Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • radetic ligamenti i prelom, kraj sezone za njega

    Comment


    • Cuo sam da je Kimani Frend bio u hali...

      P.S. Steta za Radetu,gotivan igrac

      Comment


      • Definitivno nemate srece, al uopste... Ne znam zasto je onako slaba odbrana, igrac sam ostaje za tri, nekoliko puta, stvarno katastrofa... Nedovic mora vise minuta da dobije decko je neverovatan talenat... Ne znam koliki je domet Zvezde ove sezone, to je sada dosta diskutabilno. Popovic je sjajan u napadu ali u odbrani je rupa nevidjena. Milutinovic takodje, moze preko bilo koga da sutne ali odbrana mu skripi, kao i vecini igraca nazalost. Popovic ima sjajnu odbranu ali on je fizicki nespreman i moze da se povredi u bilo kom trenutku.. Sve u svemu, ovo je odlican tim, ne znam sto ga neki pljuju samo treba da se poprave neke stvari u odbrani, malo vise preuzimanja da ne ostaju sami igraci na sutu jer je to najveci problem, i bice to druga pesma. Sledeca utakmica protiv Laskog bi trebalo da bude lagana pobeda...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Пешић: победе ће доћи


          Светислав Пешић, тренер Црвене Звезде Бпосле пораза од Цедевите истакао је да су његови ученици дали максимум и додао:

          - То није утеха за навијаче који су нам дали праву подршку у право време. Држали су нас упркос свим проблемима. Имамо врло озбиљне повреде, не знам шта је то, неки баксуз. Бест за Радетића нас је доста пореметила. Статистика није најважнија, али ми имамо већи индекс корисности него ривал. Суботић је изванредно играо, имали смо доста осцилација, таленат су показали Недовић и Милутиновић. Морисон је био превише мотивисан, није погодио, али он је стрелац и такви играчи морају да се истрпе. Морамо да наставимо да радимо и победе ће доћи.

          Дражен Анзуловић, тренер Цедевите, честитао је играчима и рекао:

          - Није било лако против Звезде вратити се са минус 14. Покушали сам да умртвимо утакмицу, знамо да ривал игра у жестоком ритму, најјачем који смо до сада срели, али, нисмо успели, изгубили смо контролу. Бсам задовољан резултатом на полувремену с обзиром да смо изгубили 13 лопти. Ипак, у наставку смо дошли до жељене игре. Нисмо бриљирали у одбрани, али имали смо карактер, жељу, борбеност и заслужено победили.

          Крај сезоне за Радетића

          Миле Илић због повреде бутног мишића неће моћи да помогне екипи три седмице, а тек после детаљних прегледа знаће се колико ће паузирати Бојан Радетић.

          Наиме, крилном центру црвено-белих је већ у другом минуту страдало колено. Покушао је да устане уз болну гримасу на лицу, али није успео. Саиграчи су га изнели са паркета после чега се више није враћао.

          - Према првим вестима вероватно смо га изгубили до краја сезоне – рекао је Пешић.

          http://www.zurnal.rs/2011/10/21/pesi...ica/index.html
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • http://twitter.com/#!/IgorRakocevic

            Zanimljivo, ali gledajući finansijusku situaciju rezultatske ambicije i roster, Siena je najrealnija opcija i njihov jučerašnji poraz je vjerovatno ubrzao stvari, daj bože da griješim.

            Comment


            • Polako, dok sutra ne cujemo ili procitamo odluku, bolje je ne oglasavati se.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ракац у Сијени

                Жеља клуба и навијача црвено-белих ипак се није остварила. Некадашњи репрезентативац наше земље, бивши играч Црвене звезде и НБА лигаша Минесоте Игор Ракочевић нови је члан Монтепаскија из Сијене.

                Троструки најбољи стрелац Евролиге и освајач трофеја "Алфонсо Форд" потписао је уговор на годину дана, уз могућност продужења сарадње на још две сезоне.
                igor-rakocevic-krop.jpg

                Од како је "Алфонсо Форд" трофеј установљен 2005. само га је бивши играч Црвене звезде, Будућности, Реала, Памесе, Кахе Лаборал и Минесоте освајао више него једном.

                Осим њега лауреати Евролиге још су били Линас Клеиза (2010), Марк Салијерс (2008), Дру Николас (2006) и Чарлс Смит (2005), док је Ракочевић славио 2007, 2009. и 2011.

                http://www.rts.rs/page/sport/ci/stor...%BD%D0%B8.html
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Evo sad na RTS-u vest, covek je potpisao ugovor sa Montepaskijem, a neko rece on 100% igrac Crvene Zvezde..
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Kao sto rekoh, nemojte sada pisati nesto sto ce sutra morati da se brise. Ovo se odnosi na sve vas i medije koji su bzvz skocili na celu pricu.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ja mislim da ce doci u Zvezdu...da prelazi u neki strani klub,onda bi sigurno rekao o kome se radi. Ovako hoce da ispadne cool i zajeban

                      Comment


                      • http://www.sportando.net/eng/italy/s...ith_siena.html

                        Kao sto vec rekoh, polako sa Sienom. A za ovo oko Spanije i Rusije, sacekajmo jos 3, 4 sata.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Rakocevic u Montepaschi-u.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • To je već juče bilo jasno, ali ajde neka su zvanično objavili. Možda i bolje za nas da se prije razviju mladi(Nedović pogotovo), pa da nam se vrati naredne sezone, kad bude realno da se napadnu rezultati. Dok je Kari tu nema brige Sad bi bolje legao jedan centar da pokrije Petarda, jer je žalosno da je on uopšte košarkaš i još kod nas trenutno jedina opcija na 5.

                            Comment


                            • Nista, idemo dalje, igrace Nedovic, treba nam centar, neki crnac...valjda ce se resiti nesto. Posto nam Igor ne dolazi, da li to znaci da ncemo uzeti Vasica? Posto imamo manjak bekova, mislim na klasicnog beka....Mada, i Nikolic treba da nam se vrati uskoro, bice to sve dobro.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • http://www.menssanabasket.it/site/de...ws.aspx?K=1131

                                Srecno Rakac, cekamo te neki drugi put. Da uzmes EL pa zna se
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X