Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • браво момци!

    Comment


    • rutinska pobeda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        http://sport.blic.rs/crvena-zvezda/v...nad-Hemofarmom

        Tako mi i treba kad ne odem kuci zbog seminarskog Svaka cast na pobedi i do sada nevidjenoj mentalnoj stabilnosti. Ajmo sad na gore...

        Možda su zato i dobili, nemoj ih više gledati, a neću ni ja

        Comment


        • hahahahahhaha ni oni sami ne znaju kako su dobili ovo!! ne znam....vidjecemo dalje!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Dobra i veoma potrebna pobeda juce Zvezde.Ovakva pobeda je bila potrebna igracima za samopouzdanje,i mislim da ce sada uci sve bolje i bolje u svaki mec.Ajmo momci da se poguramo malo sa dna,do sredine
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Tegi se svadjao sa nekim nasim navijacem, poludeo je i prekinuo emisiju E komedijo srpskog novinarstva, jedva cekam tekst na kosarka.rs
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • rutinska pobeda protiv buducnosti

                Comment


                • sve bolje i bolje,bravo Zvezdo!!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Sve su sanse da ce Nedovic nastaviti karijeru kod Dzileta... Cifra preko 100k evra za obestecenje... Koliko tacno, ne znam...

                    Nije jos gotovo, ali nije daleko od realizacije...

                    Steta za momka koji je obecavao... Ali koliko god ga je Zvezda nazadovala, toliko je i sam sebi odmogao... Sve najbolje, bez daljnjeg, nek napravi sto bolju karijeru.

                    Takodje, da Vam bude jasno. Crvena zvezda trazi igraca koji ce joj u spoljnjoj liniji biti najbolji odmah. Razlog iz kog se niko ne oglasava i nista ne moze da se dozna je jasan... I mi i grobai trazimo potpuno istog igraca

                    Zato se cuti i nista zivo se ne zna...
                    Eto cisto da prenesem. A Nedovic je izgleda vec presao u Lietuvos. Srecno i sve najbolje.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • nedovic ipak ostaje sto je dobra vijest

                      Comment


                      • http://www.youtube.com/watch?v=Tq74VhAOvRw Legenda

                        Comment


                        • pa opet izgubismo na kraju samom,jeretin pogodio sl.bacanje za pobjedu 74:73

                          Comment


                          • Samo 73. put ove sezone. Mora sve ovo jednom da se vrati.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • a znam da ce da se vrati ali izgubismo jos jednu sezonu...opet nista od evrope ni sledece sezone a mogli smo

                              Comment


                              • trebali smo danas dobiti al opet nije zanemrljivo to sto je olimpija imala 20 bacanja vise i sto su sudije izmislile nesportsku protiv nas na 15 sekudni do kraja.

                                Comment

                                Working...
                                X