Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nadam se brate da si upravu jer jedino nas on moze vratiti iz mrtvih ako nam i ovaj pokusaj propadne gotovi smo skroz

    Comment


    • Za sada nije lose, malo vise koncentracije u napadu i bolja odbrana na trojci i dobri smo. Bojan Popovic igra maestralno, nije normalan kakav presing igra na svakom prenosenju, a i u napadu je dobar kada god dobije loptu.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Dobro je
        Super odbrana,cak 10 skokova u napradu samo je potrebna realizacija

        Comment


        • Kada krene sut odosmo na dvocifreno, bolji smo u igri, mnogo.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • +9 na poluvremenu, odlicno
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • steta sto nismo bili samo malo bolji u prvom djelu sezone da bar izborimo evrokup

              Comment


              • Ljudi gdje gledate utakmicu.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • B92 ;) Ali imas i na Areni

                  http://www.profreetv.com/index.php?c...watch&tvid=256
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by duka79 View Post
                    steta sto nismo bili samo malo bolji u prvom djelu sezone da bar izborimo evrokup
                    Nije strasno, mogli smo i ove sezone da igramo Eurokup ali smo odbili pozivnicu, pretpostavljam da cemo je dobiti i sledece sezone, ali mislim da opet necemo igrati. Kosta to previse a nema neke realne koristi jer te ekipe nisu neki evropski krem, a i sistem sada je jako glupav, mnogo grupa, ne lici to ni na sta. Jace su ove utakmice u ABA, o tome je i Pesic pricao.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Jako, jako dobro zatvaramo cetvrtine, to bas ohrabruje na duze staze. Sada stisnuti u odbrani, ne dati im da spuste mnogo i eto vazne pobede.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Mogli smo bre na F4 da smo ovako igrali u prvom delu sezone, ali sta je tu je...bitno je da smo iz meca u mec sve bolji i bolji.

                        Jako vazna pobeda za nas..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Bravo momci sjajna igra i vazna pobeda za Evropu..
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Mozemo samo da budemo zadovoljni, ima tu jos mooooogo mesta za napredak, ali sam odusevljen sto smo u poslednja dva minuta cetvrtina bili bolji za jedno 20 poena, sto je sjajno, to nam je bila rak rana godinama, odigrati ovako protiv prilicno ozbiljnog tima.
                            Jos uvek imamo problem sa centrima, malo sa trojkama, odbranom protiv prodora i suta na strani pomoci, ali sve to polako dolazi na svoje mesto.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Nasa 11 pobjeda,ako se ne varam Sve smo bolji i sve manje shkripi..ima naravno tu jos jos mjestaaa za napredak,ali brate igramo ga nema sta Idemo bre da rusimo grobare u nedelju


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Izgubio Zagreb, cini mi se da smo bolji od njih u medjusobnom duelu...Radnicki je na nasu zalost pobedio...

                                Sada mi i Zagreb imamo 11-13 skor, a Radnicki ima 12-12..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X