Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko smo samo lopti pogubili u zadnjih 5 minuta počele su nas rutinski dobijati i najgore ekipe u ligi.

    Comment


    • Juce igrala Zvezda sa Igokeom prijateljski mec,izgubili i od raspale Igoke sa 94-73(26:19, 24:21, 16:17, 28:16),mada je bilo Zvezda sa oslobljenim timom bez(Popovica,Morisona,Ilica,Radetica).
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Kakva druga cetvrtina, ako, ako, bravo majstori.

        Jos da krene Morrison-a pa da osiguramo ovde pobedu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Dobro je a su se razigrali,samo da ne posustanu do kraja.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Opet smesno gubimo meceve, e moja Zvezdo...
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • hahahaha kkako su samo jadni,znaci kako su samo jadni


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Ode Morison, zbogom pameti
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • ma tuga i rasulo u cjelom S.D. CRVENA ZVEZDA stvarno mi nije jasno sta se desava i dokle vise

                  Comment


                  • Nema se para, suvise se kralo tokom godina. Sada se pare salju na drugu stranu. Kada i njih zasite, ceka ih ista sudbina kao i nas.
                    Dobrodosli u Srbiju.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Izgleda da je i on imao klauzulu koja mu omogucava povratak u NBA

                      Comment


                      • Izgleda... Lepo sto su nam to odmah rekli
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Znači ovo je bila najjača ekipa u toku sezone, sad slijedi realnost

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Izgleda... Lepo sto su nam to odmah rekli
                            Mada kad razmislim...nije mi to logicno. Mozda je to izgovor...ali nije ni vazno. Nacicete vi boljeg od njega.

                            Comment


                            • Ne znam samo kojim novcem ce platiti tog boljeg od Morisona... Stvarno od obecavajuce sezone, teska situacija...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • @Ljuba
                                I meni je palo na pamet. Verovatno cemo nesto vec ubosti za te pare, treba nam jedan pod kosem kao leba.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X