Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahaha Covic car!!!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • http://www.njuz.net/perspektivni-kos...crvenu-zvezdu/

      Aj malo da se sami svojoj muci smejemo
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ako neko nije odgledao

        Comment


        • http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&admyn=1&newsid=7350

          Malo lepih vesti u ovim losim danima, bravo klinci
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Gleda li neko utakmicu sa Makabijem, uopste ne izgledaju lose. Nije sjajno, ali je ok.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Gleda li neko utakmicu sa Makabijem, uopste ne izgledaju lose. Nije sjajno, ali je ok.
              Gledacu ja drugo poluvreme.

              Po rezultatu bi se reklo da nismo lose odigrali prvo poluvreme.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • I ja ću drugo.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Neiskustvo... Steta, ovo se moglo dobiti, mozda bi okrenuli celu sezonu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Dobro smo odigrali...nema veze za poraz, ali kakve prodore je imao Nedovic..

                    Na kraju izgubi dve lopte bzze, ali sta da se radi, buducnost nase kosarke.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Zvezda odigrala veoma dobru utakmicu,na zalost neiskustvo i brzopletost su doveli do poraza,ali dobro,ima vremena za momke
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ma ja sam uveren da ce Nedovic biti u buducnosti no.1 igrac u Srbiji... Takvog igraca, takvih fizickih predispozicija, takvu brzinu i tehniku jos nisam video, ko da gledam Amerikanca a ne Srbina majke mi... Jeste da Zvezda mora da trpi, ali sledece godine ce izbaciti odlicne igrace u to sam uveren...
                        Dobro su odigrali protiv Makabija, steta zbog neiskustva su izgubili ovaj mec...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Jos samo da vidimo ko ce da igra odbranu umesto Nedovica.

                          Vrhunski talenat, ali mora da radi na lateralnim kretnjama i razumevanju odbrane ako misli da bude svjetski mega car.
                          Zato je tu Pesic, ako ga on ne dovede u red, moze da proba kod nas

                          Comment


                          • Vasic u Zvezdi do kraja sezone.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Izgleda da ce Vasic (zvani Njokac ) da dotera Nedovica u Partizan. Zivi bili pa videli

                              Comment


                              • Originally posted by peca View Post
                                Izgleda da ce Vasic (zvani Njokac ) da dotera Nedovica u Partizan. Zivi bili pa videli
                                Koja logika?

                                Izgleda da dovodite nekog crnca sto je bio mvp Italijanskog prvenstva prosle godine. Zeleli su ga iz Sijene,ali je dobio zabranu igranja u Italiji zbog nekakvog laziranja pasosa.

                                Comment

                                Working...
                                X