Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam to isto jednom prilikom rekao, da su ga bar poslali u Radnicki da igra Super Ligu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Ove godine posle dugo godina imamo šansu da dovedemo pojačanja na vreme i da na vreme krenu pripreme. Da se napravi dobar tim i da se konačno krene ozbiljno. Mislim da konačno možemo da budemo optimisti.

      Comment


      • Sve zavisi od toga koliko ce para biti u budzetu.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Biće više nego što je bilo i to je početak

          Comment


          • Ma nema vise potrebe za Popovicem. On je dosao jer je Vuk bio povredjen, da nije bilo tako, mi bi za 20% ove sezone bili jaci, ali sta je tu je. Naci nekog dobrog centra, jer ga nemamo vec xy godina...Bilo bi zaista fantasticno ako uspemo zadrzati Thomas-a, mada tesko, nesto ne verujem u to. Covek je trebao igrati za Montepaschi, da nije bilo administrativnih problema, tako da su nam sanse minimalne.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Iste one prepreke koje su postojale tada postoje i danas, on na Zapadu nece moci nista da nadje, jedino da ga ne spakuju neki Rusi. Zato sto pre dvogodisnji ugovor dok je jos nalozen od finala.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Iste one prepreke koje su postojale tada postoje i danas, on na Zapadu nece moci nista da nadje, jedino da ga ne spakuju neki Rusi. Zato sto pre dvogodisnji ugovor dok je jos nalozen od finala.
                Brate, Simon je mogao igrati za jak klub, pa je otisao u Kazahstan.

                Sada, nadam se da ce Covic da pljune pare za Omar-a i jos nekog centra, po mogucnosti crnca.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • nadam se da cemo tekmu kao domacini u aba ligi odigrati u zelezniku, cisto da debelom damo topao docek, u vidu raznoraznih izlucevina..

                  Comment


                  • Ma kakav Zeleznik. Trebamo kao civilizovani ljudi da igramo, a ne da haos ispadne. Sastavicemo valjda dobar tim sada, ne sumnjam u Karija, pa da se bijemo u Pioniru sa njima. Oterati ove polovnjake iz ekipe i dovesti adekvatna pojacanja i Kari ce cudo da pravi, kada je ove sezone dosao u finale sa ovoliko limitiranim napadackim potencijalom, zamisli sta ce da radi sa igracima koji mogu zapravo otvoren sut da pogode.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Ma kakav Zeleznik. Trebamo kao civilizovani ljudi da igramo, a ne da haos ispadne. Sastavicemo valjda dobar tim sada, ne sumnjam u Karija, pa da se bijemo u Pioniru sa njima. Oterati ove polovnjake iz ekipe i dovesti adekvatna pojacanja i Kari ce cudo da pravi, kada je ove sezone dosao u finale sa ovoliko limitiranim napadackim potencijalom, zamisli sta ce da radi sa igracima koji mogu zapravo otvoren sut da pogode.
                      sa govnima samo tako mozes, ne vredi sa njima fino i kulturno....

                      Comment


                      • Originally posted by carter985 View Post
                        sa govnima samo tako mozes, ne vredi sa njima fino i kulturno....
                        Sramota me pojela od ponasanja navijaca u cetvrtoj utakmici. Da ne pobedimo vise nikada protiv Partizana dok sam ziv, ne zelim da se ono ponovi. Ikada.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Sramota me pojela od ponasanja navijaca u cetvrtoj utakmici. Da ne pobedimo vise nikada protiv Partizana dok sam ziv, ne zelim da se ono ponovi. Ikada.
                          a mislis da je njih sramota? naprotiv, sto su veca govna to su ponosniji... i mene je bio blam ponasnja na cetvrtoj, al sa njima ne moze drugacije, protiv prljavih moras prljavo!

                          Comment


                          • Vidim da je bilo i efekta i da smo dobili. Samo smo se obrukali pred kamerama. Drmanje kosa, gadjanje loptom protivnickih igraca, gadjanja ko zna vec cime tokom celog meca. Dobro su svi zivi izasli. Smejali smo se Djavolima kada su pogodili Simona sipkom, a nasi ispadose jos gori. Ne sme tako.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • nece valjda...
                              http://kapiten.rs/kosarka/sportando-...etuvos-ritasu/

                              Comment


                              • Originally posted by duka79 View Post
                                To je nesto sto se znalo odavno. Srecan put i sve najbolje. Jeste mi zao pomalo, ali nije da mi se nesto place. Verovatno bi znacajno napredovao da je ostao jos jednu sezonu sa Karijem, ali nije lako kada ti je Misko menadzer, razumem ga.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X