Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Sta trenutno slusate?

    Moram... - #%d*

    Comment


    • Odg: Sta trenutno slusate?

      [quote author=High_Hopes link=topic=1894.msg138423#msg138423 date=1276030551]
      Koliko znam Billy se pojavio u drugoj polovini osamdesetih, a nabrojani datiraju sa početka osamdesetih. @(*6sd$%
      [/quote]

      Billy je stari panker, koji je visio po klubovima u Engleskoj prateći Pistolse, the Damned i The Clash još krajem sedamdesetih. A onda je usledio njegov Generation X, a prvi veliki hitovi (solo karijera) mu jesu sa samog početka 80-ih godina - Dancing with myself, White wedding, Eyes without the face...


      Comment


      • Odg: Sta trenutno slusate?

        [quote author=N_Trooper link=topic=1894.msg138450#msg138450 date=1276067151]
        [quote author=High_Hopes link=topic=1894.msg138423#msg138423 date=1276030551]
        Koliko znam Billy se pojavio u drugoj polovini osamdesetih, a nabrojani datiraju sa početka osamdesetih. @(*6sd$%
        [/quote]

        Billy je stari panker, koji je visio po klubovima u Engleskoj prateći Pistolse, the Damned i The Clash još krajem sedamdesetih. A onda je usledio njegov Generation X, a prvi veliki hitovi (solo karijera) mu jesu sa samog početka 80-ih godina - Dancing with myself, White wedding, Eyes without the face...
        [/quote]

        OK, moja greška. Ostalih imena koje je gold nabrojao se sjećam iz tog perioda, a njega nisam zapamtio iz tih godina, izgleda da sam tada slušao samo sladunjave hitiće. h5g6k8

        Comment


        • Odg: Sta trenutno slusate?

          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fIBzbdo2LjU[/youtube]

          Comment


          • Odg: Sta trenutno slusate?

            [quote author=High_Hopes link=topic=1894.msg138462#msg138462 date=1276075906]
            OK, moja greška. Ostalih imena koje je gold nabrojao se sjećam iz tog perioda, a njega nisam zapamtio iz tih godina, izgleda da sam tada slušao samo sladunjave hitiće. h5g6k8
            [/quote]

            Ja sam bio maaaali kada su oni pevali, ali se secam jer ih je moja sestra slusala, a tada su postojali i posteri, pa posto joj je soba bila izlepljena sa njima, sve sam ih naucio za ceo zivot +*@WT*48*

            Comment


            • Odg: Sta trenutno slusate?

              [quote author=mr.gold link=topic=1894.msg138509#msg138509 date=1276092061]
              Ja sam bio maaaali kada su oni pevali, ali se secam jer ih je moja sestra slusala, a tada su postojali i posteri, pa posto joj je soba bila izlepljena sa njima, sve sam ih naucio za ceo zivot +*@WT*48*
              [/quote]

              taman si toliko mladji od mene da ne moras da mi se obracas sa Vi.. ^&*ST*^#
              i ja sam kupovala časopise zbog postera,osim ITD-a bio je i Bravo, ali ne kao ovaj sad, vec nemački, ali najbolji posteri su bili u Rock-u..
              ja sam vec tad zastranila,dok su moje drugarice ludovale za Duran duran, ja sam slusala Ramonese i Pistolse..
              dok je moja mama govorila "oni su ti samo poznati narkomani".. ^*#(-
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Odg: Sta trenutno slusate?

                Pamtim to kao da je bilo danas, u broju magazina Rock za januar 1983. gigantski poster FK Partizan. &8@^J

                ITD se redovno kupovao i skupljao, jedino Bravo nisam kupovao. @(*6sd$%

                Comment


                • Odg: Sta trenutno slusate?

                  Bravo je bio za Jagodicu i ostale sa lastisa h5g6k8
                  Mi sto smo igrali klikere smo citali ove "muskije" $#^%RT

                  Comment


                  • Odg: Sta trenutno slusate?

                    [quote author=mr.gold link=topic=1894.msg138527#msg138527 date=1276100770]
                    Bravo je bio za Jagodicu i ostale sa lastisa h5g6k8
                    Mi sto smo igrali klikere smo citali ove "muskije" $#^%RT
                    [/quote]

                    vi muski ste čitali krišom Start.. i tamo je bilo dobrih postera.. *T_*@SR
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Odg: Sta trenutno slusate?

                      Jagodice jagodice ^&*ST*^#
                      Pogresna procena &($%WP+

                      Comment


                      • Odg: Sta trenutno slusate?

                        [quote author=High_Hopes link=topic=1894.msg138525#msg138525 date=1276099664]
                        Pamtim to kao da je bilo danas, u broju magazina Rock za januar 1983. gigantski poster FK Partizan. &8@^J
                        [/quote]
                        Ja taj broj ne pamtim +-*^%* $#^%RT
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Sta trenutno slusate?

                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ruzwBbV2xwc[/youtube]

                          Comment


                          • Odg: Sta trenutno slusate?

                            [quote author=jagodica link=topic=1894.msg138524#msg138524 date=1276099458]
                            ja sam vec tad zastranila,dok su moje drugarice ludovale za Duran duran, ja sam slusala Ramonese i Pistolse..
                            dok je moja mama govorila "oni su ti samo poznati narkomani".. ^*#(-
                            [/quote]

                            A baba mi svojevremeno kaže - ma šta se ponašaš kao oni blesavi pankeri h5g6k8 ...a ne kapira da ja već trujem sa pankerajom i hard rockom &*#GI(]

                            * HH - odličan Straits +*@WT*48*


                            Comment


                            • Odg: Sta trenutno slusate?

                              [youtube] http://www.youtube.com/watch?v=XbI1FpLd4Vk [/youtube]
                              Oznoji se Tata sav,
                              bekendi ga strasno muce,
                              borio se kao lav!
                              al' mu ipak g.za puce!

                              Comment


                              • Odg: Sta trenutno slusate?

                                jinxy @R&}*
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X