Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje da Delije ne dolaze vec ljudi koji vole kosarku, videli smo koji je cirkus bio kada su se cenjena ,,gospoda`` (da ne kazem nesto gore, marva bezrepa) pojavila. Kosarka je sport za pravu gospodu a ne za siroke narodne mase, neka se takvi drze fudbala.
    Last edited by Nebojsa; 09-10-11, 10:32.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Vodje nisu krive sto ima maloumnika i verujte najstrasnije osudjuju ono sto je radjeno u sredu. Tu je i faktor neiskustva jer dam glavu da pola hale od srede nikada nije bilo na kosarci. Bice to sve kako treba za kup i domacu ligu, videcete.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Mac brate...Delije treba da su uz klub!Treba im podrska,a ne ova pozorishna atmosfera!Sta,kao bojkotuju ligu,pa bre oni tamo odmazu Crvenoj Zvezdi,ne moze to tako,to je sramota da nisu uz klub!Sve nesto oni bojkotuju,sve nesto oni traze,sve nesto m ne valja,ne valja ni nama,znamo mi dje se grijesi i sta se radi,mi sve Delije znamo mnogo toga, ALI MORAMO DA BUDEMO UZ KLUB I DA NAVIJAMO ONAKO KAKO ZNAMO!a ne da se tu nesto kao bojkotuje,sram ih bilo!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Delije ne brane nikom da idu na utakmice, samo nece organizovati navijanje u jadranskoj.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Pa o tome ja i govorim...to je sramotno!zar nije ZVEZDA iznad svega!Umjesto da su uz klubb bre,da ih bodre ma ko bio protivnik,oni govore o nekom bojkotu,oni ne vole zvezdu kao mi!to ej sigurno!Njima su samo oni sami bitni i njihovo eksponiranje!


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Jbt, ko sve daje za pravo sebi da komentarise stav vrha tribine i Delija.

              Koliko ce samo ovde gluposti da procita covek od ljudi koji su neupuceni u problem koji nije od juce i ne proteze se samo u poslednjih 4-5 godina od kad bojkot traje, vec datira iz perioda Sagadina u pitanju je 2003. godina (ako se ne varam ili mozda cak i 2002. godina) pa na ovamo...
              Last edited by Ernesto; 09-10-11, 17:51.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Ernesto a ko si ti da da tako maliciozno i usput traljavo kritikujes sto neko iznosi svoje misljenje? citiracu te 'ko sve sebi daje za pravo'....znaci ko sam to ja na primer?a drugo,citavu pricu SPORTSKOG DRUSTVA CZ znam saaavrsenoo jer sam ekstremni delija,delija koji toliko voli zvezdu da je stavlja ispred mnogo drugih i bitnijih stvari u zivotu!To je mozda meni mana,ali ljubav je chudo!tako da onda si ti za mene neko za koga mogu da kazem 'ko je meni nasao da prica o tome'...tako da ono,dragi moj ernesto,nisi bas kompetentan da bi tako pricao i slobodno se ti saglasavaj sto god vodje delija kazali!ipak suu oni 'ikone' zvezde!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  Ernesto a ko si ti da da tako maliciozno i usput traljavo kritikujes sto neko iznosi svoje misljenje? citiracu te 'ko sve sebi daje za pravo'....znaci ko sam to ja na primer?a drugo,citavu pricu SPORTSKOG DRUSTVA CZ znam saaavrsenoo jer sam ekstremni delija,delija koji toliko voli zvezdu da je stavlja ispred mnogo drugih i bitnijih stvari u zivotu!To je mozda meni mana,ali ljubav je chudo!tako da onda si ti za mene neko za koga mogu da kazem 'ko je meni nasao da prica o tome'...tako da ono,dragi moj ernesto,nisi bas kompetentan da bi tako pricao i slobodno se ti saglasavaj sto god vodje delija kazali!ipak suu oni 'ikone' zvezde!
                  Stani! Da li ja sada ovde pricam sa covekom (ako me secanje ne vara, a ne vara me) koji je pre par nedelja/meseci napisao u temi FK Crvena Zvezda posle dvomeca Zvezda-Ren ili nekog kiksa u prvenstvu (ne secam se lepo, ti se verovatno bolje secas od mene), da ukoliko ne osvojimo titulu ove godine treba BOJKOTOVATI klub! Tom istom logikom su se vodile (kako ih ti nazivas) "ikone" kluba. Prema tome ni ti se ne razlikujes mnogo od njih. Ne krivim te, ne kazem da nisi u pravu, jer kada jedan klub ne osvoji titulu 4-5 godina u tramvaj ligi i kada ljudi koji su profiltrirali kroz klub u post Dzajinom periodu ostave dug od 16 ili 23 miliona, mozda ga i treba bojkotovati...

                  U kosarci si imao ljude poput Zike Pauka(opet u Covinoj upravi), Vesica (fudbalski klub), Kleuta (bio do nedavno u FK-u), Zezelja (isprozivao legendu kakva je Divac), Sakotu (uveo sistem trogodisnjeg podovanja i time nas ukopao u narednih pet ), Sagadina(tvorac ideje pristupanja Zvezde u regionalnu ligu cime smo uvukli i druge srpske klubove, ukljucujuci i Partizan i time zavili srpsku kosarku u crno) koji su obecavali kule i gradove, Evropsku Zvezdu... I sta je bio rezultat svega toga? Jedan jebeni KUP za 12 godina!!! Dug od 15 miliona evra!!! Naravno, da ne zaboravim i Mirka Pavlovica i Marina Sedlaceka koji su u tom periodu 2002-e i 2003-e godine bili zaduzeni za mladje selekcije koje su osvojile sve zivo ( I prvenstvo Srbije i prvenstvo SCG), da bi ih na kraju sve najurili iz kluba!!! Niti jednom treneru ili igracu nije data sansa!!! Govorim o generacijama 85, 86, 87, 88 , 89. Dakle, najurili su Bogdanovica, Beadera, Vukosavljevica, Dundjerskog, Kovacevica, Miljevica, Radojcica, Masulovica, Memedovica... da ne nabrajam dalje... trenere Rajakovica (skaut San Antonio-a), Simovica (radi u Spaniji)... Imali smo stvorenu podlogu da dominiramo ovim prostorima u narednih 10-15 godina, a oni su sve rasterali! Ja sam bio pripadnik generacije 88, od perioda mladjih pionira pa do juniora (sve ukupno 6 godina), osvojili smo sve sto smo mogli da osvojimo! Moja generacija je raspustena pre pocetka juniorske sezone...

                  Naravno i ja se slazem da je Covic trenutno za Zvezdu najbolje resenje. Covek s kojim nema sale, ako neko moze da nas digne iz pepela to je difinitivno on... I nemoj da mislis da su ljudi sa vrha tribina svi gilipteri, klosari, komani, dileri... ima i takvih, ali takodje ima momaka koji su upuceni u situaciju u klubu i znaju stvari koje sam ja ovde naveo... Da se razumemo, nemaju Delije uticaja kao Bilderberska grupa pa da vladaju iz senke (pusti ti kvazi portale i pisane medije poput blica, b92, novosti, sportala, politike, zurnala itd... koji zele da kreiraju javno mnjenje i iskrive sliku o delijama... to je prica u koju samo neobavesten covek ili debil moze da poveruje), jedino sredstvo kojim Delije mogu da izraze nezadovoljstvo rukovodjenja klubom prethodnih 12 godina je BOJKOT i nikako drugacije!

                  I da dodam, Delije su Covicevoj upravi dale podrsu, dakle nece se bojkotovati domace prvenstvo i kup (od Delija dosta), dok se bojkot ovakve sramne lige kakva je Jadranska nastavlja. Zasto sramna? Zato sto vec godinama tu istu ligu im srpski klubovi odrzavaju da ne potone a zauzvrat nemaju nikakvog uticaja u njoj. I naravno, kao slag na tortu dolazi prisustvo Makabija, ljudi sami iskreirali kalendar takmicenja, gostuju onda kada njima odgovara, odigrali vec dve ili tri utakmice pre svih, dat im final four, jos je samo trebalo da im uruce trofej i pre nego sto je sve pocelo...

                  EDIT: Ti isti debili su doveli klub do stuba srama, pa mi smo imali situaciju da Masulovic i Miljevic dolaze sleperom da kupe koseve i trofeje iz kluba jer drugacije nisu mogli da naplate potrazivanja!!! E, to je rezultat poslovanja i vodjenja kluba ovih ljudi! Klub srozan na najnize moguce grane... Da nije bilo Djindjica pocetkom 2000-ih kada smo namestili onu tekmu protiv nekih Crnogoraca (dal` je bio Primorac ili neko drugi) u poslednjem kolu, klub bi ispao u drugu ligu!!!
                  Last edited by Ernesto; 09-10-11, 21:08.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • mnogo toga sto si iznio i podrobno obrazlozio je tacno istovremeno i sramotno zato sto je tacno.Ali sta moze da se dobije bojkotom,ipak zvezda igra utakmice i Delije joj trebaju...Pa i Covic je tu i sve s emoze u dogovoru raditi istovremeno ne ostavljajuci Zvezdu na cjedilu.Znamo naravno za sve sramote koje su se odigrale u klubu,ali zasto onda ne bojkotovati i kup i prvenstvo???Ne,znaci ne...jer je Covic sada tu,jer je tu sada neka druga uprava koja bi trebalo da popravi sve te uzase koji su obiljezili zadnjih 10 godina,ili bar vecinu tog...ali bojkotovati OVAKAV klub s a konacno pravim ljudima nije resenje!Jer ipak ne bojkotujes kup i nase prvenstvo,znaci nije do uprave nego do NLB!E tu stvar treba drugacije rijesiti,jer ti do ove sezone si imao bojkot i kupa i naseg prvenstva,sve!..a sad ne,pa majku mu ajmo dati podrsku ovim ljudima i kroz ovu ovakvu NLB ligu,pa nek se to resava drugacije a ne na stetu igraca kojjima smo potrebni i te kako.


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      mnogo toga sto si iznio i podrobno obrazlozio je tacno istovremeno i sramotno zato sto je tacno.Ali sta moze da se dobije bojkotom,ipak zvezda igra utakmice i Delije joj trebaju...Pa i Covic je tu i sve s emoze u dogovoru raditi istovremeno ne ostavljajuci Zvezdu na cjedilu.Znamo naravno za sve sramote koje su se odigrale u klubu,ali zasto onda ne bojkotovati i kup i prvenstvo???Ne,znaci ne...jer je Covic sada tu,jer je tu sada neka druga uprava koja bi trebalo da popravi sve te uzase koji su obiljezili zadnjih 10 godina,ili bar vecinu tog...ali bojkotovati OVAKAV klub s a konacno pravim ljudima nije resenje!Jer ipak ne bojkotujes kup i nase prvenstvo,znaci nije do uprave nego do NLB!E tu stvar treba drugacije rijesiti,jer ti do ove sezone si imao bojkot i kupa i naseg prvenstva,sve!..a sad ne,pa majku mu ajmo dati podrsku ovim ljudima i kroz ovu ovakvu NLB ligu,pa nek se to resava drugacije a ne na stetu igraca kojjima smo potrebni i te kako.
                      Brate, ja isto kao i ti i svi ovde mozemo da nagadjamo zasto su Delije donele takvu odluku. Evo kako ja vidim situaciju:

                      -Delije bojkotom Jadranske lige i NE bojkotovanjem domaceg prvenstva i kupa su pruzile podrsku novoj upravi na celu sa Covicem ali ne i BEZREZERVNU podrsku jer ova uprava jos nije dokazala odnosno tek treba da dokaze da li zasluzuje takvu podrsku (osvajanjem nekog trofeja). Dakle nista se ne dobija preko noci i na lepe oci i plus mislim da su se Delije ovim aktom OGRADILE od buducih mogucih neuseha (isto ako se secas su ucinile i na izboru Lukica kada su bili uzdrzani)
                      -Drugo, Delije bojkotuju Jadransku jer na neki nacin zele da kazne i da daju do znanja novoj upravi na celu sa Covicem (koliko god on nemao veze sa tim) da nisu zaboravili prethodnih 12 susnih godina. Nova uprava (koliko god oni ne zeleli to) ce morati da nosi to breme neuspeha iz prethofnih 12 godina...

                      Da li je ispravno ili ne? To je za diskusiju...
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • da..vidjecemo sto nosi naredni period i sta ce se desavati..;)


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Batalite tu raspravu, treba podrzati svakog coveka koji gura nas klub napred, jer kada se u obir uzme ono sto smo bili prethodne godine ovo je pomak, bar imamo neku ekipu za respekt! Necu o tome, nego neka neko zakaci neki strim za tekmu sa Crnogorcim za vcrs, bio bih mu zahvalan ;)

                          Comment


                          • a de si ti procitao da neko ne podrzava Covica u nasoj raspravi


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              a de si ti procitao da neko ne podrzava Covica u nasoj raspravi
                              Momak, ako nemas strim da mi zakacis zaobidji me, samo to trazim, stvarno je glupo raspravljati na gore pomenutu temu ;)

                              Comment


                              • Vodimo na poluvremenu 46-39, najbolji Subotic sa 13 poena, Radetic ima 10.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X