Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Objašnjenje otkaza je zbog "nepredvidivog i burnog temperamenta", kako je obajavio današnji Žurnal.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      @Ljuba
      I meni je palo na pamet. Verovatno cemo nesto vec ubosti za te pare, treba nam jedan pod kosem kao leba.
      Coki je veceras kod Tegija...sudar "titana". Necu biti u mogucnosti da gledam,pa bi molio da mi neko kaze kad ima repriza

      P.S. Verujem da ce veceras biti price oko Morrisona i moguce zamene,pa zato quotujem

      Comment


      • Neka policija bude u pripravnosti. Imas obicno ujutru od 8, pola 9 i popodne od 2. Bar je tako bilo ranije dok sam gledao.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Raskinuo ugovor da bi otisao u NBA..imao covek klauzulu.-.-

          Sada ce barem Nedovic igrati vise...

          @FresHMaN

          Ima Zvezda budzet za dovodjenje igraca, samo sto Kari kaze, niko nije hteo da dodje. Sa dvojicom su se bili dogovorili, pa su ovi sledeci dan odustali.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Raskinuo ugovor da bi otisao u NBA..imao covek klauzulu.-.-

            Sada ce barem Nedovic igrati vise...

            @FresHMaN

            Ima Zvezda budzet za dovodjenje igraca, samo sto Kari kaze, niko nije hteo da dodje. Sa dvojicom su se bili dogovorili, pa su ovi sledeci dan odustali.
            Nije logicno ovo za lockout,ali nebitno je totalno.

            A ta dvojica su Rakoc i Varda.

            @Sone-sve mi je to rano ako bitka bude epska,izacice na YT
            Last edited by Ljuba90; 28-11-11, 15:05.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Nije logicno ovo za lockout,ali nebitno je totalno.

              A ta dvojica su Rakoc i Varda.
              Sad htedoh to da napisem.
              I meni je nelogicno, ne verujem da je neka pomama za njim. Ali dobro, sada kako sam se malo smirio posle prve reakcije, mozda ovo i nije toliko lose. Bolje da imamo nekog konstantnog nego Adama koji moze dati 30 ali moze dati i 10. A odbrana mu je katastrasna.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Nema ni meni nikakvog smisla za lockout, ali tako pise...ne verujem da bi ovako raskinuli ugovor sa njim.

                Mislim da nije Varda, vec onaj crnac sto je bio u Francuskoj, jer je govorio o strancu.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ljubo Tegi to stalno reprizira. A imam utisak da:



                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ma ja samo proverene informacije pisem

                    I slazem se sa Sonetom (po ko zna koji put ) Mozete vi mnogo bolje od Morrisona,a verujte mi zasluzio je da ode.

                    Comment


                    • Nista se bez crnaca ne moze.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Sa Vardom je bilo sve gotovo, trebao da igra za 150 soma godisnje. Danilovic urgirao da ne potpise. Info iz prve ruke.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Zahvalio se Morison na odlučnoj saradnji i istakao je da je bio fasciniran navjiačima i publikom.

                          Zahvaljujem se klubu, saigračima i treneru na poverenju, šansi koju sam dobio i toploj dobrodošlici. Nikada ranije nisam bio u Evropi i moram da priznam da sam bio fascinaran navijačima i atmosferom u meču sa Bajernom koju nikada nisam doživeo.
                          To ću pamtiti ceo život. Partijama u Zvezdi dokazao sam sebi da mogu ponovo da igram na visokom nivou.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Svakim danom sve lepse i lepse vesti za Zvezdase, ako, ako i zasluzili smo odanoscu klubu i kidanjem zivaca.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment




                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ako niste gledali sinoc imate mnogo srece, ja sam bio mazohista i sve odgledao, kakva mrznja izmedju njih dvojice.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X