Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Liverpool FC View Post
    Ovaj Popovic je idiot totalni,koliko sam ga voleo dok je igrao u Hemofarmu,i dao onu trojku uzadnjoj sekundi,toliko mi se sada gadi. Taman smo prisli na pristojnu razliku i on sve sjeb...
    Sve potpisujem, toliko puta sam ga gledao u Milenijumu, ovo nije isti igrac.

    U Zagrebu petorica strelaca, ali zato najmanji broj poena 7.
    Last edited by Nebojsa; 05-11-11, 19:48.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment




    • Ja ne verujem sta se desava, pa jbg, mora i Zagreb nekoga da pobedi, dobili smo 4. tehnicke u prvom poluvremenu. Pa treba ih zapaliti sve zajedno sa Popovicem...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • I mrtvac da ustane iz groba protiv nas bi pogodio bar 3-4 trojke.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          I mrtvac da ustane iz groba protiv nas bi pogodio bar 3-4 trojke.
          Naravno da ce dati kada igramo najgoru odbranu protiv suta ikada.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Sve potpisujem, toliko puta sam ga gledao u Milenijumu, ovo nije isti igrac.

            U Zagrebu petorica strelaca, ali zato najmanji broj poena 7.
            Hm?!
            I ti si iz Vrsca?
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Naravno da ce dati kada igramo najgoru odbranu protiv suta ikada.

              Zato i kažem, konstantno sami na šutu, a pick bi bolje mi branili sa foruma. Petarda ne vrijedi spominjati, on je svoje davno pokazao i dokazao.

              Comment


              • Jak ovaj Zagreb
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Ljudi, ne znam za vas, ali mene gadno mrzi da gledam drugo, nisam mazohista.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ja sam prebacio na stoni tenis posle prvih 5 minuta, sve mi je bilo jasno.



                    Elem, ja sam se i plasio ovakvog scenarija zato sto ekipe kvaliteta Zagreba moraju kad-tad da zasijaju, pa makar to bilo i na par meceva. Mi smo upravo ekipa za tako nesto sa nasom odbranom koja protivniku ne da da dise.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Od tima koji puni svako ko stigne mi primimo više od 60 poena za poluvreme, žalosno...

                      Baš me čudi kako kod Karija igramo ovako loše odbranu jbt! Gora odbrana od Knicks-a čoveče!

                      Što je mnogo mnogo je... Iz meča u meč sve gora odbrana...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • http://www.livescore.com/basketball/

                        Ovde pise da je 64:42 za nas

                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Isto i na flash score bio obrnut rezultat... xD

                          Ljudi navikli da redovno neko puni Zagreb...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • I ovde isto
                            http://195.56.77.56/n4/?adr_42

                            Comment


                            • Toliko smo jadni jadni jadni 1000 puta jadni,greota,za zaljenje!!!!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • 102:85. Hm zasada je vecina,a mozda i svaka utakmica Zvezde isla preko,zar ne?
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X