Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • koje divljastvo od kosarke,ko NBA! kod nas u odbrani ne zna se ko koga cuva,ko gde trci,ko gde gleda... jeste da mi moramo da igramo brzu kosarku,na kos vise ali ovo je blago receno preterivanje...bukvalno sve igrace zanima samo napad,imace kari boga oca posla da to dovede kolko tolko u red,a centri dole nista ne zatvaraju,kako ko uleti pod obruc samo ga isprate pogledom,ko idioti

    Comment


    • Jel ima strim negde?
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Idemo bre momci, u inat svima!!! Pun mi je bre vise ovakvih stvari!
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • 60 poena na poluvremenu sto je mnogo mnogo je,ali igra Morison svaka mu cast
          Jos samo kad ne bi Vujcin komentarisao,ali vazno je da imam dje da gledam
          sigpic

          Comment


          • Tako je, bolje skinuti dugovanja Popovicu nego dovesti krstenog centra koji ce da kontrolise reket.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Bojan Popovic sabio u odbrani
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment






              • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                Mnogo su mi gotivni ovi momci u timu, ginu za svaku loptu, bodre se medjusobno, zasluzuju punu podrsku!
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Krajnje je vreme da Covic konacno povuce okidac, ne moze ovako jos dugo.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Tako je, bolje skinuti dugovanja Popovicu nego dovesti krstenog centra koji ce da kontrolise reket.
                    znaci presela mi sezona onog dana kad sam cuo da je petard potpisao, a ovo je jos gore nego sto sam ocekivao da ce biti (((

                    Comment


                    • Potrebno je vreme za adaptaciju, potrebno je vreme za uigravanje, biće bolje nakon prvih 26. kola...i tako dalje. Da. Zeeeeeev.

                      Ekipa je letargična, ležerna u odbrani.

                      Comment


                      • ammo danas
                        http://www.youtube.com/watch?v=3uLjARxozZo

                        Comment


                        • sreckovici iz Ljubljane pogadjali sve zivo,odigrali utakmicu zivota! + kad tome dodamo nepostojecu nasu odbranu,onda mora dase izgubi!Alai kako se Varda kida sa klupe ccc kakav grobar hahaha,omrazeni Varda,da ne kazem tezu rijec!
                          Ovo mora da se isrpavlja odma,ali odma odma odma!Ne moze ovakooooo!!!


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Morison: Mislio sam da umirem!

                            Priča o Adamu Morisonu, nekadašnjem heroju Amerike, na novom početku u Crvenoj zvezdi. Žrtvovanje za dečački san i snaga Če Gevare pomogli u borbi sa opakom bolešću




                            DOBRE vesti! Adam Morison je živ! Ako ste se pitali gde je bivša zvezda Gonzage i čuveni dijabetičar usred trenutnog NBA razdora, imamo odgovor: igra košarku u Srbiji. Potpisao je za Crvenu zvezdu Beograd i već impresionirao tim i navijače. Posle isključenja u meču s Bajernom, pozdravio je lude fanove, koji su zaboravili da ne gledaju fudbal.

                            Ovako je jedan američki sajt sročio vest o novom početku 27-godišnjeg košarkaša iz Montane, kome su na koledžu prišili etiketu „sledeći Leri Bird“. Priča o Adamu Morisonu je savremena bajka o herojskoj borbi sa smrtonosnom bolešću, čeličnoj volji i žrtvovanju za dečački sportski san, neobičnom momku, koji je zidove ukrašavao posterima Če Gevare i Karla Marksa umesto onima s letećim pozama Majkla Džordana, univerzitetskoj super zvezdi, čija je svetlost nestala u NBA džungli.
                            Nomadsko detinjstvo pratilo je košarkašku trenersku karijeru oca Džona, koja se završila selidbom u Spokejn, grad u državi Vašington, dom Univerziteta Gonzaga Buldogs. Postao je „bol-boj“ (dodavač lopti) i polaznik kampa za regrutaciju budućih „buldoga“.

                            - Bio sam bolesniji od psa. Nisam mogao ništa da uradim, mislim da sam za tri dana pogodio samo jedan šut - opisao je kasnije dramatično iskustvo sa kampa.

                            BRKOVI GOVORE UMESTO MENE

                            MORISON je stigao u Beograd bez svog zaštitnog znaka - brkova u stilu sedamdesetih, koji su poslužili i kao lajtmotiv reklame za video igru „NBA lajv 07“. - Moji brkovi govore umesto mene. Zajedno, vratićemo NBA ligi slavu iz dana brkova: Pistol Pit, Kurt Rembis i Klajd Frejzer.
                            Srce majke Vande predosećalo je da je nasledna porodična bolest došla po njenog najmlađeg sina. Adamova baka Mae umrla je u 51. od dijabetesa, pradeda Džim ostao je bez noge. Nekoliko sati posle analize krvi usledio je telefonski poziv: „Vodite ga odmah u bolnicu. Svako kome nivo glukoze pređe 125 smatra se dijabetičarom. Kod Adama je 865“. Imao je 15 godina kada je dijagnostikovan „tip 1“ opake bolesti, koja kod 35 odsto obolelih do 55. izazove smrtonosni srčani udar.

                            - Mislio sam da umirem. Bio sam tako mršav, a šećer u krvi bio je tako visok - prisećao se naglog gubitka 14 kilograma. - Onda sam shvatio da mogu da se naviknem i da i dalje budem aktivan.

                            Kada nije igrao, nosio je insulinsku pumpu prikačenu za tanku tubu implantiranu u abdomen. Na pola sata proveravao je nivo glukoze, još jednom tokom zagrevanja i ponovo u prekidima meča. Kada pređe kritičnu granicu, zadigne dres i ubrizga sebi insulin - na klupi, u tajm-autu, usred igre. „Pit stops“ - poziv treneru istreniranom za ritual od 40 sekundi, koji ostavlja dovoljno vremena za poslednje instrukcije pre povratka na teren. Adamov rekord su tri doze u toku jedne utakmice.

                            - Nikad nisam rekao „imam dijabetes i ne mogu da se ubijam od igre“.

                            PROTEINSKI OBROK

                            DOK su ostali igrači Gonzage obedovali četiri sata pre meča, Morison se dva sata i 15 minuta pre izlaska na teren častio uvek istim proteinskim obrokom - dva bifteka, pečeni krompir i grašak. - Obično sam dobijao bolje jelo od drugih, nisam mogao da se žalim.
                            U trećoj godini koledža bio je najbolji strelac regularne NCAA sezone (28,1 poen po meču), 13 puta sa učinkom „30 plus“, od kojih pet sa više od 40. Rekord je postavio protiv Lojole (44), upamćen po 37 poena u drugom poluvremenu! Kroz čitavu karijeru pratiće ga i poslednja studentska utakmica 2006, kada je UKLA preokretom izbacila Gonzagu na „Svit sikstin“ turniru. Morison se u suzama srušio na parket, s kojeg su ga podigli protivnički igrači. Emotivni kolaps pred očima Amerike bio je hvaljen i kritikovan, kao i onaj Milana Gurovića posle poraza od Partizana u finalu plej-ofa 2007.

                            Sa zvanjem najboljeg NCAA igrača, koje je podelio sa zvezdom Djuka Džej Džej Redikom, otisnuo se u NBA avanturu kao treći pik Šarlota na draftu 2006. Bio je prvi menadžerski izbor Majkla Džordana, tadašnjeg šefa košarkaških operacija Bobketsa, koji je u krhkom, na prvi pogled nespretnom telu, video neke sličnosti s velikim rivalom iz igračkih dana - Birdom. Posle solidne „ruki“ sezone, u kojoj je simboliku poređenja s legendom Bostona dodirnuo s rekordnih 30 poena protiv Indijane, tima iz Lerijevog zavičaja, Morison je u pripremnom meču s Lejkersima pokidao ligamente kolena. Druga NBA godina bila je izgubljena.

                            Tim iz „anđeoskog grada“ vratio je dug maleroznom momku razmenom sa Šarlotom u februaru 2009, kojom je stigao među Lejkerse, a naš Vladimir Radmanović ostao bez šampionske šanse. Možda su dve titule sa družinom Kobija Brajanta, u kojoj je ličio na „bol-boja“ s početka ove priče, zrno pravde u nepravednom ishodu njegove NBA karijere. Ni sada kao ni kada je bio prestravljeni dečak nećete dobiti lament nad sopstvenom sudbinom. Možda je snagu pronašao u autobiografiji Malkolma Eksa ili u „Komunističkom manifestu“.

                            - Neki ljudi misle da sam komunista, ali nisam. Samo volim da imam pogled i sa druge strane ograde.

                            Kao i njegov idol Če Gevara, na posteru prikucanom za zid studentske sobe, sa sloganom „Hasta la victoria siempre“. Zauvek do pobede.

                            RAZOČARANJE

                            ADAM Morison je deveti na listi deset najboljih koledž igrača sa najgorim NBA karijerama, koju je napravio „Jahu“.
                            Prvi je Ed O’Benon (UKLA), slede Kristijan Lejtner (Djuk), Pervis Elison (Lujvil), Kolbert Čejni (Indijana), Lajonel Simons (Lasal), Džuan Dikson (Merilend), Bili Ovens (Sirakjuz), Džej Ar Rid (Severna Karolina), Adam Morison (Gonzaga) i Deni Feri (Djuk).

                            LIČNA KARTA
                            ROĐEN: 19. jula 1984. u Glendajvu, Montana
                            VISINA: 203 cm
                            TEŽINA: 93 kg
                            POZICIJA: krilo
                            DRAFT: 3. pik 2006.
                            KARIJERA: Univerzitet Gonzaga (2003-2006), Šarlot Bobkets (2006-2009), Los Anđeles Lejkers (2009-2010), Crvena zvezda (2011-)
                            TROFEJI: dve NBA titule sa Lejkersima 2009. i 2010.
                            PRIZNANJA: najbolji igrač NCAA 2006.
                            KOLEDž: 95 mečeva, 30,6 minuta, 19,7 poena, 5,1 skok
                            NBA: 161 meč, 20,4 minuta, 7,5 poena, 2,1 skok

                            http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...-sam-da-umirem

                            Last edited by Nebojsa; 16-10-11, 11:58.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • svaka cast covketu sto je zabranio svima iz zvezda da gostuju kod fegeltije... i angazovan je advokatski tim, koji ce pratiti emisiju i cekati ga na penalu da opet ponovi one provokacije koje upucuje na racun zvezde iz dana u dan...

                              Comment


                              • Regulisano 3 miliona duga, uskoro vraćamo i Zvezdin grb

                                “Crvena zvezda ima komplikovanu finansijsku situaciju, a račun je u blokadi od maja 2004. Kad smo došli, klub je imao dug od 14 miliona evra, a do sada smo regulisali oko tri miliona evra”, rekao je Čović.

                                Skupština kluba na kojoj je potpisan sporazum o saradnji Crvene zvezde i FMP Železnika i formiran tim Crvena zvezda Beograd održana je 12. avgusta.

                                Čović je istakao da su izmireni dugovi prema nekolicini bivših igrača i trenera, kao i da je rešen spor sa kompanijom Lukoil. Isplaćene su i plate svim zaposlenima za prethodnih 12 meseci.

                                Prvi čovek crveno-belih rekao je i da očekuje da u skorijem periodu vrate grb kluba, koji je u vlasništvu jedne firme.

                                “Niko nema za cilj da pobegne od obaveza, ali moramo da budemo realni. Još nismo zatvorili ceo budžet i postoje problemi. Ipak, na dobrom smo putu da izmirimo sve obaveze”, naveo je Čović.

                                Čović je istakao da je glavni cilj ozdravljenje Crvene zvezde i povratak na poziciju koju taj klub zaslužuje u srpskoj košarci. Čović je podsetio i da su crveno-beli prvi klub koji je na ovim prostorima jasno priznao u kakvom se stanju nalazi. Prvi čovek Zvezde rekao je i da očekuje da će uprava uspeti da reguliše dugove u narednih pet godina, kako je to bilo i najavljeno na Skupštini u avgustu.


                                “Moramo da budemo strpljivi i ne sme da bude euforije. Ne mogu odmah da se promene stvari koje su se godinama nagomilavale”, istakao je Čović.

                                Čović je rekao i da je zadovoljan kako je ekipa počela novu sezonu.

                                “Zadovoljni smo dosadašnjim rezultatima, pogotovo ako se setimo od čega smo počeli. Verujem da će Pešićev rad i sistem dati rezultate. Ovo nije kratkoročni koncept”, objasnio je Čović, koji je dodao i da je klub bio u kontaktu sa bekom Igorom Rakočevićem, ali da nisu uspeli da postignu dogovor.

                                Prema njegovim rečima, o dovođenju novih igrača odlučivaće trener Svetislav Pešić, u skladu sa finansijskim mogućnostima kluba.

                                U prva tri kola Jadranske lige crveno-beli su zabeležili jednu pobedu i dva poraza. Beogradski tim će u petak u četvrtom kolu dočekati zagrebačku Cedevitu od 20 časova, uz direktan prenos na televiziji B92.
                                http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=550773
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X