Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mile se povredio i u naredne 3 nedelje ko prezivi bravure petarda pricace...
    lm, u klubu je jednoglasno sa sve karijem donesena odluka za bajkot fegija... ni kari ne moze da veruje koliko je bolid fegi i kako stalno provocira na racun zvezde...

    Comment


    • moze li neko da preprica sta je to provocirao tegeltija..mislim konkretnije malo za nas koji ne pratimo uredno

      Comment


      • Pricao je kako smo Crvena zvezda iz Zeleznika, Cveleta je u Litvaniji pitao kako se snalazi u novom klubu, stalno insistira kako smo mi FMP, da prava Zvezda vise ne postoji, bilo tu jos materijala.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Pricao je kako smo Crvena zvezda iz Zeleznika, Cveleta je u Litvaniji pitao kako se snalazi u novom klubu, stalno insistira kako smo mi FMP, da prava Zvezda vise ne postoji, bilo tu jos materijala.
          Pa realno to sve je manje vise istina.

          Comment


          • Tegejtija je dno od coveka tu nema dalje....
            On se ne moze nazvati sportskim novinarom jer da bi to bio mora imati makar malo objektivnosti a on to nema!
            Samo polako doce i nase vreme, dug se polako vraca... Uskoro...!
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by trigger View Post
              Pa realno to sve je manje vise istina.
              Aj bolje da ne otvaramo temu po xti put bez potrebe. Samo sam sumirao sta je onaj govorio. A to da li je Zvezda ili FMP je jasno i po komentarima Grobara i Delija na raznim sajtovima.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • u ovom tekstu gde covic najavljuje zabranu gostovanja kod Tegeltije, pise da ce relativno uskoro da se desi otkup grba ili kako to ide..pa onda vise nece biti dileme.

                a za nedovica bi mozda bolje bilo da je zaista i promenio klub, salbo dobija sansu kolko sam video, jos ako dodje rakocevic- procerdana sezona za njega. ali dobro, ipak radi sa pesicem..

                Comment


                • Prenos sa Cedetivtom od 20h na B92
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • Idete li večeras u Pionir?

                    "Očekuje nas težak i neizvestan meč. Nadam se da ćemo imati više strpljenja u odnosu na prethodne utakmice i da ćemo donositi bolje odluke u završnici. Prva pobeda će nam biti satisfakcija za uložen rad i želju da postanu dobri igrači", rekao je Pešić.

                    On je Cedevitu nazvao NBA timom, koji ima iskusne košarkaše kao što su Dontej Drejper, Kris Voren i Matijaž Smodiš.

                    "Cedevita je već stvoren tim. Imaju kvalitetne i iskusne igrače i kandidati su za fajnal- or Jadranske lige", rekao je Pešić.

                    U timu Crvene zvezde neće biti Branka Lazića i centra Mileta Ilića, koji će zbog povrede propusti naredne dve utakmice. Pešić je rekao da, iako odbrana zahteva mnogo više vremena za uigravanje, Zvezda ne sme da dozvoli da na svom terenu prima 100 poena.

                    "U košarci ne može sve ni da se odbrani. Ukoliko jedan u odbrani zataji, napad pronadje rešenje i sve pada u vodu. Igrači Olimpije su imali dan protiv nas i sve su pogodili, mada, igra se koliko ti protivnik dozvoli. Ta utakmica će nam pomoći".

                    Pešić je otkrio da mnoge Zvezdine igrače priprema da igraju na više pozicija, pa će tako Sava Lešić preći na krilo.

                    "Lešić sa visinom od 201 centimetara u savremenoj košarci nema šta da traži kao krilni centar. On na treninzima radi sa Morisonom i uči da igra na poziciji tri, šut, tehniku, postavljanje u napadu i odbrani, ali insistiraćemo da zadrži ono što najbolje zna, skok igru", objasnio je Pešić.

                    Utakmica trećeg kola Crvena zvezda - Cedevita igra se u petak u 20 časova u hali Pionir, uz direktni prenos na TV B92.
                    Last edited by miloolja; 21-10-11, 09:53.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Niko ne ide?

                      Dobro, prepričaću vam kao je bilo.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ajde, ajde i ne vracaj se bez Morrisonovog autograma
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Hehehehe, autogram, bolje da se slikam sa njim

                          More, da pobedimo, pusti trice i kučine!

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sta je ovo bre majku im nenormalnu, kakav Mirko i Slavko, gde je prenos?! Mr`s stoko sa b92!

                            Edit: Nema ni na areni, izgleda da su neki tehnicki problemi. U kakvoj idiotskoj drzavi zivim, strasno, kako budem imao priliku bezim odavde
                            Last edited by Nebojsa; 21-10-11, 19:07.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Popizdeo sam,jebali ih mirko i slavko...ni da puste informaciju zasto nema prenos...
                              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                              Comment


                              • http://195.56.77.56/n4/?adr_28

                                Evo za nas najvece zavisnike.

                                Trenutno 12:12, masimo k`o ludi

                                Edit: Prva gotova, 18:12 za nas. Izgleda kao dosta nervozan mec, promasaji, greske, faulovi. Bitno da vodimo. Valjda ce stici signal iz Konga, pa cemo mozda i uzivati u pobedi...
                                Last edited by Nebojsa; 21-10-11, 19:25.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X