Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • [/quote]

    Da tako je nazalost...Ne mogu da zamislim nadala na 3.poziciji :o :o :o :o :o

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ja mogu 8) 8) 8)
      1.Roger Federer
      2.Andy Murray
      3.RAFAEL NADAL
      4.Novak Djokovic
      ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
      sigpic

      Comment


      • [/quote]

        Nije smesno.... ;)

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Kako kome...
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg80674#msg80674 date=1249376695]
            Kako kome...
            [/quote]

            Nema nista smesno... :-\ To je problem..

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg80675#msg80675 date=1249376777]
              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg80674#msg80674 date=1249376695]
              Kako kome...
              [/quote]

              Nema nista smesno... :-\ To je problem..

              [/quote]
              Pa nije smijesno to ste se desilo Rafi ;),ali ti si rekao da ga ne mozes zamisliti na poziciji broj 3,a ja ti kazem brzo ce on i na poziciju broj 4 ;),tako da vec pocni da zamisljas i taj scenario,ukoliko to mozes,naravno...
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg80676#msg80676 date=1249377310]
                [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg80675#msg80675 date=1249376777]
                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg80674#msg80674 date=1249376695]
                Kako kome...
                [/quote]

                Nema nista smesno... :-\ To je problem..

                [/quote]
                Pa nije smijesno to ste se desilo Rafi ;),ali ti si rekao da ga ne mozes zamisliti na poziciji broj 3,a ja ti kazem brzo ce on i na poziciju broj 4 ;),tako da vec pocni da zamisljas i taj scenario,ukoliko to mozes,naravno...
                [/quote]

                Dobra fora... ;) ;)

                Comment


                • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    BG,ako murray osvoji Montreal,nece prestici Nadala

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Dobra fora... ;) ;)
                      Prije bih rekao surova realnost ;),jbg sve probleme koje ima sa koljenima i zdravljem uopste je sam kriv,to mora da ti bude jasno,odabrao je da trci za svaku loptu,da igra u prvom kolu kao da je u pitanju finale GS-a,ima rezultate ize sebe,ali tesko da ce ikad biti onaj stari,a i ako se vrati morace mnogo da promjeni stil igre,a tako tesko da moze da ostvaruje rezultate kakve je ostvarivao do sad ;)
                      Tako da ocekujem i MURAJOV pad za godinu,dvije,i kad bi se Novak malo uozbiljio,on izgleda kao jedini naslednik Federera,posto se on ne trosi mnogo i moze da igra jos dugo,dugo,naravno sve od njega zavisi 8)
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg80680#msg80680 date=1249379227]
                        Dobra fora... ;) ;)
                        Prije bih rekao surova realnost ;),jbg sve probleme koje ima sa koljenima i zdravljem uopste je sam kriv,to mora da ti bude jasno,odabrao je da trci za svaku loptu,da igra u prvom kolu kao da je u pitanju finale GS-a,ima rezultate ize sebe,ali tesko da ce ikad biti onaj stari,a i ako se vrati morace mnogo da promjeni stil igre,a tako tesko da moze da ostvaruje rezultate kakve je ostvarivao do sad ;)
                        Tako da ocekujem i MURAJOV pad za godinu,dvije,i kad bi se Novak malo uozbiljio,on izgleda kao jedini naslednik Federera,posto se on ne trosi mnogo i moze da igra jos dugo,dugo,naravno sve od njega zavisi 8)
                        [/quote]

                        1.Nemoj pretjeravati,da 1.kolo igra kao finale GS..
                        2.Ja sam rekao da je dobra fora,za ono da padne na 4.poziciju,jedino kada bi igro bez oba koljena bi pao na 4.pozciju..
                        3.Kakav Djokovic,naslednik Federera,nema on psihu za toga,ali nadal vec ima...

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg80679#msg80679 date=1249379143]
                          BG,ako murray osvoji Montreal,nece prestici Nadala
                          [/quote]
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg80682#msg80682 date=1249379547]
                            [quote author=fc nadal link=topic=1649.msg80679#msg80679 date=1249379143]
                            BG,ako murray osvoji Montreal,nece prestici Nadala
                            [/quote][/quote]

                            Zasto moras napomenuti,da ih ne volis,jeli tako izbacujes mrznju prema njima dvojici,ili hoces nama nesto da kazes?'
                            Roger nije 100%,nego 99% ;)

                            Comment


                            • [/quote]
                              1.Cinjenica je da gine za svaku loptu,to je viteski s njegove strane,ali kad si vidio da to Federer to radi,uzme brejk,i eto gotov set,nema mucenja i nepotrebnog trosenja
                              2.Pa ja sam ti rekao da to nije fora,vec realnost 8)
                              3.Neko se razvije prije i psihicki i fizicki (Nadal),neko poslije(nadam se Novak) 8)
                              sigpic

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X