Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ko mi brise post

    Comment


    • Originally posted by carter985 View Post
      ko mi brise post
      Ja sam procitao, to je bitno <3

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Ja sam procitao, to je bitno <3
        e ondak dobro

        Comment


        • DraftExpress 1991-
          born Serbian guard
          Nemanja Nedovic will
          make himself eligible for
          the 2012 NBA draft, his
          agent @MiskoRaznatovic
          confirms.
          Verujem da ce biti izabran negde na kraju drafta. Svakako da je tip igraca kome vise odgovara NBA od evropske kosarke. Ali mislim da nije trebao posle ovako prosecne sezone da izadje na draft.
          Last edited by Ljuba90; 23-04-12, 14:35.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Verujem da ce biti izabran negde na kraju drafta. Svakako da je tip igraca kome vise odgovara NBA od evropske kosarke. Ali mislim da nije trebao posle ovako prosecne sezone da izajde na draft.
            Mislim da ce mu u korist ici dobra sezona Rubija i dokaz da neki igraci stvarno igraju bolje u NBA nego u Evropi. Opet ne mislim da ce se on nesto naigrati, mozda ode na sezonu - dve, D - League, Evropa. Ali hajde, nadam se da se varam.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Ispričaj neku anegdotu sa Karijem…
              "Ima ih milion, al’ evo, ova mi je nekako najdraža. Finale plej-ofa 2009, druga utakmica, sreo sam ga u svlačionici i pitao ga: 'Kako ste coach?'. On me onako začuđeno pogleda i kaže: Odavno me niko nije pitao kako sam, spremi se, igraćeš! A ja dotad, fazon, tri minuta celu sezonu i sad treba u finalu da igram I na nekih tri minuta pre kraja, znalo se da će Partizan da pobedi, on me ubaci… Održao je reč ".
              Kari legenda..

              Celi intervju sa Nedovicem..:-)

              http://www.mozzartsport.com/vesti/ne...sica--kako-ste
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • ja neznam sta i koga mi mozemo dobiti ako ovako nastavimo necemo igrati ni jadransku ligu sledece sezone

                Comment


                • ma ovo je... ma neam reci...

                  Comment


                  • http://kapiten.rs/kosarka/pesic-zasl...posti-pravimo/

                    Odlicno pitanje Pesica.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • http://img19.imageshack.us/img19/6450/41027485.png

                      Comment


                      • Carter-u brate, ti ne bi bio zadovoljan da Kobe i Dwight igraju za nas..tako da su tvoji postovi previse negativni...Nemoj to da radis..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Carter-u brate, ti ne bi bio zadovoljan da Kobe i Dwight igraju za nas..tako da su tvoji postovi previse negativni...Nemoj to da radis..
                          vec imamo jednog kobija, nemoj jos jednog

                          Comment


                          • Bila na utakmici. mislim da Vojvodina u životu neće da šutira onako trojke kao večeras. Loš skok uopšte , slaba odbrana i naravno poraz. Ali fenomenalna atmosfera, pevali smo celu utakmicu i zaista " publika je tvoja najbolja na svetu , niko Zvezdo nema to što imaš ti. "
                            Idemo dalje..
                            OOOO Mi tebi pevamo , i kada vodimo i kada gubimo mi tebi pevamo...

                            Comment


                            • Pesma je bila hit veceri, glas sam izgubio na kraju
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Pesma je bila hit veceri, glas sam izgubio na kraju
                                gde si bio na utakmici?

                                Comment

                                Working...
                                X