Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Korean Grand Prix (Yeongam)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2012 Formula 1 Korean Grand Prix (Yeongam)



























    Time zone GMT +9
    Length 5.621 km (3.492 mi)
    Turns 18
    Lap record 1:39.605 ( Sebastian Vettel, Red Bull Racing, 2011)
    Number of Laps: 55
    First Grand Prix: 2010




    Fri 12 October 2012
    Practice 1 03:00 - 04:30
    Practice 2 07:00 - 08:30

    Sat 13 October 2012
    Practice 3 04:00 - 05:00
    Qualifying 07:00

    Sun 14 October 2012
    Race 08:00




    Year Driver Constructor
    2011 Sebastian Vettel Red Bull-Renault
    2010 Fernando Alonso Ferrari




    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

  • #2
    Trka koja ce definitivno jednim delom prelomiti sezonu samo je pitanje na ciji mlin ce ova trka otici , Fetel ima dosta bolji bolid ali videli smo da Ferari ne zaostaje mnogo na trci , ako se Alonso uspije kvalificira u prva 3 u kvalifikacijama sto ce biti dosta tesko sigurno ce imati sansu na startu , bilo bi dobro ako se pozicionira posle starta 2 pozicije ispred Fetela. 6 pobeda u zadnjih 6 trka donosi 150 poena tako da po meni svi do Batona imaju neku teorisku sansu ako pobede u Nedelju. 42 poena su sigurno dostizna i ako Hamilton slavi ili Raikonen bice kraj sezone jos dramaticniiji... Ostajemo da uzivamo a ja se nadam da ce Masa da lupi Fetela i posalje mu pozivnicu za Indiju
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #3
      A sad kom bojci, kom opanci, a kom titula

      Comment


      • #4
        teska staza.. 2010 znamo da su oba red bulla odustala a alonso dosao do pobjede.. moze li se ponoviti 2010 sezona ( mislim na koreju ne na kraj sezone )
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • #5
          U kakvoj je formi RedBul i Vetel pre ce se ponoviti prosla.

          Comment


          • #6
            Red Bull je bio u formi u Japanu, u Singapuru su bili sa McLarenom, toliko su fine razlike u bolidima, da jednom bolidu kao sto je RB8 moze mnogo znaciti fluentnost Suzuke sa brzim krvinama. Na osnovu do sad vidjenog, ocekujem McLarene vrlo jake, a Alonso i Vettel ce se boriti za podijum. Mada, ako zakaze neki menjac...

            Comment


            • #7
              Iceman style

              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • #8
                http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...90276957_n.jpg
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • #9


                  Postoji izvesna sumnja da zbog ogoljenog kraja na drugom krilcu, kod vozaca, na F2012 mozemo videti McLarenovska krila iznad bocnih usisnika. Nadam se tome, jer McLarenu je dosta pomoglo - njihove reci.





                  Lotus donosi Coanda auspuh, 10ak GPa kasne... Ne deluje mi radikalan kao McLarenov, Ferrariev ili Red Bullov, mislim da ce doziveti sudbinu Mercedesovog.

                  To je to za sad...

                  Comment


                  • #10
                    aaa tek sam sada skontao da je trka ovaj vikend , imao sam trip da je sledeci
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #11


                      Danasnja pres konferencija... Alokacija motora se nece znati pre subote ujutru.

                      Comment


                      • #12
                        Za divno cudo, Vettel nije najbrzi na FP1...

                        Comment


                        • #13
                          Ali jeste na FP2
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #14
                            Red Bul najbolji u simulaciji kvalifikacija, Meklaren i Ferari bolji trkacki tempo. Bice zanimljiv ovaj vikend.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #15
                              Tacno... Ali, nisu najbrzi sa punim rezervoarima. Alonso i Button su najbrzi na crvenim gumama u tom stanju, a Massa je povremeno bio brzi od njih na zutim gumama. Alonso je izasao na stazu kad su ostali odvezli po 5 krugova ili tako, pitanje je da li su ga natankovali kao Massu. Ako jesu, a pratio je Buttona, onda imaju najbolji tempo na tim gumama. Ako nisu, ostaje im "samo" najbolji tempo na zutim gumama. Blizu su svi, u svakom slucaju. I pretekao si me u izvestaju svejedno...

                              Hamilton opet negoduje u McLarenu, nakon sto je usao u garazu, izbacio je naslon za glavu dok je bio u kokpitu, a kad je izasao odjurio je pozadi. Par puta je blokirao u prvoj krivini, na Skyu misle je to... Ali takva reakcija zbog toga. Perezu otislo nesto na motoru, odustao na pola sesije. Lotus slabo i natankovani i nenatankovani...

                              Comment

                              Working...
                              X