Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sve je to vrcenje u krug, Italijani i Spanci prenose sta nasi pisu. Sada je taj povratak mnogo realniji nego prosle godine, ali po onome sto sam ja cuo, ne ocekujte razresenje situacije pre sredine avgusta, najranije.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      samo su preneli clanak iz novosti, tako da ono... kerov qrtaz sto bi se reklo...

      Comment


      • http://sport.blic.rs/Kosarka/Evropsk...nce-u-Evroligi

        Zvezda će igrati u Evrokupu, Partizan ostao bez "A" licence u Evroligi!


        Na osnovu specijalne pozivnice ULEB-a, košarkaši Crvene zvezde DIVA sledeće sezone igraće u Evrokupu, drugom po jačini takmičenju na Starom kontinentu.

        Zvezda neće morati da igra kvalifikacije već će direktno proći u grupnu fazu takmičenja.


        Crveno-beli su dobro prošli na sastanku ULEB-a, ali ne i crno-beli. Partizan je naime ostao bez "A" licence Evrolige od sezone 2013/14.

        Više neće važiti bodovanje za Srbiju, Hrvatsku i Sloveniju pošto će u Evroligu moći da se uđe samo na osnovu plasmana u Jadranskoj (ABA) ligi.

        Prva dva tima iz šampionata, odnosno finalisti Fajnal fora NLB lige igraće u Evroligi, dok će treća u kvalifikacije.
        Sve ocekivano.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Liga i Kup su upravo izgubili vrednost,smejurija sta smo sami sebi uradili.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Liga i Kup su upravo izgubili vrednost,smejurija sta smo sami sebi uradili.
            Jbg, pucali sami sebi u nogu, mada mislim koliki Lisac ima uticaj na ULEB da bismo pre ili kasnije morali da udjemo.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Liga i Kup su upravo izgubili vrednost,smejurija sta smo sami sebi uradili.
              da videlo se, pogotovo sa vase strane

              Comment


              • A to bi trebalo da znaci sta?

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post

                  Moliti Boga za dobar raspored na faksu utorkom ili za profesora koga ne zanima prisustvo i milina.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Moliti Boga za dobar raspored na faksu utorkom ili za profesora koga ne zanima prisustvo i milina.
                    No more Vlada Jovanovic. On je covek koji vam je dao najvise nade u novijoj istoriji, bice gorko saznati koliko ste tanki kada dodje ekipa sa trenerom koji zapravo to jeste.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      No more Vlada Jovanovic. On je covek koji vam je dao najvise nade u novijoj istoriji, bice gorko saznati koliko ste tanki kada dodje ekipa sa trenerom koji zapravo to jeste.
                      Iskreno, trenutno me uopste ne zanimate. Mnogo vecih briga. Ja sam prvi rekao da bih voleo da vam se vrati Vujosevic. Trenutno se bavimo svojim timom, vama cemo u finalima
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        No more Vlada Jovanovic. On je covek koji vam je dao najvise nade u novijoj istoriji, bice gorko saznati koliko ste tanki kada dodje ekipa sa trenerom koji zapravo to jeste.
                        Prelazni rok zavrsen? Odradili ga i vi i mi? Jesmo oterali Popovice?



                        P.S. Imas temu o svom klubu, pa pljuj limara do mile volje
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Nisam ovde imao taj cilj, hteo sam da vam objasnim da vas je on naterao da pomislite da ste ekipa, nema tog prelaznog roka koji ce vam puno pomoci, jedini igrac koji vredi kod vas je crnac sve ostalo ako oterate onda cu da promenim misljenje

                          Comment


                          • Je l' ti stvarno mislis da ja ne znam koliko je nama ekipa smesna? Samo sto ima tu i izuzetno talentovanih momaka + godina rada sa Pesicem + pojacanja + jake utakmice u Evropi, to je vec nesto drugo.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Znamo mi jako dobro da smo limitirana ekipa i zasto smo se drzali sa vama, kao i zasto smo pukli. Mislim da cemo iz prelaznog roka izaci jaci nego sto smo bili, koliko ne znam, ali znam da je ovo prvi prelazni rok posle dugo, dugo, u kojem mi imamo vise para od vas. Nije to nikakva garancija, ali nije ni nebitan podatak.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Nisam ovde imao taj cilj, hteo sam da vam objasnim da vas je on naterao da pomislite da ste ekipa, nema tog prelaznog roka koji ce vam puno pomoci, jedini igrac koji vredi kod vas je crnac sve ostalo ako oterate onda cu da promenim misljenje
                                ti decko izgleda ne kapiras da ste vi nakon 2 godine od igranja f4 evrolige i prosle godine gde ste nas prosecno dobijali po 30 razlike, dosli u tu situaciju da vam je alarm pred ovogodisnje finale bio ukljucen na najvisem mogucem nivou... i pored toga sto ste imali duplo jaci tim, zentali ste se od popovica, lesica, filipa i ostalih

                                lm, apro po vesti da je zvezda direktno u ec-u
                                Ko li će se prvi oglasiti:
                                1. Gebels 1,20
                                2. Todorić 1,05
                                3. Danilović 1,30

                                IZVOLITE!!!
                                (Gepek betting, 20. jun 2012 15:56)

                                Comment

                                Working...
                                X