Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Da li neko zna verovatnocu da izvuku Murray-a i Novaka na istu stranu zreba? Da li je to nasumichno ili se ipak bira?

    Comment


    • #32
      Sansu su 50%.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #33
        Jesi sigurna da su samo 50%
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #34
          Matematicki je 50%, a ovi koji veruju u teoriju zavere neka sami racunaju
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #35
            Meni je bitno da Fed i Nole ne mogu pre finala, a Marej ionako ispada u prvoj nedelji tako da zreb nije ni bitan
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • #36
              Rodzer-Ferer
              Marej-Djokovic

              Tako ce da bude 99% , iako meni je svejedno , navijam da svi poispadaju do SF Volio bih da Janko naleti na Ferera nekako u QF pa da bude bar upola dobar mec kao u Njujorku
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #37
                Npa US-u 2012 Marej je zapao Rodzeru, nema Rafice, tj nema Tonija, tako da ce zreb biti posten ...
                Meni bas nije svejedno, voleo bih da Novak dobije Davida Ferera, jer smatram da je Marej kakva god da mu je forma pred AO ipak najveca pretnja Djokovicu. Federer protiv novaka ima najmanje sanse na ovakvoj vrsti podloge, dok ga Marej jos uvek nije pobedio na GS i tu bi Feki mogao lagano da ga izbambusa, pa da gledamo posle toliko vremena GS finale Novak-Rodzer.
                Mada koliko Mareja kenja zreb, ne bi me cudilo da mu se do finala sve otvori (najmanje do polufinala ce tako i biti). Setite se samo prosle godine pred US. Bio je prilicno neubedljiv na dva mastersa pred slem, cak je i prvu nedelju odigrao srednje zalosno. Ali onda mu se poklopi da Rodzer ispadne, pa Berdih, koji je u tom trenutku igrao bolje od njega, nije nikako mogao da se sastavi sa vetrom, finale ne zelim da spominjem. Neko je tada (ne mogu da se setim ko) rekao da je potrebno milion stvari da se poklope da bi Marej uzeo slem, ali da ima osecaj da ce se to desiti. Na moju veliku zalost, to se i desilo . Milion stvari se poklopilo.
                Ovo je vrlo subjektivan tekst, i nadam se da ce ga ljudi takvog i shvatiti, ali bih zeleo da napomenem da u njemu nije izrazen moj animozitet prema Britancu kao osobi (stavise, ako zanemarimo fizicki izgled / frizuru i grimase koje pravi - koji na prvi pogled nerviraju i skoro sve, on je prilicno kul tip - sto bi rekli ovi mladji). Vec kao teniskom igracu (mozda je i ovo malo pristrasno, jer njegova igra savrseno ne-odgovara igri tenisera za koga ja navijam, ali morate priznati da smara).
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • #38
                  Dobro je, barem je Dzumhur prosao dalje...Basic je bio blizu, dok se za Setkica svakako nisam ni nadao...

                  Sljedeci Chiudinelli

                  A smijesna scena iz LZN...kad Combe i Dino kontaju da li ce ici na more...a Dino odgovara...30% da hocemo, a 100% da necemo
                  Tako da je i za zrijeb postotak 50% mada je 100% da ce Andy kod Novaka
                  Last edited by shminka; 09-01-13, 11:45.

                  Comment


                  • #39
                    Kakva je podela bodova u kvalifikacijama ? Je li se dobijaju bodovi za pobedu u prvom kolu ?
                    sigpic
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Devil View Post
                      Kakva je podela bodova u kvalifikacijama ? Je li se dobijaju bodovi za pobedu u prvom kolu ?
                      Imas u prvom postu tj Dacinom otvaranju teme - dobija se 8 poena za ucestvovanje u drugom kolu
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • #41
                        Rodzer ispada u prvoj nedelji
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • #42
                          Od Tomica
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Nije vazno od koga, vazno je da vise od nedelju dana nece ostati

                            Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Od Tomika
                            Fix'd
                            Last edited by Mr. Wolf; 09-01-13, 12:42.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Gandalf View Post
                              Rodzer ispada u prvoj nedelji
                              Cim je on spremio samo cetiri para patika ima tu nesto
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Ta 4 para su za dnevne meceve, a za nocne ima posebne
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X