Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aman brate naravno,svako obozava navijanje! al kakva je to ekipa koja igra samo kad joj se peva i samo tada pruza maximum? razmisli malo...ovo su mladi igraci,oni bi uvek morali da grizu i da jure po terenu,a ne samo kad ih publika digne,pa tad svako kidise to se podrazumeva

    Comment


    • Ma ok je to, ali ocigledno je da ova ekipa nema kvalitet potreban za one najvise ciljeve i stoga im je potreban svaki vid podrske, da svaki gledalac ostavi srce, dusu i grlo u hali! Par nesrecnih koseva, par losih poteza i bas zbog te mladosti padaju u letargiju za tren.



      Btw, mi smo i zvanicno prokleti.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • odigrana samo 4 kola a vec su za to vreme stilgli da se povrede: vuk, nikolic, lazic, mile, radetic :majkomila: a da ne govorim i da su svi zdavi, da bi ovoj ekipi trebalo bar 3 pojacanja...

        Comment


        • meni nije jasno kako kod pesica ekipa moze da igra ovako slabo u odbrani tj da je ne igra,a on je po tome uvek bio poznat,celicna odbrana pa iz toga napad

          Comment


          • Originally posted by vuna View Post
            meni nije jasno kako kod pesica ekipa moze da igra ovako slabo u odbrani tj da je ne igra,a on je po tome uvek bio poznat,celicna odbrana pa iz toga napad
            Ne moze se praviti pita od g****a.
            A za one ispolitizovane navijace nemam uopste reci. Da je bilo publike imali bi skor 3 - 1 i verovatno do kraja bismo dosli do F4. Ovako treba da budemo presrecni ako iskancimo izlazak u Evropu. Covo, vadi pare, ovako vise ne ide...
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • matori kakav F4,budi realan,pitanje da li bi igrali 3-1,olimpija bi nas nategla ja mislim i sa navijacima,ovaj tim je krs! kakva evropa,sa ovim timom imacemo 7-8 pobeda mozda,trebaju nam 2 razaracka centra i 2 spoljna agresivna igraca za odbranu i onda se ovo moze nazvati nekim ozbiljnim timom

              Comment


              • Ne znam..tuga i bol!Dolazi nam Zlatorog Lashko u iducu subotu...ne znam,to mora da bude novi pocetak,necu da ih pljujem sve je jasno!Ocekujem bolje dane,sreca pa je Pesic tu,mora da krene!Mora!!Interesantno,da svi koji igraju protiv nas,ne mogu da promashe,boze jbt,ne mogu da promashe,pogotovo neke astronomske trojke i slicno,kad im je najpotrebnije!hahahha znaci mi smo najveci baksuzi,kako god okrenes...ok,mora da krene!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Nemate igru , nemate odbranu , sve vam zavisi od Morrisona , da ste se organizovali imali bi sansu na kraju
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Stvar je u tome da ona nasa najvisa amplituda je veoma dobra, tj to je nivo najjacih ekipa ABA. Najveci je problem sto kada padnemo, bas padnemo. Nije ovaj tim bas toliki krs, nemojmo biti prestrogi, kada se ova ekipa bude uigrali sa dodatkom jos nekog kvalitetnog igraca pre svega pod kosem, ima ova ekipa potencijala. Sve je ovo skola. Imali smo dobar raspored na pocetku, mogli su ovo navijaci da izvuku, veruj. Njihov efekat moze da bude neverovatan. Pa onaj Bajern nije mnogo slabiji od ovih ekipa, pa smo ih realno oprali, uglavnom na napaljenost i navijace.

                    @Duka

                    Nije mnogo tesko da pogode kada nisu imali 5 teskih suteva. Ipak su tu profesionalci, ako im ne stavis ruku u facu, tesko ce promasiti.
                    Last edited by Nebojsa; 21-10-11, 22:27.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • naravno,nije da oni ne promasuju,nema to veze ni sa kakvim baxuzom,kad su stalno sami naravno da se sipa...

                      Comment


                      • Krivo mi je zbog Radetica u pm, bas, bas sam ga zgotivio od pocetka sezone... Napravi se jos jedna rupa u rosteru i to gle, bas u reketu.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Ali jesmo baksuzi, mislim da kada bismo stavili na papir sve povrede prethonih 10 godina imali bi jedno 5 listova A4 formata. Ipak je to previse. Pa onda jos toliko neizvesnih zavrsnica izgubljenih, promena trenera, rukovodstva, kradja. Ima jedna prica (zapravo urbana legenda) o prokletstvu nad kk Crvena zvezda u koju sve vise verujem, ali o tome neki drugi put.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Ne znam šta da kažem. Nemam pojma. Valjda ste sve videli.

                            Ubiše me i navijači i odbrana i napad i Morison i jbg Bože...
                            Bruka, polu prazan Pionir, bilo je manje od pola kapaciteta. A o samom navijanju kada ekipi ne ide, ma neću ni da pričam... večiti problem... Besna sam ko ris!
                            Lako je navijati kada tim dobija i vodi ubedljivo, ajte bre pokažite se kada je drugačije, pa da vidimo da li će onako letargično, neuigrani i već čemu skloni igrači, da se vuku po terenu.

                            Odbrana ležerna, kao i svaki put do sada. Pa ono je strašno. A posle 1/4 pomislih možda se nešto promenilo. Oćeš, sutra malo...

                            Nedović dao malo nade na kraju, ali mršavo sve to.. mora i ostatak ekipe da isprati.
                            Šta je sa Radetićem? O Bože, jel' koleno?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pokidao ligamente
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


                                Znači, ne mogu da verujem!
                                Last edited by miloolja; 21-10-11, 23:34.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X