Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg92495#msg92495 date=1253191263]
    Mislim da nije fer sto si samo njega banovao,kad si vec njega banovao......posto si rekao da te samo forumasi mogu natjeratzi da ga vratis
    1.Aleksa RS[/quote]
    To Aleksa,nadam se da smo rijesili onaj mali nesporazum,i ja se prikljucujem ;)
    2.Vladan
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      http://www.youtube.com/watch?v=astIS...mp;feature=fvw

      Supica je kopija .
      http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg92496#msg92496 date=1253191341]


        Prenesi ti tom Dartu da vrati pare od clanarine, i da moze da mi pljune kroz prozor.
        Dok god je Aleksa za to da bude banovan nema vracanja.

        Cast mi je saopstiti da ovaj puc nije uspeo i da vladajuca garnitura ostaje u sastavu: Aleksa, Vuk, Vladan i moja malenkost.

        [/quote]
        U,redu,onda do daljnjeg necu iskazivati dartovu volju ovde,vec cu preci u novi podforum CHAT!

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Cekaj Aleksa, ja sam mislio da si ti za to da se Dart banuje?!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg92502#msg92502 date=1253191411]
            Cekaj Aleksa, ja sam mislio da si ti za to da se Dart banuje?!
            [/quote]
            Evo nekog bota mozes umesto darta njega da banujes.. hehe
            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              I ti si Vladane za to da odbanujem Darta?

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg92504#msg92504 date=1253191484]
                I ti si Vladane za to da odbanujem Darta?

                [/quote]
                Ja jesam,ali da se izvini javno zbog onih gluposti koje je pricao protiv mene...
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg92502#msg92502 date=1253191411]
                  Cekaj Aleksa, ja sam mislio da si ti za to da se Dart banuje?!
                  [/quote]

                  Nikad nisam bio .
                  http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    ajde gold,odbanuj darta,i ovako vas u verbalnim duelima dobijam bez problema...bez darta ste tek pukli ;D ;D ;D
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg92506#msg92506 date=1253191535]
                      [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg92504#msg92504 date=1253191484]
                      I ti si Vladane za to da odbanujem Darta?

                      [/quote]
                      Ja jesam,ali da se izvini javno zbog onih gluposti koje je pricao protiv mene...
                      [/quote]

                      Dobro, ovako cemo.
                      Svi cemo jedni drugima da se javno izvinimo, pa da nastavimo da funkcionisemo kao jedan i da se borimo za nasu stvar.
                      Svi za Novaka, Novak za sve!

                      Dart, izvini, pogresio sam. Nisam stvarno mislio ono sto sam ti rekao.

                      Vladane, izvini, kajem se. Ako ovo izvinjenje moze da prenese bol mog srca, zbog svadje sa tobom. Oprosti mi.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        E da, treba da odbanujem Darta.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Dart kaze da i ako ga odbanujes,njemu je lepo u "Od svega po malo" temi,ali je spreman da se vrati ako budete ispunili neke njegove zahteve.Da li ste spremni da ih saslusate?

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Osvetnik link=topic=1649.msg92513#msg92513 date=1253191761]
                            Dart kaze da i ako ga odbanujes,njemu je lepo u "Od svega po malo" temi,ali je spreman da se vrati ako budete ispunili neke njegove zahteve.Da li ste spremni da ih saslusate?
                            [/quote]

                            Spremni smo, sve zarad mira u kuci.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Ok,ovdje smo prije svega zbog Novaka,jer da nema njega,ni mi ne bi smo bili na forumu,a sigurno da ne bi smo ni pratili tenis.
                              Ja se javno izvinjavam Goldu,Dartu i naravno Aleksi,Aleksa tebi najvise,posto sam te napao bez ikakvih osnova.
                              Nadam se da cemo ostaviti ovo iza nas,i nastaviti da funkcionisemo kao jedan.
                              Ajmo Djokisti.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                pih,sve sto je lepo kratko traje :-\
                                kad pre ste se pomirili :-\ :-\
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X