Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 12 (15. January - 21. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Week 12 (15. January - 21. January)





    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

  • #2
    Вашинтон ће послати понуду за Геје у виду Била, можда Аризе, пикове и можда још неког играча.
    Бајнаму лекари дозволили да трчи и све брже се опоравља. Требало би да се врати на терен тамо негде после Ол Стара.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #3
      Originally posted by Uros94 View Post
      Вашинтон ће послати понуду за Геје у виду Била, можда Аризе, пикове и можда још неког играча.
      Бајнаму лекари дозволили да трчи и све брже се опоравља. Требало би да се врати на терен тамо негде после Ол Стара.
      Na pocetku utakmice je neki novinar rekao da se pregovaralo sa Memphisom, ali da Beal nije nudjen.
      Mislim da su pregovori neuspesno zavrseni...

      Comment


      • #4
        Па било би и много да дамо Била. Ово сам прочитао овде. Поуздани су.

        Ја не знам да ли бих прихватио ако је понуда оваква какву сам ја написао. Тешко да бих.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • #5
          Jebem li ga. Mnogo sam zgotivio Beala i mislim da ce biti strasan igrac, ali Gay je recimo bas ono sto nam treba.
          Ja iskreno ne znam sta bih uradio da sam GM

          Comment


          • #6
            Realno Washington bi sa Gay-om bobio Play off ekipu, sto i jeste cilj. Ako se ostvari, po meni, odlicno za Washington.
            If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

            Comment


            • #7


              Sto ga Zidic polomi sunce ti..:S

              Cuj Ljube, ne bi dao Bradley-a macku za Gay-a, ajde nemoj zajebavati Ljubasine.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • #8
                Ne kazem da ne bih dao, ali bi mi bilo krivo da mocni Bradley ode iz Wizardsa. Ali napisao sam dole da on nije nudjen, mada mozda novinar laze

                Comment


                • #9
                  Mocan je Bradley nema sta, ali eto. Rudy je jos uvek mlad, ulazi u najbolje godine, sa Wall-om bi bio strasan tandem.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • #10
                    Ma najbolje bi bilo da im damo Jordana, Singletona i pikove. Ali nisu ludi da to prihvate

                    Comment


                    • #11
                      I Veselog na poklon.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Reise View Post
                        I Veselog na poklon.
                        Promeni ovo dok te Ljuba nije obrisao sa foruma.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Reise View Post
                          I Veselog na poklon.
                          Taman poceo dobro da igra...ne ide on nigde

                          Comment


                          • #14


                            Stvarno lepa partija Veselog. Pogotovo ovim asistencijama dokazuje da nije drvo. Ne moze mnogo visokih igraca ovo da uradi.
                            Najbitnije je da mu se vrati samopouzdanje, onda ce dobre partije biti konstantnost.

                            Comment

                            Working...
                            X