Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Petar Popovic gine u svakoj utakmici,zasto bi mu neko pokazivao vrata..
    Ne zna, zato. U finalu je odigrao 4 najgore utakmice u sezoni, izgubio neke kljucne lopte, nema povratni pas i pas spolja, kada ga zatvore pod kosem pogubi se, kao june je, ima tunelski vid, ne zna da odigra P`n`R, odbrana mu je uzas i to odavno znamo. Nije sve u tome ko gine na terenu, ja sam uvek pre za kvalitet, ali ova godina je klasicna stednja, sledece mora drugacije, i to i Cova zna. Svaka cast Petardu za posvecenost, energiju, sut sa poludistance i onaj njegov trapavi horog, ali ako hocemo bilo sta da postignemo sledece sezone trebaju nam ozbiljniji centar i plej od dva Popovica. Pozeljno stranci, posto domacih igraca kvaliteta koji nam je potreban nema medju realnim metama.
    Last edited by Nebojsa; 17-06-12, 10:08.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ne zna, zato. U finalu je odigrao 4 najgore utakmice u sezoni, izgubio neke kljucne lopte, nema povratni pas i pas spolja, kada ga zatvore pod kosem pogubi se, kao june je, ima tunelski vid, ne zna da odigra P`n`R, odbrana mu je uzas i to odavno znamo. Nije sve u tome ko gine na terenu, ja sam uvek pre za kvalitet, ali ova godina je klasicna stednja, sledece mora drugacije, i to i Cova zna. Svaka cast Petardu za posvecenost, energiju, sut sa poludistance i onaj njegov trapavi horog, ali ako hocemo bilo sta da postignemo sledece sezone trebaju nam ozbiljniji centar i plej od dva Popovica. Pozeljno stranci, posto domacih igraca kvaliteta koji nam je potreban nema medju realnim metama.
      da su milutinovic, nedovic i ostatak ekipi igrali sa pola zara i truda, koliko ulaze pop, mi bi sada pricali o trofejima... covek ima 33 godine a gine za svaku loptu i bori se za istu, ko da je na pocetku karijere... da nije bilo popa, mi bi sada placali 150k za aba ligu, tako da ono...

      Comment


      • http://www.zurnal.rs/2012/06/19/rako...ezu/index.html

        I tako pocinje jos jedna spanska serija
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • http://www.mondo.rs/s248665/Sport/Ko...nu_Zvezdu.html
          Evo jos malo

          Comment


          • Ma sve je to isti tekst, samo kao Resavska skola jedni od drugih prepisuju.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • http://sportal.rs/news.php?news=76651

              Pero legenda
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Pesic ostaje,Rakocevic na korak od Zvezde!Sjajne vijesti


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Za sada nas povezuju sa Simonovicem i Dragovicem, mada to treba uzeti sa dosta rezerve. Bice veci budzet nego prosle godine (i ne moze biti manji zar ne ) ali ne ocekujte neki spektakl od dovodjenja. Neka dodje Igor i da pevamo (i preCedniku kuca da peva i tako to ).
                  Last edited by Nebojsa; 19-06-12, 17:16.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • D-Mill bi mogao da dodje

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      D-Mill bi mogao da dodje
                      Ne verujem, jedino da se odrekne bas velikog dela plate, kontam da ce on moci da nadje gde da igra normalnu kosarku u Evropi za finu svotu kada ga amnestiraju u Minnyu. Mada ne sumnjam da ce pokusati. Pazi ekipu (kada smo vec ovih dana u formi da fantaziramo)

                      normalan plej - Igor - Tomas - Dragovic - Mill

                      Wet dreams Naravno da je nemoguce, ali hajde da se malo igramo
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Milica ce ili kod Jordana ili u Zvezdu - mark my words

                        Comment


                        • Jako bih voleo da si u pravu i da sam ja bez razloga skeptican
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • kakva retardirana izdrkotina je todoric, neverovatno koliko su bolesni i opterecni zvezdom

                            Comment


                            • po mojim informacijama mi igramo EC ... tj. divlja karta je dogovorena za nas jos pre 2 meseca ... e sad,koliko je verovati ovima iz ULEB,mada je obecanje dato nasem treneru i direktoru oci u oci ... videcemo
                              Veteran iliti NMP 1970.

                              Nije neka steta ako i ne igramo, ali hajde bice dobro da se igra malo u Evropi u pripremi za EL 2013 Na ovom danasnjem skupu se ocekuje da se ukine sistem bodova a da se u EL ide direktno iz Jadranske, prva 2 + 1 kvalifikacije. Nadam se da mozemo bar do treceg ako skrpimo tim kako treba.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Pa ako nasi lazu ona i ovi lazu...
                                http://www.piratasdelbasket.es/html/...medium=twitter

                                http://www.basketinside.com/index.ph...cato&Itemid=12

                                Al sto kaze Sone wet dreams.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X