Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    Cijela kolekcija kacketa. ;D..Cool.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Nego FC,znas li kako je Rafa,kako su mu koljena,oce li biti spreman za kraj sezone...
      sigpic

      Comment


      • [/quote]

        Cijela kolekcija kacketa. ;D..Cool.
        [/quote]

        aham ;)
        i razmisljala sam o wimbledonskom,ali on je preskup...mozda neki drugi put
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg79590#msg79590 date=1248861542]
          Nego FC,znas li kako je Rafa,kako su mu koljena,oce li biti spreman za kraj sezone...
          [/quote]

          Ne znam nista,cak ne znam jeli ziv.Posto sam otisao da se odmorim od tenisa.Evo sad malo trazim info..

          Comment


          • [/quote]

            Cijela kolekcija kacketa. ;D..Cool.
            [/quote][/quote]

            ;D ;D ;D ;D

            Zabravio sam da cestitam Rogeru na blizancima,za to sam cuo kada sam bio u Germany. ;)

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Jeste Rog je dobio bliznakinje,ali im nije dao prezime Federer,cudno,strasno cudno ???
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg79594#msg79594 date=1248861779]
                Jeste Rog je dobio bliznakinje,ali im nije dao prezime Federer,cudno,strasno cudno ???
                [/quote]

                Cuj nije,nije moguce to.Vlado ja nisam zabravio kakav si ti ;D...

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Samo se ti sprdaj >,meni to nije najjasnije bas,ali nema veze...
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg79596#msg79596 date=1248861921]
                    Samo se ti sprdaj >,meni to nije najjasnije bas,ali nema veze...
                    [/quote]

                    ;D ;D ;D

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg79594#msg79594 date=1248861779]
                      Jeste Rog je dobio bliznakinje,ali im nije dao prezime Federer,cudno,strasno cudno ???
                      [/quote]

                      jeste ono bilo malo cudno ???
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg79598#msg79598 date=1248862155]
                        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg79594#msg79594 date=1248861779]
                        Jeste Rog je dobio bliznakinje,ali im nije dao prezime Federer,cudno,strasno cudno ???
                        [/quote][/quote]

                        Stvarno??

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg79598#msg79598 date=1248862155]
                          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg79594#msg79594 date=1248861779]
                          Jeste Rog je dobio bliznakinje,ali im nije dao prezime Federer,cudno,strasno cudno ???
                          [/quote][/quote]Malo cudno,meni je to potpuno neshvatljivo,jos im je dao i razlicita prezimena,pf ??? ??? ???
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Gde si bre fc

                            1. Kako je bilo na moru?
                            2. U kom gradu si bio u Nemackoj?
                            3. Zasto ne sme da bude u isto vreme sa tobom na forumu?
                            4. Jel' ti bijes ?
                            5. Ko je stariji: ti ili ?
                            6. Izdao si Steroidnog.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg79601#msg79601 date=1248862373]
                              Gde si bre fc

                              1. Kako je bilo na moru?
                              2. U kom gradu si bio u Nemackoj?
                              3. Zasto ne sme da bude u isto vreme sa tobom na forumu?
                              4. Jel' ti bijes ?
                              5. Ko je stariji: ti ili ?
                              6. Izdao si Steroidnog.
                              [/quote]

                              1.Predobro.
                              2.Mannheim
                              3.Nije da ne sme,nego kako ce biti??
                              4.Ne bijem ;D ;D ;D
                              5.On je stari jednuu godinu.
                              6.Nema veze.

                              Kako si bre gold ?
                              Sta ima?

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg79602#msg79602 date=1248862549]
                                3.Nije da ne sme,nego kaka ce biti??
                                [/quote]

                                Sta ti znaci ovo?

                                4.Ne bijem ;D ;D ;D
                                Lazes 100%. Nema razloga da ne dodje na forum, bas smo ga zavoleli.
                                Daj mi barem jedan razlog zasto ne sme da dodje na forum?

                                5.On je stari jednuu godinu.
                                Ajde pisi na nemackom, majke ti mile

                                Kako si bre gold ?
                                Sta ima?
                                Osim sto zalim za , nema nista novo.

                                Comment

                                Working...
                                X