Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg79783#msg79783 date=1248964413]
    [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg79781#msg79781 date=1248964298]
    Zasto trcis,ima neki razlog ili odrzavas liniju?
    [/quote]

    Trcim jer je zdravo. Bolji razlog mi ne treba.
    Nikada se nisam bavio sportom da bih odrzavao liniju. Nisam ja zena
    [/quote]

    Nema veze sto nisi zena,bolje imati normalnu kilazu nego biti trombo(debel). ;)

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      POBJEDA 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
      Momci stvarno ste MASINE,svaka vam cast ,pored svih iskljucenja,pored smjene generacije,doci u finale,RESPEKT
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Hvala Vladane, ja sam trenirao za ovu pobedu

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg79792#msg79792 date=1248970057]
          Hvala Vladane, ja sam trenirao za ovu pobedu
          [/quote]
          ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
          Au kako su mi uljepsali i ovako sjajan dan ,kad se igra srcano, borbeno , hrabro i rezultat dolazi 8) 8) 8)
          Kako ce tek ova reprezentacija da bude MOCNA za koju godinu 8) 8) 8) ;) ;) ;)
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Prlainovic i Filipovic ce biti najjaci tandem krila na svetu.
            Mali Udovicic je vec sad jedan od najboljih srednjih bekova na svetu, a potpuno dominantan odbrambeni igrac.
            Pjetlovic i Nikic su solidni centri.
            Najgori nam je golman.

            uglavnom mala je razlika izmedju vrhunskih timova, a to su mu.a koja mi imamo za razliku od ostalih

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Lider ove mlade reprezentacije je Vanja ,a Prlainovic i Filipovic ce biti medju najboljim igracima na svijetu 8)
              Treba pomenuti i malog Aleksica koliko HRABROSTI i SRCA(obecao sam da necu da psujem) ima,dao 2 gola Madjarima,kad je bilo najpotrebnije,danas dao strasan gol Hrvatima,jos jedan za buducnost 8)
              Soro je solidan golman,svakako,ali kad se vidi kakvi su bili Sostar i Sefik,onda je on daleko od tog nivoa ;)
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Ova Bojana kako je nasla psa (po peti put) samo spava

                Sto znaci da nije gledala vaterpolo, fudbal i plivanje.
                Ajd sad da se izvuce!

                Comment


                • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...;nav_id=373885
                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...;nav_id=373885

                    [/quote]

                    Jao,kako zanimljiva vjest :o :o :o :o

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg79807#msg79807 date=1248975633]
                      Ova Bojana kako je nasla psa (po peti put) samo spava

                      Sto znaci da nije gledala vaterpolo, fudbal i plivanje.
                      Ajd sad da se izvuce!
                      [/quote]

                      jesam spavala,ali posle vaterpola 8) ;D ;D ;D

                      ali gold svaka ti cast kako mozes da trcis u 3h,po onom suncu...
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        A tu si ;),pa nijesi se vala naspavala,je li pas na sigurnom...
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          jeste,tu je,eno ga seta se po dvoristu ;)
                          i trenutno nesto laje ;D ;D
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Pa laje zato sto ti strasno obracas paznju na njega ;D ;D ;D ;D(nemoj ovo da iskoristis da mi napakostis sjutra sa avatarom ;))
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              mozes da kazes sta hoces,za sutrasnji avatar sam se vec odlucila 8) ;D ;D
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • [/quote]

                                Cuo sam da psi laju kada su gladni


                                [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg79814#msg79814 date=1248978049]
                                ali gold svaka ti cast kako mozes da trcis u 3h,po onom suncu...
                                [/quote]

                                Ja ne vidim sta je tu toliko cudno pa se svi iscudjavate.
                                Nisu ovo nikakve vrucine. Cim ja trcim po ovom vremenu nista to nije strasno.

                                Comment

                                Working...
                                X