Announcement

Collapse
No announcement yet.

PokerStars kako uplatit novac

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PokerStars kako uplatit novac

    Kako mogu da uplatim novac da igram na PokerStars-u ? Koji je proces,sta mi treba.
    Hvala unapred
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

  • #2
    Ja koristim visa virtuon karticu raiffaisen banke, mislim da jos mozes i sa internet karticom banke intesa

    Comment


    • #3
      Aha.A tu karticu kako da izvadim? Odem u Raiffaisen banku i podnesem zahtev i jer mora da budes u stalnom radnom odnosu itd. da bi je dobio ?
      I sa tom karticom mozes normalno da uplacujes novac i da podizes isti?
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • #4
        Ma lagano. Odes u Rajfajzen banku, kazes slobodno "Zelim Visa virtuon karticu, ocu da kupujem i da se kladim preko interneta" Das podatke i sve sto treba, mislim da platis nekih 20 evra, to ti stoji zamrznuto, kazu ti tad i tad dodji, tipa za 3 dana, dodjes i to ti je to. Najbolje ti je da transfer vrsis preko Monneybookers-a. Otvoris na Monneybookers-u akaunt, sa Vise na Manibukers prebacis pare, sa Manibukersa na poker akaunt. Kad oces isplatu, isto povuci na Manibukers, sa njega na karticu i onda dizes u banci pare. Ne moras da budes u radnom odnosu, lagano ide sve.
        Last edited by asprilja; 29-01-13, 23:57.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • #5
          Originally posted by asprilja View Post
          Ma lagano. Odes u Rajfajzen banku, kazes slobodno "Zelim Visa virtuon karticu, ocu da kupujem i da se kladim preko interneta" Das podatke i sve sto treba, mislim da platis nekih 20 evra, to ti stoji zamrznuto, kazu ti tad i tad dodji, tipa za 3 dana, dodjes i to ti je to. Najbolje ti je da transfer vrsis preko monneybookers-a. Otvoris na monneybookers-u akaunt, sa Vise na Manibukers, sa Manibukersa na poker akaunt. Kad oces isplatu, isto povuci na Manibukers i onda dizes u banci pare. Ne moras da budes u radnom odnosu, lagano ide sve.
          Super.Hvala
          Nego tih 20e uplatim i oni stoje na racunu a preko uplatim koliko hocu i koliko mi treba ?
          I kolika je minimalna uplata i isplata?
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • #6
            Tacno tako, tih 20 e stoje tu, objasnice ti sve tamo. 10 dolara ti je minimalno da uplatis na pokerstarsu. Mislim da je 10, 20 e minimum u Rajfajzenu ali ne drzi me za rec, mozda moze i manje.. Obavezno preko manibukersa to uradi, on ti automatski pretvara evre u dolare i tako to, a provizija im smesna, da li jedan, dva posto. Tipa na 20 evra, skine ti 0,3, 0,4 evra. Takodje kad dizes pare, videce da je manibukers u igri i nista te nece ispitivati. Mozes da dignes i par hiljada evra ako napravis.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • #7
              Odlicno.Hvala puno,sutra idem da podnesem taj zahtev.
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • #8
                Bio sam danas,podneo zahtev i u ponedeljak idem po karticu. Kao sto rece ti 20e depozit i mogu da uplatim koliko hocu,nema neki minimalac odredjen.
                20 din je neko mesecno odrzavanje.
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • #9
                  Ujutru idem po karticu.Sad,koliko sam ja shvatio registrujem na Moneybookers,i tamo otkucam podatke sa kartice i novac mi je na tom racunu,i posle udjem na Pokerstars i tamo udjem u Cashier,pa Buy Chips i izaberem Skrill Moneybookers...Jel tako?
                  Zanima me i kako ako napravim neke pare mogu da prebacim na Moneybooker i posle da ih podignem.
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • #10
                    Nesto sam zeznuo izgleda.Uplatio sam 20e depozit + 10e za trosak tj. za poker. I kad sam otkucao broj kartice i sve sto treba,stigla mi je poruka da mi je od 30e,skinuto 2.75e i ostalo 27.25.Posle mi trazio neki iznos da ubacim,ja tu stavio 8e,i samo mi izbacio da sam pogresio u kucanju iznosa i da tek za 24h mogu ponovo...
                    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                    Comment


                    • #11
                      A sta ce ti taj moneybooker kog djavola?

                      Jednostavno direktno sa kartice prebacis pare na pokerstars i kad isplacujes isto tako. Ja za isplatu cekam 3,4 dana najvise.

                      Ne trebaju ti posrednici, ovako je mnogo jednostavnije i lakse, nikad nije bilo problema. pozdrav

                      Comment


                      • #12
                        nbt,sredio sam sve,radi za sad,samo kad bude isplata,videcu kako tad funkcionise.
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • #13
                          kad bude isplata dobices poruku od banke da imas uplatu po racunu odes u banku i kazes dobar dan zelim da podignem toliko i toliko niko te nista nece pitati odakle ti pare ja sam dizao i po 500-600e niko te nista nece pitati

                          jedino za iznose preko 5000e moras da se najavis dan ranije i to je to

                          Comment


                          • #14
                            Za te pare najavio bi im i mesec dana ranije ako treba
                            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                            Comment


                            • #15
                              Prije 3 dana sam osvojio ona 3.50 dolara rebuy 180 igraca turnir, uzeo oko 500 dolara, sad sam na 1640 dolara. ne dizem do ljeta nista, igram samo turnire do 15 dolara ulaz max, po njih 7, 8 istovremeno

                              Poceo sam sa 66 dolara (odnosno 50 eura)

                              Comment

                              Working...
                              X