Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo 11 puta zaredom sampioni i ti dozvoljavas sebi da pokusas da me ismejes. Kakav neozbiljan navijac sa pogresnim ciljevima

    Comment


    • zna evropa na koji nacin vi osvajate titule, zato ni ne dobijate a licencu

      Comment


      • Originally posted by carter985 View Post
        zna evropa na koji nacin vi osvajate titule, zato ni ne dobijate a licencu
        Opet kazem neozbiljan navijac, ja bih bio ocajan da sam u situaciji da 11 godina nisam uzeo titulu, ne bi me zanimalo nista drugo. No ako je tvoja slast sto nemamo A licencu a u svakom slucaju cemo igrati EL onda super, drago mi je zbog tebe

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Opet kazem neozbiljan navijac, ja bih bio ocajan da sam u situaciji da 11 godina nisam uzeo titulu, ne bi me zanimalo nista drugo. No ako je tvoja slast sto nemamo A licencu a u svakom slucaju cemo igrati EL onda super, drago mi je zbog tebe
          klasican spinator ko i vodja ti narkilovic, debeli i raspali todoric

          Comment


          • Originally posted by carter985 View Post
            klasican spinator ko i vodja ti narkilovic, debeli i raspali todoric
            Neka bude tako ako ti je lakse

            Comment


            • OK, dosta o Partizanu.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment




              • Ucesnici EK, dodajte i 7 onih koji ispadaju iz kvalifikacija za Euroligu.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Igramo Evropu,uzivamo respekt kod ULEBA,immamo Pesica,vratice se Rakocevic,to su velike stvari,dok neki gube neke licence


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    Igramo Evropu,uzivamo respekt kod ULEBA,immamo Pesica,vratice se Rakocevic,to su velike stvari,dok neki gube neke licence
                    Za njih me bas briga. O njima se vise ne prica na ovoj temi. Mi imamo svoj zivot, oni svoj, vidimo se u finalu pa ko bude bolji. Dokazimo da smo veliki majku mu, bavimo se sobom a ne drugima.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Znam Nele,nego eto,zanimljiva percepcija stvari..


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • jbte koliko smo jaki.. 10-i u domestiku i lagano upadamo u evokup

                        Comment


                        • Jbg, Lisac + Bora Stankovic + Covine pare. Moralo je da se izgura.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Da ne letimo suviše. bilo je jednom isto tako da smo imali love pa ništa... Polako ... Ja iskreno nisam nešto za dovodjenje Rakoča. Bolje da je mali Cvele dobijao više šansi. čini mi se da ove godine ništa nije napredovao. Nauštrb Popovića koji mi je živce moje pokidao . Nadam se da će prezimenjaci pronaći drugi klub i da će dolaziti u CZ samo kao bivši igrači.Bitno je zadržati Tomasa i dovesti još jednog dobrog stranog pleja.

                            Comment


                            • Rakocevic ce igrati dvojku, pa nece biti konkurencija Cveletu. Ja se prvo nadam za Cveleta da ce napredovati fizicki, pa cemo onda pricati o drugim stvarima.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • njemu je ova sezona propala , sedeo je na klupi. Ne mogu da prežalim , pogotovo kad vidimo kako je B.popović igrao. Mislim da Cvele ne bi bio ništa gori ako je uopšte moguće biti ...

                                Comment

                                Working...
                                X