Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wade,kakve su nam sanse realno?


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Ljudi dzaba se preracunavate, i da se plasiramo za Eurokup, verovatno cemo odbiti da igramo. Samo EL je vredna igranja, a za kvalifikacije tamo nemamo sanse.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ma dobro, bolje da nesto igramo, nije Eurocup na odmet..Barem sto se mene tice.

        Ako sutra Olimpija izgubi, mozemo da skocimo i da se plasiramo u Eurocup ako dobijemo komsije.

        Plus, Olimpija ima mec vise od nas..Ja bih licno voleo da igramo Eurocup.:

        I da...Kari legenda..

        - Moram opet da govorim o tim takozvanim navijačima, jer tog indijanca ne mogu da smatram navijačem Crvene zvezde, jer su oni za mene među najboljima koje sam video. Tražiću da se taj čovek sledeći put izbaci iz hale, jer se mi trudimo jako, i u klubu i u timu da pravimo dobru atmosferu, a onda jedan indijanac dođe i konstantno narušava tu atmosferu time što celu utakmicu viče: Ubaci Cvetkovića i ubaci Nedovića. Verujte mi da to najviše smeta malom Cveletu i Nedoviću i zbog toga su nervozni i na terenu i van njega. Ovo nije moja kritika navijačima Zvezde i ne moram da im se udvaram, već pojedinacima koji pokušavaju da kvare atmosferu koju imamo - rekao je Pešić.
        I Omar Thomas..

        Igrali smo protiv iskusne napadačke ekipe, ali smo stvarno bili borbeni. Imali smo 17 skokova u napadu, a i dve ničije lopte na zemlji su bile naše. Time sam stvarno oduševljen. Tu se pravi prednost iako smo ponekad mogli da se sudarimo glavama, a nije dobro sudariti se sa Petrom Popovićem. Pobedili smo zbog velike borbenosti i sjajne odbrane - rekao je Tomas.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ma bilo bi dobro da igramo bar taj Eurocup,jeste to veliki trosak,ali da i igraci steknu neko iskustvo

          Comment


          • Kakvo iskustvo, pokoji Francuzi, najbolje ekipe u tom Eurokupu su ruske koje ispadnu iz kvalifikacija za EL i ove iz ABA.Plus ima 10 grupa ako se ne varam. Nije to onaj Eurokup koji mi pamtimo, ovo sada je na nivou Euro challenge nekada. One ekipe tipa Eifel Towers i sl. Prosle godine smo dobili placenu pozivnicu u onom haosu u kojem smo bili, eto dotle je doslo. Niko nece to da igra.
            Last edited by Nebojsa; 10-03-12, 20:24.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Kakvo iskustvo, pokoji Francuzi, najbolje ekipe u tom Eurokupu su ruske koje ispadnu iz kvalifikacija za EL i ove iz ABA.Plus ima 10 grupa ako se ne varam. Nije to onaj Eurokup koji mi pamtimo, ovo sada je na nivou Euro challenge nekada. One ekipe rip Eifel Towers i sl. Prosle godine smo dobili placenu pozivnicu u onom haosu u kojem smo bili, eto dotle je doslo. Niko nece to da igra.
              Pa onda se ne isplati...ne pratim to vec 2-3 godine,ali sjecam se nekad da su bile super ekipe i da je vrijedilo igrati Eurocup

              Comment


              • Vidis i ja sam mislio da je to nesto jace...

                Kad je Taylor ubio Kanarince, to je verovatno zadnja tekma koju sam gledao u Eurocup-u..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  Wade,kakve su nam sanse realno?
                  preko rezultatu u aba ligi nikakva, al zato svakako velike da kupimo wc za evrokup.. ko zna, mozda nam daju wc i za evroligu, ako nabudzimo tim

                  Comment


                  • haha carter s obzirom o kom se imenu radi,zasto da ne


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.mondo.rs/s237027/Sport/Ig...ezdi_A_ti.html

                      Lep potez
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • covic odbio unikahu kari ipak ostaje...bar za sada

                        Comment


                        • Ljudi opustite se, ne ide Kari sve da ga Barsa trazi. Mnogo se zainatio posle prethodnog mandata.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment



                          • Comment


                            • I Petar Denda unistio trenutak.

                              Nedovic objasnio par stvari...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment




                              • Evo verzija bez Dende, sa Edinom Legendom.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X