Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam zasto, ali ja sam vec 2 meseca ubedjen da je Igor nas iz prostog razloga sto su sve glavne EL ekipe davno resile svoje rostere i sada vrse samo neke kozmeticke promene i korekcije. Znaci nikakve inside informacije i ostale gluposti, nego cisto sabiranje 2 i 2. Covic i Kari su od starta rekli da ce na glupa novinarska pitanja davati glupe odgovore sto je slucaj i sa Igorom. Mora da ce predstavljanje tima izgledati spektakularno.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • nije potpisao sa sienom zato sto trazi milion a oni mu daju 500k...
      a i pogledaj koga smo sve dosad doveli...samo adama za sicu i popa za 50k.. i sada se kao zamena za vuka spominje b.popovic tesko buraz da cemo se opet rasipati....

      Comment


      • Karteru covece samo mracis Imacemo mi jak tim, samo opusteno.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Cekaj, ne vidim zasto je Bojan losa backup opcija? Pa kojeg mi to boljeg domaceg pleja imamo, a da je slobodan? I, ne rasipamo se uopste, bas zato sto ce ta kinta Igoru.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Dobra vest, b92 ce prenositi generalnu probu sa Bajernom 5. oktobra u 21. Pa da na miru vidimo taj novi tim na delu. Ja sam veoma optimistican, ne kazem da smo favoriti za trofeje, ali imamo sanse da iz sezone izadjemo bar sa jednim, nadajmo se najvaznijim, u prvenstvu Srbije.
            Takodje, ista televizija ce prenositi i Jadransku ligu. Najverovatniji ce biti mecevi iz Pionira, tj onda kada su domacini Zvezda i Partizan.
            Last edited by Nebojsa; 28-09-11, 17:34.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Znaci 5 okotbra na B 92 gledamo Rakoca i ekipu
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Nenad Mijatovic je igrac koji bi bio best buy za bilo koji balkanski klub. Nazalost, los osecaj za kvalitetno imaju "skauti"...

                Comment


                • Od Milicica verovatno nema nista,al to je manje bitno,sto se Rakoca tice nista novo nema,ja sam sve ubedjeniji da je on nas
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Ma Darko je uvek bio uslovljen lockout-om, videcemo do kraja nedelje sta ce tu konacno biti.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Ma naravno,imamo zamenu za njega(ne njegovog kvaliteta ali moze posluziti),mnogo je bitniji Igor i naravno ta cetvorka,vremena je sve manje,ali verujem da je sve vec gotovo i da se samo ceka pravi momenat da se sve to objavi
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • http://www.novosti.rs/vesti/sport/kosarka.4.html

                        Imate u delu video tri snimka sa treninga CZ. Posebno obratite paznju kako je Pop odgovorio na pitanje da li ce Rakoc igrati kod nas Ipovodom onoga da je gotovo i da je odbio finalnu ponudu). Ako je iko imao dileme... Takodje vezbali smo P`n`R, obratite paznju kako je dobra atmosfera, podrzavaju se pricaju, aplaudiraju. Pozitiva potpuna. Pesic posle izdvojio Ammoa, izgleda da ce mu biti mali projekat na pocetku sezone. Hoce li vise taj 5. oktobar

                        Edit: Izgleda da planiramo da uzmemo Muti Muslija ispred nosa. I mozda ne bude jedini igrac koji ce se tako provesti ovog leta ;)

                        Edit2: Kari o Igoru:

                        Наравно да бисмо сви желели да Игор одигра ову сезону код нас. Он је супер момак, ради пуним интензитетом и много помаже младим играчима. Раније сам рекао да његов долазак није реалан, али је у суштини све на њему, односно Ракочевић је тај који треба да изабере шта му највише одговара. Што се тиче финансијских услова он их зна, такви су какви су, не могу да буду на нивоу које може да добије у другим клубовима
                        Meni se cini da je ovde sve u redu, prekinuli su zaveru cutanja. Ne bi Kari pricao o njemu da je neka neizvesnost. Igor se uigrava sa timom, svi su izgleda vrlo optimisticni da je on tu da ostane. Kako mi je bilo drago kada sam ga video u dresu, pa makar i onom za trening
                        Last edited by Nebojsa; 29-09-11, 17:11.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • http://www.webtv.rs/default.asp?id=250#

                          Kari, najjaci trener
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment




                          • Hocete li vi da trenirate ili da izmisljate toplu vodu...
                            Last edited by Indigo; 29-09-11, 18:11.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment




                            • AMMO kraljina

                              Dobio sam novog omiljenog igracau Zvezdi. Vidi se da je inteligentan i dobar momak. Kako ce on razbijati
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • U sredu svi u Pionir, igra se humanitarna utakmica sa Bajernom iz Minhena
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X