Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg92433#msg92433 date=1253189573]

    Molim ??????
    Sram te bilo .
    [/quote]
    Sram mene bilo,pa citas li ti postove uopste ???
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg92430#msg92430 date=1253189506]
      E Gold,preko glave si mi!
      Ko si ti meni da kazes da se ne borim za nasu stvar!Ti si ovo uradio samo kako bi ostvario svoj san da postanes moderator!Nikada te nije bilo ni najmanje briga za nase udruzenje!
      [/quote]

      Meni to da kazes!
      Nesoju jedan!

      Ja sam sve ovo osnovao, da mene nije bilo ne bi ni vas bilo.
      Ovo ti je posldnje upozorenje pred ban!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg92425#msg92425 date=1253189369]
        [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg92411#msg92411 date=1253188872]
        moram da vam se pohvalim,dobio sam u skoli 5 iz bosanskog.. 8)
        [/quote]

        Cestitam
        Iz cega su bila pitanja?
        [/quote]

        Pisali pravopis.. 8)

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg92435#msg92435 date=1253189631]
          [quote author=Aleksa RS link=topic=1649.msg92433#msg92433 date=1253189573]

          Molim ??????
          Sram te bilo .
          [/quote]
          Sram mene bilo,pa citas li ti postove uopste ???
          [/quote]

          Mene krivis ,kako te nije sramota....sta sam ja uradio ???

          Ma briga me i za forum i za ideju i sve....

          http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg92434#msg92434 date=1253189579]

            A i ti si ga pretjerao,dosta je vise bilo tvoje glupe price,nikad nisi na forumu,da sam moderator,odmah bi te banovao >
            [/quote]
            E pa mozda bi i bio,da nisi sve pare iz kase udruzenja potrosio na onu tvoju cistacicu iz banke!"Ona ce nam pomoci oko racuna",kako ce nam pomoci,kad ga vise i nemamo zbog tvog poklona za nju?!

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg92437#msg92437 date=1253189696]
              Pisali pravopis.. 8)
              [/quote]
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg92431#msg92431 date=1253189521]
                Aleksa je za sve vas pokazao primerom kako se bori za nasu stvar!
                A vi?

                Nista. Samo dizete ruku po sastancima!
                Gde su pare od clanarine, ekonomisto?
                Lazes nas pola godine da nema para?

                Dosta je toga vise!

                [/quote]
                E pa to je i bio tvoj cilj,da nas sve okupis,da te izglasamo za moderatora,pa sad udri po nama >
                Pitas mene dje su pare,ja pitam tebe dje su pare >
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg92437#msg92437 date=1253189696]
                  Pisali pravopis.. 8)
                  [/quote]

                  Iz pravopisa

                  fc, onda ti stvarno cestitam od srca.
                  Kakvi li su ostali kada si ti dobio 5



                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg92440#msg92440 date=1253189745]
                    [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg92437#msg92437 date=1253189696]
                    Pisali pravopis.. 8)
                    [/quote][/quote]

                    Sjedimo sami..prepisao sam od kaspera..

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg92439#msg92439 date=1253189738]
                      E pa mozda bi i bio,da nisi sve pare iz kase udruzenja potrosio na onu tvoju cistacicu iz banke!"Ona ce nam pomoci oko racuna",kako ce nam pomoci,kad ga vise i nemamo zbog tvog poklona za nju?!
                      [/quote]
                      Ma neka ga neko banuje,da ga ne gledam vise,jer ovo sto pricas su gnusne lazi,e jbt ko si ti da meni nesto prebacujes,stidi se,ides od nasih para u London i meni si nasao nesto da pricas >
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        svaka cast..
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg92442#msg92442 date=1253189802]
                          [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg92437#msg92437 date=1253189696]
                          Pisali pravopis.. 8)
                          [/quote]

                          Iz pravopisa

                          fc, onda ti stvarno cestitam od srca.
                          Kakvi li su ostali kada si ti dobio 5




                          [/quote]

                          nemoj tako bre..ja sam medju boljim...mozes mi samo zaviditi. 8)

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Vladane,ostavi Aleksu na miru,vi ste u njemu videli samo kupon za hranu koju bi vam doneo pesmama!
                            @Gold
                            Ti sve osnovao!Pa ko je stavio kucu pod hipoteku?Da nisi ti mozda,gospodine moderatoru?!Da nije bilo vas,ja bih imao svoj krov nad glavom,ne bih ga delio sa 4 cimera!Ti i Vladan ste mi sve uzeli,sve!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg92445#msg92445 date=1253189882]
                              fc,a je l' kod vas 5 najveca ocena,da nije obrnuto?
                              [/quote]

                              kako mozes tako nesto reci..zasto me podcjenjujes?

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg92447#msg92447 date=1253189935]
                                Vladane,ostavi Aleksu na miru,vi ste u njemu videli samo kupon za hranu koju bi vam doneo pesmama!
                                @Gold
                                Ti sve osnovao!Pa ko je stavio kucu pod hipoteku?Da nisi ti mozda,gospodine moderatoru?!Da nije bilo vas,ja bih imao svoj krov nad glavom,ne bih ga delio sa 4 cimera!Ti i Vladan ste mi sve uzeli,sve!
                                [/quote]
                                Ja sam ti uzeo,je li,pi sram te bilo,jbt ja ne vjerujem sto citam >
                                Aleksa izvini,nervozan sam,nisi ti nista kriv,ti si bio...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X