Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde neka se sto pre sve ovo oko Igora konacno zavrsi da budemo kompletni, ne bi valjalo gubiti neke bodove sad na startu lige, moze to da kosta kasnije. Nisu losi Subotic i Radetic, ali isto tako mislim da nisu materijal da budu startne cetvorke, posebno sto Kari voli da mu cetvorka bude vrhunski potkovana kada su u pitanju ofanzivne karakteristike. Kod Popovica i Mileta vec vidim potencijalne probleme u skoku i dominaciju Raduljice u reketu protiv komsija, nadajmo se da nisam u pravu.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Mi smo u reketu ugasili protiv vecine ekipe u NLB. Mislim da Pesic gresi, ne treba nam vise ofanzivaca, treba nam na cetvorci jedna zver, po mogucstvu sto skocnija i drcnija, nesto tipa Avodzobija bez bokserskog mozga. Travis Votson bi nam legao kao budali samar na ovu ekipu.
      Steta sto se Igor razboleo, vec bi bio u timu, ali sta je tu je.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • @T-Mac Mislim da bi neko vec jednom trebao da mu skuva taj caj,vidis da je covek zaglavio Valjda je nas,kad misli da se izjasni..Ili ce i on na pecanje oce sezone

        Comment


        • Zna se kakav je Kari, uvek voli da igra sa dve trojke u timu, a da jedna trojka bude polivaletna, tako je bilo i u njegovom prvom mandatu, trazi uvek cetvroku koja moze i i trojke da pogadja, cisto sumnjam da cemo dovesti drugaciju cetvorku, ali mozda gresim. Treba nam centar, koji zatvori reket, a ne da bude kao svajcarski sir pod kosem...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Zna se kakav je Kari, uvek voli da igra sa dve trojke u timu, a da jedna trojka bude polivaletna, tako je bilo i u njegovom prvom mandatu, trazi uvek cetvroku koja moze i i trojke da pogadja, cisto sumnjam da cemo dovesti drugaciju cetvorku, ali mozda gresim. Treba nam centar, koji zatvori reket, a ne da bude kao svajcarski sir pod kosem...
            tipa mile ilic

            Comment


            • Nema kvalitetnih centara na trzistu. Vise ima cetvorki a ni to nije zlatno.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Zato sam se ja i nervirao kad sam video da dolazi Popovic umesto Goluba. Petar uopste nije los ofanzivni igrac, ali u odbrani i skoku je realno rupetina. Mile sa druge strane nije los u skoku, ali ima 217cm i 70 kila, tako da mu dzabe visina kad ce lako protivnicki centri da ostvaruju dobre pozicije protiv njega. Ne znam ni sam, videcemo u narednim nedeljama kako ce to izgledati.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Cova dovuce polupismenog klinca iz vukojebine zajedno sa roditeljima, obezbedi im posao, krov nad glavom, obrazovanje, stipendiju, vrhunske uslove za trening sa svom mogucom kosarkaskom opremom... napravi coveka od tebe... da ti priliku za zivot kakvu retko ko u danasnje vreme moze da dobije, a za uzvrat trazi taj magicni potpis... jbg, pakt sa djavolom... ako ti se ne svidja vrati se u vukojebinu odakle si i dosao... ima jos milion klinaca koji stoje u redu i koji bi hteli da budu na tvom mestu... data ti je sansa iskoristi je...

                  Kasnije sve to dodje na naplatu... It's all about business.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Mac,pa Popovic nema vise 20godina,sustigle ga godine jenostavno ne moze da igra kao sto je igrao,naravno nije on oduvek bio Bogzna kakav odbrambeni igrac,ali danasnji popovic je mnogo los sto se tice defanzive. Ma Mile nije c od centra,jednostavno kada ga uhvate Raduljica i Pekovic pojesce ga... Ja bih voleo nekog centra u zvezdi tipa Raduljice,to fali nama

                    Comment


                    • Ma ko jebe odbranu bre, igracemo run and gun, Adam i Rakoc ce trpati sve...
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Ma ko jebe odbranu bre, igracemo run and gun, Adam i Rakoc ce trpati sve...


                        Nema leba od run and gun kosarke,jednostavno imacemo jedino mozda najboljeg strelaca lige,odbrana donosi trofeje,sto je i dokazano

                        Comment


                        • Originally posted by DeMar DeRozan View Post


                          Nema leba od run and gun kosarke,jednostavno imacemo jedino mozda najboljeg strelaca lige,odbrana donosi trofeje,sto je i dokazano
                          To vazi za NBA, a kod nas, cesto napad odlucuje...Odbrana jeste vazna, ali Rakoc i Adam mogu zlo da pocine u napadu, jos dodas Milutinovica sa njegovim nenormalnim fizikalijama...auuu, blago receno zlo!!!!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            To vazi za NBA, a kod nas, cesto napad odlucuje...Odbrana jeste vazna, ali Rakoc i Adam mogu zlo da pocine u napadu, jos dodas Milutinovica sa njegovim nenormalnim fizikalijama...auuu, blago receno zlo!!!!
                            ma ne vazi samo za NBA,hoces reci da Partizan 5 uzastopnih titula osvojio napadom?

                            jeste da je vazan i napad,ali odbrana je tu presudna,adam je zmaj u odbrani po meni za 2 klase od rakocevica,momak kad hocce moze prebaciti 20+ rakocevic vise siluje loptu,ovaj brate kada uzme loptu odmah zna sta dalje... Milutinovic ako nastavi da napreduje bice jako dobar bek,za repreznetaciju tesko ali videcmo sve zavisi od truda koji je spreman da ulozi

                            Comment


                            • Pa ja nisam rekao da je odbrana nevazna, ali moras imati napadacke opcije inace ti uzaludna odbrana, a Partizan je imao dobru spoljnu liniju, kao i centre koji su bili dominantni, a Rakocevic ce se sprdati u napadu, njemu ne treba odbrana, jer ga je tesko cuvati u napadu, kod njega znas da on nece razocarati. Morrison i nije nesto u odbrani koliko je odlican u napadu...A mi nismo imali centre ni u prvom Karijevom mandatu, nista narocito u odbrani, pa smo opet bili na jednu tekmu od titule, a nismo imali takve napadacke opcije kao sto su Rakocevic i Morrison. Ni blizu toliko kvalitetne.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ja zadovoljan!Jako!Igraci koji su definitivno spremni da donesu titulu NLB lige ili F4 su: Milutinovic,Lazic Covic..i naravno Popovic dobar kao i sveti Adam Morison bice odlicno!e sad DELIJE: Kakva je to glupost,kakav je to apsurd da vodje Delija bojkotuju NLB!!!Kakva je to izlizana glupost,kakav je to paradokks,kakav je to zuas!Oni ne bojkotuju LIGU nego Crvenu Zvezdu,dragi moji!To je sramota da nisu tu uz klub koji kako kazu vise vole od ne znam cega!Ako bojkotuju ligu,to treba da se demonstrira na drugaciji nacin,a ne uskracivanjem podrske na utakmicama!pazi molim te,oni bojkotuju ligu,pametnjakovici!ZVEZDA JE IZNAD SVEGA,VALJDA,a momci?Vi bojkotujete a??sram vas bilo!Dodje mi da udjem u akciju da napravim odlcinu grupu koja ce biti toliko freneticna i jaka da zasjeni nazovi ove Delije koje nazovi bojkotuju 'ligu' Strasno i sramota!!!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X