Announcement

Collapse
No announcement yet.

Malaysian Motorcycle Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malaysian Motorcycle Grand Prix



    - Lorenco ima 28 poena vise od Pedrose tri trke pre kraja sampionata
    - Ni Lorenco ni Pedrosa nemaju pobedu u Sepangu u najjacoj klasi
    - Honda je poslednji put pobedila na ovoj stazi pre osam godina sa Rosijem
    - Lorenco moze da osvoji titulu ako pobedi a Pedrosa bude 13 ili slabije plasiran




    Podaci o stazi




    duzina 5.548 m
    sirina 25m
    levih krivina 5
    desnih krivina 10
    najduzi pravac 920 m


    Bilo nekada! Kada niko nije znao da vozi dukati ;)

    http://www.downvids.net/gp-sepang-20...si-207098.html

    Mamma Mia!

  • #2
    Kako bih voleo da opet gledamo ovakve trke .

    Comment


    • #3
      Originally posted by Dejan NS View Post
      Kako bih voleo da opet gledamo ovakve trke .
      I ovakve sampione. Dva neverovatna vozaca, ljuti rivali na stazi i pre svega veliki prijatelji.

      Comment


      • #4
        Da li je moguce....moraju nega stalno da poslusaju....daj bre ovo je namesteno...sampion ugrozen.Vozi i cuti.....Upropastice i ovaj sport

        Comment


        • #5
          Na inicijativu malog pedercica prekinuse trku... Da vidim sta ce sada da urade jer kisa pada i pada. Totalno ne fer prema svim ostalim vozacima.

          Comment


          • #6
            uveren sam da je zadnja guma imala uticaja.jeste palo nekoliko vozaca,jeste da je bezbednost pala na minimum,ali...sto kaze dzankic,JEDAN vozac trazi prekid?!?sad ovo sa odlozenim startom..hehe,probicete satnicu,i iz kanade i katara zajedno

            Comment


            • #7
              POSTOVANI GLEDAOCI.TRKA MOTO GP JE PREKINUTA.

              Comment


              • #8
                Ovaj sampionat je stvarno sramotan, Lorenco je nevidjena jajara , da nekazem nesto drugo.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by kolega View Post
                  uveren sam da je zadnja guma imala uticaja.jeste palo nekoliko vozaca,jeste da je bezbednost pala na minimum,ali...sto kaze dzankic,JEDAN vozac trazi prekid?!?sad ovo sa odlozenim startom..hehe,probicete satnicu,i iz kanade i katara zajedno
                  Mala ispravka - prednja guma. Zizela je imao meku prednju, Dani i Casey tvrdju. Mislim da je i Spies imao meku, kao i Tech3 Yamahe. Sramotno ponasanje od "sampiona" ako nazalost uzme titulu.

                  Comment


                  • #10
                    Pa direkcija je kriva za prekid, a ne Lorenco. I da nije Lorenco dizao ruku prekinuli bi trku. Jer zamislite da se nesto desilo a oni nisu prekinuli trku pa sta bi onda bilo. Medjutim Lorenco je pokazao kakva je ljiga od coveka. To je najgori nacin razmisljanja u sportu. A zbog toga verovatno i promil ljudi navija za njega

                    Comment


                    • #11
                      Vanjuška! Ništa bez tebe!
                      aj sad meni naivnoj neka neko objasni KAKO bilo ko može da navija za Žizelu? Kakav šampion! Sklanja se, kuka, žali se... Aaaaa
                      #58

                      Comment


                      • #12
                        Evo recimo ja mogu da navijam za njega,sasvim hladno,a pratim Moto GP vec dugi niz godina...

                        Comment


                        • #13
                          koja tragikomedija...
                          ali, nema mnogo nerviranja, u skladu sa ponasanjem i harizmom koju doticni ne poseduje ide i broj navijaca a i ime koje ostaje a nece ga mnogo njih pamtiti po velikim stvarima... ;)
                          izvucice se ove godine to je sada jasno ali sledece mu ne pomazu ni kozne gace, sto bi rek'o nas narod
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Mala ispravka - prednja guma. Zizela je imao meku prednju, Dani i Casey tvrdju. Mislim da je i Spies imao meku, kao i Tech3 Yamahe. Sramotno ponasanje od "sampiona" ako nazalost uzme titulu.
                            Ipak zadnja guma. Sad procitah na motogp-jevom sajtu.
                            Ali kao i vecina vas nikako mi se ne svidja ono Lorencovo mahanje za zaustavljanje trke. Jos meni kad sam video Stonera kako juri da odelje Lorenca, ali nije mi bilo toliko drago da uzme drugo mesto koliko mi je bilo drago sto ce uzeti jos 4 dodatna poena Lorencu. I taman kad je Lorencu proklizao malo prednji kraj, op eto crvene zastave. Ma koja direkcija trke...
                            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Hurricane View Post
                              Ipak zadnja guma. Sad procitah na motogp-jevom sajtu.
                              Ali kao i vecina vas nikako mi se ne svidja ono Lorencovo mahanje za zaustavljanje trke. Jos meni kad sam video Stonera kako juri da odelje Lorenca, ali nije mi bilo toliko drago da uzme drugo mesto koliko mi je bilo drago sto ce uzeti jos 4 dodatna poena Lorencu. I taman kad je Lorencu proklizao malo prednji kraj, op eto crvene zastave. Ma koja direkcija trke...
                              Permutacija... Prvo sam procitao koje zadnje gume koriste kad su dali podatak, zapamtio to kao prvu gumu - dakle prednju.

                              Comment

                              Working...
                              X