Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam, znam, procitao sam i ja to, ali...
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Znam, znam, procitao sam i ja to, ali...
      Ma daj bre...mrzi me sad da trazim koje je sve igrace dovodio u drugim klubovima...ali mora da je bilo crnaca

      a ovo za Marfija ne verujem...moze on i dalje da zaradi u NBA. Svaki contender bi ga voleo u svojim redovima. Ali nikad se ne zna

      Comment


      • Ma ovi veterani ce pre uzeti neku sigurnu kintu u Evropi, nego sto ce cekati da se ova rapsodija Stern-a i ekipe zavrsi. A, sto je najgore, opet onda moraju da cekaju da vide da li ce ih neki tim zeleti.
        Opet ponavljam, bilo bi fenomenalno da dodje Troy, ali ne znam koliko je to realno u ovom momentu.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • ipak Petar Popovic u Zvezdi godinu dana,tako je kako je ali mislim da ga kari nebi doveo da nije dobar igrac

          Comment


          • Dobar centar je krivonogi. On je igrac sa najsmesnijim izbacajem! Zna i trojku da ubode kad ga usere
            Verovatno najbolji koga Zvezda moze da priusti.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Originally posted by Liverpool FC View Post
              Dobar centar je krivonogi. On je igrac sa najsmesnijim izbacajem! Zna i trojku da ubode kad ga usere
              Verovatno najbolji koga Zvezda moze da priusti.
              Nije najbolji, ali uopste nije ni lose. Dobar deo je i sto se otpisuju dugovisa zamrznutog dela kluba, to nikako ne smemo da zaboravljamo. Marfi uopste nije tako nerealna varijanta kao sto se cini. Kada sam prvi put cuo za Morisona bio sam takodje skeptican, ali eno ga na treninzima u Basketlendu. Legao ni nam Troj kao budali samar.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Izvinjavam se za dupli post ali je ipak dosta bitno i zanimljivo.

                Nema razloga za nezadovoljstvo i razocaranje.
                Vecina je nezadovoljna dolaskom Popovica. I ja bih vise voleo Golubovica jer je bolji i mladji igrac koji bi kod Pesica mogao da napreduje vise nego Popovic. Ali, Popovic je ipak mnogo sigurnija opcija. Golubovicevo dovodjenje bi bilo rizicnije jer bismo potprosili mnogo vise novca a pitanje je koliku bi nam on razliku doneo. On ima talenat i potencijal, ali bojim se da ce ostati veciti talenat, jer ni u jednom klubu nije pokazao neku veliku zelju i za sada nema napretka u njegovoj igri. Reklo bi se da stagnira. Opet, neverovatno je kako on razmislja. Eto, otisao je u Besiktas jer su mu ponudili nesto vise novca, ali svima koji ga poznaju je jasno da on tamo nema sta da trazi. Napredak nece ostvariti i sledeci klub ce mu biti losijeg renkinga od Besiktasa, u to sam siguran. U Zvezdi bi radio sa jednim Pesicem, imao bi vise prostora i za igru i za napredak, ali sta da se radi, on je isao za parama, kao i uvek u karijeri do sada. Da je umesto Olimpije izabrao Partizan pre 3 godine, sada bi bio u top 3 evropska centra.
                No, nema potrebe da sada o njemu previse razmisljamo. Doveli smo Popovica, koji je iskusan, ima iza sebe jednu dobru sezonu. On ce imati nekih 15-ak minuta, a toliko je imao i poslednjih sezona u Rusiji i Spaniji. Za razliku od Nikolica i Ilica on moze da poentira igrom ledjima i moze da se zagradi i trazi loptu. Ono sto nije dobro, je sto je los skok igrac i sto mu defanziva nije jaca strana. Zato ocekujem kvalitetnu cetvorku koja ce imati dobar skok pre svega.
                Dakle, za sada smo doveli Morisona i Popovica. Fale nam jos cetvorka i dvojka. Cetvorka je najveci problem i to je sada i prioritet.
                Promociju svih pojacanja ocekujemo kada dovedemo cetvorku. Beka imamo. To ce biti ili Rakocevic ili Vasic. Dakle tu nema sta da trazimo.

                Ja vam preporucujem da ne verujete tom liku koji je rekao da je sada Igor dalje od Zvezde jer to ne moze da bude tacno. Da li je normalno da najbolji bek Evrope nema angazman 17-og septembra? Pogledajte dobro sastave ekipa koje se bore za osvajanje Evrolige, pa onda sami zakljucite ko bi to mogao da dovede Igora? Oni koji su hteli su odavno uputili svoje ponude koje su odbijene. I kako to sada odjednom Igor daleko od Zvezde? Pa ne mislite valjda da se s njim i dalje pregovara? Sta tu ima da se pregovara mesec dana? Ili je sve dogovoreno ili se vec zna da on nece biti nas igrac. Dakle ta stvar je davno resena. Sledi pitanje pa sta se ceka sto se ne objavi. Ceka se cetvorka i onda ce biti i ta promocija svih pojacanja. Zasto bi se to sada objavljivalo kad Igor i onako vec uveliko trenira sa nama, a Covic ocigledno zeli da to bude prava bomba pa da na promociji budu svi oni koji se i ocekuju plus i Igor, onako slucajno, neplanirano, jer mu je u zadnjem casu propala opcija sa jednim EL timom

                Samo treba biti strpljiv. Imacemo odlican tim za ono sto zelimo (Evropa), ali i solidan za ono o cemu sanjamo (titula).
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • ne bi ja ovog troya... NEXT

                  Comment


                  • Ako postoje teoretske sanse za dovodjenje Marfija, odmah treba skakati i nuditi mu apsolutni maksimum. On je apsolutno savrsen izbor, 2.11 visoki krilni centar sa solidnim sutem koji moze snagom da cuva centre u Evropi bez problema. Time bismo nadoknadili mekane Popa i Mileta. Sa njim bi imali najjacu ekipu u x godina, definitivno najjacu od kad ja pratim kosarku. Mislim da sanse postoje ali koliko je realno ne znam ni sam sta da kazem. Ako dodje ja ne sumnjam da uzimamo bar jedan trofej ove godine.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Crvena zvezda trijumfovala je na turniru Mega Vizura koji se prethodna dva dana igrao u dvorani Vizura sport u Zemunu. Crveno-beli su u finalu pobedili rusku ekipu Nižnji Novgorod 76:71. Trijumf je upotpunjen time što je Nemanja Nedović proglašen za najboljeg igrača ovog turnira.



                      Rusi su bolje počeli finalni meč konstantno održavajući prednost. Od starta se videlo da je Nižnji najbolje fizički pripremljena i najkvaliteznija ekipa sa kojom je Zvezda odmeravala snage u dosadašnjem toku pripremnog perioda. Rusi su igrali veoma agresivno, često na granici faula što im je donelo osam poena prednosti (29:21).

                      Međutim, crveno-beli su odgovorili istom merom pa su brzo stigli do izjednačenja (31:31), potom i vođstva (34:36). Dugo se potom igralo koš za koš, ekipe su se smenjivale u vođstvu da bi na kraju treće deonice Pešićevi izabranici stekli pet poena viška (57:62).

                      Ruski tim je početkom poslednjeg kvartala prišao na poen minusa, ali još jednom su košarkaši Crvene zvezde pokazali karakter i zaigrali najbolje kad je bilo najpotrebnije.
                      Četiri minuta pre kraja crveno-beli imali su osam poena viška (64:72) što im je omogućilo da meč rutinski privedu kraju.


                      Nižnji Novgorod – Crvena zvezda 71:76 (22:17, 21:25, 14:20, 14:14)

                      Nižnji Novgorod: Baranov 3, Vždihalkin, Ivanov 9, Ignerski 13, Ivlev, Bremer 12, Neljubov 8, Matejunas, Protic 18, Panin 2, Stepanenkov 5, Saveljev, Kirdjackin.
                      Crvena zvezda: Čović 10, Cvetković 7, Marković 8, Ilić 1, Lazić, Tubak 5, Smiljanić, Nedović 17, Subotić 3, Radetić 4, Milutinović 17, Lešić 4.

                      Sa KKCZ.....
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ja sam ipak pre za to da se prvo ozvanici Igor, a tek onda ostalo...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Igrate trenutno sa Slogom, na memorijalnom turniru legendarnog Dzigija .

                          Comment


                          • nece biti nista od rakoca, ne lozite se ;)

                            Comment


                            • dobili smo slogu 99-81.. covic sjebao prst odma na pocetku tekme...

                              Comment


                              • Pusti carteru te price, EL pocinje za nekih manje od mesec dana, a Igor jos nema klub, svi najjaci klubovi su vec kompletirali rostere.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X