i masa njih radi za pare, nije korupcija i mito samo na Balkanu, ima toga i van granica ex Yu, tako da im uopste ne verujem, niti ikada citam te kritike...pa bas smo sinoc pomenuli koliko su ocene na IMDB nerealne, npr znas da je neki film bolesno dobar, odes tamo a ono 6.2.. i neko se primi, poveruje u ocenu i kao necu da gledam.. A pola ocena lupale tinejdzerke zato sto im omiljeni glumac sa postera u sobi nije u tom filmu, i kako zaboga ruznom i matorom Klint Istvudu da dam 10? Boš sačuvaj.

Tako i kod kriticara..

Kriticar : "Kluni, hoces neku lepu rec o novom prosecnom filmu?"
Dzordz: "Hocu tebra, molim te, znacilo bi mi jer cu onda za sledeci dobiti 28 milki u dzep, umesto 26 jebote"
Kriticar: "Its a deal Djole, ali jedna milka na moj racun u Intezi sutra, ljubi te brat"
Dzordz: "Vazi tebra, sta ti je, kad je Dzordz bio cicija"

eM
19.03.2012, 15:00
da sam lenja guzica jesam priznajem :biggrin:. a murder of crows je dobar film meni. v for vendetta nikad nisam gledao, upalio sam ga bio i nisam mogao da prodjem neki 7,8 minut kao ti majo. a sto je najzanimljivije mislim da nisam cuo nijednu losu kritiku za ovaj film. dosta ljudi mi je preporucilo i svima se svidja. stoji mi u watchlisti pa cu valjda naci vremena da ga odgledam.

E Prskaj, i meni je do neke 7-8. minute film bio krs, cak sam napisala ovdje da cu samo zbog Ljube odgledati do 15. minuta pa onda odustati i nisam se pokajala jer mi se vec nakon par minuta svidio. :D Izdrzi jos malo i vjerujem da ce se i tebi svidjeti. :)

John Q je meni odlican film. :tu: A nekako se, kad god neko spomene John Q, sjetim i Klopke. :D

Vladan
19.03.2012, 15:10
Klint Istvud bedes glumac.Ali ne bedes kao Noris ili Van Dam nego neko ko bas umije da glumi i ciji su filmovi izvanredni.I onda batali maltene sa glumom,posveti se reziji.I pravi genijalne stvari.Umjetnik!

altlosta
19.03.2012, 15:16
@ altlosta
Koja je izjava za koji film? :p

Ma nema tu ubedjivanja, nego cisto konstatacija...
Inace ja u kriticare i Pulicerovu nagradu ne verujem, to je sve namesteno, i masa njih radi za pare, nije korupcija i mito samo na Balkanu, ima toga i van granica ex Yu, tako da im uopste ne verujem, niti ikada citam te kritike...pa bas smo sinoc pomenuli koliko su ocene na IMDB nerealne, npr znas da je neki film bolesno dobar, odes tamo a ono 6.2.. i neko se primi, poveruje u ocenu i kao necu da gledam.. A pola ocena lupale tinejdzerke zato sto im omiljeni glumac sa postera u sobi nije u tom filmu, i kako zaboga ruznom i matorom Klint Istvudu da dam 10? Boš sačuvaj.

Tako i kod kriticara..

Kriticar : "Kluni, hoces neku lepu rec o novom prosecnom filmu?"
Dzordz: "Hocu tebra, molim te, znacilo bi mi jer cu onda za sledeci dobiti 28 milki u dzep, umesto 26 jebote"
Kriticar: "Its a deal Djole, ali jedna milka na moj racun u Intezi sutra, ljubi te brat"
Dzordz: "Vazi tebra, sta ti je, kad je Dzordz bio cicija"

Nije uopste to bitno. Meni se uglavnom poklopi misljenje sa njegovim, placenim neplacenim, ne ulazim u to. Ja kontam, obzirom na njegov zivot, da njemu te pare nisu preko potrebne i da ne bi imao tu reputaciju koju ima da pise da je bilo sta super, ali me te teorije ne preokupiraju. On moje misljenje cesto zna da sroci bolje od mene. Nije to bio nikakav argument sa moje strane, vec samo da bolje artikulisem ono sto mislim o ta dva filma.

Evo jos jedne njegove koju cesto koristim:

When you ask a friend if Hellboy is any good, you're not asking if it's any good compared to Mystic River, you're asking if it's any good compared to The Punisher. And my answer would be, on a scale of one to four, if Superman is four, then Hellboy is three and The Punisher is two. In the same way, if American Beauty gets four stars, then The United States of Leland clocks in at about two

prskaj
19.03.2012, 15:25
When you ask a friend if Hellboy is any good, you're not asking if it's any good compared to Mystic River, you're asking if it's any good compared to The Punisher. And my answer would be, on a scale of one to four, if Superman is four, then Hellboy is three and The Punisher is two. In the same way, if American Beauty gets four stars, then The United States of Leland clocks in at about two

kratko i jasno

Vladan
19.03.2012, 15:28
Superman nikako ne moze bit' four na nekoj mojoj listi,two u vr' glave

dreamy
19.03.2012, 15:29
Jašta :biggrin:

eM
19.03.2012, 15:31
American Beauty je meni jedan od najprecjenjenijih filmova koje sam gledala, bar kad je imdb u pitanju, ovdje niste pisali o njemu, tj. ja nisam citala. :D

Vladan
19.03.2012, 15:33
Jedan od najboljih ikad sto se mene tice,genijalan

notorious
19.03.2012, 15:34
Jedan od najboljih ikad sto se mene tice,genijalan

Hajde da i ti nešto ubodeš, genijalan film i Spacey ludak :D

dreamy
19.03.2012, 15:34
Odlican, ali nije mi u top 20.
Ali Kevin je stvarno objasnio, tu nema price

Vladan
19.03.2012, 15:35
Ovo ste sigurno svi gledali ali ako neko nije obavezno,kakva glumcina :wthy:

http://www.youtube.com/watch?v=bKKDKAKNH-k

altlosta
19.03.2012, 15:35
Meni je Superman oduvek bio omiljen junak od sviju njih :)

American Beauty mi se bas svidja. Ja volim te cudnije nazovimo.

Edit: moj kriticar :D:

Spacey, an actor who embodies intelligence in his eyes and voice, is the right choice for Lester Burnham. Church :dr:

Vladan
19.03.2012, 15:56
Meni Batman pa 10 praznih mjesta :D

dreamy
19.03.2012, 16:03
Meni Cak Noris, pa niko.

altlosta
19.03.2012, 16:07
A Robin? :O :D

Sto se tice filmova, Supermana bas nisu ispostovali, ali iz razloga sta predstavljaju jedan i drugi, meni ce Superman uvek biti blizi srcu :) Ali to je vecita borba, Superman ili Batman :), i stalno se smenjuju u rekordu prodaje stripova..

Edit: Cak Noris je neka druga kategorija..

M_G_S
19.03.2012, 16:09
Ocu temu bi valjalo zakljucati dok napokon ne dodju pravi poznavatelji sedme umjetnosti da postuju. ovo stvarno izgubi svaki smisao. Istrolovaste kvalitetno jednu ovako dobru temu.

dreamy
19.03.2012, 16:14
MGS idi kuci.
Cak Noris je superheroj, to nije druga kategorija :p

altlosta
19.03.2012, 16:17
I da se ostave samo tri strane ciste filmske poezije koje ste sinoc ispisali.

M_G_S
19.03.2012, 16:30
Tako je altosta. Napokon da neko nesto mudro prozbori, a da nisam ja u pitanju, ili jos nekoliko mojih nick-ova na forumu.

notorious
19.03.2012, 16:43
Tako je altosta. Napokon da neko nesto mudro prozbori, a da nisam ja u pitanju, ili jos nekoliko mojih nick-ova na forumu.

Dao bih joj reputaciju ali ne znam kako, dok ne shvatim moraće se zadovoljiti lajkovima. Zar ti nisu ostavili samo 3 nicka, tako si rekao, ili si ih opet namnožio.

M_G_S
19.03.2012, 16:44
2-3 mi je dosta, sto ces vise, koji matrak... I odrzavam ovaj forum zivim.

notorious
19.03.2012, 16:54
Pomažem ti i ja donekle u tome, nije baš da si sam. Da nema nas dvojice forum bi odavno bio mrtav, dominantni Dvojni pakt koji su mnogi pokušavali da uruše. Upravo palim http://www.imdb.com/title/tt0088763/ film nije nešto poznat, pa vjerujem da ga mnogi nisu gledali.

dreamy
19.03.2012, 16:55
To sto ga ti nisi gledao, ne znaci da mnogi nisu :p

altlosta
19.03.2012, 19:07
Ko voli Office i Extras, jos jedna preporuka http://www.imdb.com/title/tt1641247/

http://youtu.be/rXpRziDgw8E

Condition23
20.03.2012, 00:01
http://www.imdb.com/title/tt1253864/ jel vredi nesto? Drugar kaze da mu je 'ranje :D

Evo sad sam zavrsio prvu epizodu Game of Thrones... Dajte mi svoju ocenu kakva je serija (ja sam cuo samo pohvale) :D

dreamy
20.03.2012, 22:04
http://www.imdb.com/title/tt1253864/ jel vredi nesto? Drugar kaze da mu je 'ranje :D

Evo sad sam zavrsio prvu epizodu Game of Thrones... Dajte mi svoju ocenu kakva je serija (ja sam cuo samo pohvale) :D

Pa kakav ti je utisak nakon prve?::)
Ako ti se dopalo nastavi, nema tu velike filozofije ;)
Meni je dobra, jos uvek nisam zavrsila celu sezonu jer ne stizem, nadam se da cu uskoro...

dreamy
20.03.2012, 22:07
Dobila sam dva nova kanala. TLC i "cuveni" E!, koji mi je bio potreban kada je bila dodela Oskara, ali tada ga nije bilo..doduse nema ga jos uvek jer ne mogu da ga nadjem, ali nacula sam da ga imam, potreban je samo trud, sto meni tesko pada u poslednjih 20 godina ::)
Da li neko zna ima li dobrih filmova i serija na TLC-u? Kakav je kanal? Mrzi me da kopam po netu, po obicaju ;)

Condition23
20.03.2012, 22:09
Pa kakav ti je utisak nakon prve?::)
Ako ti se dopalo nastavi, nema tu velike filozofije ;)
Meni je dobra, jos uvek nisam zavrsila celu sezonu jer ne stizem, nadam se da cu uskoro...
Ma tek je prva, nije bilo toliko dinamike (sto je i razumljivo) ali verujem da ce biti odlicno. Prokuvao mi sinoc stomak kad je onaj Lanister gurnuo klinca kad ih je uhvatio na delu (dobar je fazon satro blizanci a sta rade juuu) :D :)

Vladan
20.03.2012, 22:43
Dobila sam dva nova kanala. TLC i "cuveni" E!, koji mi je bio potreban kada je bila dodela Oskara, ali tada ga nije bilo..doduse nema ga jos uvek jer ne mogu da ga nadjem, ali nacula sam da ga imam, potreban je samo trud, sto meni tesko pada u poslednjih 20 godina ::)
Da li neko zna ima li dobrih filmova i serija na TLC-u? Kakav je kanal? Mrzi me da kopam po netu, po obicaju ;)
Nema ni na jednom ni na drugom filmova i serija,ovaj prvi kolazni,svijet sou biznisa,a ovaj drugi spada u obrazovne mada ja ne bih rekao nesto,tu su razne emisije,reality formati prije svega

dreamy
20.03.2012, 22:52
Ma tek je prva, nije bilo toliko dinamike (sto je i razumljivo) ali verujem da ce biti odlicno. Prokuvao mi sinoc stomak kad je onaj Lanister gurnuo klinca kad ih je uhvatio na delu (dobar je fazon satro blizanci a sta rade juuu) :D :)
Uh, ni ja tu scenu nisam lagano dozivela :)
Gledaj, bice tu svasta nesto,sa drugom ces vec poceti da otkrivas likove i pricu...
Javi utiske, i ja sam duzna da javim kada odgledam celu sezonu.

Nema ni na jednom ni na drugom filmova i serija,ovaj prvi kolazni,svijet sou biznisa,a ovaj drugi spada u obrazovne mada ja ne bih rekao nesto,tu su razne emisije,reality formati prije svega
Za E znam, njega povremeno gledam kad uhvatim u drugim zivotnim prostorima, a na ovom sam provalila samo neke reality price, tipa buduce mlade zive u kuci velikog brata i takmice se za plasticne operacije :facepalm: i jos sam neke emisije gledala, prica o bebama u inkubatoru, to mi je bilo super, posto su sve bebice prezivele...

Dusan
20.03.2012, 22:57
Na TLC-u ima onih likova sto prave torte, The Biggest Loser-a (debeli ljudi mrsave), Dating in the dark i tako slicne emisije. :D

dreamy
20.03.2012, 23:01
Na TLC-u ima onih likova sto prave torte, The Biggest Loser-a (debeli ljudi mrsave), Dating in the dark i tako slicne emisije. :D

:D Nisam razumela to prvo, ko koga pravi?

Dusan
20.03.2012, 23:04
:D Nisam razumela to prvo, ko koga pravi?

Cake Boss se zove emisija. :D http://tlc.howstuffworks.com/tv/cake-boss

dreamy
20.03.2012, 23:07
Cake Boss se zove emisija. :D http://tlc.howstuffworks.com/tv/cake-boss

Bas cu pogledati... hvala :)
Ovo mi je trebalo, linkk, ne radi mi google posle 12 :D

eM
21.03.2012, 00:10
Ja zaboravila da kazem da sam pogledala No Country for Old Men, cini mi se da mi je Prskaj to predlozio. :)
Odlican, stvarno odlican film. :tu: Bardem maestralan. :wthy: Tomi isto odlican. :tu: Mozda malo previse krvi za moj ukus u pojedinim scenama, to je neka moja zamjerka. ;)

Ljuba90
21.03.2012, 00:12
E sad gledaj "There will be blood" :)

Vladan
21.03.2012, 00:13
Svakom filmu nadje zamjerku:facepalm::biggrin:
Bolji mi je film NCFOM ali je TWBB objasnjeno sto se glume tice :D

notorious
21.03.2012, 00:17

Da sam na njenom mjestu snimio bih savršeni film, šteta što nemam taj kapacitet.

Vladan
21.03.2012, 00:18
Ja imam nego nemam kameru

dreamy
21.03.2012, 00:19

Molim te bez skracenica, GOSUNDknIDH... jer neko nema kapacitet da RZ te STV posto su NPVZN, ako me RZM, a nije ni VZN.
kiss

notorious
21.03.2012, 00:22
Ja imam nego nemam kameru

Ti bi snimio neku limunado koja je 1000 viđena, Maja bi to odradila profesionalno, i takav film sigurno ne bi bio viđen u svjetskoj kinematografiji. I stvarno bez tih skraćenica, ne skraćujemo ni imena tenisera, a filmova i serija ima milion.

Ljuba90
21.03.2012, 00:23
Stvarno Vladane. Nepostovanje velikih filmova :dr:

Evo jedna preporuka svima (osim Maji jer ne voli kada ima bilo kakav "f" u filmu :D) K-Pax :)

Vladan
21.03.2012, 00:23
Ako ne mozete te dvije skracenice da razaznate,a vi pogledajte dva posta iznad i samo ce vam se kaSti :p

Ajde Ljubisa daj nesto sto nismo gledali :D

Ljuba90
21.03.2012, 00:32
Ne pada mi nista na pamet :D

Mozda Paths of Glory? :hm:

Vladan
21.03.2012, 00:35
Saljivdzio,a 1. april je tek za 10 dana

Ljuba90
21.03.2012, 00:37
Veliki Kirk Douglas :wthy:

dreamy
21.03.2012, 00:41
Mozda Legends of the fall?
Salim se :D
Pogledajte ovaj, predlozila sam ga pre neki dan, meni je tu Foks Molder bio bas extra, i film mi je bio ok, gledala sam ga pre par godina
http://www.imdb.com/title/tt0446463/

Kad ga vec pomenuh, gleda li neko Kalifornikaciju? :)

Condition23
21.03.2012, 00:46
Kad ga vec pomenuh, gleda li neko Kalifornikaciju? :)
Hteo sam ali mi ne da majka :D

Ljuba90
21.03.2012, 00:49
Odgledano je sve od Kalifornikacije sto je izaslo do sad :D

Odlicna serija.

Ljuba90
21.03.2012, 00:58
Andjelinu prezirem jos mnogo pre onog njenog skandaloznog filma, ali ova njena uloga u Neprilagodjenoj mi je najbolja zenska gluma koju sam ikad gledao.

dreamy
21.03.2012, 01:00
Odgledano je sve od Kalifornikacije sto je izaslo do sad :D

Odlicna serija.

Dobra je skroz :)

E sad bi mi dobro dosla pomoc :D trazim dva filma,oba su sa autisticnim djecakom.
Mali se zove Adam i usvojen je i desavaju se ubistva koja on crta,cak roditelji sumnjaju na njega,a ustvari ubija njegov otac,odlican film
Drugi je sa djecakom koji pravi od kockica sa slovima rijeci,pokusava nesto da im kaze i samo jedan lik otkrije sta je,cak napravi neku veliku gradjevinu,kao kulu od karti ne bi li ukapirao sta oce da mu kaze,e toga se slabo sjecam bas i bio sam ubijedjen da glumi Dzejmi Li Kertis ali ne mogu nac' mozda je i Susan Seredon,sad cu i to provjerit'
Mnogo mi je poznata prica, ali pojma nemam, nije ti ni bila neka pomoc, ali cisto da kazem da mi je prica bas poznata, ova druga mislim...
A prva mi zvuci zanimljivo, s tim sto mi se sada uopste ne gleda jer si nam rekao ko je ubica, a cenim da je to bila poenta filma, a? :facepalm:

dreamy
21.03.2012, 01:00
Andjelinu prezirem jos mnogo pre onog njenog skandaloznog filma, ali ova njena uloga u Neprilagodjenoj mi je najbolja zenska gluma koju sam ikad gledao.

Onda nisi gledao Sarliz Teron u Monstrumu :)

Ljuba90
21.03.2012, 01:02
Onda nisi gledao Sarliz Teron u Monstrumu :)

Nisam,ali planiram. Za sada mi je ovo najbolja zenska uloga :)

Vladan
21.03.2012, 01:06
Ima mnogo dobrih uloga,ali mi bas odskace Ljiljana Blagojevic u Nozu,nemam rijeci to da opisem

Inace dreamy evo zvanicnog spojler pravila,nisam ga prekrsio :p

http://www.collegehumor.com/video/6739482/official-spoiler-rules

Ljuba90
21.03.2012, 01:10
Koja ti je omiljena muska Vlatko?

Ima ih mnogo,ali za mene je Sellersova u Dr. Strangelove-u :)

dreamy
21.03.2012, 01:15
Nisam,ali planiram. Za sada mi je ovo najbolja zenska uloga :)

Pogledaj, objasnila je.

Vladan
21.03.2012, 01:15
Omiljena Russell u Beautiful Mind,najbolje De Niro u Awakeningsu i Brando u On the waterfront
Ali ih stvarno ima masu,masu :D

dreamy
21.03.2012, 01:16
Ima mnogo dobrih uloga,ali mi bas odskace Ljiljana Blagojevic u Nozu,nemam rijeci to da opisem

Inace dreamy evo zvanicnog spojler pravila,nisam ga prekrsio :p

http://www.collegehumor.com/video/6739482/official-spoiler-rules
:D
Ljiljana Blagojevic u Nozu? Omg koliko se ti lozis na tog Zarka :D

I meni je jedna od omiljenih Rasel u Blistavom umu... Nenormalna gluma..
I Dastin H. u Rain Man-u :wthy:

Condition23
21.03.2012, 01:17
http://www.imdb.com/title/tt0479519/
A ona je meni bila najlepsa na svetu...auuu kako sam ja bio zaljubljen u nju ne mogu da vam opisem. Video sam je 2 puta uzivo i nisam smeo da joj pridjem samo da se slikamo, imao sam neverovatnu tremu to je neka visa sila :D :) :D4834

Ljuba90
21.03.2012, 01:17
Omiljena Russell u Beautiful Mind,najbolje De Niro u Awakeningsu i Brando u On the waterfront
Ali ih stvarno ima masu,masu :D

Sva trojica su objasnila neke stvari :D

Hocu dreamy,ali trenutno sam orijentisan na serije (trenutno Six Feet Under). Odgleda se ipak tu i tamo neki film. :)

M_G_S
21.03.2012, 01:18
Ljiljana Blagojevic u Nozu? Omg koliko se ti lozis na tog Zarka :D

Eh, e da je samo da se lozi... Ne bih u detalje, ima odje i djece.

Vladan
21.03.2012, 01:19
Strasno :D

http://www.youtube.com/watch?v=3QsNXd57Ppw

Ljuba90
21.03.2012, 01:24
http://www.youtube.com/watch?v=V95cSlAu2l8

Ova scena mi je omiljena. A Walken jedini koji je zasenio De Nira :wthy:

Vladan
21.03.2012, 01:25
A tek De Niro,kako je ovaj covjek svestran to nije normalno

http://www.youtube.com/watch?v=kY0UEdHtHvs

A ta scena ubija Ljubisa,film je jedan od najboljih ikad sigurno,a Volken ubio,ubio De Nira na kraju :wthy:

M_G_S
21.03.2012, 01:28
Inace, samo da kazem da sam se salia ono vece, da pojma nemate o filmovima. Moguce da sam pogresno shvacen. Bar altosta jeste, jer je podrzala tu moju ideju.
Nadam se da nisu i ostalii. Vladanove predloge uvijek sa interesovanjem iscitam i kasnije mi posluze kao putokaz sto gledati, ili ne gledati.

dreamy
21.03.2012, 01:29
Sva trojica su objasnila neke stvari :D

Hocu dreamy,ali trenutno sam orijentisan na serije (trenutno Six Feet Under). Odgleda se ipak tu i tamo neki film. :)

I ja sam trenutno :) Kakva je SFU?

Eh, e da je samo da se lozi... Ne bih u detalje, ima odje i djece.

Da znas da si u pravu, znam na sta mislis i slazem se ;)

A tek De Niro,kako je ovaj covjek svestran to nije normalno

To si rekao jer je Novak izjavio da mu je on omiljeni glumac, znam! :p

Ljuba90
21.03.2012, 01:31
De Niro je najsvestraniji glumac svih vremena,ali ko je najbolji? Mozda opet Robert? :D

@dreamy, ne moze recima da se opise serija. Eto koliko je dobra :D

Vladan
21.03.2012, 01:35
Meni su neki drugi drazi: Heston,Bronson,Briner,Marvin(ima ih jos) ali kad objektivno gledam De Niro je najbolji,mada ono sto radi DDL je stvarno za svako postovanje,kako covjek bira uloge i uvijek ih odradi fenomenalno.Meni je samo krivo sto su se Volken i Kejdz masu glupirali,starsni su glumci ali mnogo snimljenog smeca :D
I Nikolson je jbn dobar glumac!

M_G_S
21.03.2012, 01:36
Ali ako cemo realno, i to smece zanimljivo. Znas za Wickerman, ili kako li vec. Neka je vala smece, ali dobar rasplet na kraju. Neocekivano morbidan.

Drazen 3
21.03.2012, 01:39
De Niro je najsvestraniji glumac svih vremena,ali ko je najbolji? Mozda opet Robert? :D

Nikolson, Hopkins, Pacino, Robert za mene. Od mladjih koje vidim nekada u toj klasi, Bejl i Di Kaprio.

Ljuba90
21.03.2012, 01:39
Meni je De Niro najdrazi,ali takodje mislim i da je najbolji.

Ali obozavam i Hopkinsa, O'Tula, Fondu, Peck-a, Bogarta, Oliviera, Marlona, Neesona, Breda ...itd itd :D

Od zena mi je Meril bez konkurencije,ali mislim da ce Emma Stone biti strasna.

dreamy
21.03.2012, 01:40

@dreamy, ne moze recima da se opise serija. Eto koliko je dobra :D

De Niro je glumcina!
Nisam mislila da je tako dobra, bas nisam...
Mozda nekad i pogledam, kad zavrsim sve sto sada gledam.. :)

Ljuba90
21.03.2012, 01:41
Daj joj priliku. Kao knjigu da citas bre-takva je serija :D

M_G_S
21.03.2012, 01:44
De Niro je glumcina!
Nisam mislila da je tako dobra, bas nisam...
Mozda nekad i pogledam, kad zavrsim sve sto sada gledam.. :)

Jesi li gledala Sturdust?? Sigurno nisi, jer sam ja predlozio...

Znaci Robert DeNiro tu glumi gay kapetana i to je LUDNICA.

dreamy
21.03.2012, 01:44
Daj joj priliku. Kao knjigu da citas bre-takva je serija :D

Meni tematika zvuci malo morbidno pa nikako nisam smela da se usudim da skinem prvu epizodu...
Ali mozda nekad...
Mada generalno ne volim takve price, ali mozda i nije takva kakvom je neki predstavljaju :)

Ljuba90
21.03.2012, 01:47
Meni tematika zvuci malo morbidno pa nikako nisam smela da se usudim da skinem prvu epizodu...
Ali mozda nekad...
Mada generalno ne volim takve price, ali mozda i nije takva kakvom je neki predstavljaju :)

Ma ne znam sta ljudi pricaju, ali serija jednostavno "prica" o zivotu i svemu sto zivot nosi. Nista vise,nista manje. Uz malu primesu morbidnosti ::)

Vladan
21.03.2012, 01:47
Sto se zena tice jedine koje po meni mogu da pariraju kraljici su Helen Miren,Kejt Blanset i Andja :D mada je i Natali masina,a ima tu jos starijih,prekaljenih.
Ali je stvarno glumaca toliko da ti pamet stane,Rasel mi je najdrazi od ove mladje garde i covjek je sposoban isto sve da odglumi,ko nije gledao Romper Stompe obavezno,a znamo sto radi u Holivudu,malo je sad opao sa filmovima ali vratice se na pravi put nadam se,glumcina je.
Leo je masina teska,nikako mi nece bit; jasno kako njega neko moze da ne voli,a tek Breda,ali da ne idem tim putem ::)
ne volim Henksa iako je strasan glumac,ali je previse dobar nekako,ne moze on da glumi negativca:biggrin:

Hoakin Feniks u Gladijatoru,kakva gluma :wthy: a bome i Raselova,strasne emocije :D

http://www.youtube.com/watch?v=X1UmHfWCw-4

My name is Gladiator :wthy:

Drazen 3
21.03.2012, 01:49
Leo je za najkrace vreme cini mi se napravio najvise od svih ikada, covek je 74. godiste. Ispred sebe ima jos barem 30 vrhunskih ostvarenja.

Vladan
21.03.2012, 01:53
Akademija nam se opasno zamjerila sto mu jos nije dala Oskara :tnt: i Bredu isto

M_G_S
21.03.2012, 01:56
Leo kao di Kaprio... A kladim se da ste od onih koji su u prvim godinama pricali "vidji ove zenkuljice". Nek neko iskreno kaze da nije tako... A onda su stigle uloge raznih profila u kojima je on objasnio kako se glumi, i koliko ustvari pojma nemaju oni "glumcici" poput Ben Afleka...

Edvard Norton mi je isto tip za sve uloge.

Ljuba90
21.03.2012, 01:58
Bred je najblizi bio za 12 majmuna,ali Spacey je ipak zasluzeno dobio.

Valjda ce obojica uskoro dobiti,inace cu da popizdim :D

Vladan
21.03.2012, 01:59
Kad pomenu Edvarda on je isto zasijenio De Nira.U The Score :D

dreamy
21.03.2012, 01:59
Leo je za najkrace vreme cini mi se napravio najvise od svih ikada, covek je 74. godiste. Ispred sebe ima jos barem 30 vrhunskih ostvarenja.

Ima tu istine. Opasan je to glumac...Potcenjuju ga mnogi, a po mom misljenju on nijednu losu ulogu nema.
Ma cela ta holivudska A klasa, to su sve predobri glumci, nema price. Ne bi ni bili tu gde jesu da nije tako...
Dzenifer Aniston godinama snima samo romanticne komedije, a ja sam sigurna da je zena sposobna da odglumi sve, nego se plase da joj povere ozbiljnu ulogu samo zbog toga kako ce publika to percipirati jer je gledaju kroz prizmu Rejcel iz Prijatelja, i to ce nazalost uvek tako ostati..A moze mnogo vise od toga.
Mnogi glumici kazu da je najtezi zanr upravo komedija. Masa pozorisnih glumaca ce uvek to reci. Ja bas volim pozoriste i svaki put se fasciniram ako neko perfektno odigra komediju, evo bas za koji dan idem jednu da gledam i zivo me zanima kako ce mi se dopasti :)

M_G_S
21.03.2012, 02:00
Bred ce dobiti, ali one nagrade za zivotno djelo, ili tako nesto. On i zenica glume podjednako (ne)kvalitetno, i izuzetno su ograniceni. Ali neke uloge su savrsene za Breda, ali to nikad nisu uloge koje imaju tezinu za oskara.

Vladan
21.03.2012, 02:03
Klajv objasnio Denzelu u znamo kom filmu :tnt:

M_G_S
21.03.2012, 02:03
Kad smo kod te glumcine... Zasto ne spominjete ovaj istorijski spektakl, koji sam ja gledao 1000 puta, pa neka mu je ocjena i 2???

http://www.imdb.com/title/tt0349683/

U kom?? Inside man?? Pata-pata su bili.

Ljuba90
21.03.2012, 02:05
U Inside Manu :D

Clive ce tek da objasnjava :)

Vladan
21.03.2012, 02:07
Ako mene pitate pocistio je Denzela :D

A Dzo Pesi drugari?Nema ludjeg covjeka:biggrin:
U Biku i Momcima je stvarno objasnio :wthy:

Ljuba90
21.03.2012, 02:07
I u "Sam u kuci" :rofl_1:

Drazen 3
21.03.2012, 02:08
Tanka je Nortonova biografija da bi se takmicio sa Bredom a kamoli Leom, mada posle FC-a debljina dosije moze biti zanemarena, donekle. I dalje Bejl i Leo, koliko god mozda vise voleo Breda od obojice.

Ljuba90
21.03.2012, 02:09
Bale je za mene novi De Niro. Ali Vladan ga mrzi zato sto je procitao neke gluposti u nekom casopisu. Mozda Blic Zena? :ha:

Vladan
21.03.2012, 02:10
I u "Sam u kuci" :rofl_1:
A dobro jbg tu je uzeo pare :rofl:
Miki Rurk je isto glumcina.

Ne mrzim ga ali je degen :D no strasan je glumac nema price i miliji mi je od Henksa npr. :D
Po tome morao bih da mrzim i Gramera i ne bi odgledao onu glumu u Bossu :p

Imas kratko pamcenje,ja sam ti rekao prosle godine da je bolji masu od Rasa i da zasluzuje :fct:

dreamy
21.03.2012, 02:11
http://www.imdb.com/title/tt0398017/

Ovo je ozbiljan i odlican film sa Jennifer.

Glavnu musku ulogu igra glumcina- Clive Owen.
Jeste, ovaj je dobar.. :)Ali uglavnom nema takve uloge, moras priznati :)

Klajv objasnio Denzelu u znamo kom filmu :tnt:
Niko Denzelu nikada nije objasnio, i molim te ne pricaj gluposti :tnt: :tnt:
To su samo bile takve uloge :angry:

Kad smo kod te glumcine... Zasto ne spominjete ovaj istorijski spektakl, koji sam ja gledao 1000 puta, pa neka mu je ocjena i 2???

http://www.imdb.com/title/tt0349683/

U kom?? Inside man?? Pata-pata su bili.
Bravo MGS.
Artura nisam gledala. Odbijao me je uvek, ne znam zasto :)

Laku noc svima osim Vladanu, uvredio me je :p

Drazen 3
21.03.2012, 02:12
Bravo MGS.
Artura nisam gledala. Odbijao me je uvek, ne znam zasto :)

Ne moze da te odbije film u kome je Kira. Ne ide.

Ljuba90
21.03.2012, 02:14
Ma Pesci je kraljina. Covek koji najbolje psuje na svetu :D

@dreamy- nisam te ispravljao,nego se setio zanimljivog filma,pa rekoh da preporucim ljudima :D

Sta mislite o J.G. Levittu? Ja mislim da ima veliki potencijal.

Vladan
21.03.2012, 02:16
Ja se samo sjetim Tomija iz 3. kamena i jednostavno ne mogu ozbiljno da ga shvatim :biggrin: salu na stranu dobar je,ali mi je Franko bolji i mislim da bi mogao da postane masina

Dreamy vjeruj mi pocistio je pod s njim:biggrin:

Ljuba90
21.03.2012, 02:18
Nije los Franco,fakat :D

Ali od te mladje garde je mozda je i najbolji Gosling.

Vladan
21.03.2012, 02:22
Vjerovatno jeste,svestran je i on bas samo sto meni oni nisu pravi nasljednici,sve je to tanko kad pogledamo Lea,Breda,Rasela,Pena,Denzela,Kjubu itd...
Nemojte mi Lea u mlade,on je veteran i pripada ovom drustvu ::)

Ljuba90
21.03.2012, 02:24
Cuba Gooding Junior? :ha:

Meni je on teska vezara i nikako ne moze u isti red sa tim imenima,crni Vladane :D

Vladan
21.03.2012, 02:26
Zajebavas li se?Meni on ima strasnu emociju :)
A Greg Kenier(mislim da se ovako izgovara iako sam ja mislio Kiner ovo sam cuo u nekoj seriji:D) jedan od najpotcjenjenijih

Ljuba90
21.03.2012, 02:27
Ne zajebavam se...meni je on u rangu Afleka i Farela (Kolina naravno,Will je sila :D).

Vladan
21.03.2012, 02:30
Strasno,Aflek i on ne mogu meni uopste da se porede,poredi Afleka sa Girom i onim psom Hacijem,to je taj rang:biggrin:
A i ima Oskara,znamo ja i Akademija bolje :rofl:
Jos mi reci da je los bio u Man of honor?:D

A morao sam dva tamnoputa stavit' ipak je danas dan planete,Namibije i dan protiv rasne diskriminacije!Mada sam trebao Vitakera ipak :D

M_G_S
21.03.2012, 02:32
http://www.imdb.com/title/tt0479519/
A ona je meni bila najlepsa na svetu...auuu kako sam ja bio zaljubljen u nju ne mogu da vam opisem. Video sam je 2 puta uzivo i nisam smeo da joj pridjem samo da se slikamo, imao sam neverovatnu tremu to je neka visa sila :D :) :D4834
Ja sam s ovom imao neki neposredni kontakt (bez nekog kvarnog tumacenja, molicu). Na ovoj fotki cak ruzno izgleda. I mislim da mi nije srce zaigralo ni trena.
4835

Ljuba90
21.03.2012, 02:33
Ma nije tu los...ali ne mozes ga u isti kos sa onim imenima.

Nemoj da si neozbiljan bre :D

Vladan
21.03.2012, 02:34
Ajde dobro,neka na njegovo mjesto uskoci Forest onda,ali dva tamnoputa moram danas,Snajps nije dorastao,a Morgan je prestar:biggrin:

Ljuba90
21.03.2012, 02:37
Morgan je najbolji tamnoputi,drugi je Denzel, treci Samuel L. Jackson. Cetvrti ne postoji :D

Vladan
21.03.2012, 02:37
Pfff svasta dje ti je Sidni vezaro :p
Morgan pa 50 praznih mjesta pa onda Poatije,Denzel,Forest,Samjuel,Kjuba :tnt:

Ljuba90
21.03.2012, 02:40
Moze i tako :D

EDIT: Inace najbolji Kjubin film je "Boat trip". Zbog one latine :inlove:

Vladan
21.03.2012, 02:44
I jos ovo da postavim i picim u 'aljine,ovaj covjek je masina :wthy:

http://www.youtube.com/watch?v=lbIqL-lN1B4

http://www.youtube.com/watch?v=zUvhQgF6bV8

Ali ubija kako imitira Morgana,ubija :wthy:

Lord Gangara
21.03.2012, 12:18
Mozda je neko predlozio pre mene jos jedno Spilbergovo delo odlagao sam da ga odgledam nekoliko dana ali me je devojka konacno naterala da odgledamo,definitivno zasluzuje vecu ocemu na IMDB

http://www.imdb.com/title/tt1568911/

Mr.M
21.03.2012, 12:51
http://www.imdb.com/title/tt0985699/

Verovatno je vecina gledala ali za one koji nisu strasno dobar film o poslednjem pokusaju atentata na Hitlera. Glavna uloga Tom Kruz , uglavnom film je zakon :D

trailer :

http://www.youtube.com/watch?v=FHtCaVtryiE

altlosta
21.03.2012, 15:49
Msm da ce sa jedne strane proci Sopranosi i Breaking Bad, a sa druge Wire i Mad Men... Wire kontam da ce pobediti..

4837

http://www.vulture.com/2012/03/the-best-tv-drama-of-the-last-25-years.html

Ljuba90
21.03.2012, 17:51
Ne vidi se dobro slika :(

A bas me zanima ko je pobedio :D

altlosta
21.03.2012, 17:57
A zato sam stavila i link ispod, ispod naslova clanka ima view the bracket, pa na to ides.
Uglavnom, nema jos pobednika, sa jedne strane je Breaking Bad i Sopranos a sa druge Mad Men i Wire :) Sopranosi su pobedili, drugo polufinale ce biti sutra a pobednik prekosutra ;)

Ljuba90
21.03.2012, 17:59
Wire lagano do pobede :cool:

Vladan
21.03.2012, 18:52
Sopranosi su pobijedili Breaking Bad :facepalm:
BB najbolja serija ikad:dw: ali posto sad vise nje nema onda Wire :D

Ljuba90
21.03.2012, 19:04
Nisi gledao Sopranove a pricas nesto :dr:

Vladan
21.03.2012, 19:06
Nisi ni ti BB pa proglasi Wire najboljom :p

altlosta
21.03.2012, 19:41
Ja sam gledala sve, bar ponesto.. Nmgu da se odlucim je li mi bolji Wire ili Mad Men, bas su mi drugacije..
Reci cu Mad Men posto Wire nije toliko inovativna i ima slicnih, pa Wire, pa Sopranos, pa BB.
A kao sto vec rekoh na pocetku, pobedjuje Wire, ne morate sad prepisivati :p

prskaj
21.03.2012, 19:58
Nisi gledao Sopranove a pricas nesto :dr:

Vladane sta nisi gledao :O?

Wire dominira do kraja :cool:

Ljuba90
21.03.2012, 20:08
Vladana treba banovati zbog toga sto nije gledao Sopranove :D

prskaj
21.03.2012, 20:13
Ti si super mudorator,ucini nesto zaboga :md:

Ljuba90
21.03.2012, 20:18
Ti si super mudorator,ucini nesto zaboga :md:

Ima fore jos mesec dana da odgleda prvu sezonu. Dogovoreno? :D

prskaj
21.03.2012, 20:20
Ima fore jos mesec dana da odgleda prvu sezonu. Dogovoreno? :D

Moze, mada realno on guta te serije tako da ako za tako dugacak vremenski period ne odgleda, to znaci cisto nepostovanje i onda leti

Vladan
22.03.2012, 01:33
Nema nista od toga drugari,jos nekoliko epizoda i BB je zavrsen,a onda Rubicon i Justified,cuo sam mnogo dobrog o njima :D
Sopranosi su ogromni,ali doci ce i oni na red.Tako da banujte me odma:biggrin:

Inace citam na jednom forumu od provjerenih ljudi sto se serija tice sta pisu o WDu:rofl:

TWD - sada sa pumparicama sa beskonacno municije!

A zombiji koji iako se gegaju stizu sve ostale koji trče i sprintaju?

komedija, ne horor. ne mogu pricat e cu pokvarit ugodjaj drugima...

A neka sto ima beskonacno municije, no im jos oruzje nema nikakav trzaj

M_G_S
22.03.2012, 04:35
Ismijavaju WD, a gledaju jos veca sranja o.O

Walking Dead nije za svakoga. Ipak treba malo vise kefala da bi se "provalilo" o cemu se zapravo govori u seriji.

Sopranovi?? Serija za dzabalebarose, dokolicare, malo vise sacuvane mozgove... Bas sinoc zaspah uz njih. Prikazuju se na britanskom sky-u, Sky1HD. Uglavnom se i prikazuju na tim podrucjima, u tim prime-time-ovima, u nekim malo "emotivnijim" drzavama tesko da upadaju u air... Razumijem g. Vladana zasto ih nije gledao, jer kapiram da to malo slobodnog vremena te ima pokusava da iskoristi na najkonstruktivniji moguci nacin.

Vladan
22.03.2012, 23:35
http://www.youtube.com/watch?v=31Voz1H40zI

No, you clearly don't know who you're talking to, so let me clue you in. I am not in danger, Skyler. I AM the danger! A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks!

:wthy:

Ljuba90
22.03.2012, 23:38
Vlatko jesi gledao od Almodovara ovaj novi sa Banderasom?

Vladan
22.03.2012, 23:39
Ne,na listi mi je,planiram brzo

Ljuba90
22.03.2012, 23:42
Ne,na listi mi je,planiram brzo

Ja cu verovatno sutra,pa ti javljam impresije :D

Ljuba90
22.03.2012, 23:45
Ali Bredova faca kada je u kolima :(

Rossonero
22.03.2012, 23:51
Ali Bredova faca kada je u kolima :(

Ne mogu da vjerujem da ovaj film nikad prije nisam gledao :facepalm:

I da Bredova faca :(

Ali kraj filma me jednostavno ostavio bez teksta.

Da ne pisem sta bude na kraju filma radi drugih forumasa/ica , ko nije gledao nek obavezno pogleda film http://www.imdb.com/title/tt0114369/

Ljuba90
22.03.2012, 23:52
Gledaj i ostale Fincherove filmove ako vec nisi. Majstor je to :)

Rossonero
22.03.2012, 23:54
Gledaj i ostale Fincherove filmove ako vec nisi. Majstor je to :)

Gledao sam dosta njegovih filmova , al kako bas da ovaj preskocim i tek ga veceras pogledam :facepalm:

M_G_S
23.03.2012, 00:07
http://www.youtube.com/watch?v=R1v0uFms68U
Komentar me ubijedio

yes best show ever cant wait till season 3, im going to have to read the comics to see what happens

Condition23
23.03.2012, 00:10
Ja sam s ovom imao neki neposredni kontakt (bez nekog kvarnog tumacenja, molicu). Na ovoj fotki cak ruzno izgleda. I mislim da mi nije srce zaigralo ni trena.
4835
Pa ti si onda blesav :)

eM
23.03.2012, 00:14
Je l' gled'o neko http://www.imdb.com/title/tt1306980/? Rekose mi da je odlican...

Condition23
23.03.2012, 00:15
Je l' gled'o neko http://www.imdb.com/title/tt1306980/? Rekose mi da je odlican...
gledao...meni je odlican...pogledaj pa oceni :)

M_G_S
23.03.2012, 00:27
Film je fantastican. Svaki sekund je fantastican. Po meni mnogo niska ocjena...

Evo jos klipova najboljeg show-a koji se trenutno emituje.

http://www.youtube.com/watch?v=1OZ0mu8Ey6A

prskaj
23.03.2012, 08:02
najjaca serija

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6CHUaxeasEQ

altlosta
23.03.2012, 09:03
Vlatko jesi gledao od Almodovara ovaj novi sa Banderasom?

Dobar je, zanimljiv, Banderas je bas dobar. Ali ako si gledao dosta filmova Almodovara neces ama bas nista novo videti, cak su i neke cele scene iste kao u nekim drugim njegovim, dijalozi neki identicni, ali svakako ce drzati paznju..

Nije to los film, ali, mozda sam samo ja u pitanju, ali, nisam znala o cemu se radi pre nego sto sam ga gledala i volela bih da ga nisam gledala. Nikako mi ne prijaju filmovi gde je neko bolestan i muči se fizički ceo film, ako ti to ne smeta gledaj ga..

Dusan
23.03.2012, 09:52
najjaca serija

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6CHUaxeasEQ

2:00 :hah:

Vladan
23.03.2012, 13:16
Gledaj 50-50 Majo dobar je film,a gluma pogotovo.

Vladan
23.03.2012, 18:50
Aoooooooooo aoooooooooooo kakva serija :wthy:
Ma svaka sezona je bolja od prethodne,a ovaj covjek je nenormalan glumac!Kako glumi ovo je strasno!

http://www.youtube.com/watch?v=vtlG0KZ2Sec

Samo sto je djubre veliko,da ne spojlujem samo cu rec' lily of the valley!

Kakva genijalnost,kakav kraj sezone!I won!

Vladan
24.03.2012, 00:55
http://www.imdb.com/title/tt0462482/

Moglo je to i bolje,dobra ideja...

M_G_S
24.03.2012, 01:54
Gledam sad Dzejson prtiv Fredia.. Mnogo dobro osmisljen film.

Vladan
24.03.2012, 01:57
Odlican,ja sam bio za Fredija ali realno nije imao sanse!

Nego za par dana premijera Toucha na Fox Life,to bi trebalo gledat',djeluje obecavajuce.

M_G_S
24.03.2012, 02:00
Gleda sam ja taj touch... Ja tih Foksova 50...

Danas mi zapade za oko neka parodija sto bas kratko traje, a a parodija je na ove sve njesra CSI seije... Bas kvalitetno gluvare i sprdaju se. Ima nekoliko skracenica, tacaka, dvije tacke, pa nije bas da ostade upamceno...

Condition23
24.03.2012, 02:00
Tih kad se setim kako je bio najavljivan :facepalm: ostavlja posledice na psihu coveka bla bla bla ovakav onakav horor nevidjen. Meni je film cisto 'ranje

http://www.imdb.com/title/tt1179904/

M_G_S
24.03.2012, 02:01
Pa normalno da jeste. I oni nastavljaju da snimaju... Ja sam vec rekao koji film jedino vrijedi pogledati, te tematike. FK i s tim si svaki slican odgledao.

Vladan
24.03.2012, 02:03
Cisto dranje,pranje,oranje mi nema bas logike

Pa kako ti se cini MGS,moze li Kifer bit' nesto drugo sem Dzek Bauer:D

Condition23
24.03.2012, 02:03
Pa normalno da jeste. I oni nastavljaju da snimaju... Ja sam vec rekao koji film jedino vrijedi pogledati, te tematike. FK i s tim si svaki slican odgledao.
Sta je FK? :D Setih se Petka 13og :D i mocnog Dzejsona nezaustavljivog :D

M_G_S
24.03.2012, 02:04
http://www.imdb.com/title/tt1220198/

Odgledas bez ikakve pripreme, pa dodji da kazes da MGS ne umije da preporuci.

Condition23
24.03.2012, 02:06
http://www.imdb.com/title/tt1220198/

Odgledas bez ikakve pripreme, pa dodji da kazes da MGS ne umije da preporuci.
To me podseti na http://www.imdb.com/title/tt0084787/ :D

M_G_S
24.03.2012, 02:06
Cisto dranje,pranje,oranje mi nema bas logike

Pa kako ti se cini MGS,moze li Kifer bit' nesto drugo sem Dzek Bauer:D

Ovaj kralj je zahebao Baurera... A zubi su mu ka' raspored casova, ali kad stavi RB cvidze...

M_G_S
24.03.2012, 02:09
Ne bejah lijen po historiju da potrazim... Upamti ovo, majcin sine

http://www.imdb.com/title/tt1783495/

Vladan
24.03.2012, 02:12
Gledam u utorak pa javljam
Nego pumparica sa beskonacno municije :rofl:

http://www.youtube.com/watch?v=P224BTri7RQ&feature=player_embedded

M_G_S
24.03.2012, 02:14
Scenaristi zeljeli da "kazu" da nekada ni sva pomagala na ovom svijetu nisu dovoljna da se odbranimo od zla.

Mnogo dobar show sa dosta price u pozadini.

M_G_S
26.03.2012, 12:49
S ovim je pocela mozda najljepsa "sci-fi" prica, kada je film u pitanju.

http://www.imdb.com/title/tt0111282/

altlosta
26.03.2012, 15:59
Ovo bas jedva cekam, mada ne mora uopste da znaci da ce ista da valja :)

http://www.youtube.com/watch?v=HHcHYisZFLU

http://www.youtube.com/watch?v=5BBa_GHtNB0

Lord Gangara
26.03.2012, 16:00
Vise se radujem Avengersima ovo mi izgleda kao neki fail tipa Battle LA

prskaj
26.03.2012, 16:15
Ovo bas jedva cekam, mada ne mora uopste da znaci da ce ista da valja :)

ne znam zasto ali i pre nego sto su mi se loadovali linkovi znao sam o cemu pises... ja isto sam se naprzio kao budala, realno kad razmislim tesko da ce biti dobro ali se ipak nadam kao malo dete...videcemo

Rossonero
26.03.2012, 16:21
Je li ko gledao ovaj film?

http://www.imdb.com/title/tt0482571/

Vladan
26.03.2012, 16:21
Bolje da si pitao ima li neko ko ga nije gledao?:D

Rossonero
26.03.2012, 16:22
Bolje da si pitao ima li neko ko ga nije gledao?:D

Vrijedi li skinut pa vcrs pogledat :)

Vladan
26.03.2012, 16:22
Obavezno,film je genijalan :)

eM
26.03.2012, 16:35
Evo jedan predlog

http://www.imdb.com/title/tt0288439/

Gledala sam ovo davno, dobar film. :tu:

Condition23
26.03.2012, 16:47
Vrijedi li skinut pa vcrs pogledat :)

Odlican je Prestiz a kad njega odgledas skini http://www.imdb.com/title/tt0443543/

Lord Gangara
26.03.2012, 16:48
Je li ko gledao ovaj film?

http://www.imdb.com/title/tt0482571/

Predobar je ali bukvalno cak i Tesle ima u jednom delu :)

Rossonero
26.03.2012, 16:55
Odlican je Prestiz a kad njega odgledas skini http://www.imdb.com/title/tt0443543/

Cim pogledam Prestiz skidam ovaj ::)

M_G_S
26.03.2012, 16:56
Vidim Kondišn da si poslušao moj savjet... E sad, ocijeni film kao sto dolici. Posto nije bas medju cijenjenijim, a ubijedjen sam da je bar od Prestiža za koplje bolji...

Condition23
26.03.2012, 17:00
Vidim Kondišn da si poslušao moj savjet... E sad, ocijeni film kao sto dolici. Posto nije bas medju cijenjenijim, a ubijedjen sam da je bar od Prestiža za koplje bolji...
Odlican stvarno :D mene je prestiz ostavio bez teksta i Iluzionista takodje...Obozavam takve filmove...Jesi u pravu kad si rekao da je Prestiz bio bolje marketniski propracen i imao veci budzet...Zbog toga je Iluzionista ostao u senci.

altlosta
26.03.2012, 17:12
I, naravno, pobednik koga smo svi očekivali :D

http://www.vulture.com/2012/03/drama-derby-finals-the-wire-vs-the-sopranos.html

Vladan
26.03.2012, 17:22
Winter is coming :dw:

http://www.youtube.com/watch?v=Dku_Uya8Ygc&feature=player_embedded

altlosta
26.03.2012, 17:40
Oće li vama više stići ta zima, isčekujete je već mesecima :huh: odgledacete ceo serijal u klipovima do tad..

Meni je lepo, divno i bez velike pompe pristigao novi Mad Men :srce:

Vladan
26.03.2012, 17:51
Za 6 dana :dw: ovo je mali podsjetnik sto smo gledali,a i mali nagovjestaj sto cemo gledati :D
Jesi gledala Touch ili ces na Fox Life?

altlosta
26.03.2012, 17:57
Jesi gledala Touch ili ces na Fox Life?

Jesu li mi samo ovo opcije?

Vladan
26.03.2012, 18:00
Pa vjerujem da ces gledat',kazu da je bas dobro,a sad da se skida radi dvije epizode ne vidim bas svrhu posto ce ih ovi stici:ne_znam:

altlosta
26.03.2012, 18:04
Nismo sličnih verovanja. Nznm kako to zamisljas da ih stignu, u svakom slucaju ne vidim prednost gledanja bilo cega na tvu.

Vladan
26.03.2012, 18:08
Prva je izasla prije mjesec,pa prije tri dana druga,vjerujem da ce nedje jos napraviti pauzu od bar nedelju dana i eto su stignuti.
Kapiram i da ce svako ko placa HBO gledati GOT dan posle premijere nego da skida.

E da i sto im znaci ovaj sad retardirani format na torentima mp4?Oni treba da znaju da standardni DVD sa DivX citacima ne mogu da ocitaju taj format.Radi 100 mb prelaze na to,svasta!Jos uvijek izbacaju i avi ali im je ocigledno cilj da im ovo bude glavni format od sad.

altlosta
26.03.2012, 18:20
U svakom slucaju, morace biti bar dan zaostatka. A ja nznm pratiti bilo sta na tvu, jos najbolje da se setim kad tacno treba da se nacrtam, jos mi oni odredjuju reklame, pauze, neka hvala, ne vidim nikakav plus, a mogu skinuti za 15min, ne kontam logiku tih koji ce zbog problema skidanja dzedziti pred tvom.

Sad bi vec skoro svi noviji playeri trebali pustati mp4 i mkv. Nisu valjda razmisljali o onima koji se opiru novim tehnologijama, i sta ih uostalom briga za tebe :p

Ljuba90
26.03.2012, 18:20
Skini GOM plejer...nije los a pusta sve. Mada ga ja ne koristim kad ne moram.

miloolja
26.03.2012, 18:23
Winter is coming :dw:

http://www.youtube.com/watch?v=Dku_Uya8Ygc&feature=player_embedded

Da li si čitao/pročitao?

Vladan
26.03.2012, 18:23
Altlosta kako znas WD :p radi par dana stvarno necu skidati,posebno sto mrzim da gledam filmove i serije na kompu,zato mi sluzi DVD.
Moj DVD Quadro je moja dusa koja sve cita i dok radi nece biti zamijenjen :dw:

Aj kad velis da sam samo ja :p

http://www.theverge.com/2012/3/4/2843937/torrent-user-controversy-format-x264-xvid

Ma Ljubo nije problem za komp,problem je za DVD.Ja narezem i razdijelim bar 10 diskova,to ljudi nece da gledaju na kompu nego da legnu i uzivaju.A i ja volim da gledam na TVu

Olja procitao sam prvu,drugu kad zavrsi druga sezona ;)

altlosta
26.03.2012, 18:31
WD sam davnih dana odustala od gledanja na tvu, to je bilo cisto ajde kao neku seriju da pratim sa drustvom, posto nista ne gledaju sto i ja. Ali em zaboravim, em me nervira sto moram bas tad, iako bih mozda nesto drugo radila..

Sta sve cita, sve avi fajlove jel?

Pa da, to se uci iz predmeta psihologije i motivacije, ljudi koji se opiru promenama.. Nisam ni u jednom trenutku rekla samo ti, nego takvi kao ti.

Ne vidim sto ne mozes da legnes i gledas preko kompa, ko ima desktop premesti monitor, ko ima laptop kupi kabl, poveze sa tvom, ko ima bolji tv, poveze wirelessom sa kompom, ili sad svi novi tvi i koji nisu skupi imaju usb, znaci toliko laksih varijanti ima danas od rezanja 10 diskova :facepalm:

M_G_S
26.03.2012, 18:35
E da i sto im znaci ovaj sad retardirani format na torentima mp4?Oni treba da znaju da standardni DVD sa DivX citacima ne mogu da ocitaju taj format.Radi 100 mb prelaze na to,svasta!Jos uvijek izbacaju i avi ali im je ocigledno cilj da im ovo bude glavni format od sad.

Zahebacas li se da se ovo pitas... H.264/MPEG-4 je napravio revoluciju u kodiranju i nije mi jasno kako jos opstaje AVI... Zahvaljujuci tom nacinu kodiranja i smijestanja i videa i audia u npr. matrioska kontejner, iliti .mkv, ili mp4 kontejner, dosli smo u situaciju da gledamo fantasticne BR ripove na samo 2GB, gdje se izuzetno tesko primjecuje razlika u odnosu na pravi BR, s tim sto ovaj dobijes za DŽ, a BR kosta na desetine dolara...

Sad, svi DVD pleeri stariji od 3 godine ne citaju to, ali citaju novi, citaju i neki TV, cita npr. moj DB risiver, pa mp4 mogu da pustam i preko njega... AVI-ju vjecita hvala, ali mi crnjak gledati prosjecan kvalitet na 350mb, kad znam da ce neko na 700 da spakuje vrhunski.

Vladan
26.03.2012, 18:37
Nemam ja problem sa zaboravljanjem,obiljezim da se samo prebaci i ako sam kuci nista mi ne moze promaci.
Sve cita ali mp4 ne cita.Kad kazem sve mislim na pirate sa kojim Samsung koji sam u krv platio ima strasnih problema.
Promjene su lose.I ovo pomjeranje sata me nervira,no da ne skrecem sa teme...

Ne mogu ja oko toga da radim,previse sam lijen.Kupim 50 diskova svaki mjesec,narezem,ubacim i ljepota.A ostane mi i za kolekciju.

MGS meni ne treba blue ray i te fore,odlicna mi je slika na avi sto izbacaju,vise mi ne treba.

M_G_S
26.03.2012, 18:38
Kolekcija koja ce da ti traje oko dvije godine, jer dosta diskova ima taj vijek trajanja...

edit: Dje kupujes diskove??? Ja znam jedno mjesto dje su verbatim za koplje jeftiniji nego na druga, pa ako ih kupujes skupo, da uputim... Ipak je verbatim zakon.

Vladan
26.03.2012, 18:39
Evo neki traju vec preko 5 iako mi je to odavno receno.No od kad znam za sebe uzimam verbatim,ko je narezivao na media sys sigurno mu sad nista ne radi

miloolja
26.03.2012, 18:40
Olja procitao sam prvu,drugu kad zavrsi druga sezona ;)

Jesam of, ali vi to naravno nećete zameriti :biggrin:
Ja čitam drugu knjigu petog dela.... Ples sa zmajevima/Posle gozbe....bila sam nestripljiva... mada je to tvoje pametnije... bolje prvo film/serija pa onda pisano delo, jer je ono po pravilu bolje... al' eto nisam mogla da odolim...
U Laguni, tj. njenim knjižarama tri dana prodavali su samo ovaj peti nastavak, koji je ovde prilično kasnio u odnosu na svet.
Ali gledaću, naravno i nalaziću mane i greške. :D

altlosta
26.03.2012, 18:42
Ali onda si primoran to tada gledati, iako si nesto drugo radio, gledao, sta vec.. vako kad hoces, kako hoces..

A nisi lenj da kupujes, rezes, distribuiras i skladistis milione cdova? :D Umesto da kupis jedan kabel i eksterni hard? :facepalm:

Dzabe mi objasnjavamo coveku koji ne zeli da promeni xp windows i koristi Operu otprilike, narezuje milione cdova koje skladisti i koji se najver vise od pola ne mogu ucitati. Nadam se bar da imas jedan mali usb, da ne koristis floppy za dokumenta.

M_G_S
26.03.2012, 18:44
XP ne bih ni ja mijenjao, no se dogodilo to nuzno zlo,,, XP je ipak zavrsavao svaki posao i kapirao sam ga fantasticno... Od kad sam na 7, vise i ne gledam filmove na kompu, jer mi je muka raditi neke procedure...

altlosta
26.03.2012, 18:46
Koje procedure svega ti? Sve bolje sljaka na 7mici.

Nego, ja kad sam pre narezivala na cdove, uvek verbatim, i ako se ne koriste mogu trajati, ali ako nekom das, prodje dve, tri ruke, mozes ih baciti odmah.. Mogu verujem da stoje 5god i vise ako ih narezes, spakujes i nikad ne otvoris vise.

Dusan
26.03.2012, 18:48
Vladane prodaj taj TV pa kupi novi. :biggrin: Ja imam Samsungov TV, ima all share funkciju kojom mozes da pustas sve sa kompjutera na TV, ima i 2 USB slota, a sto je najbolje cita sve zive fajlove (ts, mkv...), prevod isto funkcionise odlicno.

eM
26.03.2012, 18:48
Pih, ja ne znam sta je bolje, imala ja eksterni, sve stavila na njega, pobacala diskove sa svim slikama, filmovima, muzikom, ma svim zivim i izgubila eksterni. :ne_znam:

Vladan
26.03.2012, 18:49
MGS ada u TC Knezevic dje drugo :D Za 10 eura 50 diskova,ako znas dje jeftinije ti javi :D sad je 11 cini mi se, na 5 i po je poskupljao kotur:D

Jesam of, ali vi to naravno nećete zameriti :biggrin:
Ja čitam drugu knjigu petog dela.... Ples sa zmajevima/Posle gozbe....bila sam nestripljiva... mada je to tvoje pametnije... bolje prvo film/serija pa onda pisano delo, jer je ono po pravilu bolje... al' eto nisam mogla da odolim...
U Laguni, tj. njenim knjižarama tri dana prodavali su samo ovaj peti nastavak, koji je ovde prilično kasnio u odnosu na svet.
Ali gledaću, naravno i nalaziću mane i greške. :D
Upropastio bih gledanje serije bojim se pa cu ici sezonu pa knjigu ili sezone pa knjigu zavisi kako su osmislili :D

Ali onda si primoran to tada gledati, iako si nesto drugo radio, gledao, sta vec.. vako kad hoces, kako hoces..

A nisi lenj da kupujes, rezes, distribuiras i skladistis milione cdova? :D Umesto da kupis jedan kabel i eksterni hard? :facepalm:

Dzabe mi objasnjavamo coveku koji ne zeli da promeni xp windows i koristi Operu otprilike, narezuje milione cdova koje skladisti i koji se najver vise od pola ne mogu ucitati. Nadam se bar da imas jedan mali usb, da ne koristis floppy za dokumenta.
Normalno da nisam.Dva klika i narezan disk,koristim prastari Nero jer mi je sto puta bolji od ovih novih nabudzenih inace :cool:
Ali onda necu imati svoju kolekciju,a jedino mi je tezina da pisem naslove na diskove,mislim da trenutno imam preko 100 nenapisanih,ali znam dje mi sto stoji :D

Normalno da ne zelim,cak mi se nijednom nije updatovao i evo sve super radi.Sto fali Operi?Kad bude Chrome imao tako dobar speed dial neka se javi.Vjerujem da skoro svi rade,gledao sam neki dan film koji mi stoji u kutiji preko 5 godina i nijednom zastekao nije.
Imam 2 fleske,vjerovala ili ne :D

M_G_S
26.03.2012, 18:53
adosta
U pravu si, ali na XP je sljakalo jos bolje, plus sto 7 je pravljena zbog aplikacija koje ce da idu kao 64bitne, a vrlo malo ih je... I onda zakljucis da si presao na jacu platformu, koja jos uvijek nije jaca...

altlosta
26.03.2012, 18:54
Vladane prodaj taj TV pa kupi novi. :biggrin: Ja imam Samsungov TV, ima all share funkciju kojom mozes da pustas sve sa kompjutera na TV, ima i 2 USB slota, a sto je najbolje cita sve zive fajlove (ts, mkv...), prevod isto funkcionise odlicno.

Morao bi prvo da promeni dial up u wireless da moze da koristi share funkciju :D

Pih, ja ne znam sta je bolje, imala ja eksterni, sve stavila na njega, pobacala diskove sa svim slikama, filmovima, muzikom, ma svim zivim i izgubila eksterni. :ne_znam:

Haha, pa kako si to uspela? :D dobro nisi komp zagubila :D

Normalno da nisam.Dva klika i narezan disk,koristim prastari Nero jer mi je sto puta bolji od ovih novih nabudzenih inace :cool:
Ali onda necu imati svoju kolekciju,a jedino mi je tezina da pisem naslove na diskove,mislim da trenutno imam preko 100 nenapisanih,ali znam dje mi sto stoji :D

Normalno da ne zelim,cak mi se nijednom nije updatovao i evo sve super radi.Sto fali Operi?Kad bude Chrome imao tako dobar speed dial neka se javi.Vjerujem da skoro svi rade,gledao sam neki dan film koji mi stoji u kutiji preko 5 godina i nijednom zastekao nije.
Imam 2 fleske,vjerovala ili ne :D

Nije samo dva klika, ili taj stari nareze mozda za minut koliko i treba da prebacis na hard i da imas kolekciju u jednom kliku za minut.
Čuj speed dial jao kako samo bitna funkcija :facepalm: ima i Chrome samo ti nzns namestiti. Kad odgledas taj film jos dva puta, javi.

miloolja
26.03.2012, 18:55
Upropastio bih gledanje serije bojim se pa cu ici sezonu pa knjigu ili sezone pa knjigu zavisi kako su osmislili :D

Više volim da čitam nego da gledam u tu kutiju, još toliko da čekam da snime nove nastavke, a posle pročitanog prvog dela.... nikakvo stajanje i čekanje nije dolazilo u obzir. :D

Dusan
26.03.2012, 18:56
Morao bi prvo da promeni dial up u wireless da moze da koristi share funkciju :D

Ma nije ni to potrebno, kupi flesku sa malo vecim kapacitetom i ubaci u TV i gotova stvar. :D

M_G_S
26.03.2012, 18:58
Ajde, nemojte se sad i vi praviti pametni, jer nisu bas ni ta serovanja najlaksa, nije uvijek i kvalitet output-a najbolji, nije uvijeg moguce namjestiti stabilni media centar... I onda dodjes u sotuaciju da ti radi kuciste od 450w, monitor, plazma TV, samo da bi film gledao... Ljeti i upalis ventilator samo za kuciste... Sve je to teorijski lako, ali ko je te stvari konfigurisao zna da oko svake gluposti zna da zapne... Moze ono prvo. Da nikad na svoj TV ne pustis dobar ratio...

Dusan
26.03.2012, 19:02
Ajde, nemojte se sad i vi praviti pametni, jer nisu bas ni ta serovanja najlaksa, nije uvijek i kvalitet output-a najbolji, nije uvijeg moguce namjestiti stabilni media centar... I onda dodjes u sotuaciju da ti radi kuciste od 450w, monitor, plazma TV, samo da bi film gledao... Ljeti i upalis ventilator samo za kuciste... Sve je to teorijski lako, ali ko je te stvari konfigurisao zna da oko svake gluposti zna da zapne... Moze ono prvo. Da nikad na svoj TV ne pustis dobar ratio...

Moze i bez toga, samo koristi flesku, ne koristi all share funkciju. :D