Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

    Bice, i ja mislim da je problem u grafickoj, mozda se ne razumem toliko kao Melo, ali se ok razumem, znam kad sam ja kupovala ovo moje cudo koliko sam dugo razmisljala i gledala po netu i konsutovala se.
    I opste je poznato da igrice traze najjace konfiguracije, tako da definitivno moras da menjas graficku.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #47
      Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

      E u pm.Zna li neko koliko kosta graficka koja moze da podrzi malo bolje igrice kao sto sam naveo malopre? @(*6sd$%
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #48
        Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

        polovne za 40-60 evra
        nove oko 70-100 evra.. %QWT&W

        Comment


        • #49
          Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

          U treba prvo da ubedim ove moje da kupe novu.Mnogo je 100 evra. +-*^%*
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #50
            Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

            Bitje neka slava..neki rodjendan.. neka svadba h5g6k8

            Comment


            • #51
              Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

              E ide mi rodjendan za mesec dana.Sve pare koje dobijem cu da dam za graficku. +*@WT*48*
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #52
                Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                Veruj mi da ti je to pametna investicija.. ja kad sam kupio ovu konfiguraciju

                AMD athlon x2 2.8ghz
                3gb rama
                640gb hard

                morao sam da na necemu dam manje i onda sam graficku uzeo 8500GT koja je bila ochaj.. mogla je da tera neke igre na low-medium a neke nisu ni htele da rade
                i onda sam prosle godine na moru se malo ciganisao ponekad da bih vratio za neku bolju..uzeo sam 4850 radeon i evo i dan danas mi sve igre rade na high... smarali me ortaci kao jaoo za sta ti stekas pare itd itd..al sad kad treba da se igra NBA aj kod mene svi jer njima ne radi &*#GI(]

                Comment


                • #53
                  Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                  To mi je sto mi je.Moracu malo da pricekam pa onda tek da kupim *%@(D!RY- Ali kuciste me je kostalo 30 000 dinara a sada nece da rade igrice #%d*
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #54
                    Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                    e jbg..zao mi je sto nisi pred kupovinu ovde postavio pitanje ili sto se ranije nismo skontali..


                    za 30.000 se kupuje zver od kompa...
                    moje sve je koshtalo 20ak hiljada + graficka 8000... znaci 28000 pre 2 godine..a i dan danas rade sve.. +-*^%*

                    Comment


                    • #55
                      Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                      Dao si 300 evra za kuciste, a nisi uzeo jaku graficku, vise RAM-a ili bolji procesor $%&RQa
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • #56
                        Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                        Bice, opasno su te zajebali, ali opasno...
                        Ja sam moj pre godinu dana platio 32-3 hiljade i duplo je bolji od tvog.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #57
                          Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                          Jbg. +-*^%* Mislio sam da je dobar.RAM je dobar sada posto mi je prethodni bio slabiji mislio sam da ce ovaj moci da mi podrzi ali eto... //h*svb
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #58
                            Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                            Ma RAM ti je najjeftiniji deo kompjutera, ali dobro, RAM-a nikad dosta...
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #59
                              Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                              Ljudi,treba mi mala pomoc! Imam Sony mp4 player NWZ E443 koji od videa podrzava samo wmv format a filmovi su u glavnom u avi formatu,pa me zanima kojim konverterom bih mogao to srediti? Guglovao sam dosta i poskidao nekoliko programa ali ni jedan ne vredi &*(@W6

                              Comment


                              • #60
                                Odg: Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

                                Imas jedan FLV to AVI MP4 ......itd... samo trazi neki koji konvetertuje FLV format. Evo i linka... ja ovaj program koristim vec duze vreme (2-3 godine) i odlicno radi.. Ovo je neki noviji torent, pa nisam bas siguran kako se instalira i registruje, ali bar znas sta treba da trazis

                                http://www.torrentpond.com/torrent_search.aspx
                                UP THE VILLA!!!

                                Comment

                                Working...
                                X