Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    To sto ti ne znas sta je najbolje za tebe, to je tvoj problem!

    Samo da dodje fc, danas nam drzi casove iz savremenog mederatoringa, banovanja i samobanovanja.
    Cim to savladam gotova si.

    A do tada se smatraj upozorenom!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      A je li FC i dalje vrhovni ???,znam da je Jinxy sigurna posto pise normala postove,ali ja sam vise puta upozoren,posto ne pisem normala
      sigpic

      Comment


      • Comment


        • [/quote]

          U slavu tradicije, ne smemo je prekidati

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg91959#msg91959 date=1253094512]
            Samo da dodje fc, danas nam drzi casove iz savremenog mederatoringa, banovanja i samobanovanja.
            Cim to savladam gotova si.
            [/quote]
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg91960#msg91960 date=1253094549]
              A je li FC i dalje vrhovni ???,znam da je Jinxy sigurna posto pise normala postove,ali ja sam vise puta upozoren,posto ne pisem normala[/quote]

              fc je tata ovog foruma.
              Morate i dalje da pisete normala postove!

              Mada mozete da ulazete u buducnost i da pocnete meni da se ulizujete.

              Comment


              • [/quote]

                Piomeri tu sliku iz potpisa.
                Odmah!!!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg91965#msg91965 date=1253094967]
                  Piomeri tu sliku iz potpisa.
                  Odmah!!!
                  [/quote]

                  evo samo sto nisam ;D ;D ;D ;D ;D
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!


                    Gospodine moderatoru Gold,mislim da STE vidjeli da se vrhunski slihtam,evo od jutros sam VAM poslao bar 20 privatnih poruka,to nadam se moze samo da mi pomogne 8)
                    Ali iz nekog razloga vrhovni moderator FC misli da moji postovi nisu normala,ne znam zasto ???
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg91967#msg91967 date=1253095091]

                      Gospodine moderatoru Gold,mislim da STE vidjeli da se vrhunski slihtam,evo od jutros sam VAM poslao bar 20 privatnih poruka,to nadam se moze samo da mi pomogne 8)
                      Ali iz nekog razloga vrhovni moderator FC misli da moji postovi nisu normala,ne znam zasto ???
                      [/quote]


                      Vladane, evo upravo sam zavrsio listu onih koji su mi se zamerili.
                      Odmah krecem sa revansizmom.

                      Mogu samo da istaknem tvoj svetli primer ostalima, kako ne bi doveli sebe na moju crnu listu.

                      fc, ima potpuno pravio da misli. Nemoj da mu smetas oko tog procesa.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg91968#msg91968 date=1253095517]
                        Vladane, evo upravo sam zavrsio listu onih koji su mi se zamerili.
                        Odmah krecem sa revansizmom.

                        Mogu samo da istaknem tvoj svetli primer ostalima, kako ne bi doveli sebe na moju crnu listu.

                        fc, ima potpuno pravio da misli. Nemoj da mu smetas oko tog procesa.


                        [/quote]
                        SAmo da kazem da bi se i Manda slihtao,ali nije tu,pa ako nije problem da ga IMATE u vidu,slihtace se on sigurno,znam ga ja ;D i da dodam i Darta,STAVITE i njega odmah ispod mene 8)

                        Ok,FC ima pravu da misli i ja mu necu smetati oko tog procesa,obecavam 8)
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          goldi,o veliki moderatoru,kako ja stojim na toj listi? 8) ;D ;D ;D
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Forumasi Dart i Manda moraju na delu da se pokazu.
                            Ne sumnjam u njihov poltronizam, ali bih voleo, radi svoje sujete i velikog ega, da mi se malo slihtaju.

                            Comment


                            • [/quote]

                              Ovaj post me je podsetio da skrenem paznju na sledecu stvar:
                              Moderator se pise sa velikim M.

                              Pokazi malo postovanjna!

                              Citiracu Marlona Branda iz filma "Godfather":

                              "Now you come to me and you say: 'Don Corleone give me justice...', but you don't even ask with respect.
                              You don't offer friendship.
                              You don't even think to call me Godfather."

                              Comment


                              • [/quote][/quote]
                                "Bojana,only don't tell me that you're innocent. Because it insults my intelligence and it makes me very angry." ;)
                                Oznoji se Tata sav,
                                bekendi ga strasno muce,
                                borio se kao lav!
                                al' mu ipak g.za puce!

                                Comment

                                Working...
                                X