Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosto neverovatno koja bagra sve zove i sta lupaju u emisiji kod Vladana, neverovatno. Zove sad malo pre jedan i kenja kako Vujosevicu nije adekvatan odgovor jezik, koji mu je predstavljao problem u Rusiji i da treba da sklone sa televizije da vise ne daje izjave. Pola foruma za koje mislimo da nemaju pojma o kosarci i drugim sportovima su za ove idiote sto zovu strucnjaci bre
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Prosto neverovatno koja bagra sve zove i sta lupaju u emisiji kod Vladana, neverovatno. Zove sad malo pre jedan i kenja kako Vujosevicu nije adekvatan odgovor jezik, koji mu je predstavljao problem u Rusiji i da treba da sklone sa televizije da vise ne daje izjave. Pola foruma za koje mislimo da nemaju pojma o kosarci i drugim sportovima su za ove idiote sto zovu strucnjaci bre
      Sto to pises u ovoj temi covece?

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Sto to pises u ovoj temi covece?
        Video sam ovaj post za Covicevo vracanje duga, a on je vezan za emisiju koja sad ide, pa napisah ovde. Nek prebaci neko ili nek izbrise, nije problem.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Izginusmo koliko nam je krivo, evo dali bismo ovih 11 titula zaredom da ga i mi vratimo.
          Ako su titule sve zbog cega treba da navijam za klub onda je.... Pa vidim zovu ljudi sinoc, upravo u pomenutoj emisiju i pricaju odakle Covicu pare. Cak je i Dule komentarisao Zvezdin dug. Pa sto ih interesuje Zvezda pored 11 titula. Da smo mi osvojili 3 titule ne 11 pa ne bi me interesovalo sta se desava u JSD Partizan. A ni sad me ne interesuje.. A prica da ce Covic da vraca dug FK Cz sto mi ne pije vodu. Sto bi on to radio,nema nikakve koristi..

          Comment


          • Da ne prezvacemo peti put iste price, neka svako prati i komentarise sta ga zanima, ne treba se mnogo potresati oko toga. A struktura duga KK i FK su nebo i zemlja, tako da tu ni nekokao Covic ne bi pomogao. Na drugaciji nacin su izvlacene pare, i to su radili mnogo opasniji ljudi.

            Nego, sta kazete za spekulacije o Simonovicu, Gordicu i Savovicu? Prica se da su to tri domaca igraca koje je trazio Pesic, uz jos jednog Amerikanca i ostanak Tomasa. Ja bih najvise voleo ovog treceg, gledao sam ga dovoljno puta u Hemofarmu da znam koliko je dobar.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Gordic je zivotinja, voleo bih i njega, mada bi Cvele trebao da igra vise, tako da Gordic jedino ako odu Vuk i Popovic, posto ne verujem da cemo Covica juniora uspeti da uvaljamo nekome.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by KERSDRS View Post
                Ako su titule sve zbog cega treba da navijam za klub onda je.... Pa vidim zovu ljudi sinoc, upravo u pomenutoj emisiju i pricaju odakle Covicu pare. Cak je i Dule komentarisao Zvezdin dug. Pa sto ih interesuje Zvezda pored 11 titula. Da smo mi osvojili 3 titule ne 11 pa ne bi me interesovalo sta se desava u JSD Partizan. A ni sad me ne interesuje.. A prica da ce Covic da vraca dug FK Cz sto mi ne pije vodu. Sto bi on to radio,nema nikakve koristi..
                Nisu naravno ali to bi trebalo da ti bude primarna briga a ne sta prica Partizanov trener koji btw toliko ocigledno to prica namerno da bi koliko toliko poremetio situaciju kod vas. Ako to nisi ukapirao onda stvarno imam pravo da sumnjam u tvoju inteligenciju. Pa on to radi od prvog dana u Partizanu sta je sada drugacije?

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Gordic je zivotinja, voleo bih i njega, mada bi Cvele trebao da igra vise, tako da Gordic jedino ako odu Vuk i Popovic, posto ne verujem da cemo Covica juniora uspeti da uvaljamo nekome.
                  Ja iskreno ne volim Gordica, najobicniji slasher, sebican je, a neverovatno je skup i ima jak ugovor sa Romom. Ali je u odnosu na ovogodisnje svemirski brod naravno.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Ja iskreno ne volim Gordica, najobicniji slasher, sebican je, a neverovatno je skup i ima jak ugovor sa Romom. Ali je u odnosu na ovogodisnje svemirski brod naravno.
                    Dobar, dobar..Mada, znas ti koga ja hocu da nam bude prvi plej.

                    Video sam izjavu Marsh-a, hoce covek da se vrati kod nas. Odlican igrac, bio bi veliko pojacanje, ali ako dovedemo dobrog centra, jer je on previse "mekan" u odbrani.
                    Last edited by D-Wade; 03-07-12, 11:18.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Da ne prezvacemo peti put iste price, neka svako prati i komentarise sta ga zanima, ne treba se mnogo potresati oko toga. A struktura duga KK i FK su nebo i zemlja, tako da tu ni nekokao Covic ne bi pomogao. Na drugaciji nacin su izvlacene pare, i to su radili mnogo opasniji ljudi.

                      Nego, sta kazete za spekulacije o Simonovicu, Gordicu i Savovicu? Prica se da su to tri domaca igraca koje je trazio Pesic, uz jos jednog Amerikanca i ostanak Tomasa. Ja bih najvise voleo ovog treceg, gledao sam ga dovoljno puta u Hemofarmu da znam koliko je dobar.
                      sa njima je jos tokom prosle sezone pricao pesic... tako da samo ako pesic ostane, ima nekih sansi da neko od pobrojanih dodje, u suprotnom nista od njih kao ni od tomasa... a i nevezano za sve, od te trojica, ja bi uzeo samo savovica.. treba nam ozbiljniji kec kao i centar.. daklem uz ostanak tomasa samo jos 3 igraca..

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Nisu naravno ali to bi trebalo da ti bude primarna briga a ne sta prica Partizanov trener koji btw toliko ocigledno to prica namerno da bi koliko toliko poremetio situaciju kod vas. Ako to nisi ukapirao onda stvarno imam pravo da sumnjam u tvoju inteligenciju. Pa on to radi od prvog dana u Partizanu sta je sada drugacije?
                        Tvojom slikom sam ukapirao dosta toga. Pa nista nije drugacije, isti je kao pre sve mu nesto smeta.
                        @D-Wade Odakle ti da ce Marsh da se vrati? Bilo bi ekstra ;) A valjao bi i Skuni Pen .. Samo neka Pesic ostane sve cemo lako ljudi.

                        Comment


                        • Joj, nemojte prizivati Marsha molim vas. Meni se on nikada nesto nije svidjao. Bio je odlican one sezone kada smo bili u raspadu pa je dosta lopti islo na njega. Pre sam za neke fizicke veri na tim pozicijama, ili za domace mekane, nema smisla dovoditi Amerikanaca koji nije nista bolji fizicki od domacih igraca.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by KERSDRS View Post
                            Tvojom slikom sam ukapirao dosta toga. Pa nista nije drugacije, isti je kao pre sve mu nesto smeta.
                            @D-Wade Odakle ti da ce Marsh da se vrati? Bilo bi ekstra ;) A valjao bi i Skuni Pen .. Samo neka Pesic ostane sve cemo lako ljudi.
                            Sto ti smeta moja slika?

                            Elem ne smeta njemu nista samo se to tako radi, tako i vi se bavite nama i to tako ide. Kada imas rivala kao sto smo mi medjusobno to tako funkcionise. Kada mi neko kaze da ga ne zanima zvezda/Partizan znam da nije pravi navijac do srzi. Da bi bio to moras da nosis u sebi mrznju prema ovom drugom. Ja to tako razumem. Bez te mrznje nema ni velike ljubavi.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Sto ti smeta moja slika?

                              Elem ne smeta njemu nista samo se to tako radi, tako i vi se bavite nama i to tako ide. Kada imas rivala kao sto smo mi medjusobno to tako funkcionise. Kada mi neko kaze da ga ne zanima zvezda/Partizan znam da nije pravi navijac do srzi. Da bi bio to moras da nosis u sebi mrznju prema ovom drugom. Ja to tako razumem. Bez te mrznje nema ni velike ljubavi.

                              Bas zato sto tako razumes, zato i navijas za Partizan.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Bas zato sto tako razumes, zato i navijas za Partizan.
                                Ma jedi govna mrzis nas k'o nemce. Samo kazi da nije tako i idi rokni se

                                Comment

                                Working...
                                X