Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 6 (3. December - 9. December)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Week 6 (3. December - 9. December)







    Мало да помогнем.
    Last edited by Урош94; 04-12-12, 00:07.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

  • #2
    Nick Young zbog problema sa palcem leve noge pod znakom pitanja za vecerasnju utakmicu sa Minesotom.

    Andrei Kirilenko kao sto sam reko ranije, Andrej zbog problema sa ledjima nece igrati par meceve, izmedjuostalog i veceras protiv File. Nadaju se njegovom povratku za 7. decembar i mec sa Klivlendom

    Malcolm Lee se nesto nije naigrao ove godine, a i tek nece kada se Riki ubrzo vrati na parket. Inace, Malkom je propustio par treninga svog tima zbog problema sa preponama i pod znakom pitanja je za veceras.

    Jermaine O'Neal zbog problema sa kvadricepsom nije igrao u nedelju protv Nju Jorka a najverovatnije nece ni veceras.

    Paul Gasol muci muku sa kolenima, ovog puta u pitanju je tendinitis te zbog toga veceras nece biti u rosteru svog tima.

    Reggie Evans zbog prehladne, tacnije gripa nece igrati veceras protiv Oklahome

    Rudy Gay je imao problema sa ledjima, ali je okej i po svemu sudeci ce igrati veceras protiv Finiksa.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • #3
      Ponedeljak 3.12.2012.:

      Charlotte Bobcats - Portland Trail Blazers 112:118

      Highlights

      Spoiler


      Box score



      Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers 89:79

      Highlights

      Spoiler


      Box score



      New Orleans Hornets - Milwaukee Bucks 102:81

      Highlights

      Spoiler


      Box score



      Denver Nuggets - Toronto Raptors 113:110

      Highlights

      Spoiler


      Box score




      Utah Jazz - Los Angeles Clippers 104:105

      Highlights

      Spoiler


      Box score



      |Golden State Warriors - Orlando Magic 94:102

      Highlights

      Spoiler


      Box score

      sigpic

      Comment


      • #4
        Originally posted by RRondo9 View Post
        Ljubasin je razocaran zato sto ocekuje veci izazov za svoje Wizardse kad budu ugostili sampione za nekoliko dana, a ne da se popisaju po njima k'o i svaki put.
        Ljubasin je i dalje razocaran.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Originally posted by RRondo9 View Post
          Ljubasin je i dalje razocaran.
          Nije mi vise zanimljivo da igramo protiv njih.

          Comment


          • #6
            Originally posted by Ljuba90 View Post
            Nije mi vise zanimljivo da igramo protiv njih.
            Dobili ste poslednje 4 tekme sa prosecnom razlikom od skoro 12 poena. Ja to zovem dominacija.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Namestio Obama.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • #8
                Kyle Korver zbog problema sa ledjima neizvestan za vecerasnju utakmicu.

                Rajon Rondo se veceras vraca u tim nakon suspenzije.

                Dion Waiters MRI je potvrdio da se radi samo o blazoj povredi clanka bez vecih ostecenja i trenutno je na day-to-day listi ali je pod znakom pitanja za veceras.

                Richard Jefferson je propustio 7 vezanih utakmica svog tima zbog povrede. I jos uvek se ne zna pravo vreme kada bi mogao da se vrati na teren.

                Pau Gasol i dalje muci problem sa tendinitis kolena i nece igrati ni veceras za Lejkerse. A kako je trener D'Antoni izjavio, nece ga uopste pozurivati dokle god ne bude 100% spreman.

                Jason Kidd izjavio da ne veruje da je u pitanju hronican problem sa ledjima i ocekuje da se vrati na parket veceras.

                Raymond Felton je imao problem sa levom sakom, ali ce veceras biti spreman i vratice se na parket

                Marcus Camby ima problema sa levim stopalom i pod znakom je pitanja za vecerasnji mec, ali po svemu sudeci nece dobiti priliku.

                Tyreke Evans ima blagi problem sa kolenom ali je odradio uspesan trening i ocekuje se da igra veceras.

                Danny Green je odigrao 19 minuta bez poena u pobedi nad Memfisom pre nego sto je napustio parket zbog povrede kolena. Pod znakom pitanja za veceras.

                Gary Neal je zbog problema sa Ahilovom tetivom propustio trening u ponedeljak ali ce najverovatnije biti spreman za vecears

                Linas Kleiza zbog problema sa kukom mozda nece nastupiti veceras za svoj tim.

                Marvin Williams se i dalje suocava sa problemima prouzrokovanih usled potresa. Pod znakom pitanja za veceras.

                Derrick Favors je neizvestan za veceras zbog problema sa fascitisom tabana desnog stopala
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • #9
                  Gerald Wallace (Brooklyn Nets) kaznjen sa 5000$ zbog flopinga na utakmici sa Miami Heat-om!
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • #10
                    Utorak 4.12.2012.:

                    Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves 88:105

                    Highlights

                    Spoiler


                    Box score



                    Washington Wizards - Miami Heat 105:101

                    Highlights

                    Spoiler


                    Box score



                    Brooklyn Nets - Oklahoma City Thunder 111:117

                    Highlights

                    Spoiler


                    Box score



                    Chicago Bulls - Indiana Pacers 76:80

                    Highlights

                    Spoiler


                    Box score




                    Memphis Grizzlies - Pheonix Suns 108:98

                    Highlights

                    Spoiler


                    Box score



                    Houston Rockets - Los Angeles Lakers 107:105

                    Highlights

                    Spoiler


                    Box score

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Shane Battier je propustio 3 vezanu utakmicu protiv Washington-a zbog problema sa MCL (medial collateral ligamnet) desnog kolena. Shane je izjavio da u njegovim godinama povrede ne prolaze tek tako lako i da nece zuriti na teren dok se 100% ne oporavi iako bi rado pomogao svojim saigracima. Najverovatnije nece igrati veceras

                      Norris Cole je propustio mec sa Washington-om zbog blagih problema sa preponama. Trenutno se vodi kao day-to-day i ne zna se da li ce igrati veceras.

                      Udonis Haslem je povredio kuk u utakmici sa Wizards-ima. Takodje kao i Norris, i njegov nastup je pod znakom pitanja.

                      Marcus Camby kao sto je poznato, Marcus-a muci fasciitis tabana leve noge i najverovatnije nece igrati ni veceras

                      Carmelo Anthony je napustio teren pri kraju utakmcie sa Bobcats-ima zbog razderetoine srednjeg prsta leve ruke. Ipak, po izjavama trenera, ocekuje se da Melo ipak igra veceras.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • #12
                        Krenuo download ovog sinoćnjeg maltretiranja bez Mela!

                        Lopta se sjajno kretala i u prvom meču protiv Heat-a tako da toliko i ne čudi što su baš protiv Miami-ja opet imali visoki broj datih trojki. Prvi meč 19, sada 18... Prvi poraz Heat-a kući. A imao je Miami dan više odmora i očekivalo se da zaborave onu blamažu od Wizards-a sinoćnjom pobedom. A New York back-to-back posle lude pobede nad Bobcats-ima...

                        Opet 20 poena razlike.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • #13
                          Znas kako, nije da nije velika pobeda, al' ne znam bas koliku vrednost ima nakon sto je Miami pokazao neke stvari protiv Wizards-a i onda protiv Spurs-a. Bas me zanima samo da li ce Stern da ih kazni jer se nisu pojavili na TNT-u.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #14
                            Stvarno sta je sa NY, kidaju ove sezone. 2x pobediti Miami sa 20 razlike je stvarno za klanjanje. Felton igra magicno, mnogo mi se svidja. A pritom su gori sa matorcima nego svojevremeno Milan u fudbalu sto je bio
                            Nema sta, kad svedu TO na oko 10, pobeda je zagarantovana...za sada
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • #15
                              Kad već spomenu TNT...

                              Charles Barkley before the game started wasn’t shy in saying that he gave us no shot at all to win tonight without Melo. Well almost three hours and 18 three pointers later, the Knicks had not only beat the Heat in Miami, but blew them out to give them the worst home loss since the big three came to South Beach.
                              Dovoljno da ulepša dan...

                              Drugi tim je Miami u PO ali Knicks-i jednostavno odavno nisu ovako dobro izgledali. Do kraja ove godine će se ređati pobede. Onda dolazi STAT, e to će biti vrlo interesantno. Ne sumnjam u Woody-ja da će napraviti nešto dobro s njim, ali da vidimo da li će stvarno da ulazi sa klupe i kako će koristiti timu. Po STAT-ovim rečima on se ne bi bunio i spreman je da pomogne timu bez obzira na koji način. Ali je on sa druge strane i najplaćeniji igrač tima...

                              Mislim da će NY biti bolji sa STAT-om kod Woodson-a. Videlo se i protiv tima koji je najbolji za sad ove sezone (Memphis) da Melo nije mogao da se nosi sa Z-BO-om na 4, e tu je potreban Amar'e... Doduše i taj meč je bio back-to-back i to na zapadu, posle one neverovatne pobede nad SAS.

                              A i radio je preko leta sa Olajuwon-om...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment

                              Working...
                              X