PDA

Pogledati punu verziju : Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Strane : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Sir Giggsy
08.06.2013, 22:13
Nisam homofob, tako da no problemo! :biggrin:

I nemoj da me zamajavate vise, odoh da igram Last Of Us! :)

Mladen
08.06.2013, 22:31
Pa, u najgorem slucaju ce i oni imati neke restrikcije u vezi polovnih igara, tj. dozvolice izdavacima da odlucuju oko toga. Ali su rekli da internet konekcija nije neophodna. Hardware imaju skoro duplo bolji, pogotovo ako se obistini da ce ovi morati da smanjuju clock Xboxa, jer se trenutno uzasno greje. I, sto je najvaznije, imaju mnogo bolji odnos sa developerima trenutno, i mnogo zdraviju orijentaciju: igre su na prvom mestu.

Ljudi ne znaju da uče iz svojih greški i to ti je... Ko ih j... bolje i nisu zaslužili.

zdravkelja
09.06.2013, 01:27
Bas im hardware divizija failuje, los hardware izbacuju.

Trenutno se bas lomim da li da kupim Last of Us digitalnu verziju. Vec se stvorio utisak da je game of generation pa me drma hype, ali mi je i dalje sumanuto da dajem tolko love na igru. PSN wallet mi je pun do vrha sto sam namlatio kada je eksperia exploit bio, ali sam to ostavio da platim pretplatu za plus i par launch PS4 igara. Sad se razmisljam da li da sacuvam tu lovu ili da cekam da pojeftini igra. A i volim da imam igru u kutiji :)

Sir Giggsy
09.06.2013, 02:10
Mislim da ako postoji neka igra koju valja imati na disku onda je to Last Of Us! :)

Ja koji sam presao na narodnjake sam se razmisljao da uzmem digitalnu verziju, prvenstveno da bi isprobao MP ali mislim da cu moci i sa narodnom verzijom. :)

Mladen
09.06.2013, 09:07
How much I hate you guys :dr:

p.s. ako bih smeo ovo da igram, da me ubijete odmah :D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qw-9qJLqx_g

zdravkelja
10.06.2013, 18:17
E3 je krenuo :) Coverage je poceo pre 20ak minuta, Microsoftova konferencija za 15 min

http://www.gametrailers.com/netstorage/e3/live.html

Drunken Whaler
10.06.2013, 20:09
500 e Xbox One. Sony ako bude 400 ima da ih pokopa.

Mladen
10.06.2013, 20:10
Kakvi idioti iz Majkrosofta. Sačuvaj me Bože. Ma bre Sony dobija ovu bitku u prvoj godini. Tuga kako sami sebe kopaju iz M$

Drunken Whaler
10.06.2013, 20:17
Eto sta se desava kad ne slusas "potrosace". Samoubistvo.

Nista, vracam se na PS...

Mladen
10.06.2013, 20:18
Sigurno je radikalan dizajn bio presudan zbog ovakve cene :facepalm:

zdravkelja
10.06.2013, 20:51
Genrealno ok prezentacija, pokazali su nekoliko kul stvari (Halo npr, mislim da im je to i dalje najvredniji IP), ali su sa cenom zajebali stvar.

Mladen
10.06.2013, 21:11
Ponavljaju Sonijevu grešku iz prethodne generacije.

zdravkelja
10.06.2013, 21:25
Da. Sony je prvu godinu preziveo iskljucivo zbog snage brenda.

Mladen
11.06.2013, 09:23
Jel su se ovi dogovarali ok dizajna ili ? :facepalm:

Bilo kako bilo, sa cenom od 340 eura, i sa onim što je najvažnije za gejmere, a to je da nema restrikcije oko korišćenja već korišćenog cd-a, mogu samo da kažem "Congratulation Sony, you just won the battle"

D-Wade
11.06.2013, 13:59
https://www.youtube.com/watch?v=ADfjrh12L38

PS4=Zlo..:S

Mladen
11.06.2013, 14:10
spremaj pare Vejdice :D

D-Wade
11.06.2013, 14:17
Ne znam jos ni da li cu uzimati konzolu uopste...Sada neke druge stvari imaju prednost.:biggrin:

Mada nije skup koliko sam ocekivao da bude. Kod nas ce biti oko 500 eura, jer je kod nas sve skuplje u odnosu ne Evropu moze se reci.

Mladen
11.06.2013, 14:22
Ko im jebe mater. Što je moram ovde uzeti. Obrnem burazera da mi donese iz Danke Dojčlanda :D

Bio sam pre neko vreme ishejtovao PC Practic zbog cene, pokušali da mi prodaju muda za bubrege, slepci, kao da ja ne razumem kako funkcioniše carina, porez i ostale gluposti. Nisu posle smeli da mi odgovore na koment :D

elem :D

http://24.media.tumblr.com/72a7d72ac121b8869156a5833d37cb85/tumblr_mo7m7b4bMS1rwu8gjo1_400.gif

zdravkelja
11.06.2013, 16:52
Donosice ovi lokalni preprodavci iz Madjarske, opusteno :) Kako se Sony ispi*ao po Microsoftu kad su krenuli da pricaju o polovnim igrama i internet konekciji. Dobili su ovacije, svi su chantovali Sony, Sony, Sony! :D I pogotovo sa cenom, 400 evra je odlicno.

ognjen
11.06.2013, 18:48
e ljudi, ima li neko da mi predloži neku dobru igricu automobila (samo za PC), ali da je igrao pa da mi prenese iskustva?

Mladen
11.06.2013, 18:52
Meh, probaj GRID 2 ako već nisi. Meni je solidna vožnja da ti ubije dosadu. Ako voliš takvu vrstu možda ti se i baš zasvidja.

https://www.youtube.com/watch?v=OSuwY-DBFHI

Lord Aleksoni
11.06.2013, 19:08
Meh, probaj GRID 2 ako već nisi. Meni je solidna vožnja da ti ubije dosadu. Ako voliš takvu vrstu možda ti se i baš zasvidja.

https://www.youtube.com/watch?v=OSuwY-DBFHI

Ovaj Grid 2 je dobar , svidja mi se ovo sto imas da vratis vreme :biggrin:

Mladen
11.06.2013, 19:14
Jbg, da je imao to 1, ne bi mi stradala tastatura. R.I.P.

Vanja #66
11.06.2013, 22:14
http://www.amd.com/us/press-releases/Pages/amd-unleashes-2013jun11.aspx

Na leto stizu...

FX-9590: Eight “Piledriver” cores, 5 GHz Max Turbo
FX-9370: Eight “Piledriver” cores, 4.7 GHz Max Turbo

Digli su lestvicu... Ponovo.

Mladen
12.06.2013, 19:31
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=foGfXQ73jHw

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QSK9F4Cxcxo

Mladen
13.06.2013, 09:59
Otrov dolazi u malim bočicama.

http://cdn.medialib.computerandvideogames.com/screens/dir_3042/image_304219_fit_940.jpg

Ricma
13.06.2013, 12:09
http://www.gamersith.com.br/wp-content/uploads/2013/05/7tmSCjo1.gif

http://blog.blueleaf.com/wp-content/uploads/2013/01/1090px-Misc-true-story-realistic-l.png

Sve sto ste propustili sa E3, pogledajte ovde.:)

http://www.gametrailers.com/e3

Meni je taj sajt i najmerodavniji za ocenu igara.

Sir Giggsy
16.06.2013, 13:39
Gametrailers, manje vise... ako te zanima pogledas ocenu na metacritic-u jer se tu sabiraju sve recenzije i stavlja se prosecna ocena. :)
Plus imas ocene User-a, koje ponekad nisu bas merodavne jer se desava da namerno daju niske/visoke ocene odredjenim igrama. :biggrin:

Zavrsih Last Of Us, prosecna ocena na metacritic-u je 95/100... Potpuno zasluzeno, legendarna igra vec sada! Nadam se nastavku u skorijoj buducnosti. :D

Mladen
16.06.2013, 14:38
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1011063_278473595629383_1580551312_n.png

Powerslave
16.06.2013, 15:19
The Witcher 3...j*bac majki!

http://images.gamersyde.com/image_the_witcher_3_wild_hunt-22370-2651_0001.jpg

Mjesec dana pred izlazak cu ponovo da procitam knjige i predjem 1&2...mora se obnoviti gradivo :biggrin:

Mladen
17.06.2013, 13:45
http://www.computerlandgames.rs/playstation-ps4-6741-c8-view.htm

Kakva gospoda ako zaista ispoštuju sa ovom cenom. 400 eura, kao i u zemljama EU.

Vanja #66
17.06.2013, 18:21
http://hexus.net/gaming/news/industry/56841-microsofts-e3-xbox-one-demos-ran-nvidia-powered-pcs/

Definition of fail... Jos su i kresovali, tako sam nesto citao...

ognjen
17.06.2013, 22:14
imam jedno pitanje pa bih zamolio nekoga za odgovor: znači ukupna memorija mog računara je 320 gb-a, e sada to je podijeljeno na dvije particije Local Disc C i Local Disc D, s obzirom da mi je manje memorije na particiji C kako da sa D-a prebacim na C? da li se to uopšte može uraditi?

Unaprijed zahvaljujem...:biggrin:

D-Wade
17.06.2013, 22:21
Mozes. Kopiras sa C diska na D i kada pokrenes fajl pojavice ti se da ne moze da nadje instalaciju programa na C disku, ti je preusmeri na D i to je to.

Mr.M
17.06.2013, 22:22
Ja kad sam uzimao novi laptop trazio sam da mi na D prebaci stari i C i D, sve bez problema sto je prebacio rad.i Znaci samo udaris copy-paste kao sto je Wada rekao. Recimo photoshop i jace instalacije ti nece moci ali ove jednostavnije stvari bez problema :)

ognjen
17.06.2013, 22:25
ja se izvinjavam, nisam naveo ključnu stvar u pitanju: znači ja hoću da sa D-a prebacim određenu količinu memorije na C?, nisam mislio na prenošenje određenih foldera itd....

Mr.M
17.06.2013, 22:26
memoriju koliko znam ne mozes prebaciti :ne_znam:

dejanmm
17.06.2013, 22:28
skini program Partition Magic. Odradice ti posao vrlo dobro i veoma je jednostavan za koriscenje...

apacrow
17.06.2013, 22:28
first of all: nije memorija, nego kapacitet hard diska.

second of all: treba da uradis reparticiju.

ognjen
17.06.2013, 22:41
ljudi, mnogo vam hvala na pomoći, izvinjavam se još jednom zbog loše definisanog pitanja....ovo ću vjerovatno sutra odraditi, imam zaista malo kapaciteta na C-u pa ću morati to malo povećati....

apacrow, nisam baš nešto leksički potkovan vezano za računarske sisteme, oprosti...:biggrin::biggrin::biggrin:

Vanja #66
17.06.2013, 22:43
http://www.gamereactor.eu/media/31/wolfenstein_783171.jpg

apacrow
17.06.2013, 22:45
http://windows.microsoft.com/en-za/windows-vista/can-i-repartition-my-hard-disk

pratis tutorial od tacke do tacke, i ne mozes omanuti.

laganini je.

Mr.M
17.06.2013, 22:47
Hmm nisam znao da se moze raspodeljivati memorija, mada nikad mi nesto nije ni trebalo da delim pa se nisam ni zanimao oko toga :D

bojanaBG
17.06.2013, 23:53
Pa normalno da mozes to da menjas, ako je kapacitet harda npr. 320GB, ti mozes da napravis particije kako zelis i mozes stalno da se igras sa tim i da ih menjas.

Powerslave
19.06.2013, 00:33
Nista nisam igrao godinu dana pa zarolah danas BG2.Uhvatila me nostalgija :D Samo ne znam kako cu tih 200-300 sati sprziti s obzirom da krece ljeto i da cesto necu biti kuci.Ima da mi traje mjesec dana i jace :biggrin: Padace zmajevi i ostali dusmani! :dw:

Ricma
19.06.2013, 00:38
Ala ces ti zbog te igre zapostaviti forume, necu znati da si ziv jbt.:biggrin:

Dao si sebi dobar razlog da uzmes polovan laptop posto ces biti van kuce imaces na cemu da igras.::)

Gde ces ti naci 200-300 sat pored svih tih obaveza?Pa ja ne mogu naci vremena ni za AC3, ostale igre ni da pominjem. :D

Powerslave
19.06.2013, 00:47
Nista me ne pitaj :D Slucajno naletjeh na neki screenshot i onda malo guglao neke stare fore iz igre i malo po malo..obnovih ja gradivo potrebno za igru i izvadih cd-ove iz naftalina :D
Eh da je ovo obicna igra..lako bi se ja otkacio,ali kad te BG uvuce :bye:

Ricma
19.06.2013, 00:55
Fala Bogu pa me taj zanr ne privlaci, kada numem sta cu.:D

Zato kada na jesen izadje GTA mogu slobodno reci da sam ga na****.:biggrin:To je taj trenutak kada cu prestati da marim za sve oko sebe, jos sa novim sluskama koje ce da me jos vise uvuku u igru(poznati gaming izrza immersive).Da pokrenem to na kompu nece biti problem, samo mi preostaje da obezbedim do tada sto brzu konekciju pa nek mi se razvlaci koliko hoce.Mogu samo reci da sam na vreme batalio sportske igre.

Prototype
19.06.2013, 01:23
Call of Duty 4 je jedina igrica zbog koje sam u stanju da zaboravim sve oko sebe, najaci fps igrica

colke995
19.06.2013, 01:39
Ja sam pre voleo zanrove igrica kao AC3, Far Cry itd. Puno sam igrao igrice za voznjom (sad sam kao poceo Grid 2), ali u poslednjih 9 meseci, otkad igram dotu, sve me smorilo osim te igrice :wall: :biggrin:

Prototype
19.06.2013, 01:46
Samo fps i Need for Speed(MW i serijali pre njega). Ovo ostalo me nije toliko privlacilo da igram. Za Dotu nikad nisam bio dobar, jer me smaralo da ucim sve sposobnosi onih heroja kojih ima pun q.

Ricma
19.06.2013, 01:48
AC je kod mene stavljen medju prioritete zato sto cetvrti deo vec izlazi na jesen.:facepalm:Razumem te zasto ti je postalo smor igrati.Ja ovo igram cisto da budem u toku, ali ide mi pomalo na zivce sto se ceo serijal pretvara u COD.

Ja jedino sto zelim da igram i u cemu bas uzivam u poslednjih godinu dana su arkadne voznje bez obzira kakve one bile, igracu ja to.Ne dao Bog da se navucem na igre nalik dote u duzem roku.Do sada sam furao fazon menjam igre ko carape, ne mogu da zamislim da jednu igram vise od 3-4 nedelje.Najduze od svega sto sam igrao je bio PES6 i jedna od mojih vecih gresaka je to sto sam ga igrao tacno godinu dana da bih ga se odrekao zbog 2008-ice i posle mi nije palo na pamet da se vratim na sesticu.:facepalm::biggrin:

D-Wade
19.06.2013, 01:48
Age of Empires jedina igra koja me uvek zadrzavala najvise. Need for Speed do MW-a, ostalo je tesko njesra. Manager manje vise i kosarka. Maricu ne valja ti to odustajanje od sportskih igrica. Igras NBA i AC preko raspusta. Hebo GTA...:biggrin:

colke995
19.06.2013, 01:51
Meni je NFS Most Wanted uz Undergound najjaci naslov os svih serijala. Sve ove novije su tesko sranje. Voleo bih opet da obrnem neki dan CoD 1 i 2 od starijih igrica :)

Avramovic
19.06.2013, 01:57
PES, FM, NBA2k, GTA, CoD, NFS MW и Sid Meier's Civilization V и то је то. ::) :cheers:

Prototype
19.06.2013, 01:59
A da FM sam zaboravio :biggrin: I to volim igrati, al mi komp postao teski krs. Vise ne mogu igrati nista, sad mi samo sluzi za net :(

COD 2, snajper u ruke i rokaj :biggrin:

PES igram ceo zivot, ali sve posle PES 6 je cisto sranje i samo gubljenje zivaca. Bio sam na teskim iskusenjima i vise puta je dzojstik raskomadan, tv jednom zamalo otisao. A treba uzeti u obzir da sve igram u net klubovima :biggrin: Pa jbg morao sam se suzdrzati

A FIFU ne igram, jer to je za decu bez obzira koliko su napredovali

Ricma
19.06.2013, 02:01
Maricu ne valja ti to odustajanje od sportskih igraca. Igras NBA i AC preko raspusta. Hebo GTA...:biggrin:

Samo NBA Live 2003 i eventualno 2005.U 2003 sam isao na tako draftovanje igraca i Stojakovic mi je bio zamena za Dzordana.Steta sto sam pozaboravio ko je igrao u tom timu.:biggrin:Od ovih poslednjih NFS jedino mi se svideo MW iz 2010 godine, Run je imao dobru koncepciju ali su ga ujebali sa nekoliko stvari.

GTA se sa tim ne poklapa.Igracu GRID 2 sigurno i to cisto reda radi.Najvise mi se iz nekog razloga igraju voznje.Ove godine se nadam necu navuci ponovo na najnoviju F1.Gledaj sta planiram da predjem, a sigurno cu dosta preneti nesto i u sledecu godinu.:facepalm::biggrin:Krenuo sam da prelazim Mark of the Ninja i cim zavrsim sa faksom prvo cu to dovrsiti.Samo sam uspeo Black Ops 2 da skinem sa ove liste koju sam sastavio pre par meseci, tek treba da unesem igre koje izlaze na jesen.xD

Dishonored
Mark of the Ninja
Assassin's Creed III
Hotline Miami
Need for Speed: Most Wanted - A Criterion Game
Far Cry 3
Worms Revolution
Prototype 2
Wargame: European Escalation
Mass Effect 3
Crysis 3
Tomb Raider
Mass Effect 3: Citadel
Starcraft II: Heart of the Swarm
Assassin's Creed III: The Tyranny of King Washington - The Infamy
Assassin's Creed III - The Betrayal
Assassin's Creed III - The Redemption
BioShock Infinite
Company of Heroes 2
Dishonored: The Knife of Dunwall
GRID 2
Call of Juarez: Gunslinger

colke995
19.06.2013, 02:04
Grid 2 je po meni jedna od boljih igrica st se voznje tice u poslednje vreme, ali veliki manjak mi je nedostatak staza, sve jedne te iste. Mogli su za toliko godina otkad je izasao prvi naslov da naprave bruka igricu. Malo me razocarali, ali jbg.

Prototype
19.06.2013, 02:07
Igrao sam doduse i Call of Juarez, jbg nista ne igram u zadnje vreme pa treba neko da me podseti na neke igrice :biggrin: Lepa pucacina

Igra li neko Top SPin 4. Ne igram ovo jer nema za PC, a na Sony nemam sa kim igrati. Jer s' kim god sam igrao razbio sam ga i dosadilo likovima. A prilicno dobra teniska simulacija

D-Wade
19.06.2013, 02:07
Razocaran sam Maricu, nemas klasika. Je li ti nikada nisi igrao Bombermena?:D

Kako je to legendarno..Ne mogu verovati da nemas Age of Empires, nisam jos sreo lika koji nije bio zaludjen tom igrom. Mambara na primer zaludjen Sim City-em.:biggrin:

Ako postoji igrica kojom sam bio zaludjen, to je Dragon Ball :D, nema konkurencije. Imao sam ga na PS2, imam ga i na PS3, svaki deo presao. Most Wanted je vec klasik, verovatno najjaci NFS ikada. Fransizu totalno upropastili sa ovim zadnji verzijama, ne zna se koja je gora.

Ricma
19.06.2013, 02:25
Razocaran sam Maricu, nemas klasika. Je li ti nikada nisi igrao Bombermena?:D

Kako je to legendarno..Ne mogu verovati da nemas Age of Empires, nisam jos sreo lika koji nije bio zaludjen tom igrom. Mambara na primer zaludjen Sim City-em.:biggrin:

Ako postoji igrica kojom sam bio zaludjen, to je Dragon Ball :D, nema konkurencije. Imao sam ga na PS2, imam ga i na PS3, svaki deo presao. Most Wanted je vec klasik, verovatno najjaci NFS ikada. Fransizu totalno upropastili sa ovim zadnji verzijama, ne zna se koja je gora.

Pa ovo gledam sve igre u skorije vreme, kada budem imao vise vremena pozabavicu se i klasicima.:DIgrao ga kod brata od tetke, bilo je tamo kod njih bas par otkacenih igara.::)

Igrao sam ja Age of Empires, ali vise mi je tada lezao Age of Mithology tako da je AoE brzo pao u zaborav.A i kao klinac me je bas puno interesovala pre svega grcka i nordijska mitologija.Pa ovo su sve igrice u prethodnih godinu i po dana koje nisam presao, nemam vremena sada da zalazim dublje.:biggrin:

Mambara je zeleo da bude arhitekta, jasna mi je njegova ljubav prema toj igri.

Ja sem za GTA:SA i za PES 6 ne mogu reci da sam bio zaludjen bilo kojom drugom igrom, PES6 sam igrao kao sto rekoh do izlaska 2008, a SA sam presao 5 puta.I tu bih mogao da svrstam Age of Mithology sa ekspanzijom.Kao klinac sam se vise emotivno vezao za igre, sada mi je to nezamislivo.::)Par igara sam presao od dva puta, ali nijedna od novijih nema tu replay-value.Kada jednom predjem, ne planiram da je ponovo prelazim u skorije vreme.Sta je sve izlazilo pre 10 godina i dan-danas bih to odigrao.Sad se setih i da sam MW prelazio vise puta.:facepalm::biggrin:

Miletić
19.06.2013, 02:26
prosto se bojim da pitam ovo jer je odgovor mozda jako logican i prost :D
naime, igra F1 2012 (PC), igrao sam karijeru medjutim davno sam odustao jer postoji problem, kada vozim trku i u sred trke pocne kisa, odem u box da bih zamenio gume za suvo onima za kisu medjutim mehanicari mi stave opet zute ili bele gume umesto zelenih ili plavih :facepalm: i ne uspevam to nikako da namestim...
ako neko igra ili je igrao neka kaze, mora da postoji resenje, sad sam se setio te igre, bas bih voleo da nastavim ali beznadezno je sa ovim problemom...

D-Wade
19.06.2013, 02:29
Bombermen bas onako smekerska igrica.:D

AoE najzaraznija strategija meni se cini, svi pricali o njoj. Znam drugove koji su igrali kao blesavi, nisu napolje izlazili zbog nje.:biggrin:

Mora vise tome da se posvetis Maricu, nemoj mi tu Age of Mythology. MW i moras prelaziti vise puta kada vidis kakvi su nastavci.:biggrin:

Ricma
19.06.2013, 02:31
@Valentinik

Imao si pritiskom na jednom dugme, samo je nezgodno sto ih menjas dok vozis tako da bih ti preporucio da to radis kada imas dug pravac.Pojavi ti se quick menu, pise ti u kontrolama sta i kako.Zaboravio sam kako menjas dugme.Nadam se da ces se snaci, samo to isprobaj prvo na bilo kojoj stazi.

Ja sam odigrao sve nastavke, jedino sam od Shift 2 brzo digao ruke.Jedino nisam probao Pro Street i nastavak posle toga.A MW nisam igrao jos od prvog razreda srednje.Sada cu bas da pretresem sve hitove koje sam igrao od 2000 pa na ovamo. :D

Miletić
19.06.2013, 02:32
PES6 nesto potpuno bolesno, igrao sam Master Ligu tu potpuno se iskljucivsi iz svega, znaci gledam kroz monitor bukvalno a ne u njega, razmisljam o desetoj stvari, trgnem se ono 78. minut recimo, vodim 3:0 i moram da udarim space da vidim ko su mi strelci uopste :D zaraza najgore vrste
posle toga mi se nijedan PES nije svideo, ok su ali pes6 si mogao da osetis pod prstima, da ta lopta ide bukvalno kao da je navodis ocima...

colke995
19.06.2013, 02:33
Ja imam par drugara koji vrte stari dobar Rome Total War i dan danas. A i ja sam je igrao par puta. Meni je od strategija ta igrica bila najjaca, mada nisam ih puno igrao. Planiram Shogun total war 2 da obrnem, rekli su mi drugovi da je igrica bas, bas dobra :)

Урош94
19.06.2013, 02:35
Једине игре на мом компу су:

ПЕС 6 и Кантер Страјк 1.6

И обе их играм активно. :D

Miletić
19.06.2013, 02:39
NFS, isto nisam presao pro street i cini mi se undercover... sve do MW i sam MW su neverovatni, cak i Carbon je dosta dobar, kasnije tragedija... The Run ima sjajnu pricu ali ga predjem za 2 sata, Hot Pursuit poslednji nije los, moze da se igra... underground neprevazidjen, jedino sto nisam bas taj tip za te neone i budzenje, uvek sam vise voleo stock izgled, tu je prednost nekih kasnijih naslova...

Avramovic
19.06.2013, 02:39
PES6 nesto potpuno bolesno, igrao sam Master Ligu tu potpuno se iskljucivsi iz svega, znaci gledam kroz monitor bukvalno a ne u njega, razmisljam o desetoj stvari, trgnem se ono 78. minut recimo, vodim 3:0 i moram da udarim space da vidim ko su mi strelci uopste :D zaraza najgore vrste
posle toga mi se nijedan PES nije svideo, ok su ali pes6 si mogao da osetis pod prstima, da ta lopta ide bukvalno kao da je navodis ocima...

Не бих се сложио са тобом око ПЕС-а никако. Не кажем да није добар, напротив. Једноставно се не може поредити са новијим верзијама. Сваки је добар за себе, тако да је нормално да напредују из године у годину. Ал' свако има своје мишљење. ::)

Lord Gangarić
19.06.2013, 02:42
Једине игре на мом компу су:

ПЕС 6 и Кантер Страјк 1.6

И обе их играм активно. :D

Leba ti daj torent od PES-a na pm :D

Урош94
19.06.2013, 02:44
Одакле ми бре. Имам овај ПЕС ко зна колико. Не знам ни да ли сам га скинуо уопште. :D

Miletić
19.06.2013, 02:46
Не бих се сложио са тобом око ПЕС-а никако. Не кажем да није добар, напротив. Једноставно се не може поредити са новијим верзијама. Сваки је добар за себе, тако да је нормално да напредују из године у годину. Ал' свако има своје мишљење. ::)

naravno, misljenja su razlicita ::) i ja sad igram 2013 normalno (slabo igram ali imam instalirano :D), mada Shollym ima bolestan patch za 6-icu ali mrzi me da skidam silne gigabajte kada ovde imam sve to po defaultu... meni je 6-ica bas legla, i ta razlika izmedju pes6 i pes2008 je bila ogromna tako da sam se brzo razocarao i vratio na 6-icu koju nisam ni brisao (mudro) :D najduze mi je stojala na kompu, najduze sam je igrao, bio i mladji pa vise igrao nego sad i eto razloga da favorizujem :)

Avramovic
19.06.2013, 02:51
naravno, misljenja su razlicita ::) i ja sad igram 2013 normalno (slabo igram ali imam instalirano :D), mada Shollym ima bolestan patch za 6-icu ali mrzi me da skidam silne gigabajte kada ovde imam sve to po defaultu... meni je 6-ica bas legla, i ta razlika izmedju pes6 i pes2008 je bila ogromna tako da sam se brzo razocarao i vratio na 6-icu koju nisam ni brisao (mudro) :D najduze mi je stojala na kompu, najduze sam je igrao, bio i mladji pa vise igrao nego sad i eto razloga da favorizujem :)

Слажем се, ал' сам ипак играо..кад сам тешки песохоличар. :D

p4p1
19.06.2013, 03:38
Aj da bacim i ja mojih 2 centa. :D

Sasvim slucajno mi je NFS MW bio zadnji koji sam igrao, nekako nikad nisam nasao za shodno da skidam ove novije, sad citam vase komentare pa mi je vrlo drago zbog toga. :D

Strategije nikad nisam voleo, e sad postoje izuzeci naravno. Generals i dan danas imam u kompu, Civilization IV sam igrao bas dugo, Stronghold 2 mi je isto bio prihvatljiv. Od novijih imam Anno 2070, okej igrica.
Inace sam zavisnik od sportskih igrica, znaci svake godine FIFA, NBA i FM. Plus se tu pridoda nekad OI, F1 i tako to.. :D Virtua Tennis 4 je okej (on je za komp, Prototype :biggrin:), zanimljivo je kad igras protiv ortaka, ovako sa kompom je sranje. :D Imam i IHF Handball Challenge 2012, valjda prva simulacija rukometa, okej uradjena, kad bih uporedio sa fudbalom, to bi bio neki nivo tipa FIFA 2004. ::)
Sto se pucacina tice, CS 1.6 i dalje aktivno igram.. to je ipak najveca zaraza. :dr: Secam se ranije po igraonicama se igralo Sven Co-Op (modifikacija Half-Life-a), koliko je to bilo popularno jedno vreme, ludilo. Igrica koju si jedino mogao da prelazis ako igras zajedno sa nekim. Isto u to vreme je bio neki Dragon Ball multiplayer, svi se palili na to. Pored CS-a, nista posebno nisam furao, Battlefield 1942, neki Ghost Recon.. u skorije vreme Sniper Elite v2, koju moram da pohvalim, jako paljevinska igrica. :D
E sad naravno, GTA.. kad sam ja krenuo da se zanimam sa kompom, GTA Vice City samo sto je izasao, malo sam zakacio i GTA III.. Ali Vice City mi je neponovljiv. Bez problema igrica koju sam najduze igrao i koju cu uvek drage volje da igram. :) Jedan je Tommy Vercetti! I San Andreas je bio dobar, ali ipak ne toliko. GTA IV je malo izgubio tu draz koju su prethodnici imali, ali i ona je sjajno uradjena, i dalje mi stoji u kompu, mada je nisam otvorio jedno 2 godine.
The Sims serijal isto od pocetka igram.. iz nekog razloga sam tu u manjini, kad je muski pol u pitanju. :sd:

Avramovic
19.06.2013, 03:55
Добро си ме подсетио да скинем IHF Handball Challenge 12. :D

Mladen
19.06.2013, 10:06
Ako vam kažem da mape Vice City-a i San Andreas-a znam gotovo napamet, šta mislite, koliko sam vremena proveo igrajući te serijale ? :facepalm:

Elem, moje prvo iskustvo sa GTA je počelo na PS1, davne, davne 2000. godine. Sećam da sam igrao kod lika kod kojih smo stanovali, a onda mi moji rodjaci iz Dojčlanda doneli Sony, tačnije brat mi dao :D (isto se nadam da će to biti i sa PS3, lik ima 34 godine :D )

Zatim je došao PC u kući, i original verzija GTA III. Godinu dana kasnije, epski, i za mnoge fanove najbolji GTA svih vremena, Vice City. I dan danas rado mogu i s vremena na vreme igram taj GTA.

San Andreas je bio nešto revolucionarno u pogledu inovativnosti, veličine mape, jako veliki scenario, ali grafički, realno i nije nešto napredovao u odnosu na VC, ali je bio igran danima i danima.

GTA IV je izašao kada sam ja bio završna godina srednje škole. 4.23 prosek i ne deluej joše s obzirom da nisam imao sna :dr:

GTA V čekam kao malo dete da ga previju :sd: kažem, uzdam se da će mi brat pokloniti Sony, ako ne, prosiću kao Cigan :sd:

- Od igrica koje trenutno igram su : World of Tanks , World of Tanks i World of Tanks. Što više igram, sve me i više i više navlači jer XP-om otključavam sve bolje i bolje MADR RAŠA tenkove. Recommend za svakoga :tu:

- Igra koju očekujem sa velikim nestrpljenjem, pored GTA V je Watch Dogs. Velika sandbox igra, velika mapa Čikaga, i jako veliki broj funkcija koje igra omogućuje igraču mi je od prvog trejlera do poslednjeg gejmpleja okupirala deo mozga koji skladišti informacije tog tipa i kreira odredjene želje u mom životu :biggrin:

Miletić
19.06.2013, 11:20
Vice City definitivno meni najbolji serijal, da, San Andreas i IV su daleko ozbiljniji, sa mnogo vecim mapama i prelaze se mnogo duze, kompleksnije igre sto je i normalno, ali nekako sama prica o Italijanu u Americi i ceo taj stil koji ga prati mi ima mnogo veci smek od gangstera iz geta ili balkanca u NY

Ricma
19.06.2013, 12:31
Meni je GTA IV postao promasaj vremenom, kakve veze glavni likovi imaju sa Balkancima kada glumci koji im daju glasove imaju ruski akcenat.U pocetku mi nije smetalo, ali posle sam prekidao sinematike kada sam prelazio jos jednom.VC u pocetku nisam znao par emisija da predjem, izmedju ostalog i to sto nisam znao da predjem sa mini-helikopterom pa me nije duze zadrzalo.Tek kada sam prelazio SA i kada sam konacno skolu aviona presao sam znao malo bolje da upravljam i avionima i helisima tako da sam ubrzo i VC presao.Obe igre su mi do jaja i kada bih presao sve sa onog spiska siguran sam da bi mi sledeca bila jedna od te dve kao zagrevanje za GTA V.:DZaboravih da kazem da sam jedno vreme cepao i multiplejer i to najcesce Deathmatch.Koja je to ludnica bila kad se samo setim.Nasao jedan ruski server i mapa je veoma mala i posto uglavnom je bilo koliko se secam 16 igraca, ako ne i vise nisam mogao duze da pozivim vise od par sekundi.Cim se nakacis na jedan fabricki dimnjak, tvoj opstanak ce malo duze potrajati.

Mladen
19.06.2013, 12:36
Ja nisam uopšte razočaran što se tiče GTA IV. Okej, slažem se da su trebali da nadju naše ljude koji će pozajmiti glas, stvarno ne znam zašto to nisu uradili, ali okej. Grad ko grad, i grafika je odlična. Šteta što je ipak bio loš port sa konzola pa je morala igra toliko da se pegla sa pečevima, i nisu je do kraja pošteno ispeglali. Čini mi se da su čak donekle i digli ruke. Dobro osmišljene misije, uživanje ih je bilo prelaziti. Ali jednom kada se završi multi, za nas pirate, igra prestaje da bude zabavna. Lutanje gradom nije to to ako nemate nešto što će vas okupirati. (Traženje golubova nije to to.) :D

Avramovic
19.06.2013, 12:38
Не знам да л' сте играли епизоде оне бајкере и оног геја Тонија. Јако добро урађено како се повезивају приче. ::)

Mladen
19.06.2013, 12:50
Ja jesam. Nisam neki fanatik motora, pogotovo čopera i tih organizacija :D tako da je meni više lego nastavak "The balled of Gay Tony"

Avramovic
19.06.2013, 12:53
Добро ја сам гледао серију Sons Of Anarchy, па сам се малко здао у то. :D

Ricma
19.06.2013, 12:55
Jusuf legenda, najjaci lik u GTA IV univerzumu.Na drugom mestu mi je paljevina Brusi.::)

We get the Arab money:ha:

http://www.youtube.com/watch?v=k4wZh-kSNE0

Powerslave
19.06.2013, 13:00
Vice City je najbolji,dalje nema.Koliko sam samo sati proveo uz tu igru.Dobar je bio i SA,ali nije to to.

Meni je omiljeni zanr RPG. Problem sa ovim zanrom je sto naidje period od par godina u kojem ne izadje nijedan RPG a onda u godinu-dvije izadje gomila...a kvalitet RPG igara je sve slabiji. Sve sto je izaslo negdje od 2005/06 na ovamo je uglavnom bezveze. Ima nekoliko dobrih naslova(solidnih,nista vise od toga)...ovo ostalo je uzas.

Planescape: Torment, Baldur's Gate 1 i 2, Fallout 1 i 2 ,Arcanum, Gothic 1 i 2.Igre koje su sad toliko stare,ali koje su toliko dobre da ce ti ogaditi sve novo. Batalio sam igre, ali se s vremena na vrijeme vratim nekoj od ovih :) Ko nije ovo igrao a voli RPG(tj ono sto se danas time naziva) je srecan covjek zato sto ce mu svaka nova igra biti manje-vise dobra :D
Ali i u ovom periodu kad su RPG igre vecinom sranje, ima jedan Vestac koji je sjajan :)

A koliko sam samo vremena i para ulozio u MMORPG. Lineage2,Guild Wars,WoW,LOTRO...od sedmog osnovne pa kroz cijelu srednju do prve godine fakulteta :krsta: To su igre koje mogu zivot da ti uzmu. Nema toga sto bi me navelo da ponovo igram neki MMO jer vise ne vidim nista zanimljivo u njima,ali su mi nekad bile stransno zanimljive :D Posto mi je drustveni zivot uvijek bio drazi :biggrin: ove sam igrao uglavnom kasno uvece...stara dobra nesanica :D

Od NFS igara,MW je definitivno najbolji.Posle njega Underground 2.Carbon je bio poslednji koji sam igrao i tu sam batalio.
PES igram samo kad odem negdje sa drustvom pa ponesemo nasu staru PS2...e sad ne znam koji pes imamo...moze biti da je 11 :biggrin:

Skoro svi serijali su posli po k*rcu(mislim na one ozbiljnije igre).Kako koji dio izadje,bude gori od prethodnog :facepalm: Danas rade igre kao da ih prave za idiote(a bgm tamo preko bare ih ima koliko oces).Cilj je samo kes da se uzme jer ce ljudi i onako kupiti sve sto im se nudi.Zato sam i batalio igre...pojavi se jedna da valja na svake 2-3 godine.

Miletić
19.06.2013, 13:04
sto se tice ruskog akcenta, jednostavno tako nas dozivljavaju zatucani ameri, kao poludivlja plemena, sve istocno od Nemacke, Austrije i recimo Ceske... tuzno ali istinito... nije mi to nesto mnogo smetalo jer su misije sjajno zamisljene i prosto nisam obracao paznju na bas svaki detalj.

Avramovic
19.06.2013, 13:07
http://www.youtube.com/watch?v=iAfIDv0remU

:ha::ha::ha::ha:

Miletić
19.06.2013, 13:11
http://www.youtube.com/watch?v=iAfIDv0remU

:ha::ha::ha::ha:

imam utisak da su kucali zeljene reci na google translate i isli na onu opciju izgovora i posle samo promenili glas da odgovara Niku :facepalm: :biggrin:

Avramovic
19.06.2013, 13:12
Егзекли! :biggrin: А вала сам се и насмејао.

Mladen
19.06.2013, 13:24
čini mi se da fali :D

https://www.youtube.com/watch?v=9r5gyskttwM

Mladen
20.06.2013, 09:55
Majkrosoft video da mu polise konektovanja na internet 1 u 24h i polisa upoterba korišćenih igara odnele i ono malo fanova koji su hteli da kupe novi Xbox 1. Samim tim, iste polise je Majkrosoft povukao tako da sada praktično imate Xbox 360 v2.

zdravkelja
20.06.2013, 10:30
Nece izgleda biti skroz isto, jos pise "subject to change", videcemo. I dalje imaju ogroman posao da poprave ovaj haos koji su napravili. Mene jos nisu kupili, i dalje su skuplji, i dalje forsiraju Kinect... A Sony i dalje ima bolje razvojne timove. Definitivno uzimam PS4 oko nove godine, a One mozda tamo 2018. :biggrin:

Mladen
20.06.2013, 12:06
Da, ali ako se obavežu na nešto onda moraju da poštuju to, po zakon evropske unije o potrošačima. Znam da ima tako neki zakon, tako da ne mogu da menjaju baš to kad hoće, bar što se Evrope tiče.

Lord Gangarić
20.06.2013, 12:50
Meni je GTA IV postao promasaj vremenom, kakve veze glavni likovi imaju sa Balkancima kada glumci koji im daju glasove imaju ruski akcenat.U pocetku mi nije smetalo, ali posle sam prekidao sinematike kada sam prelazio jos jednom.VC u pocetku nisam znao par emisija da predjem, izmedju ostalog i to sto nisam znao da predjem sa mini-helikopterom pa me nije duze zadrzalo.Tek kada sam prelazio SA i kada sam konacno skolu aviona presao sam znao malo bolje da upravljam i avionima i helisima tako da sam ubrzo i VC presao.Obe igre su mi do jaja i kada bih presao sve sa onog spiska siguran sam da bi mi sledeca bila jedna od te dve kao zagrevanje za GTA V.:DZaboravih da kazem da sam jedno vreme cepao i multiplejer i to najcesce Deathmatch.Koja je to ludnica bila kad se samo setim.Nasao jedan ruski server i mapa je veoma mala i posto uglavnom je bilo koliko se secam 16 igraca, ako ne i vise nisam mogao duze da pozivim vise od par sekundi.Cim se nakacis na jedan fabricki dimnjak, tvoj opstanak ce malo duze potrajati.

Ja sam ovde kucao onu sifru "boooring" kako vec ^^ Ali sam imao crash na par misija posle te prosto svaki put izbaci iz igrice tako da sam batalio :D

Mr.M
22.06.2013, 21:26
Neka dobra igrica ? Ni sam ne znam sta da igram :p

ognjen
22.06.2013, 23:31
Neka dobra igrica ? Ni sam ne znam sta da igram :p

'ajde malo preciznije, ako je muguće, koji žanr?....:biggrin:

Mr.M
22.06.2013, 23:39
nebitno koji, neka popularna igrica

ognjen
22.06.2013, 23:48
- Hitman Absolution, odličan je, preporučujem svakome da se okuša...

- AC3 i Tomb Raider (novi), nisam nešto previše prešao ali djeluju mi kao skroz dobre i zanimljive igrice...

- Max Payne 3, nisam igrao ali po onome što sam vidio i čuo od ljudi koji su igrali, igrica je vrh vrhova....:)

rope
24.06.2013, 00:13
koja je najbolja rts igra po vama

zdravkelja
24.06.2013, 09:28
Ove tri, redom

1. Warcraft III: The Frozen Throne
2. Starcraft II
3. Warhammer 40k: Dawn of War

Vanja #66
27.06.2013, 12:27
http://image.gamespotcdn.net/gamespot/images/2013/176/DAI_41212_screen.jpg

Sunce im pakosno, sto su morali da odloze pustanje igrice u javnos' za godinu dana...

zdravkelja
27.06.2013, 12:54
Bolje nego da naprave sra*e kao sto je II bio.

Vanja #66
27.06.2013, 14:15
Isabella je bila dovoljna da sve ispravi...

ognjen
27.06.2013, 14:24
ima li neki dobar tenis za PC a da nije Virtua Tennis?

Avramovic
27.06.2013, 14:25
ima li neki dobar tenis za PC a da nije Virtua Tennis?

Нема :)

Mladen
30.06.2013, 00:52
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1045087_495077773902302_1176257097_n.jpg

Avramovic
03.07.2013, 23:08
Мортал Комбат (http://thepiratebay.sx/torrent/8641421)
После 2 године изашла и PC верзија. :)

stefan12
07.07.2013, 19:22
Imam navigaciju Tomtom ONE i trebaju mi mape za evropu.Ako neko moze da pomogne.:D

apacrow
07.07.2013, 20:31
Nedavno sam radio jednu instalaciju za TomTom One. I to drugaru,
inace nikad ne bi. Ima da rodis mecku dok zavrsis sa instalacijom.

Na http://gpsunderground.com imas sve kako i sta treba da se radi,
pa ukoliko imas zivaca, i sto je najbitnije znanja slobodno navali.

Mislim da mape mozes da skines i sa torrenta, ali ti one same nista
nece znaciti ukoliko ne budes znao kako da ih instaliras. Najlaksa
varijanta se sastoji od 20-25 koraka. Ako imas sansu odnesi u neki
"servis" i za 'iljadarku ces zavrsiti posao. Sve cakum-pakum.

Mladen
09.07.2013, 16:13
indžoj

http://www.youtube.com/watch?v=N-xHcvug3WI

ognjen
09.07.2013, 16:33
odlično izgleda....nadam se samo da će moja mašina moći ovo pokrenuti...:biggrin:

Mladen
09.07.2013, 16:40
PS3 - Xbox360 wtf ? :) Pa ovo je malo našminkana, i do maksimuma iskorišćena mogućnost trenutnih konzola, tako da ako si igro GTA IV na kompjuteru, nema problema i za ovaj. Naravno, pod uslovom da R* portuje ovu igru na PC-u, što ja ipak verujem da hoće, posle par meseci.

ognjen
09.07.2013, 16:50
hahah...joj mene budale, nisam u toku dešavanja...:biggrin:..nadam se da će biti za komp, volio bih probati

Mladen
09.07.2013, 16:53
Ma ja kapiram da hoće. Veliko je i to tržište, uprkos pirateriji. Mada, piraterije ima i na konzolama, ali sigurno ne u tolikoj meri kao na PC-u. Ipak, samo da odrade jedan dobar port, da ne naprave onakvu pizdariju kao sa GTA V kada za to bude došlo vreme. Nadam se da će biti savršeno optimizovano kao što je slučaj bio sa Max Payne 3

zdravkelja
09.07.2013, 17:00
Meni mozda izgleda i previse dobro da bude na current gen konzolama, ali:

http://i.imgur.com/0oStSZG.png

Mislim da cu je uzeti za Playstation, ne ceka mi se neoptimizovana PC verzija :p

ognjen
10.07.2013, 22:21
Assassin's Creed 4: Black Flag, 7 minuta gameplay-a:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KB7X686jKMA

mislim da će ova igrica biti prespremna...:tu:

igra izlazi 1. Novembra

Avramovic
12.07.2013, 03:09
Civilization V Brave New World (http://thepiratebay.sx/torrent/8673232)

Mladen
13.07.2013, 13:57
Hmm, da li to nešto Nemci znaju što mi ne znamo ? :hm:

http://www.amazon.de/Rockstar-Games-Grand-Theft-Auto/dp/B0071L2QD0/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1373628938&sr=8-2&keywords=gta+5

colke995
13.07.2013, 14:21
Hmm, da li to nešto Nemci znaju što mi ne znamo ? :hm:

http://www.amazon.de/Rockstar-Games-Grand-Theft-Auto/dp/B0071L2QD0/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1373628938&sr=8-2&keywords=gta+5

U kom smislu? Pise da jos nije dostupno vec da je ovo samo za rezervaciju. Dostupno ce biti na dan izlaska.

Mladen
13.07.2013, 15:28
U smislu da R* nikad zvanično nije rekao da se radi na PC verziji, te da s toga čudi da je nemački Amazon stavio pre-order za PC verziju ;)

ognjen
13.07.2013, 21:44
- ekipa sa VG247.com je odigrala prvu misliju Splinter Cell:Blacklist-a pod imenom "'American Consumption"

- u ovom desetominutnom gameplay walkthrough videu prisutni su i komentari dizajnera gameplay-a igrice, Laurent Malville-a

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rLcruudwaTw

- datum izlaska je 20. avgust ( PC, PS3, Xbox 360 te Wii U )

Vanja #66
16.07.2013, 21:26
Uzeo sam danas i rastavio stari komp (iz 2004, AMD Athlon XP na 1.92GHz, Biostar M7VIK maticna, ATI Radeon 9200 SE grafika), obzirom da je ispustio dusu pre nekog vremena (izvrsio sam visesatnu reanimaciju sa drugarom, ali nakon 3 dana je ponovo pao u samrtnu postelju i nije se digao iz nje), ocistio sve iznutra, sastavio nazad i okacio ga iznad stola... Fin detalj i jedinstven, obzirom da za njega ne mogu da dobijem ni 20 EUR, a emotivno smo vezani neraskidivom vezom... :D Prva ljubav zaborava nema... :inlove: Evo i neke slike...

http://imageshack.us/a/img4/489/diws.jpg

http://imageshack.us/a/img837/8704/5d7d.jpg

prskaj
17.07.2013, 03:30
Jel zna neko neki dobar sajt za skidanje knjiga? Konkretno mi treba Stephen King-ov Shining na engleskom

edit: nasao :cool:

Vanja #66
17.07.2013, 05:41
Eto specijalac, mozes 'ladno sad da izbrises to... :D

ognjen
17.07.2013, 11:36
Jel zna neko neki dobar sajt za skidanje knjiga? Konkretno mi treba Stephen King-ov Shining na engleskom

edit: nasao :cool:

a je l' ima neki sajt za skidanje knjiga koje su na srpskom?

Avramovic
17.07.2013, 18:53
a je l' ima neki sajt za skidanje knjiga koje su na srpskom?

Види ова два сајта.

http://ebiblioteka.blogger.ba/
http://www.korisnaknjiga.com/elektronske-knjige

ognjen
17.07.2013, 23:13
e Delijo, mnogo hvala, ovaj drugi link mi je bolji, nekako pristupačniji....:biggrin:

Avramovic
17.07.2013, 23:38
e Delijo, mnogo hvala, ovaj drugi link mi je bolji, nekako pristupačniji....:biggrin:

Ништа, уживај! :D

ognjen
20.07.2013, 19:34
ima problem sa kompom, u zadnje vrijeme mi se često pojavljuje takozvani "plavi ekran smrti"...izgleda da neki drajver pravi problem

http://i40.tinypic.com/447t0.png

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL utvrdio sam da je do ovoga problem , ako ima neko ko zna ovo riješiti , zamolio bih ako može pomoć?....HVALA

DinoFC
20.07.2013, 20:57
Jel ima neko masinu koja ce pokrenuti GTA 5?:biggrin:

Mr.M
20.07.2013, 21:04
Koliko cega treba da se pokrene :D

Mladen
20.07.2013, 21:16
Da, imam ja. Pokrenuo sam GTA IV, pokrenuću i GTA V. Kad bude bio izašao za PC.

Miletić
20.07.2013, 21:23
imam i ja... ako moze IV sa visokim detaljima moci ce i petica :D samo da izadje za pc sto pre a za pokretanje se ne bojim :D

DinoFC
20.07.2013, 21:26
imam i ja... ako moze IV sa visokim detaljima moci ce i petica :D samo da izadje za pc sto pre a za pokretanje se ne bojim :D

Znaci ima vas,blago vama.Koliko sam citao nece izaci za PC prije maja sljedece godine

Mr.M
20.07.2013, 21:32
Msm da ce i moj moze mada nisam ljubitelj GTA, nekad kad sam manji bio gotivio sam medjutim nije mi vise nesto zanimljiv...

Vanja #66
20.07.2013, 23:09
ima problem sa kompom, u zadnje vrijeme mi se često pojavljuje takozvani "plavi ekran smrti"...izgleda da neki drajver pravi problem

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL utvrdio sam da je do ovoga problem , ako ima neko ko zna ovo riješiti , zamolio bih ako može pomoć?....HVALA

Moze biti dosta toga, 95% je vezano za hardver ali bih preporucio da pre svega reinstaliras OS ako mozes ili makar odradis System Restore i obavezno poinstaliras sve najnovije drajvere... Sve to iz Safe Mode-a, naravno...

Ako se dobro secam, ovako mali brojevi posle 0x u kodu greske obicno znace memoriju, HDD i RAM, to vec ne mogu sigurno da tvrdim. Tako da, ako petljanje sa OS-om i drajverima ne urodi plodom - uzmi ispetljaj nesto oko HDD-a ili RAM-a za pocetak...

ognjen
20.07.2013, 23:21
Moze biti dosta toga, 95% je vezano za hardver ali bih preporucio da pre svega reinstaliras OS ako mozes ili makar odradis System Restore i obavezno poinstaliras sve najnovije drajvere... Sve to iz Safe Mode-a, naravno...

Ako se dobro secam, ovako mali brojevi posle 0x u kodu greske obicno znace memoriju, HDD i RAM, to vec ne mogu sigurno da tvrdim. Tako da, ako petljanje sa OS-om i drajverima ne urodi plodom - uzmi ispetljaj nesto oko HDD-a ili RAM-a za pocetak...

OK, hvala, tražio sam po internetu vezano za ovaj problem, neki su mišljenja da je do drajvera za internet priključak, instalirao sam neki update vezano to za internet pa ćemo vidjeti da li će sada doći do problema, ako se problemi nastave uradiću ovo što si mi rekao....još jednom :hvala:

maliajnstajn
20.07.2013, 23:25
Meni ovaj tvoj screen izadje samo kad ko kreten opalim po kucistu jer sam fasovo go na sokeru:biggrin:

Resetujem komp i sve pet, al kod tebe ocito izlazi zbog nekog preopterecenja ili pregrijavanja...

Ocisti komp malo, usisaj ga i mozda uspije:biggrin:

Vanja #66
20.07.2013, 23:27
Internet prikljucak? To bi trebalo da je PnP, majku mu, ako je kartica... Jel imas bas karticu ili pominju drajver za prikljucak koji je na maticnoj (sto bi i trebalo da je slucaj ako masina nije starija od nekih 6-7 godina recimo)?

Ricma
20.07.2013, 23:33
Tacno sam se smorio kad sam procitao da GTA nema do sledece godine, u poslednjih mesec i po dana davao ispite i nisam se posvecivao novostima u vezi par igara koje zeljno iscekujem.

Jel neko igrao Company of Heroes 2?

Raspolozenje mi se bitno sada poboljsalo kada sam video da SP:Stick of Truth izlazi 18 novembra.::)

Gledajuci od igara sta izlazi do kraja godine sve naslovi koji se stancuju+najnoviji Betmen gledano iz mog ugla sta bih igrao.I nisam bas nesto preterano odusevljen.

D-Wade
20.07.2013, 23:41
Pogresno ti je instaliran jedan od drajvera, udji preko safe mode-a i onda izaberi last good known configuration i odbacice ti greske i radice ti sve ok.

ognjen
20.07.2013, 23:43
sigurno misle na taj drajver za priključak na matičnoj, mašina je stara 3-4 godine, i mene je začudilo ali dosta pominju da bi taj drajver mogao biti razlog problema...vidjeću sada, kažem instalirao sam taj update i ostaje mi da sačekam hoće li se ponoviti

@maliajnstajn: karakteristika "plavog ekrana smrti" je baš ta da može biti "hiljadu" različitih problema, meni je izbacilo tu grešku...mada to se nekada može desiti ako dodje do neke sistemske trenutne greške i da se više nikada ne ponovi, kod mene je izgleda neki veći problem jer se već nekoliko puta desilo, a ne vjerujem da je zbog pregrijavanja jer kontrolišem temperaturu preko nekih programa tako da je to u normali

ognjen
20.07.2013, 23:53
Pogresno ti je instaliran jedan od drajvera, udji preko safe mode-a i onda izaberi last good known configuration i odbacice ti greske i radice ti sve ok.

ako to uradim, da li može doći do brisanja nekih moji foldera, dokumenata, programa...itd? ili će samo drajvere poštimati kako treba?

Vanja #66
21.07.2013, 00:01
Zavisi gde je sta i kako ubaceno... Last known good config bi trebalo da upali ako je samo drajver, mada bih ja reparirao ili reinstalirao OS... Then again, umem da preterujem i radim sve previse temeljno...

D-Wade
21.07.2013, 00:13
ako to uradim, da li može doći do brisanja nekih moji foldera, dokumenata, programa...itd? ili će samo drajvere poštimati kako treba?
Nece ti se nista brisati, samo ce sistem da podigne konfiguraciju koja je funkcionisala. Kod D1 greske su uglavnom drajveri u pitanju, tesko da je sta drugo. Ako ti to ne upali, moraces sistem da instaliras ponovo.

Mladen
21.07.2013, 10:07
Tacno sam se smorio kad sam procitao da GTA nema do sledece godine, u poslednjih mesec i po dana davao ispite i nisam se posvecivao novostima u vezi par igara koje zeljno iscekujem.

Jel neko igrao Company of Heroes 2?

Raspolozenje mi se bitno sada poboljsalo kada sam video da SP:Stick of Truth izlazi 18 novembra.::)

Gledajuci od igara sta izlazi do kraja godine sve naslovi koji se stancuju+najnoviji Betmen gledano iz mog ugla sta bih igrao.I nisam bas nesto preterano odusevljen.

Čekaj, reci ti meni, da li si ti stvarno očeivao da će GTA V izaći za PC ove godine, kada za konzole izlazi 17. septembra ? :) GTA IV se za PC pojavio posle čitavih 8 meseci zakašnjenja u odnosu na konzole. San Andreas je takodje nakon 8 meseci ( 26. okt 2004 - Jun 2005 ) izašao za PC. Očekuj isti raspon i kada je ovaj nastavak u pitanju.

Company of Heroes 2 nisam igrao. Imao sam neku želju da je probam, ali se u poslednje vreme izgubila. Batman čekam kao malo dete, s obzirom da sam odigrao prva 2 dela, i da mi je pogotov drugi bio do jaja odradjen. Ne sumnjam da su i sa trećim nastavkom napravili pun pogodak.

Ricma
21.07.2013, 11:35
Ma bio sam u autu nekih dva meseca, tako da nisam imao pojma kad ce da izadje.Jos mi je neko rekao za PC da ce izaci do kraja godine, pa sam zbog toga malo razocaran.Svaki GTA se svi po malo ponadamo da ce izaci kad i konzole.:DTako je bilo od pamtiveka, ja ne treba da verujem drugim ljudima nego samo sebi.Nisam trebao da se iskljucujem iz toga, zapravo do sada nisam znao ni kada izlazi za konzole.:facepalm::biggrin:Nece sigurno dati u maju, pa zamisli samo broj ljudi koji ce zbog GTA da okinu godinu.:biggrin:Pocetak juna je po meni dosta realniji, a mozda bude u julu.

Igrao si ti keca, mislim na CoH?Moj buraz ga przi u prethodnih par dana, samo to igra po celi dan.Imam toliko igara tako da ne znam koju cu pokrenuti u septembru, ali mozda krenem od ovih novijih.Taman sada nasao slobodnog vremena, a vec od sutra krecem na praksu.xDJa nista nisam gledao za Betmena, nikakav trejler.Kontam da kada izadje da cu ga poceti da prelazim, a pojma necu imati o cemu se radi.Mozda je tako najbolje za mene.

Mladen
21.07.2013, 12:31
Nisam ni ja ispratio toliko oko Batmana, ali, znaš da je bio veliki skok sa 1 na 2 deo, tako će trojka verovatno nastaviti tamo gde je 2ka stala, u smislu da imaš onaj otvoreni grad, verovatno još prošireniji, sa joć većim brojm gedžeta i komba. Ma, nema da omane.

Pa pazi, GTA SA je izašao u vreme kad sam ja spremao prijemni za srednju školu... znam kolika je muka bila fokusirati se na knjigu pored instalirane igre koja te prosto mami :D Iskreno, ništa čudno da GTA V za PC krene tamo juna 2014. Zbog letnjeg rasputa u US. Ne bi oni pogrešili ni da izbace za katolički Božić, ali to je već nerealno mali raspon izmedju konzol verzije i PC-a. Računaj 6 meseci u najboljem slučaju, ali sve mi govori da će to biti jun.

ognjen
21.07.2013, 15:26
@Vanja #66, @D-Wade: hvala vam, nadam se da ću uspjeti nešto riješiti da "nestanu" problemi....

ognjen
25.07.2013, 21:51
Assassin's Creed IV Black Flag, novi gameplay

http://www.youtube.com/watch?v=yKkc4IoMb70

Mladen
30.07.2013, 19:07
naleteh danas na ovaj članak. Prvi put čujem za ovo

http://m.phys.org/news/2010-12-air-playstation-3s-supercomputer.html

Djone7 Vale 46
04.08.2013, 00:55
Ljudi ako znate neku dobro strategiju koja nije zahtevna jer mi kompjuter nije nov pisite! :)

ognjen
04.08.2013, 01:13
evo šta nas očekuje u avgustu za PC:

01. 08. Call of Duty: Black Ops 2 - Vengeance [DLC]
01. 08. Take on Mars
06. 08. Divinity: Dragon Commander [Download]
08. 08. Spelunky [Download]
08. 08. Guacamelee! Gold Edition [Steam]
13. 08. Europa Universalis IV
13. 08. Duck Tales: Remastered [Download]
13. 08. Dishonored - Brigmore Witches [DLC]
15. 08. Worms: Clan Wars [Download]
15. 08. Space Hulk
20. 08. Disney Infinity
22. 08. Skullgirls [Download]
23. 08. Saints Row IV
23. 08. Splinter Cell: Blacklist
23. 08. The Bureau: XCOM Declassified
27. 08. Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn
27. 08. Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition
30. 08. Lost Planet 3
30. 08. Rayman Legends
23. 08. Payday 2
XX. 08. Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

zdravkelja
06.08.2013, 18:07
Bogatije leto nego inace :) Rayman, Guacamelee, Castlevania, sve tri su odlicne.

Ljudi ako znate neku dobro strategiju koja nije zahtevna jer mi kompjuter nije nov pisite! :)

Warcraft III: The Frozen Throne, klasik.

colke995
06.08.2013, 20:40
Warcraft III: The Frozen Throne, klasik.

Kad zavrsis kampanju, posle krenes dotu i uzivas. :D

Vanja #66
07.08.2013, 07:59

Total War serijal, Rome i Medieval 2 sa svim dodacima, Civilization 3-5...

p4p1
09.08.2013, 01:37
Ljudi, zna li neko kako da obrisem igricu, koja nije instalirana u program files, te se ne pojavljuje u add or remove programs, a takodje nema uninstall setup u svojem destination folderu? :D Nisam uspeo da nadjem nista na netu.. kapiram da ne bi trebao da jednostavno posaljem ceo taj folder u kantu? :nzm: Windows 7 koristim.

Mladen
14.08.2013, 17:05
Šta nas novo očekuje u FM 14

http://www.computerandvideogames.com/424282/football-manager-2014-detailed-cloud-saves-challenge-editor-and-more/

poacher
14.08.2013, 17:26
Šta nas novo očekuje u FM 14

http://www.computerandvideogames.com/424282/football-manager-2014-detailed-cloud-saves-challenge-editor-and-more/

Како лудачки изгледа :O
Надам се само да ће хакери брзо да пробију игрицу, да не чекамо ко за 13ку :D

Brajkula
14.08.2013, 17:27
Како неће, у јуну 2014., лаган кас.

Powerslave
14.08.2013, 18:23
http://www.youtube.com/watch?v=c0i88t0Kacs&feature=share

:wthy: :wthy: :wthy: :wthy:

Mladen
14.08.2013, 19:48
čovek zna nešto što mi ne znamo, ili je onako, "lupio" ?

http://www.youtube.com/watch?v=eUK2XjpnuHc

zdravkelja
16.08.2013, 00:43
Ko prati verovatno i zna dosad, HumbleBundle trenutno nudi gomilu EA igara za Origin i Steam. Burnout Paradise, Crysis 2, Dead Space 1 i 3, Mirror's Edge i Medal of Honor za pay what you want i Battlefield 3 i Sims 3 ako platite preko proseka (4.75$). Sledece nedelje verovatno dodaju Dead Space 2, Red Alert 3 Uprising i Bulletstorm. Ili neki NFS. Ako sada kupite i dalje cete dobiti te igre.

https://www.humblebundle.com/

Najuspesniji bundle do sada, skoro milion prodato za samo jedan dan. :)

Mr. Wolf
16.08.2013, 12:18
Jbt koliko su upropastili (pocevsi od Conviction-a) legendarni Splinter Cell serijal. Jedna od mojih omiljenih igara (ako ne i omiljena).

Mladen
16.08.2013, 13:54
Prva tri su nenadjebiva. Tacka.

Mr. Wolf
16.08.2013, 13:57
Kad se samo setim koliko sam noći proveo uz prva tri dela. Mrak u sobi, ne palim svetlo, igram SC, uživim se ko budala :biggrin: Genijalna trilogija, ove ostale ne priznajem.

Mladen
16.08.2013, 14:39
I ponovo mi se čini, da su igrice ranije pravljenje sa više ljubavi, i da im je posvećena velika pažnja, nego li što je to danas slučaj. Odmah me vraća u osnovnu i srednju, konkretno GTA VC i SA, Splinter Cell, NFS serijal, PES tadašnji itd.

zdravkelja
16.08.2013, 17:31
Prave ih, samo treba ispratiti, a ne mlatiti petnaestu verziju CoDa i slicnih...

ognjen
19.08.2013, 19:07
very soon, 23. avgust

http://i41.tinypic.com/xdtsgi.jpg

Avramovic
19.08.2013, 19:13
Делује занимљиво..

http://www.youtube.com/watch?v=e9x7Lur6WRw

http://i.imgur.com/4uBtSpI.jpg

Mladen
19.08.2013, 19:52
Nisam igrao prvi deo. Ne znam da li se nekako nadovezuju jedan na drugi, mada kolko sam ja video, ovo je igra u kojoj se pljačkaju raznorazne radnje, banke itd. tako da ne verujem da na prvi deo ide neki nastavak i da je potrebno da se zna neka "priča" :D

Avramovic
19.08.2013, 19:54
Ставио сам да се скида па ћемо да видимо,ал' још има доста 'пијавица'.. ::)
Ваљда ће то моја машина успети да покрене..

Mladen
19.08.2013, 19:57
Mislim da nije nešto zahtevna. Doduše, ja system requirements nikad ne gledam, već pustim na svoj komp, pa vidim kako gura. Inače, radoznao sam čisto da probam Splinter Cell, mada kao što rekoh u nekom postu, posle prva 3 dela, svaki deo više nije ličio na Splinter Cell. A što se tiče Saints Row IV koji takodje izlazi za koji dan, mislim da ću ga preskočiti, jer kopija Prototype-a mi ne treba.

Avramovic
19.08.2013, 19:59
Нисам играо ни једну од тих игрица што си написао. :biggrin:
На ово сам случајно налетео па ми се свидела слика. :D

Mladen
19.08.2013, 20:01
Jebiga, ti ili si mnooooog mlad, ili nemaš pojma ! :D

Avramovic
19.08.2013, 20:04
Како гласи једна песма .. Јак, млад и глуп! :sd:

Mladen
19.08.2013, 20:06
Ajde ajde, nemoj da se brukaš ! Nadji tamo ovako :

- Splinter Cell, pa Splinter Cell : Pandora Tomorrow, pa onda Splinter Cell : Chaos Theory.

Dok to ne odigraš, nemaš pravo da postuješ u ovoj temi ! :D

Avramovic
19.08.2013, 20:10
Ajde ajde, nemoj da se brukaš ! Nadji tamo ovako :

- Splinter Cell, pa Splinter Cell : Pandora Tomorrow, pa onda Splinter Cell : Chaos Theory.

Dok to ne odigraš, nemaš pravo da postuješ u ovoj temi ! :D

Мислиш да скинем,а?
Само ми још реци, је л' се радња одвија у будућности или..?
Мислим не знам ни о чему се ради ту, каква је прича.
Само да нису неки ванземаљци, чудовишта, нека предркана оружја са ласерима и тако то. :ha:

ognjen
19.08.2013, 20:12
pa onda Splinter Cell: Double Agent....da doktoriraš.....:biggrin:

ja isto ne mogu obećati da ću Blacklist igrati do kraja, moram prvo probati pa tek onda odlučiti da li ići dalje...

Mladen
19.08.2013, 20:14
Ma kakva budućnosti. Present day. Igra bre šunjalica, stealth i to. Perverzija. Koliko sam se ja ložio kao klinac na to sunce ti.

Del, jesi gledao trejler brate ? Iskreno, nisam nešto oduševljen ?

ognjen
19.08.2013, 20:17
Ma kakva budućnosti. Present day. Igra bre šunjalica, stealth i to. Perverzija. Koliko sam se ja ložio kao klinac na to sunce ti.

Del, jesi gledao trejler brate ? Iskreno, nisam nešto oduševljen ?

kako da ne, gledao sam, kako se samo penje uz one stijene, kao da trči uz njih...:biggrin:...razlikuje se i on od prva tri dijela, ali kontam da bi moglo biti zanimljivo, probaćemo pa ćemo vidjeti, ništa nas ne košta

Avramovic
19.08.2013, 20:19
Турио сам сва три дела, па кад одиграм тамо око Божића јављам утиске.. :D

Mladen
19.08.2013, 20:24
kako da ne, gledao sam, kako se samo penje uz one stijene, kao da trči uz njih...:biggrin:...razlikuje se i on od prva tri dijela, ali kontam da bi moglo biti zanimljivo, probaćemo pa ćemo vidjeti, ništa nas ne košta

Naravno

inače, sećam se pre godinu, dve, čini mi se da je ova igra već bila najavljivana kao veliki hit. Izlazi sutra (za nas jaaaaar pirate ne znam kad će) :D

http://www.youtube.com/watch?v=XAFjGgEe30E

Mr. Wolf
19.08.2013, 20:51
Нисам играо ни једну од тих игрица што си написао. :biggrin:
На ово сам случајно налетео па ми се свидела слика. :D

Nisu ovo igrice, ovo su igre ;)

Nemoj ni slucajno da propustis Splinter Cell:

http://www.sk.rs/2003/03/siop01.html
http://www.sk.rs/2004/04/siop02.html
http://www.sk.rs/2005/05/siop01.html (po mom misljenju najbolji - perverzija na kvadrat)
http://www.sk.rs/2006/12/siop04.html

Inace, jedna od stvari koje cine ovu igru legendarnom su i Sam-ovi (glas daje Michael Ironside (http://www.imdb.com/name/nm0000461/) :wthy:) komentari kada ispituje lose momke (pogotovo u Chaos Theory-u).

http://www.youtube.com/watch?v=aM3Cl5wBgNU

http://www.youtube.com/watch?v=qSBRvZz-0_o

Mladen
19.08.2013, 20:54
čika Fišer, heroj moje mladosti :sd:

Mr. Wolf
19.08.2013, 20:56
Jbt, sad gledam godinu Chaos Theory-a, a ja sam je igrao 2006, imao sam svega 12 godina, a do sada sam je obrnuo sigurno 6,7 puta (mozda cak i 10ak) :D

Mladen
19.08.2013, 21:02
ali pazi, ladno prošlo 11 godina od prvog dela. Sunce ti poljubim. Kako sam ko klinja ganjao taj deo. 12 ljeta mi bilo :D koliko mi je tad bilo teško da ono prelazim misije kad moraš sve perfektno, bez metka, pa da ne pronadju telo. Posebno se sećam tog prvog dela, kad se već duboko zalazi u Gruziju. Nosio bre one vojnik skroz na neki tavana maltene :biggrin:

colke995
19.08.2013, 21:46
Ko nije igrao Metal gear solid 3 na PS2, taj ne zna sta je prava igrica. Gde mogu da nabavim neki pouzdan emulator za PS2?

Mladen
19.08.2013, 21:48
A šta ćemo sa onim koji nisu igram MGS na PS1 ? :D

Ajde videću posle da ti izguglam jedan ruski sajt, gde skidaš za svaku igru poseban emulator (posebno podešen)

Mr. Wolf
19.08.2013, 22:00
Moras da imas mocan komp da bi normalno terao PS2 emulator.

Mladen
19.08.2013, 22:06
Zavisi od igre. Neke nisu tolike zahtevene, dok neke toliko opterete kompjuter da je to sačuvaj Bože.

rope
19.08.2013, 22:40
kad se setim koliko sam dani i noci proveo uz tu igru kao klinac, tad ni utakmice nisam gledao splinter cell and the legend fisher

ognjen
19.08.2013, 23:31
ma Splinter Cell je jednostavno nešto jedinstveno, barem se meni tako doima

Pandora Tomorrow me, ako se dobro sjećam, baš namučio, jedva se izborio, nije ono pištolj u ruke i deri, već strpljivost je, između ostalog, jedna od ključnih stvari za efikasno igranje ali to se ne može postići kada igraš prvi put Splinter Cell već tek nakon određenog perioda igranja, što bi se reklo, dok vidiš kako "igra diše"

inače da vam se pohvalim, imam originale: Splinter Cell, Splinter Cell: Pandora tomorrow, Splinter Cell: Chaos Theory, Splinter Cell: Double Agent

to sam kupio kada im je pala cijena tako da sam baš povoljno prošao sa tim, nadam se da ću uspijeti upotpuniti kolekciju jednog dana...:z:

Avramovic
19.08.2013, 23:42
Сви хвалите Сплинтер, а ја никад у животу нисам играо..тачно ме :sram: .
Скинуо сам прва два, сад ће и друга два да се скину ускоро.
Морам и ја то да опамрпчим да видим шта је то. :D
Контам да ћу вечерас кренути па ћемо да видимо..

ognjen
19.08.2013, 23:49
Delija, moraš imati na umu da ova igra nije za svakoga, strpljenje jedna od ključnih stvari, posmatranje sitacuje iz zaklona itd....

nemoj odmah krenuti ubijati.....:hah:

Drunken Whaler
19.08.2013, 23:51
Ja razmisljam nekoliko dana da li da ga nabavljam za xbox (SC: Blacklist), nesto sam pun predrasuda. Nisam fan serijala, tako da ono, plasim se da cu se smoriti :D

Nedavno sam zavrsio Bioshock Infinite, Tomb Raider i Metro Last Light (uz DLC The Faction Pack), to su trenutno tri top igre za ovu godinu (uz The Last of Us naravno, koji tek treba da odigram)

Sto se tice igara koje tek treba da izadju, nekako najvise ocekujem od Assassin's Creed 4 Black Flag (mada nisam fan AC-a, AC3 recimo je tragedija od igre, nikako da je zavrsim), a treba sacekati i BF4 i CoD Ghosts...
Sto se tice GTA V i Batman Origins-a, iskreno i nisam nesto "uzbudjen", jbg :biggrin:

Avramovic
19.08.2013, 23:53
Delija, moraš imati na umu da ova igra nije za svakoga, strpljenje jedna od ključnih stvari, posmatranje sitacuje iz zaklona itd....

nemoj odmah krenuti ubijati.....:hah:

Ако 10 људи говори да је до јаја, а мени се не свиди..хебо ја сам себе онда. :biggrin:

Mladen
19.08.2013, 23:55
Ako ti se ne svidi igra, ti si onda :

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/970915_10200472924806448_1717237018_n.jpg

ognjen
20.08.2013, 00:02
Ако 10 људи говори да је до јаја, а мени се не свиди..хебо ја сам себе онда. :biggrin:

možda ti se kod prva dva dijela neće svidjeti grafika kada gledaš sa današnje pozicije, ipak je to davno izašlo, ali grafika ne bi trebala biti presudba u ocjenjivanju igre po meni

ima ljudi koji ne vole stealth pa iz tog razloga i ne mogu igrati istu

Avramovic
20.08.2013, 00:06
možda ti se kod prva dva dijela neće svidjeti grafika kada gledaš sa današnje pozicije, ipak je to davno izašlo, ali grafika ne bi trebala biti presudba u ocjenjivanju igre po meni

ima ljudi koji ne vole stealth pa iz tog razloga i ne mogu igrati istu

Ма није проблем графика, мени то не смета.
Не вреди, сад и да ми се не свиди морам је хвалити. ::)

Mladen
20.08.2013, 00:10
Grafika je bre sasvim pristojna :) čak i u današnje vreme. Meni ne smeta da odigram i Vice City kad kad čak iako kad udariš pešaka odleti kao da si dengažirao loptu :sd:

ognjen
20.08.2013, 00:16
ma i meni grafika uopšte ne predstavlja problem, to mi je najmanje bitno, to sam naveo iz razloga što postoje ljudi koji prvo gledaju kakva je grafika pa se tek onda odluče da li da igraju

a ja ne znam da li je Delija probirljiv po pitanju grafike tako da sam ga "upozorio", ali sve ga bolje upoznajem...:biggrin:

Mladen
20.08.2013, 00:17
Ako mu smeta grafika, onda nije pravi gejmer :fct:

Mr. Wolf
20.08.2013, 00:46
Ako ti se ne svidi prvi i drugi deo i pored toga probaj treci (Chaos Theory) koji ima nekoliko sjajnih noviteta u odnosu na prva dva dela (npr. noz, 3 alarma ne znace kraj misije vec samo otpadaju sporedni zadaci (sto ce da utice na skor nakon misije), sve nekako izgleda tecnije (mada ni prethodnicima se ne moze nista zameriti na ovom polju) ). Ukratko - nemoj da odustanes. ;) Misije su sjajno osmisljene, 95% ih mozes preci bez ubistva.

I zapamti, svrha igre je da budes silent, nema zurbe, u tome je poenta svega. ;)

ognjen
20.08.2013, 00:51
http://i40.tinypic.com/r7itll.jpg

ognjen
22.08.2013, 12:38
je l' igrao neko NFS Most Wanted, ovaj zadnji? , interesuju me mišljenja!

Mladen
23.08.2013, 09:25
Piratska verzija Blacklist dostupna. 20gb. Nek je sa srećom.

ognjen
23.08.2013, 11:38
gledao sam juče malo walkthroughs, ljudi širom svijeta to već "opasno" draufaju....:biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=Kil3-TTUZLw

Mladen
23.08.2013, 14:51
Ne stigoh ni GB da skinem (ići ću preko linkova jer je užasan odnos Seeders/Leechers na torrentu) zbog registracije auta. Zašto bi ti u SUP-u izdali nalepnicu za 2 minuta kad mogu da je odlože sa strane i da ti kažu da dodješ za sat vreme :facepalm:

ognjen
23.08.2013, 21:14
ma ja to uglavnom preko linkova odrađujem, nisam neki ljubitelj torenta, ne znam ni ja što ::)

često me za*e*ava taj odnos Seeders/Leechers

Mladen
23.08.2013, 21:24
ma kakvi, filmove, serije i sve što je novijeg datuma naravno pržim preko torenta. Konstantno full dowload speed od 600 i kusur kb-s jer uvek nadjem dobre torente. Nego sad je odnos katastrofalan pa pičim preko billionuploads.

Mladen
24.08.2013, 01:53
Evo konačno uspeo da nadogradim top na T29 :D pa rekoh da podelim sa vama gejmerima par slika sa mog World of Tanks naloga :D preporučujem svima da probaju ovu online igru.

Zverka na istočnom frontu, Josif Staljin !

http://www.dodaj.rs/f/2g/Eg/2ai49Bz9/iosif-stallin.jpg

Uspešni naslednik, IS-3

http://www.dodaj.rs/f/4/6B/24qRJSJn/iosif-stallin-3.jpg

Kompletno naoružan Amer, T29

http://www.dodaj.rs/f/1X/JF/QOoMOnp/t29.jpg]

Mali juršnik !

http://www.dodaj.rs/f/2o/kO/44BFXaIQ/t-34-85.jpg

I za kraj, moj miljenik !

http://www.dodaj.rs/f/l/fr/i5mNWlB/tiger-ii.jpg

ognjen
24.08.2013, 12:17
nisam se nešto ozbiljno bavio tim online igrama

ali počeću kada prođe septembarski rok

Ricma
24.08.2013, 12:19
Ja skidam preko jdownloadera, samo unesem te linkove ako bude trebalo ukucam sifru i siba na max.Samo treba pronaci linkove koji ne ogranicavaju brzinu.:DUglavnom nalazim linkove na warezu.

Mladen
24.08.2013, 14:10
billionuploads i putlocker :tu:

ognjen
24.08.2013, 15:43
mislim da i 180upload nije loš

Mladen
24.08.2013, 15:47
da da, zaboravio sam na njega.

Mr. Wolf
24.08.2013, 21:25
Jel neko ima / koristi Internet karticu za Steam (http://store.steampowered.com/) ???

Mladen
26.08.2013, 00:43
Blacklist skinut, instaliran, pokrenut. Odigrao sam samo onaj uvodni deo koji ste imali prilike da vidite u onom poslednjem gejmpleju. Sve se kontroliše iz aviona, početak misije, nadogradnja opreme i tako. Sutra ću odigrati prvu misiju, pa ću tad dati i neke svoje opširne utiske :D

Урош94
26.08.2013, 00:45
Jel neko ima / koristi Internet karticu za Steam (http://store.steampowered.com/) ???

Имам Стим и користим га, али појма немам о каквој интернет картици говориш. :D

Lord Gangarić
26.08.2013, 06:30
Na steamu mozes da koristis bukvalno sve moguce platne kartice :)

Mr. Wolf
26.08.2013, 11:25
Имам Стим и користим га, али појма немам о каквој интернет картици говориш. :D

Ovoj (http://www.bancaintesa.rs/code/navigate.aspx?Id=451) :D

Mladen
26.08.2013, 11:27
Pa odi brate do banke i izvadi karticu, šta je to problem :D

ognjen
26.08.2013, 12:15
Blacklist skinut, instaliran, pokrenut. Odigrao sam samo onaj uvodni deo koji ste imali prilike da vidite u onom poslednjem gejmpleju. Sve se kontroliše iz aviona, početak misije, nadogradnja opreme i tako. Sutra ću odigrati prvu misiju, pa ću tad dati i neke svoje opširne utiske :D

ja ću to ipak morati odložiti za kasnije, imam trenutno nekih prečih obaveza, a ti ovdje ostavljaj sve moguće utiske o igri...:biggrin:

Mr. Wolf
26.08.2013, 16:03
Pa odi brate do banke i izvadi karticu, šta je to problem :D
Plasim se hahahahahahha :biggrin:
Ma jbs karticu, nego me zanima nesto oko Steam-a, po kom kursu racuna 1e ?

Mladen
26.08.2013, 16:54
E to stvarno ne bih znao da ti kažem :)

Nego, odigrah prvu misiju SC: Blacklist. S obzirom da je ovo prva i uvodna misija, kapiram da je zbog toga nešto lakša, tj. bar je meni ovo bilo lako. Dobri su mi ovi kerovu u Bengaziju, pa se morate kriti od njih, i bacati kamenčiće ne bi li vas nanjušili :D s obzirom da igram na Normal, kapiram da je za Execution potreban 1 ili 2 stealth ubistva i onda možete ono, da markujete neprijatelje s ALT i ubijete sa CRTL. Dobra stvar kod težih prepreka. Ova prva misija je bila baš prostrana sa dosta soba u samim zgradama Bengazija koje možete da istražite ako igrate pedantno i da sakupite neke secondary predmete i odradite secondary zadatke.

Celu igru kontrolišete iz aviona. tačnije "Fourth Echelon". Kastomizujete Fišera od odeće do oružja i gedžeta koje nosi sa sobom. Pre svake misije, na stolu " kompjuteru " pogledate šta je cilj misije i kako bi trebalo odraditi tu misiju u dogovoru sa partnerima. Ipak, na vama je da konačno odlučite kako želite ući u misiju, kao nindža :ninja: ili će te se malo naoružati. Novac zaradjujete po završetku misije na osnovu statistike. Boduje se sve što ste uradili u stilu Stealth, Panther i Assault i ukupni poeni se množe sa 10 i dobijate novac koji koristite na nadogradju oružja i gedžeta kao i na nadogradnju aviona.

Nadogradnja oružija vam je jasna, a što se tiče aviona, nadogradjujete posebno prostorije koje vam služe da vas parntneri što bolje i preciznije informišu o broju i mestu neprijatelja, najbezbedniji i najbliži prolaz do cilja, kao i gde se nalaze secondary objekti. Takodje, u prvoj misiji hvatete Kobina, najvećeg trgovca oružijem. Što više unapredite njegovu ćeliju, on će biti voljan da vam što više oda informacija o ljudima koji su glavni negativci u ovoj igri :D

Vidi se da je dosta radjeno na igri, i da je dosta detalja posvećeno svakoj sitnici, tako da, preporučujem svakom da proba. Naravno na ljubite SC se to ne računa jer će je oni svakako probai :tu:

ognjen
26.08.2013, 17:02
baš se pričalo dosta oko toga da je posvećeno svakoj sitnici igre

znam da je jedan čovjek bio zadužen samo da odradi svjetlosne efekte

Mladen
26.08.2013, 17:04
S obzirom da mi je komp evo već punih 5 godina star, guram na medium (doduše, nisam probao da povećam grafičke detalje), ali ja sam i ovako prezadovoljan kako sve izgleda. Jeste smorno da se skida 20gb, ali, vredi.

Inače, cilj terorista je da se povuku svi američki vojnici iz okupiranih zemalja u kojima se uvodi "demokratija" :D inače, na svakih 7 dana će napasti po jedan američki grad.

Mr. Wolf
26.08.2013, 17:19
E to stvarno ne bih znao da ti kažem :)

Nego, odigrah prvu misiju SC: Blacklist. S obzirom da je ovo prva i uvodna misija, kapiram da je zbog toga nešto lakša, tj. bar je meni ovo bilo lako. Dobri su mi ovi kerovu u Bengaziju, pa se morate kriti od njih, i bacati kamenčiće ne bi li vas nanjušili :D s obzirom da igram na Normal, kapiram da je za Execution potreban 1 ili 2 stealth ubistva i onda možete ono, da markujete neprijatelje s ALT i ubijete sa CRTL. Dobra stvar kod težih prepreka. Ova prva misija je bila baš prostrana sa dosta soba u samim zgradama Bengazija koje možete da istražite ako igrate pedantno i da sakupite neke secondary predmete i odradite secondary zadatke.

Stavi na najteze, tu nema markiranja neprijatelja.

ognjen
26.08.2013, 17:28

to će kada bude drugi put prelazio....:biggrin:

Max1989
26.08.2013, 17:59
Evo konačno uspeo da nadogradim top na T29 :D pa rekoh da podelim sa vama gejmerima par slika sa mog World of Tanks naloga :D preporučujem svima da probaju ovu online igru.

Zverka na istočnom frontu, Josif Staljin !

http://www.dodaj.rs/f/2g/Eg/2ai49Bz9/iosif-stallin.jpg

Uspešni naslednik, IS-3

http://www.dodaj.rs/f/4/6B/24qRJSJn/iosif-stallin-3.jpg

Kompletno naoružan Amer, T29

http://www.dodaj.rs/f/1X/JF/QOoMOnp/t29.jpg]

Mali juršnik !

http://www.dodaj.rs/f/2o/kO/44BFXaIQ/t-34-85.jpg

I za kraj, moj miljenik !

http://www.dodaj.rs/f/l/fr/i5mNWlB/tiger-ii.jpg

Mogli bi odigrati koji platoon nekad, ako si raspoložen
Igram isključivo T5 i T6 tenkove, a jedini izuzetak je T29 po mnogima najjači T7 tenk

Mladen
26.08.2013, 18:24

Hoću. Ovo je čisto da se upoznam sa igrom. Željan sam da se pomučim da predjem igru baš onako, pravo špijunski :)

Avramovic
28.08.2013, 16:59
Тако некако. :D

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/543101_602249406472040_844231869_n.jpg

miha92
28.08.2013, 17:39
jel igra neko football manager..ako moze neko da postavi link za fm 2011 posto ne znam da li ce 13 moci da izgura :D

ognjen
28.08.2013, 17:51
jel igra neko football manager..ako moze neko da postavi link za fm 2011 posto ne znam da li ce 13 moci da izgura :D

ja ne igram, ali ima tema na ovom forumu koja je samo tome posvećena: http://www.sportklub.info/forum/showthread.php/2117-Football-Manager

možda bolje da se na toj temi raspitaš ::)

miha92
28.08.2013, 18:01
tenk ju :D

Mladen
29.08.2013, 17:12
meh, mislio sam da će nešto više ponovo prikazati, kad ono ... mada, s obzirom da izlazi igra za 20ak dana, šta više da pokažu, kad ćemo i sam videti :)

http://www.youtube.com/watch?v=hvoD7ehZPcM

Mladen
02.09.2013, 12:15
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1150872_527232727353473_1963816427_n.jpg

MarkedOne8
03.09.2013, 11:44
Mogli bi odigrati koji platoon nekad, ako si raspoložen
Igram isključivo T5 i T6 tenkove, a jedini izuzetak je T29 po mnogima najjači T7 tenk

Ooooo pa i vi igrate WoT? Ja sam u igri ,,Ajsich".
Imam VI američki M4A3E2, idem posle na T-29 Heavy.
Imam ruski IV T-28, posle ću na KV1.
Imam i tier IV američku artiljeriju, kao i M2 Medium Elite Tank. Nemam nešto za pohvalu, eto, cepam američki heavy i ruski heavy. Nemam puno vremena za igru pa se fokusiram samo na ta dva.

Mladen
03.09.2013, 14:42
Javi se ako hoces da ti objasnim par stvari marked :p

p.s. malo objašnjavam neke stvari :sd:

http://www.dodaj.rs/f/2/Rh/MLKkctg/shot004.jpg

mark it zer0
03.09.2013, 21:49
Tek sam podigao novi sistem, i treba mi antivirus, pa neko ko se razume ako moze da mi preporuci neki solidan koji mogu da skinem sa neta (za dzabe naravno)...

Mladen
03.09.2013, 21:56
Ja koristim pravo da ti kažem Aviru koju možeš da skineš sa njihovog sajta. Ne baguje, ne uzima memoriju, merak :)

Zile90
06.09.2013, 15:22
Jedini RPG u zadnje vreme koji ima dusu
http://www.youtube.com/watch?v=UFYsQ0M2Jrg

ognjen
06.09.2013, 15:41
Tek sam podigao novi sistem, i treba mi antivirus, pa neko ko se razume ako moze da mi preporuci neki solidan koji mogu da skinem sa neta (za dzabe naravno)...

mislim da ti Avast nije loš, možeš ga besplatno skinuti, dosta mi je ljudi reklo da je zadovoljno kako funkcioniše ali ako imaš vremena možeš po internetu malo pretražiti pa vidjeti šta ljudi na pojedinim forumima kažu :)

D-Wade
06.09.2013, 16:03

Avast je trenutno najbolji besplatni. Pored Avasta, imas Panda Cloud koji nije los, ZoneAlarm i standardne Aviru i AVG.:)

colke995
06.09.2013, 16:50
Ma sve vam je to isti k. Svi oni stite do mojega. Jedino je bitno uzeti onaj koji nece trositi puno resursa i usporavati kompjuter. Avast ako ti komp nije sjajan, ESET, ako imas nesto bolje.

Avramovic
06.09.2013, 16:53
Ја сам пре скидао са торента фул верзије AVG-а, сад немам ни један.
Ако се деси нешто одмах иде дизање система. :D

D-Wade
06.09.2013, 16:53
Nista Colke, ti plati i uzmi sebi Kaspersky ili Bitdefender..:biggrin:

colke995
06.09.2013, 16:56
Nista Colke, ti plati i uzmi sebi Kaspersky ili Bitdefender..:biggrin:

Koji ce mi djavo? :D Valjda nema zaraza na ovom forumu :D

D-Wade
06.09.2013, 16:58
Koji ce mi djavo? :D Valjda nema zaraza na ovom forumu :D
Sta znam sta ti radis na netu.:p

Ma uzmes onaj koji ti najmanje smeta i radi sve sam. Avast po meri, mada je u pricnipu svejedno. A, ako ti se ne svidja promenis i to je to. Meni Avast najduze stoji, nema virusa, tako da je sve ok za sada.

ognjen
06.09.2013, 17:02
Ја сам пре скидао са торента фул верзије AVG-а, сад немам ни један.
Ако се деси нешто одмах иде дизање система. :D

pa ne bi ti bilo loše da imaš neki anti-virus

ono čisto da si siguran prilikom korištenja nečijeg USB stika