Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka se potpise Vaske i odlicna nam je spoljna linija, naravno sa zdravim Vukom i spremnim Popovicem.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Na neiskustvo smo izgubili sve 3 utakmice. Nismo bili ni bolji ni gori od protivnika, samo na je iskustvo i malo srece trebalo.
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • sa ovakvom odbranom mi nema sta da trazimo plafon 10 mesto ono objektivno gledano,neverovantno koliko smo losi u odbrani... sta radi pesic sa njima na treningu,vezba aley up akcije???

        Comment


        • Звезда нашла Американца у Шолеу
          27 окт, 2011

          Дуго очекивано појачање на позицији четворке могло би веома ускоро да стигне у Црвену звезду Београд. Наиме, црвено-бели су заинтересовани да доведу Деметриса Николса (27, 203) који тренутно игра за Шоле.

          Американац је са француским клубом потписао једномесечни уговор, који истиче шестог новембра, али због одличних партија у домаћем првенству Шолеу ће бити врло тешко да задржи играча.

          Николс је на три утакмице имао просек од 17,3 поена, четири скока и 1,7 асистенција, па је привукао пажњу неколико европских клубова међу којима је и Црвена звезда Београд.

          Иначе, крилни центар има и НБА искуство, додуше не велико пошто је често био трејдован, па је одиграо укупно само 18 утакмица (1,2 поена, 4 скока). Много запаженију улогу остварио је у Европи.

          У сезони 2009/2010. наступао је за Гравлен, где је бележио просечно 6,1 поен и 1,9 скокова, док је годину дана касније експлодирао у дресу Вишија – 18,2 поена и 5,2 скока. Ипак, треба додати да је Виши те сезоне завршио као претпоследњи на табели и испао из Лиге.
          Zurnal....
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • sa njim je sve dogovoreno, dolazi 7 novembra... kari je pokusao da ga trejduje za simonovica iz albe, al nemci nisu hteli...

            Comment


            • Poceli smo da igramo odbranu.Nije neki tim sa kojim igramo ali moramo od nekud da pocnemo

              Odlicni i u odbrani i u napadu,i vodimo 16-8
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Ma vratio nam se Nikolic, covek zna sta znaci rec odbrana, za razliku od Petra Popovica. I Sava Lesic ce biti itekako znacajan.

                Odlicna prva cetvrtina, 27-10, fina prednost.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Igrac zanimljivog prezimena Mitja Nikolic Smrdelj
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Kako Cutura pisa po njima!
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • +40, fino bogami, fino.

                      Sava odlican, Morrison standard dobar, ali kakve prodore je imao Nedovic, ono nije humano..jeste imao i izgubljenih, ali kako decko razbija odbranu..smesno. Milutinovic odigrao sjajno, uostalom, celi tim je igrao odlicno.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Igrali smo mi dobro ali ipak je ovo Lasko, sut za tri poena 3/25 sta reci vise...
                        Kontam da su nas sa ulice pokupili bolje bi napade organizovali...
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Ovako nesto je bilo uhh itekako potrebno!Ovo je bilo za samopouzdanje, najjace!Moramo se psihicki 'nabildovati' za Zagreb!;)


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment




                          • Ovu sliku uramiti...
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment




                            • Comment


                              • Zagreva se ko Maradona, protiv Jugoslavije 90-te na SP u Italiji... Zato je i postao "velik" igrac u NBA...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X