Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije valjda da samo ja gledam ovu lepotu Lepa uvertira za Kup.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Kako smo ih odvalili, smesno..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • e sad se vidi sta je pesic ova ekipa raste iz dana u dan i bicemo sve jaci i jaci
        kup je nas

        Comment


        • Tomas to je car!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • i opet kosarka na Areni,muka mi vise od te Arene,sve oni prenose,a ne placa mi se na ovih 1000 din kablovske jos 1000 za Arene.Mislim na Kup Radivoja Koraca
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • Sta?RTS nece prenositi?
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Sad gledam, pise da ce biti polufinala i finale, ali 1/4 finale ne, kao i svake godine realno.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • RTS, vase pravo da ne vidite nista...

                  Kup nase zemlje ne prenose u celosti, pa jebem ti takvu drzavnu televiziju. Mada, imam arene, tako da mi ne smeta.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Meni samo finale treba,nista vise.I ovako ne verujem da bih gledao cetvrtfinale,polufinale mozda Radnicki-Partizan ali ne prenositi finale je suludo
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Pa sta ces Wada kada oni imaju serije rekordne gledanosti poput Selo gori a baba se ceslja i Sojica ili kakogod, sta ce tu neka tamo kosarka. Mada kazem, vec godinama je tako, prenosi se od polufinala.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Samo da znate, imamo novog naslovnog sponzora, od danas se zovemo Crvena zvezda Diva.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Gospodski nema sta...
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Kako sam glup! Burazer mi krenuo na tekmu u Leskovac i lagano sam imao prevoz do Nisa,i ja se kasno setio,a cele nedelje mi prica kako ide...
                            Dobro smo igrali juce,pad u 4. cetvrtini ali to je nbt,vec je bilo 25 razlike. Veceras se nadam pobedi nas i partizana zato sto ako osvajamo trofej njih da pobedimo!
                            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                            Comment


                            • Полако са тај трофеј Ћирко дај да ми прво победимо Хемофарм па да сутра сви кренемо пут Ниша Два пута смо их добили ове сезоне не видим разлог да не буде и трећи.
                              sigpic

                              Comment


                              • Zamalo da pojedemo svoja g***a.Ne sme onakav pad da se desi,ajde razumem da su smanjili sa 29 na 15ak ali oni su nam dosli na 4 razlike,srecom pa smo se izvukli,nadam se da ce ovi da se opamete za sutra,utakmica traje 40 min !!! I u fudbalu nam se konstantno desava da od 80 minuta primamo golove,tako i ovde,32 minuta smo odlicni i posle pokvarimo utisak
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X